Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1770) Ariadne


Ariadne
őstag

Én úgy tudom, nem lehet kivenni csak úgy, illetve az állami támogatás bukik akkor. Viszont szintén jogszabályban rögzített, hogy a kiutalás kérésétől min. 3 hónap el kell teljen, amíg kiadják a pénzt, gyanítom állam bácsinak kell ennyi idő, hogy jóváhagyja az egészet. Ez még 8 év után is érvényes.

Ja, és OTPs lakáskasszánál annyira nevetséges a tájékozatlanságuk meg a szervezetlenség, szerencse, hogy a lakáshitelre kinézett bankom a fundamentával haverkodik... Kértem a kiutalást, 3 hónap elteltével adják, eddig OK. Na szegény ügyintézőt teljesen ki tudtam készíteni azzal a kéréssel, hogy akkor én most más banknál vezetett számlára szeretném, hogy utalják. Kérdezte, hogy nem OTPs a számlám? Mondom nem, hálistennek már megjött az eszem... De nem tudnám esetleg kpban felvenni? Neeem, majd ha biztonsági őrt is adnak mellém, legfeljebb. Háát, végülis megoldható. Jó, akkor most meg is adnám a számot, amire utalni kellene. Ó, azt nem lehet, mert 3 hónap múlva, amikor sor kerül a kiutalásra, nem biztos, hogy ő fogja intézni, és nehogy elkeveredjen az aktában, meg hát kevesen is vannak és rengeteg a munkájuk. Mi vaaan? Mi közöm nekem ehhez? Nem hiszem el, hogy a mai világban egy számsort nem tudnának a nevemhez társítani úgy, hogy 3 hónap múlva is meglegyen.... :((( Szóval ezt utálom az OTP-ben, plusz a legtöbb munkahelyen páros lábbal rúgnák ki azt, aki az ügyfélnek panaszkodik, hogy sok a munkája... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.