Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21929) cyberkind válasza King Unique (#21925) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszönöm a választ, szerintem az olcsóbb WD vagy az ADATA lesz de azért leírom a vázlat szerint mire és hogyan kéne.

1. Mekkora méretű legyen fizikálisan (2,5" / 3,5") és tárhelyet (GB / TB) illetően?
Mivel fontos a kompaktság, így jó lenne a 2.5" maximum, tárhelyre pedig legalább az 1TB.

2. Egybeépített (kompakt) , vagy külön külső rack és HDD megoldást akarunk, esetleg tervezzük-e, a bele kerülő HDD-t cserélgetni, áttenni máshova?
Az igényeimnek megfelelne a kompakt, nem tervezem cserélgetni vagy bármi ilyesmi.

3. Szükségünk van-e bónusz szoftverekre, kiegészítőkre (pl. tokok), egyéb extrákra (pl. fémház, extra dizájn, ütésállóság) hozzá?
Nem tudom mik ezek a bónusz szoftverek, illetve melyik ilyennek van értelme, tok nem fontos, a fémház jó lenne de ha jelentősebben megdobja az árat akkor hagyom.

4. Mire és milyen rendszeren lesz használva pontosan (backup PC / Mac, TV-n lejátszás, játékkonzol stb.)?
Jelen pillanatban olyan 200-300GB zene, kép, adat és társait tenném a külső merevlemezre, amit x időnként frissítenék, tehát nem menne éjjel nappal amikor a gép megy, csak néha-néha, de emellett még felhőbe is feltolom majd ezeket, mindez PC-n amin Windows 10 van.

5. Mennyi a vásárláshoz rendelkezésre álló keret (ha Mac-hez használnánk, hajlandóak vagyunk-e megfizetni a felárat a külön ahhoz tervezett modellekért)?
Olyan 20.000Ft körül gondoltam, de ha van egy ajánlott modell ami ezen nem sokkal túlmegy, akkor még az is jöhet.

6. Garancia kérdése, kompakt kivitelben, vagy különálló alkatrészenként megvásárolva lenne-e előnyösebb?.
Jó volna a 3 év garancia, ami azt sugallja, hogy nem lehetnek általános gondok a termékkel, mindez inkább kompakt kivitelben.

Remélem így beljebb leszünk. :R

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.