Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90030) #92743680


#92743680
törölt tag

Sziasztok!

Egy Royal Mailen keresztül feladott international tracked csomaggal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Rákérdeztünk, hogy merre járhat a csomag, így ma frissítették az állapotot:

Pending
This item is still being assessed by the destination customs authority. If any further information is required before release they will contact the recipient directly

Történet:

Wednesday 06 February 09:35am
Your item is currently with Customs in the destination country.
BUDAPEST 1005

Friday 18 January 07:33am
Item Leaving the UK
LONDON AMU

Friday 18 January 02:28am
Item Leaving the UK
LANGLEY HWDC

Thursday 17 January 03:55am
Item Received by Royal Mail
LANGLEY HWDC

Wednesday 16 January 09:13pm
Item Despatched to Royal Mail site
Romford Mail Centre

Wednesday 16 January 08:09pm
Sender preparing item

Wednesday 16 January 06:15pm
Item received at Romford Mail Centre

*

Rendelt termék ára: £50.00
Shipping: £7.99 via Flat rate
-----------------------------------------
Total: £57.99

Szerintetek mi tart ennyi ideig?
Előre is köszönöm a segítséget! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.