Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34101) RVR400 válasza potrohosjoco (#34098) üzenetére


RVR400
veterán

Ahogy nézem, akkor viszont EUEXP-es csomagot kapsz, amire nem fog már jönni ÁFA, és elvileg 7-8 nap alatt megérkezik.
Viszont hogyan fizettél? Paypalt már ki sem lehet választani, ez az order processing fee meg valami nagyon fasza dolog, olyan mint nálunk a szervizdíj (felszolgálási díj). :D

(#34102) potrohosjoco válasza Graphics (#34099) üzenetére


potrohosjoco
csendes tag

Ja olvastam rola, mashol nem talaltam meg amit kerestem. Tracking van, frissult is . csak megkapom.

LeTv X600

(#34103) potrohosjoco válasza RVR400 (#34101) üzenetére


potrohosjoco
csendes tag

Paypal volt pedig a fizetes kb masfel hete. Mashogy nem fizettem volna.

[ Szerkesztve ]

LeTv X600

(#34104) tahepa


tahepa
senior tag

Láttam már pár infót a TN-el kapcsolatban de ezt nem tudom hova tenni...
RF173859892SG

(#34105) RVR400 válasza tahepa (#34104) üzenetére


RVR400
veterán

Mivel még nincs Nálad a csomag, így nem is kell tenned sehová. Majd a postás teszi a kezedbe. :D

(#34106) tahepa válasza RVR400 (#34105) üzenetére


tahepa
senior tag

Kérdés hogy mikor....az infók kicsit szegényesek. :(

(#34107) tahepa


tahepa
senior tag

Közben néztem a hazai levéldobálón és ott célországba elküldve státusz...a 17 track a 4PX a trackitonline meg mást sejtet...na most légy okos Domokos..

(#34108) zzola


zzola
félisten

Antelife-nak írtam, hogy hol van a csomagom, amire 15-i feladást ígértek. Most jött egy levél, de nem tudom értelmezni? Végül beérkezett a DHL-hez?

1

[ Szerkesztve ]

(#34109) Teko001 válasza zzola (#34108) üzenetére


Teko001
őstag

Nem, csak szóltak a DHL-nek, hogy lehet, hogy lesz egy csomag, adjatok egy számot.

(#34110) El_Diablo válasza tahepa (#34106) üzenetére


El_Diablo
tag

4 nap után mit vársz? Ez nem a türelmetlenek sportja.

(#34111) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na a postából is megjöttem....

Édes kedves anyám nevére érkező csomagot nem vehetem át... Megegyezik a lakcím is.

Se meghatalmazással, semmivel...

Bezzeg, ha tegnap kihozták volna házhoz, átvehettem volna... Ügyintézés Level -99

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34112) aytukabozs válasza Graphics (#34111) üzenetére


aytukabozs
addikt

Mivan? Családtag, meghatalmazással SEM vehet át csomagot? Azt hogy? Meg mióta? :/

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34113) El_Diablo válasza Graphics (#34111) üzenetére


El_Diablo
tag

Töltsetek ki és adjatok le a M.Kir.Postán egy állandó, határozatlan idejű meghatalmazást kölcsönösen. Mi is ezt csináltuk már évekkel ezelőtt. Azzal nincs vita. :N

(#34114) zzola válasza Teko001 (#34109) üzenetére


zzola
félisten

Köszi! Már ez is valami...

(#34115) Graphics válasza aytukabozs (#34112) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom, eléggé meglepődtem én is....

Ezért rángassam be , hogy átvegye a csomagot... bürokratív anyjukat...

@El_Diablo: Egyszeri és utolsó eset volt... befejezem a királyi postával való csomagküldést.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34116) beg válasza Graphics (#34111) üzenetére


beg
veterán

Ez nem így van. Azonos lakcímen élő családtag még a legszigorúbb esetben is meghatalmazással átvehet bármit. Csak ezt az ügyintéző nem tudja. Ilyenkor kell erélyesebben társalogni és a következő szinten odahívni a felettesét. Szánalom amit néha műveknek. Pl. ha valaki ágyban fekvő beteg, az nem kaphat meg semmit, mert nem tud lemenni a postára, meg az ajtóhoz mikor csengetnek?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#34117) Graphics válasza beg (#34116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapból is karót nyelt az ügyintéző.... Ja meg elkezdi, nincs értesítő, nincs csomag...

Mondom de látom a nyomkövető rendszerben, itt van a postán... Szerintem ezen be is sértődött...

Hátrament, megnézte, ott a csomag, ráírva az is mennyit kell fizetni... cetlit ideadja... ott már borult majdnem a bili... kijöttem.

:W

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34118) cliath


cliath
csendes tag

Ha több,mint 2 hete ez az állapot ( Local mail tracking ),az mit jelent pontosan?
Elvileg ez a magyar posta lenne,de ott nem találni....

(#34119) Graphics válasza Graphics (#34117) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja és a nyomkövető szerint sikertelen kézbesítés... Pedig egész nap ott voltunk, és még csak értesítő se jött..

Sejtésem szerint ki se küldték, vagy a helyettesítő kézbesítő nem akart dolgozni... :U

Remélem nem küldik vissza Stockholm-ba.... Képesek rá...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34120) beg válasza Graphics (#34119) üzenetére


beg
veterán

Igen, ilyen is van. Ekkor kell panaszt tenni a postán. Utána már mindig csengetett a kis renitens.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#34121) Graphics válasza beg (#34120) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindegy, valahogy megoldom szerintem még ma, csak az a gáz, hogy már tegnap meg kellett volna kapnom, ahogy sejtettem... De a közelbe se járt a postás...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34122) D.Maradona válasza D.Maradona (#34100) üzenetére


D.Maradona
csendes tag

Szerintetek?

(#34123) RVR400 válasza D.Maradona (#34122) üzenetére


RVR400
veterán

Semmi, úton van, aludj még párat.

(#34124) zaskar válasza RVR400 (#34123) üzenetére


zaskar
senior tag

Na én már aludtam vagy 60-at, de úgy látom, jobb ha ezt a csomagot elfelejtem (Tinydeal, svédposta):

Közben volt más rendelésem is ugyaninnen, az gond nélkül megjött 2 hétre (persze nem svéddel...).

(#34125) Zeki válasza Gépötty (#34083) üzenetére


Zeki
nagyúr

A nagyok már előre megkapják a tracking számokat, mikor még fel sincs adva a csomag. Ezzel szoktak átverni ügyfeleket, ha reklamálnak.

(#34126) cliath válasza zaskar (#34124) üzenetére


cliath
csendes tag

Én ugyanígy állok:( Te mit léptél?

(#34127) aytukabozs válasza cliath (#34118) üzenetére


aytukabozs
addikt

Svédposta? Előtte - utána mi van? Mert ez (elvileg) csak annyit jelent hogy már követhető a helyi posta trekkerével...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34128) zaskar válasza cliath (#34126) üzenetére


zaskar
senior tag

Dobtam nekik egy levelet, hogy mi van, jött a szokásos duma, hogy érdeklődjek a hazai postánál, meg miegymás. Holott sem a svéd, sem a magyar posta nem ismeri ezt a csomagszámot, ezt ő is láthatja. Viszont én bankkártyával fizettem, úgy tudom, ennél "chargeback"-re van lehetőség, amit a bankomnál kellene intézni, viszont hogy miként megy ez, arról fogalmam sincs. 18 ezer Ft-ról van szó egyébként...

(#34129) aytukabozs válasza zaskar (#34128) üzenetére


aytukabozs
addikt

elég ha a bankod tudja és keresztül is nyomják a dolgot... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34130) zaskar válasza aytukabozs (#34129) üzenetére


zaskar
senior tag

Na akkor a jövő héten benézek a bankhoz, mennyire vannak tisztában ezzel a folyamattal. Persze elég furcsa ez nekem, hogy mutatok nekik egy tracking numbert, ami egy hónapja nem mozdul, aztán erre ők majd visszaszerzik a pénzem. Mivelhogy csak ennyi bizonyítékom van arra, hogy nem érkezett meg az áru. De hátha menni fog...

(#34131) Zeki válasza zaskar (#34130) üzenetére


Zeki
nagyúr

A vásárlási bizonylatokat is vidd be. Majd megmondják mi kell még.

(#34132) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Kikér 128GB-os microSD-t laza 4.500 ft-ért!?
http://elektronika.vatera.hu/memoriakartya_kartyaolvaso_adapter/memoriakartya/microsd_kartya/128gb_micro_sd_class_10_memoriakartya_ingyen_posta_1895792372.html

Áhhh tuti nem hamis...

És az eladó is milyen kedves... tegnap este rákérdeztem, hogy csinálna egy tesztet a h2testw programmal, aztén jééé eltűntette ezt az üzenetemet/kérdésemet...

64GB-os microSD-vel is nyomja (3.500 Ft-ért):
http://elektronika.vatera.hu/memoriakartya_kartyaolvaso_adapter/memoriakartya/microsd_kartya/64gb_micro_sd_class_10_memoriakartya_ingyen_posta_1895784560.html

De a csúcs:
http://elektronika.vatera.hu/memoriakartya_kartyaolvaso_adapter/kartyaolvaso_memoriakartyaval_es_adapterrel/samsung_32gb_64gb_micro_sd_ingyen_posta_1902060905.html

Leírás, kérdés-nél:
"Új, SAMSUNG class 10-es, 32GB és 64 GB-os memória kártyák !
Te válaszhatsz, hogy melyikből szeretnél !
Az ár nem változik ! :)"

"Tisztelt SnapbackShop! A 64-es ennyi? - Kimi76 2014.05.15. 16:35:39
Tisztelt Kimi76! Ugyan annyi, lehet választani. :) - SnapbackShop"

Érted ugyanannyi egy 32GB-os, mint egy 64GB-os... ennyire hülyerevenni az embereket... EZ OLYAN FAKE kártya, mint a fene! Megeszem a kalapomat, ha nem!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#34133) zzola válasza maj-viktor (#34132) üzenetére


zzola
félisten

Eltévesztetted a topicot? Ez nem a magyar shopokról szól... :U

(#34134) Graphics válasza zzola (#34133) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel külföldről rendeli az ottani eladó, eléggé aktuális a téma, főképp, hogy kínai fake memóriakártyákról van szó.

Passzol ez ide, ha valaki rákeres, megtalálja ezt.

@maj-viktor: Hihetetlen hogy az ilyen még ténykedik -.- és árulja a szarjait.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34135) zzola válasza Graphics (#34134) üzenetére


zzola
félisten

Egyáltalán nem aktuális! Kit érdekel, hogy ki mit árul egy magyar oldalon? Most akkor kezdjem el felsorolni az összes ilyet, amit vaterán árulnak? :U

[ Szerkesztve ]

(#34136) El_Diablo válasza maj-viktor (#34132) üzenetére


El_Diablo
tag

Én láttam és fogtam pár nagy kapacitású SD-t és pendrive-ot, de csak egy dolgot kérdezek: mi kezeli a 128Gb-ot??? Mellesleg ekkorát én még élőben nem láttam...

(#34137) Graphics válasza zzola (#34135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Memóriakártyákat szoktak itt is kérdezni, baj ha valaki felhívja a figyelmet erre?

Lépj túl rajta, nem tudok mást tanácsolni, hétvégén ez a plusz pár hasznos infó szerintem elfér még :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34138) El_Diablo válasza zzola (#34135) üzenetére


El_Diablo
tag

Veled meg mi van? Csalánra pössentettél? :Y Nyugi van! Én jót mulattam a témán. :DD

(#34139) Laza...


Laza...
addikt

Memóriakártyákat én innen szoktam venni, még mindig eredetit kaptam.

A félősöknek meg ott van a MyMemory

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#34140) maj-viktor válasza zzola (#34135) üzenetére


maj-viktor
őstag

Csak figyelmeztetnélek arra, hogy nem magyar oldalon árulja, pontosabban de, DE ELŐRE kéri a pénzt és a TE PÉNZEDEN RENDELI MEG KÜLFÖLDRŐL, így abszolút aktuális a téma ide! (egyszóval csak egy dropshipper), amivel megint nincs baj, de fake kártyát árul! (és amikor rákérdeztem diszkréten - még engem tiltott le)

(#34139) Laza...
Igen, a 2 ebay-es eladó (akiket már többen is írtatok) & mymemory ajánlatt memókártya esetén...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#34141) zzola válasza El_Diablo (#34138) üzenetére


zzola
félisten

Nyugodt vagyok srácok! Csak nem értettem az okot...peace! :)

(#34140) maj-viktor

Mindegy, hagyjuk... :)

[ Szerkesztve ]

(#34142) Gépötty válasza maj-viktor (#34132) üzenetére


Gépötty
senior tag

"Tisztelt zfehij! Van a termékeim között Samsung 32Gb-os memóriakártya 45 Mb/s olvasás és 48 Mb/s írási sebesség."
Hmmm... Nagyobb sebességgel lehet írni, mint olvasni. Királyság! :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#34143) #36244992 válasza RVR400 (#34092) üzenetére


#36244992
törölt tag

Jó Neked, nekem semmi reakció, telefon ügyfélszolgálat, ott sem tudnak többet. Ez azért komoly.
pedig csak egy kerékpár első lámpát rendeltem.

(#34144) Gépötty válasza aytukabozs (#34090) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na igen, ha előre ki lehet kérni a tr-számot, az megmagyarázza. Én alapból elvetettem ezt a feltevésem annak ellenére, hogy Vaterafutárral is postáztam már, de tényleg lehet ilyen. Remélem, nem akarnak visszaélni ezzel az előre kikért számmal, lassan itt lenne az ideje megmozdulnia.
Egyébként RF ... SG

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#34145) maj-viktor válasza zzola (#34141) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hopp, csak nem belenyúltam a tutiba és te vagy az eladó!?
Vagymi a fene!?

Most meg ez fogadott, ahogy ráfrissítettem:
A 128GB-osnál: Árverés befejezve: 2014.05.17. 13:36:20
A 64GB-osnál: Árverés befejezve: 2014.05.17. 13:36:27

(bár lehet az is közrejátszott, hogy jelentettem a vatera felé, bár kétlem... csomoszór jelentek adatlapokat, de b*sznak foglalkozni vele)

(#34144) Gépötty válasza aytukabozs (#34090)
Pont ezt akartam írni, hogy csomószor küldök vaterafutárral (nem csak vaterán eladott cuccokat lehet - csomószor így küldök ismerősnek értékesebb csomagot), mivel olcsóbb (pl. 950Ft-ért feladhatsz egy 2kg alatti csomagot 50E Ft-ig értékbiztosítva)

És ott is így működik, hogy kikérheted előre a ragszámot - TNszámot, mely csak akkor kezd el élni, ha valóba feladtad... ez lehet 1nap, de akár 5nap múlva is! (mondjuk én mindig aznap kérem ki, amikor feladom)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#34146) Gépötty válasza Zeki (#34125) üzenetére


Gépötty
senior tag

Aha, épp az előbb jutott eszembe, hogy ha előre ki lehet kérni, akkor akár vissza is lehet élni vele...
Elvileg gyártót találtam meg, nem egy dropshippert, és bár lassan élni kellene már a számnak, még korán van parázni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#34147) zzola válasza maj-viktor (#34132) üzenetére


zzola
félisten

Az utolsó hirdetésre ráírtam, várom a tag válaszát. Tényleg vaterán lehet reportolni valakit, hogy hamis terméket árul?

Kitörölte a kommentemet!

Memóriakártya kapcsán, ebay, sinceritytrading eladó:

TOSHIBA SD HC SDHC CLASS 10 UHS-I U1 16GB 16G 16 G GB FLASH MEMORY CARD NEW FAST
8,89 dollár postával.
Itt a topicban ezt az eladót ajánlották, akkor ennyiért lehet ez is hamis, nem?

(#34145) maj-viktor

Nem! Isten ments, hogy én becsapjak valakit!

[ Szerkesztve ]

(#34148) El_Diablo válasza maj-viktor (#34145) üzenetére


El_Diablo
tag

Én is jelentettem! :DD :C

(#34149) maj-viktor válasza zzola (#34147) üzenetére


maj-viktor
őstag

Vatera-n kép alatt van: "Szabálytalan aukció? Értesítsen!" És bár nagyon szar "indokokat lehet kijelölni", de itt lehet úgymond jelenteni egy szabálytalan aukciót!

Az ebay-es eladó akit írtál / írtunk, az megbízható és nem fake kártyát küld és nagyon jó áron van... szóval ne lepődj meg!

/szerk
WOW! Ezt elég gyorsan lekapcsoltuk / lekapcsolták... mostmár mind3 terméklap inaktív!
(úgy utalálom a vatera-n a sok fake kártyát áruló emberkét, és még szentül megvannak győződve róla, hogy nem fake amit árulnak.... áhhh szörnyű!)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#34150) zzola válasza maj-viktor (#34149) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!
Igen, az e-bay-es eladót itt olvastam, tőle rendeltem minap SD kártyát. Ha itt többen azt mondják, hogy megbízható, akkor elhiszem! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.