Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82801) Grillo


Grillo
senior tag

Na, sikerült ma leadni a naplókat. Valójában még időben, és belépve a Walterba bebizonyosodott, amit gondoltam, nem csak én hagytam az utolsó napra. :DDD
Mondjuk attól kicsit idegesek voltak az eladók, mikor a srác arra sem volt képes, hogy normálisan kitöltött naplóval érkezzen, a kiscsaj (nem az irgumburgum) segített neki, bár félkomolyan mondták neki a kollégák, hogy akkor ez legalább 3 ezer lesz.

Nekem ilyen gondom nem volt, halat nem hoztam el, a 8 alkalmat összeszámolni sem volt nehéz. Mondjuk most Államtitkárét épp nem találom, de szerintem lent hagytam csak az előszobában, remélem a macska nem zabálja meg éjjel.

(#82802) sasa311 válasza mdav88 (#82800) üzenetére


sasa311
veterán

Ami nem a valóságot tükrözi (csomozva, boton, horgászat közben) az részemről a vevő atbaxasa :K

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#82803) mdav88 válasza sasa311 (#82802) üzenetére


mdav88
senior tag

A nagy tömeg hisz a számháborúban, a maradék meg gondolkodik és inkább minőségi terméket választ.

(#82804) 4Grider válasza sasa311 (#82802) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért léteznek csomó nélküli kötések is (feeder esetén a horognál pl. már elég gyakori), bár tény, hogy a technikák nagy többségében használunk legalább egy-két csomót.

(#82805) andrew911


andrew911
tag

A fiam kitalálta, hogy szüliinapjára (kb. 2 hét múlva) menjünk el a Joker-tóra. Ha mondjuk hétvégén vagy március 15-én megyünk, mennyi esély van még nyitás után (akár egy órával) is találni helyet?

(#82806) sasa311 válasza 4Grider (#82804) üzenetére


sasa311
veterán

Mondjuk a csomó nélküli kötést pont nem tudod főzsinórra kötni :)
De lényegtelen, a magyar zsinórok, amikre dupla, néha tripla szakítószilárdságot írnak csomó nélkül sem tudják (a töredékét sem) a ráírtnak.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#82807) Steady74 válasza andrew911 (#82805) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ha szép idő lesz, tuti nem, mindenki ki fog szabadulni.

(#82808) mdav88 válasza andrew911 (#82805) üzenetére


mdav88
senior tag

Szerintem elég nagy a tó hozzá, hogy elférjetek, én még nem látom a partokon azt a nagy tumultust, pedig egy viszonylag kis tóra járunk.
Jokeren a szigetet vagy a hátsó nyílt rész közepét érdemes támadni, ha nem vagy ismerős esetleg.

4Grinder:
És a csomómentesen rögzített horgot mivel teszed fel a főzsinórra? :)Ott mindenképp lesz egy hurok, clintch vagy valamilyen kötés :)

(#82809) andrew911 válasza mdav88 (#82808) üzenetére


andrew911
tag

Köszi, a sziget tuti nem lesz meg dobástávban, szóval marad valami nyílt rész.

@Steady74: akkor viszont vagy meglehetősen korán kelünk, vagy elengedjük ezt a témát

[ Szerkesztve ]

(#82810) 4Grider válasza mdav88 (#82808) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én személy szerint nem szeretem, de pl. not a knot kapoccsal.

[ Szerkesztve ]

(#82811) mdav88 válasza andrew911 (#82809) üzenetére


mdav88
senior tag

Nincs olyan messze, 360as normál bottal 45ös preston banjo xr kosárral is lazán megvan.
De próbáltam már ott a 330as concourse bottal 30as mini banjoval, és azzal is megdobtam.

(#82812) lockdown90 válasza 4Grider (#82810) üzenetére


lockdown90
senior tag

mennyire nehez megszokni, hogy veletlenul se huzzuk be a gyuruk koze?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#82813) WarninShotZ válasza lockdown90 (#82812) üzenetére


WarninShotZ
tag

Szerintem a kosár alá kerül a not a knot kapocs, ezért semennyire.

SZIE-MKK-MGM // MATE-MKK-Növényorvos MSc // Samsung Galaxy S21

(#82814) andrew911 válasza 4Grider (#82810) üzenetére


andrew911
tag

Én ilyet még csak pergető horgászoknál láttam (meg valami nagyon fura youtube videóban), de az elvi lehetősége adott ugye. :-)

(#82815) iceQ!


iceQ!
addikt

Mocsán a Király Ponty Horgász tavon járt már valaki?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#82816) iceQ!


iceQ!
addikt

Illetve az Ökördi Szigetes tó amit kinéztem még magamnak, ezzel kapcsolatban hátha tud valaki infózni a tóról. :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#82817) sasa311 válasza 4Grider (#82810) üzenetére


sasa311
veterán

Not a knot működik monoval?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#82818) 4Grider válasza sasa311 (#82817) üzenetére


4Grider
nagyúr

Részlet a stonfo oldaláról:
Special fast snap, suitable to attach without knot to your fishing line (monofilament or braid) lure, hook, rig, weight etc. etc. It is made of stainless steel in 6 different sizes for any kind of fishing.
Size 1: line max 0.20
Size 2: line max 0.25
Size 3: line max 0.30
Size 4: line max 0.40
Size 5: line max 0.50
Size 6: line max 0.80

(#82819) galervin93


galervin93
őstag

Walterban láda akció van, bár nem ismerem most a piacot, hogy melyiknek mi a reális ára újonnan.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82820) BogyóBP válasza galervin93 (#82819) üzenetére


BogyóBP
addikt

Néztem én is nekem nem tűnik valami stabilnak a matrix 99 ezres ládája. Szerintem ilyen van a caperlan kinálatban is 40 el olcsobban.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#82821) hermanyi válasza galervin93 (#82819) üzenetére


hermanyi
őstag

Láda az Rive vagy MAP . az összes többi 1-2 évre való

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82822) iceQ! válasza hermanyi (#82821) üzenetére


iceQ!
addikt

Rive nem szűnt meg?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#82823) hermanyi válasza iceQ! (#82822) üzenetére


hermanyi
őstag

Nem . Becsődőlt csak

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82824) BogyóBP válasza hermanyi (#82821) üzenetére


BogyóBP
addikt

Lehet hogy a te súlyod alatt csak tényleg 1-2 évet bírnának. De egy kocahorgász nem fog venni 300 feletti ládát hogy évi 15 alkalommal használja mert a munkabeosztása olyan hogy többet nem tud lelátogatni.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#82825) Zoli bácsi válasza BogyóBP (#82824) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nem veszel, megveszed a Dechatlonba. Ha erre jársz, adok neked ingyé' 25L-es diszperzites vödröt. :D Az is jó.
Amúgy Hermanyi, amit láttam képet, abszolút nem nagy súlyú, inkább vékonynak mondanám. Hozzám képest mindenképpen, tél végére szép apatestet növesztettem megint.
De tapasztalata, az van, elhiheted, amit mond. :K

(#82826) hermanyi válasza BogyóBP (#82824) üzenetére


hermanyi
őstag

66 kiló vagyok . :D Nem csak a súly az ellensége a ládának . De hidd el 200 alat nem kapsz olyan ládát ami évi 15 alkalomnál sok sok évig bírná. Rivnek is megvannak a betegségei MAP nak is MK ládáknak is meg mindnek . De hidd el annál szarabb érzés kevés van ,mint amikor ülsz a ládán a bot a tartóba és elenged az egyik láb és a feltétlen reflex mozdulatod közben hallod ahogy reccsen a karbon .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82827) iceQ! válasza hermanyi (#82826) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez már tapasztalat lesz úgy érzem :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#82828) BogyóBP válasza hermanyi (#82826) üzenetére


BogyóBP
addikt

Na nemár :YHát az tényleg szar lehet akkor úgy néz ki maradok a feeder fotelnél :D Az meg egy kalap szar mert ide oda mozog és rázkodik rajta a bot.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#82829) @mriya@ válasza BogyóBP (#82828) üzenetére


@mriya@
őstag

Szúrj a fotel mellé két botvillát, oszt annyi! :DDD

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#82830) BogyóBP válasza @mriya@ (#82829) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen ezt mondták a gond az hogy most hogy 104 kilóra felmentem lehet hogy a szék már kevés lesz mondjuk a láda is ami 99 ért van a walterba 150 kilót bír el. A kérdés az hogy akkor most megéri e leváltani a széket vagy inkább várjam meg mit totál szétesik :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#82831) jansky1 válasza BogyóBP (#82830) üzenetére


jansky1
senior tag

Írtam korábban is, nem kell leülni és nincs ez a fotel-láda-szék dilemma. Komolyan. Én is hordom ki magammal a fotelt, de minek. Egész nap ülök benne kb negyed órát.

(#82832) iceQ! válasza jansky1 (#82831) üzenetére


iceQ!
addikt

Ahogy Zoli bátyátok írta, diszperzites veder.... :DDD
Nincs mizéria a székkel. :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#82833) hermanyi válasza BogyóBP (#82830) üzenetére


hermanyi
őstag

Vegyél használt ládát . Néha vannak jó árban régebbi Rivek . Nem a legszebb densingek de ugrálhatsz rajtuk .
Abban igazad van ,hogy hobby pecára felesleges a csillivilli 4-500 ezres láda . Mondom ezt úgy ,hogy a 300 ezres 1 éves makulátlan ládámat azért cseréltem le mert az újnak jobban tetszett a színe :D

iceQ! igen tapasztalat . Én csak lerugram a rakot hál istennek nem tört el . De 3 állással arrébb a barátom az én akciómra kb fél órával 4 be törte a botját mert megcsúszott a ládája .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82834) BlackmMmDog válasza iceQ! (#82832) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Sok helyet foglal, jansky1 megoldása legjobb. :DDD

(#82835) hermanyi válasza BogyóBP (#82828) üzenetére


hermanyi
őstag

ránéztem Waltera láda akció. 99 ért amit néztél az egy H láda ráadásul . Az amúgy sem a stabilitásáról híres . Én amit ebből olcsóért azt mondom hobby pecáar elfogadható az a Preston Inception 150 ért - Vázas és már nem 25 ös lába van hanem 30 as

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82836) sasa311 válasza BogyóBP (#82828) üzenetére


sasa311
veterán

Nincs olyan feeder fotel amire normálisan le lehet tenni a botot, mind nyeklik nyaklik. Még az olcsóbb ládákon is. Ahhoz, hogy a feeder ne ficeregjen miden fingásnál még ládából is egy picit jobb kell.

hermanyi
Arra a ládára a Walterban ráültem, a használt Maver ládám sokkal stabilabb (igaz egész biztos nehezebb is)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#82837) hermanyi válasza sasa311 (#82836) üzenetére


hermanyi
őstag

Nekem [link] ez van . A feeder ezen is ficereg . Olyan nincs ,hogy nem mozog . Ha az kell akkor kell 2 leszúró és a fotel vagy a láda mellé tenni . Én ugye ha feederezem akkor a bot nyele az ölemben van az eleje a karon . A mutató ujjam a blankon és a legkisebb pöccintést is érzem . De ugye itt max 5 perces dobásokról beszélünk .

Más a láda stabilitásnál rengeteget számít mennyire van le engedve a láda a talajhoz mérten. Nekem a MAP épp ezért tetszik mert nincs az alsó keret és a talaj között 8 cm .
Amire ráültél kiállított darabon rajtad kívül szerintem 800 an ráültek Tuti nincs is rendesen beállítva . De ezért mondom ,hogy ezekkel a viszonylag olcsó ládákkal nem lehet 10 évre tervezni .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82838) jansky1


jansky1
senior tag

Szegény Tween. Befellegzett a pecának a Park tavon. link

(#82839) hermanyi válasza jansky1 (#82838) üzenetére


hermanyi
őstag

Olvastam én is.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#82840) BlackmMmDog válasza jansky1 (#82838) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

„A dégi Festetics-kastély parkjához közvetlenül kapcsolódó tavak koncepcionális megújítása, funkcionális újragondolása folyamatban van.”

Röviden és tömören: csónakázó tó lesz! :U :(((

(#82841) jansky1 válasza BlackmMmDog (#82840) üzenetére


jansky1
senior tag

Meg gondolom az esküvői fotókon sem néztek ki jól a háttérben a pecások. :U

(#82842) saen válasza jansky1 (#82841) üzenetére


saen
veterán

Eddig is esküvői fotós helyszín volt, konkrétan az én esküvőm fotói is itt készültek és egyeltalán nem voltak zavaróak a horgászok.
Én úgy tudom, hogy miniszterelnök lányának az érdekeltségébe került az egész...

(#82843) BlackmMmDog válasza jansky1 (#82841) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Esküvők csak hetente egy napot érint, de ennyi erővel csónakos is betud zavarni a képbe.

(#82844) galervin93 válasza hermanyi (#82837) üzenetére


galervin93
őstag

"...a láda stabilitásnál rengeteget számít mennyire van le engedve a láda a talajhoz mérten."

Sokan itt rontják el.
Minél alacsonyabban van a súlypont, annál stabilabb. Ezért kell a lehető legalacsonyabbra állítani az ülőfelületet, persze amennyire a terep meg a kényelem engedi. A comb vízszintes, a térd 90 fokban behajlítva, így a lábszár merőleges lesz a talajra. A lábrácsra pont kényelmesen feküdjön fel a láb, talp, így nagyon kényelmesen végig lehet ülni akár sok-sok órát is.
Ahogy te is írod, én sem szeretem félre rakni a botot. Szerintem nincs is rá szükség. Feedernél a bot eleje ugye a bottartóban, másik vége a jobb combomon úgy, hogy ugyanitt pihen a jobb alkarom, kezem pedig a boton, egészen pontosan úgy, hogy az orsótartónál legyen. Így egyrészt nem fárad a kezem, másrészt viszont folyamatosan kontaktban is vagyok a bottal, azonnal lehet reagálni.
Dunai feeder jó magasra állítva, bot vége láb között, a rakósnak kialakított helyen, így semmiképpen sem tudja elvinni hal a botot.
Matchbot teljesen merőlegesen áll a vízre, vége láb kötött van, ahol a rakósnak is van a helye, mert ugye menet közben megy a csúzlizás, gombóc gyúrás stb. muszáj stabil helyre rakni. Spiccbotot szoktam jobb oldalra rakni, hogyha etetek, akkor ugyanott legyen a bot és a vízben is a szerkó, mint peca közben, meg a bevágás miatt nekem kényelmesebb onnan indítani, mint középről, de lehet tenni simán a rakós helyére is középre.

---

Tegnap is voltam keszegezni. Napos, kissé szeles volt az idő. A kaja most más volt, az etető-lösz arány ugyanaz, de egy karamellás, világosabb kaját kevertem. Hogy ez, vagy a napsütés, vagy mi lehetett az oka nem tudom, de nem igazán állt össze a peca. Fogdostam, de közel sem olyan ütemmel mint legutóbb, hullámokban jöttek, és sok volt az üresjárat. Kipróbáltam spiccbottal is, fogtam párat, egyik-másik vízközt jött, de ott sem jöttek úgy rendesen.
Azért jó peca volt, a szél volt picit kellemetlen.
Következőre megint a fekete kajával megyek, meglátjuk mit ad.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82845) mdav88 válasza galervin93 (#82844) üzenetére


mdav88
senior tag

Hidegebbek az éjszakák, a víz kissé visszahűlt szerintem.
Napsütésben látszik hogy csipkedik a felszínt, lehet érdemes lenne kipróbálni egy zigriget, vagy egy kicsit jobban megereszteni egy method előkét popuppal.
(persze ez egyik sem match :)))

(#82846) galervin93 válasza mdav88 (#82845) üzenetére


galervin93
őstag

Eleve kissé szárazabbra kevertem a kaját, azzal dobáltam spiccbotra, meg persze vízközt is pecáztam, másfeles vízben 80 centiig felnéztem úgy, hogy egyetlen 8-as jelző volt lent hagyva, a főólmozás mind az úszó száráig felhúzva (mint matchen), szóval vagy 60-70 centi zsinórt csak a sörét meg a horog terhelt, de kapásom sem volt, csak méter alatt, szóval max a fenéktől 50-60 centire.
Feederen is megpróbáltam a szárazabb kaja és 80 centis előke + puffasztott köles kombót, de nem adott halat.
Fenéken is a spricnivel kissé megvivezett, tapadósabb kaja adta a halat.
De amúgy abban igazad van, hogy jön ez a kora tavaszi időszak, amikor a vízfelszín közeli rétegek nagyon gyorsan melegszenek egy-egy enyhe napon, pláne napos időben. Ilyenkor tömegével sütkéreznek a felső pár tíz centiben a halak. Aztán ahogy kicsit tartósabb a meleg, akkor a sekély, partközeli régiók is megtelnek hallal, pláne ha van tavalyi nád, sás, gyékény stb. a parton, ami szívja a meleget, na ezek a következő bő egy hónapban nagyon jó helyek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82847) mdav88 válasza galervin93 (#82846) üzenetére


mdav88
senior tag

Ezen a tavon szoktam pecázni, és már most ezen a sekély részen gyülekeznek a pontyok:

1-1,5m mély víz. Oké jó kis bedőlt fás, ágas bogas, partmenti nádas terület, de itt már ha süt a nap lubickolnak a pontyok. Kerek egy hete 7 darabot húztam ki némi apróhal kíséretében :)

[ Szerkesztve ]

(#82848) galervin93 válasza mdav88 (#82847) üzenetére


galervin93
őstag

Pár éve volt egy csúnya szeles tavaszi napom az említett helyen (de lehet eggyel mellette jobbra), akkora szél volt majd' lefújt a ládáról, az egész tavon egyedül voltam. Spombbal nyomtam be 6-8 millis Aquát pontosan a dzsindzsa elé, 2 millis Aquával methodoztam rá. Szanaszéjjel fogtam magam, pontyok 8 kilóig.
Jó kis hely az a partszakasz, csak amikor jó idő van sokan ülik, meg a disznóölő cuccokkal átdobnak a túloldalra, beszakadnak, csörömpölnek stb., tavasztól-őszig sokat van zavarva az a rész...
Én a 2-3-as helyeket szerettem, meg szemben az 5-7-et is ültem, illetve a 18-19-esnél szintén a nádfalat dobáltam a 20-asnál meg a nádfal széle volt a célpont, illetve ugyaninnen a 45-ös hely felé, de attól balra van törés, az is jól adta a halat.
Azt nem tudod mennyi a napijegy? 4 órás jegyük van még?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82849) iceQ! válasza BlackmMmDog (#82834) üzenetére


iceQ!
addikt

Sedanban igen ,de a komiba nem :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#82850) mdav88 válasza galervin93 (#82848) üzenetére


mdav88
senior tag

Szerelékkel és tumultussal kapcsolatban valószínáűleg igazad van, mi eleve csak októbertől pecázunk, így a nyári időszakra vetítve nem tudok nyilatkozni. Én megvettem az évest, mert 5p kijutni, és felfejlődni ideális környezet, van hova, de azért egész jó eredményekkel szoktam hazajönni :)

3500 a napijegy, hétköznap van 4 órás, azt talán 2e.

Tegnap délelőtt volt pár órám a 20ra ültem, de nem volt kegyes a tegnap hozzám, pár kárászon kívül más még kapás-szinten sem volt. Viszont ez volt az első alkalom, hogy innen pecáztam, inkább felmérés jelleggel ültem le rá.

Én a 11-23- 29-40es helyeket szeretem leginkább, de attól is függ, mire szeretnék menni, meg mikor :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.