Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79037) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Holnap úgy néz ki elmegyünk Dunai pecára.Kicsit tartok tőle, eddig csak mellékágon horgásztam a Dunakiliti erőmű felett. A Rábán meg látjátok mekkora víz van, ha sodrásban 45gr-os kosárral horgászom, az nem is folyóvízi peca... :U
Most főágat akarom megpróbálni, elvileg Győr-Gönyű közt keresek valami helyet, de még változhat a dolog.
Segítsetek kicsit, Dunai pecások.
Method gondolom nem játszik, max 70gr-os method kosaraim vannak.....Ezt felejtsem el, ugye?
Mekkora folyóvízi kosarakkal készüljek?
Milyen messze kell horgászni a parttól, hogy eredményes lehessek, de ne kelljen 200gr-os kosár?
Milyen bottartót vigyek, fogalmam sincs milyen a part...Rod-Pod, leszúró...Tripod?
Elnézést a láma kérdésekért. Egyrészt szeretném kipróbálni a Dunai (főági) pecát, de kicsit tartok is tőle. Másik lehetőség hogy a Rába Győr közeli szakaszát, vagy a Mosoni Dunát nézem meg.
Mindenképp feeder botokkal mennék, a Bolo nekem itt azt hiszem nagy kihívás lenne, meg kevés lenne a 6m-es Tanaka Bolo....Fenekező peca értelmetlen szerintem, ha vannak erős feedereim......Ide valók az erős feederek, szerintem.(Nem a tóra...)
Na, itt tartok.
Minden okosságnak, segítségnek örülnék, este bepakolok, szerintem hajnalban elindulunk. Az ismert helyekre könnyen pakolok felszerelést, tudom mi vár rám, mire lesz szükség. Most annyit tudom hogy a legerősebb feedereket teszem be. (CXP River Feeder, ET Power Feeder 150, a régi szürke széria) :)
Csali csonti lesz, meg wafters..Eddig ez a terv.
Etetőanyag folyóvízi sajtos, pellettel-kukoricával dúsítva.
Lehet veszek csontit is bele, amit Hermanyi mester ajánl. Meg agyag is kellene az etetőanyagba, Rábán ugye nem nagyon kell, megáll a kaja a sodrás szélén..... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.