Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#751) funky


funky
tag

Nem: férfi
Kor: 29
Munkakör: gyártósor kezelés, targoncázás + gépkarbantartás
Végzetség: gépgyártástechnológiai technikus
Nyelvtudás: sovány angol de ide nem kell
Netto fizetés:100k-115k
Egyéb: kajajegy (meleg) 12k , egészségpénztár 5k, elméletileg van bónusz bruttó:80k félévente és decemberi bónusz cégeredménytől függően bruttó: 200k
Hely: Heves megye
Műszak: 1 műszakos, 8ó+ túlóra vagy -8ó csúszó
Munkahelyi légkör: tűrhető
Stresszfaktor: tűrhető

[ Szerkesztve ]

(#752) Vevőjelölt


Vevőjelölt
tag

Nem IT-s munkakör, de jó lessz a viszonyításhoz:

Nem: férfi (ritka a nő)
Kor: 32
Munkakör: nehézgép-szerelő (teherautó, autódaru, bányagépek javítása)
Végzetség: MG. gépszerelő, B-s jogosítvány.
Nyelvtudás: --
Netto fizetés: 67000 Ft. (510/óra)
Egyéb:6000 étk. utalvány, teljes bérletdíj, évente munkaruha, havonta tisztálkodószerek.
Hely: Eger (Heves megye)
Munkarend: 7-15:30, gyakran akkor van végzés, ha kész a munka.
Légkör: szerintem nagyon jó, csak az új tulajdonosból már nem kérek.

Ha gyereket nevelsz erre gondolj: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz.

(#753) rdi


rdi
veterán

Kor: 48
Munkakör: mérnök-tanár (info-kémia, ne kérdezd miért ez a párosítás)
Végzetség: Mgr + felsőfokú, + tanári
Nyelvtudás: lengyel
Netto fizetés: 120 - 130 kb. (erősen változó)
Egyéb:6000 étk. utalvány, nyári szünet
Hely: Kelet-Magyarország
Munkarend: 8-15:30, + otthon
Légkör: nagyon jó.

Fej! Tor! Potroh!

(#754) edipqe


edipqe
senior tag

több munkaköröm is volt már, tehát többet is írok:

Nem: FF
Kor:ezen munkákat 16-24 korom között csináltam

Végzetség:Most fejezem majd be lassan a gépészmérnöki, környezetvédelmi mérnöki sulimat
Nyelvtudás: Angol anyanyelvi, német közép, spanyolt tanulnám ha lenne rá időm
Hely:Székesfehérvár-Budapest

Munkakör: tolmács nemzetközi gazdasági találkozón
Nettó fizetés:2000\óra
diákmunka

Munkakör: Műszaki ford. A világ vezető folyadékcsomagoló anyag gyártó cégénél
NF:@ home dolgozva 4 napra 150k, amikor meg órabérben csináltam akkor 160K\hó
diákmunka

Munk: Csoportvezető egy design átalakítási projektben egy vezető HR cégnél
NF: 140k\hó diákmunka

Munkk: alkalmi ford. megrendelések, kozmetikumokra, gyógyhat. vackokra, vitamin készítményekre, stb
NK:1500\oldal

Munkk: Profilos Alumínium présműben nyáron mint gépkezelő....fejmagasságban átlagban 48 fok, napi 5 !! liter folyadékbevitel, sósra izzat munkaruha, Al forgács a cipőben :))
NK:90k\hó diákmunka

Munkak:A világ második legnagyobb banki eszközöket (atm, kártyaleolvasó a boltokba, stb) gyártó cégénél hibakódrendszer fordítása. diákmunka
NK:115k\hó amikor bejártam, de from home kétszer ennyi

Munkk: Szakdogám írása
NK: 120k\hó

ezek a nettók
volt még sok más is, de ezekre emlékszem

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#755) edipqe


edipqe
senior tag

jah és még annyi hogy értelmes világcégeknél a kezdő, nyelveket beszélő mérnök, tapasztalattal, kezdésnek simán megkapja a 280 (minimum) Brutkót, és a kezdőknek 3 havonta van fizetésemelés, az első 1-2 évben (és nem 1-2 %)
alap a kocsi, vagy benzinpénz
noti
sokan támogatják az otthoni netedet
cafetéria minimum 12\hó
rendszeres külföldi tréningek, oktatások, utána meg sokat kell utazni, és projekteket segíteni kintieknél.
kedvezményes céges ebédre lehetőség
és jobb helyeken nem szutyok kondibérletet adnak, hanem a gyárban van a konditerem, igaz nem high tech, de nem pazarolsz időt utazgatásal.
alap, a karácsonyi bónusz + ajándék (gyümölcscentrifuga vagy kis pici aksis model helikopáter)
alap a sikeres projektek esetén a bonux
ha cost savinget realizálsz, akkor megint bonux
és ami pl a mostani helyemen van nagon király:
az első megbizatásodat\munkakörödet követően (3-4-5 év kb)2-4 hónap fizetett szabadságra mehetsz, hogy feltöltsd magad.

Nekem ezek a tapasztalataim, de sajnos a barátaimon keresztül rá kellett jönnöm, hogy ez bizony nem az átlag mérnök keresete, ezt sajnos csak kevesen kapjuk meg....és ez még csak nem is elég egy olyan élethez amit szeretnének sokan.

az átlag bizony örül ha ezeknek csak egy részét megkapja sok év tapasztalat utá.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#756) ody42 válasza edipqe (#755) üzenetére


ody42
senior tag

hááát, nekem inkább az a tapasztalatom, hogy nyelveket beszélő, értelmes mérnökként, amikor küldföldre megyek projektet támogatni (általában amikor már nagyon dől a vár), hogy még külföldön sem jellemző ez a 2-4 hónapos feltöltödő szabadság, a 3 havonta fizuemeles, és a projekt utáni bonux, és a kocsi (max a managereknek, de engineer ebbol a kettobol sokat nem lat, pedig nem a manager oldja meg a problemakat...)
A többi resze nagyjabol igaz...

(#757) edipqe válasza ody42 (#756) üzenetére


edipqe
senior tag

mint mondtam, ezt csak kevesen kapják meg

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#758) ody42 válasza edipqe (#757) üzenetére


ody42
senior tag

de tényleg, a haverjaimon keresztül elég sok multi jövedelmi dolgaiba belelátok, senki nem dolgozik ilyen "álomcég"-nél, szóval nem csak én nem vagyok sikeres... ;)

mondjuk mindenki mérnök, és még mindenki alkalmazotti státusz-ban, és az általam írt dolgok egyik multinál sincsenek meg. (A többi persze igen, de az meg minden multinal, max az egyik helyen kevesebb a cafeteria, de több az alapfizu, de olyan nagy eltérések nincsenek...)

(#759) edipqe válasza ody42 (#758) üzenetére


edipqe
senior tag

a leírtak nem álomcég.......ez az ami alatt nem írok alá.

ahogy én is.....pl azt tudom, hogy a Bosch-egy rakás #&@r.
A Hankook ugyszintén.
A nokiánál bunkó tahók....de a pénz nem vészes.

viszont a jó helyeket nem írom meg........azokat ha sokan ismerik az nem jó ;)

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#761) SLYM válasza doc (#747) üzenetére


SLYM
veterán

szerk ez PÜ akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#762) Ivan15 válasza edipqe (#755) üzenetére


Ivan15
senior tag

aki több nyelvet beszél, mérnök, fiatal és még Mo-n dolgozik az nem normális :U :B (a 280 brutto Nyugat EU-ban nagyon nagyon de nagyon szar fizu)

[ Szerkesztve ]

(#763) doc válasza Ivan15 (#762) üzenetére


doc
nagyúr

magyarországon is...

(#764) gábbor válasza edipqe (#755) üzenetére


gábbor
tag

Ne haragudj, nem kötekedni akarok, de eléggé nehezen tudom elképzelni ezeket a 4nap/150k, meg többszázezres nett havi kereseteket, amikor képtelen vagy még az alap helyesírási szabályokat is betartani!

(#765) joshua7 válasza gábbor (#764) üzenetére


joshua7
veterán

:))

Semper Fi

(#767) sNORh


sNORh
addikt

"viszont a jó helyeket nem írom meg........azokat ha sokan ismerik az nem jó" nalol.. hát ez ...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#768) doc válasza #54630400 (#766) üzenetére


doc
nagyúr

:F
emmostmi?

(#769) Egon


Egon
nagyúr

Egy kicsit új színt viszek a topicba:

Nem: Férfi
Kor: 34
Munkakör: szerződéses katona (IT Sec + egyéb IT-hez köthető meló)
Végzettség: informatikus mérnök (GDF)
Nyelvtudás: kvázi angol alapfok (főiskolai szigorlat; anno még elég volt a diplomához)
Netto fizetés: 195e (ebben a 13. havi 1/12-ed része + egy kis megbízási díj is benne van)
Egyéb juttatás: mobil (N6021, 4K Ft-ig fizetik), kajajegy (6K), tavaly volt üdülési csekk is, 2-3 évente jutalom (kb. félhavi fizetésnek megfelelő), és talán most már kapok egy (igaz, használt, valamelyik vezető által leadott) laptopot is.
Műszak: rugalmas munkaidő (8 óra, az ebédidő (ami 50 perc...) nem ledolgozandó), 8.30-14:30-ig van a törzsidő
Légkör: változó, viszonylag jó
Egyéb: mobil (N6021, 4000 Ft-ig fizetik), Cafetéria bruttó 380/év, évvégi prémium
Kiegészítés: nem kell szaggatni az istrángot, napi átlag 4 óránál többet ritkán melózok

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#770) ArchElf


ArchElf
addikt

Nem: Férfi
Kor: 30
Munkakör: IT Sec, Bank
Végzettség: informatikus mérnök
Nyelvtudás: angol középfok (papíron legalábbis)
Netto fizetés: ~300e netto
Egyéb juttatás: mobil (valami gagyi nokia, havi 5K), caff ~250e/év, parkolóhely (belvárosban elengedhetetlen), évi kétszeri jutalom (alapesetben egyszer egyhavi + egy félhavi)
Műszak: rugalmas munkaidő 8 óra, az ebédidő 30 perc ledolgozandó, törzsidő 9.00-16.00-ig
Légkör: változó (erősen)
Kiegészítés: néha az ember belét is kitapossák :)

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#771) Egon válasza ArchElf (#770) üzenetére


Egon
nagyúr

privi

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#772) gábbor válasza #54630400 (#766) üzenetére


gábbor
tag

"Látom ebben a "totyikban" sok a hazug ember.Képtelen kereseti összegek tömkelege.Aki hazudik,az lop is..."

Örülök, hogy te is észrevetted! A legdurvább a két utolsó hsz a témában, főleg a napi 4 órás munkával havi 200e nettó...

(#773) ArchElf válasza gábbor (#772) üzenetére


ArchElf
addikt

Szkennelnék neked fizetéspapírt, de nem szeretem, ha lehazugoznak :(

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#775) doc válasza ArchElf (#773) üzenetére


doc
nagyúr

a tied teljesen korrektnek tunik, marcsak azert is mert erosen hasonlit az en szamaimra :)

(#776) ArchElf válasza doc (#775) üzenetére


ArchElf
addikt

Első blikk után rájöttem, hogy feltehetőleg az irigység beszél belőle...
De azért felhúztam magam picit :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#777) hunluigi


hunluigi
senior tag

Elég érdekes beírások vannak... :Y ezért aztán beírom én is a saját adataimat, mert gyanítom azért ez közelebb áll a valósághoz...

Nem: FF
Kor: 32
Beosztás: Műszaki Vevőszolgálat Magyar Piac Vezető egy multinál
Végzettség: Távközlési technikum + Katonai suli FRISZ szakon.
Nyelv: Angol közép

Fizetés: Nettó 163K
Juttatások: Telefon (korlátlan térítve+mobil net), Noti, Kaja jegy 12K, Sportlétesítmények használata évi 3,5K ellenében, Önkéntes nyugdíjpénztár, üzleti utak esetén teljes térítés.

A heti 150K nekem csak álom :O

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#778) predakon


predakon
őstag

Nem FF
Kor 23
Terület kereskedelem
Jövedelem nettó 200 + negyedéves prémium teljesítménytől függően
Telefon, autó, kajajegy, squash

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#779) tempx válasza gábbor (#772) üzenetére


tempx
tag

Teljesen reális fizetés a 300 neto, nem tudom miért vagy úgy oda :F

Azt hinné az ember, hogy egy IT fórumon jobban képben vannak az emberek az IT fizetésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#780) Drizzt válasza tempx (#779) üzenetére


Drizzt
nagyúr

[link]

Ittvan mégegy link, ami talán őket is meggyőzi. Ezek abszolút kezdő, nulla tapasztalattal induló átlag kezdőbérek. Ezek után nem tudom miért meglepő, ha van, aki pár év tapasztalattal többet keres...
Ui.: 150e nettót jelent itt az informatikus kezdő összeg.

I am having fun staying poor.

(#781) Egon válasza gábbor (#772) üzenetére


Egon
nagyúr

Haha. Egyrészt ha utánanézel, pontosan meg tudod határozni, hogy egy katonatiszt (mondjuk százados), minisztériumi háttérintézményben (azaz 50% illetménykieggel), mennyit keres (ugyanis az _összes_ azonos beosztásban dolgozó, azonos rendfokozatú katona fizetése egyforma (leszámítva persze, ha van valami bónusz: nyelvpótlék, stb.).
Másrészt nem 4, hanem 8 órára vagyok bejelentve (viszont az effektív munkavégzés a közszférában - szerencsés (?) esetben - mondjuk a munkaidő fele, bár ez változó).
Leülhetsz, egyes.

Szerk.: kíváncsi vagyok, a volt osztálytársam jövedelmére mit szóltál (szóltatok) volna: idestova 10 éve, keresett havi 700K-t (nem akarta elárulni, mennyit keres, de abban a pénzintézetben vezette a számláját, ahol az asszony dolgozott - én meg pofátlanul megnézettem... ;] ). Mondjuk számlára kapott ennyit (azaz ebből lejön az ÁFA, stb.), de akkor is brutális összeg maradt...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#782) Jarod1


Jarod1
addikt

Hali !

Diagnosztikai technikusok milyen Fizuval mennek Pesten?

thanx

(#783) Intelligencs

Nem: Férfi
Kor: 35
Munkakör: termékmenedzser, projektmenedzser
Hely: Budapest
Szektor: IT
Végzettség: egyetemi szintű közgazdász
Nyelvtudás: angol közép, francia közép, német felső
Nettó fizetés: 250e
Egyéb juttatás: mobil, (10e), kajajegy (6e), notebook, parkolóhely (céges autó nincs)
Műszak: 8-17
Légkör: jó fejek a kollégák
Egyéb: cégteljesítménytől függő negyedéves bónusz (max. nettó 130e)

Viszont az ide leírt fizetéseken ledöbbentem. Az én ismeretségi körömben szinte mindenki többet keres nálam. A barátnőm például közel havi nettó 100-zal...

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#784) Egon válasza Intelligencs (#783) üzenetére


Egon
nagyúr

Rögvest le leszel hazugozva. ;]
Baromi nagy szórás van jövedelmek terén. Sztem irtó sokan keresnek nettó 100-120K körül (+/- 20%), aztán nagy szakadék, és jönnek a cca. 300K-s fizetések. Közte kevesen keresnek).
Baromira nem vagy túlfizetve, ennyi nyelvtudással. Az asszony nekem is jobban van eleresztve, de ez nem annyira a havi nettóban nyilvánul meg (bár az is magasabb az 20%-kal az én fizumnál), hanem inkább az egyéb juttatások terén (mondjuk dolgozik is érte keményen, gyakran nem 8 órában).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#785) Intelligencs válasza Egon (#784) üzenetére

Nyelvtudás irreleváns a munkámnál, csak az angolt használom, szóval a munkahelyemet baromira nem érdekelné az sem, ha 12 nyelven beszélnék anyanyelvi szinten. Viszont én már az előző munkahelyemen is ennyit kerestem, az azt megelőzőnél némileg kevesebbet, de ott is 200k felett. (Igaz, ott 150 nettóról küzdöttem fel magamat.)

Mondjuk én is dolgoztam olyan helyen, ahol havi 75k-t kerestem, de ott viszont lehetőségem volt kb. még egyszer annyit hozzátenni "okosban". Igaz, csak azért voltam hajlandó annyiért dolgozni, mert akkor még nem volt diplomám.

Barátnőm mondjuk bankban dolgozik, az egy külön világ. Ha elég sok évet lehúz ott valaki, akkor - ha jó osztályon van - talicskával tolja haza a pénzt.

The Amiga, Born a Champion

(#786) Goose-T


Goose-T
veterán

Na, jöttem én is hazudni egyet. Szóval:

Nem: Férfi
Kor: 27
Munkakör: szoftverfejlesztő mérnök
Hely: Budapest
Szektor: IT/telekom
Végzettség: inf. mérnök, fősuli
Nyelvtudás: angol közép
Nettó fizetés: ~240K
Egyéb juttatás: telefon (20K/hó), cafeteria (25K/hó), 70%-os sporttámogatás
Műszak: 9h-15h között törzsidő, amúgy 8 óra, de nincs munkaidő-nyilvántartás
Légkör: jó, de már unom a munkát
Egyéb: féléves bónusz, változó (most nettó 200K körül lesz)

Már csak októberig dolgozom itt, utána átpályázok a pénzügyi szektorba, egy bazi nagy banknál fogok dolgozni. Több fizetés (kezdésnek +40K nettó), jobb juttatások, jobb lehetőségek.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#787) lesaux válasza Goose-T (#786) üzenetére


lesaux
veterán

amúgy 8 óra, de nincs munkaidő-nyilvántartás ;]

(#788) Goose-T válasza lesaux (#787) üzenetére


Goose-T
veterán

Főleg így, az utolsó napjaimban nyer ez igazán értelmet. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#789) wildufo


wildufo
csendes tag

Nem: Férfi
Kor: 24
Munkakör: gyakornok - rendszergazda utánzat
Hely: Budapest
Szektor: IT
Végzettség: februárban Mérnök Informatikus diploma
Nyelvtudás: angol, még vizsga nélkül
Nettó fizetés: ~80K
Egyéb juttatás: -
Műszak: 9h-15h
Légkör: jó, süti, buli

(#790) Carpio


Carpio
tag

Sziasztok!
Az alább felsorolt - középfokú - képesítések melyikével lehet elhelyezkedni könnyen és a legtöbbet keresni (és kb. mennyit?) Budapesten?

Általános rendszergazda
Logisztikai ügyintéző
Pénzügyi-Számviteli ügyintéző

Köszönöm

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#791) ArchElf válasza Carpio (#790) üzenetére


ArchElf
addikt

1-2 éves gyakorlattal bármelyikért megkapsz min. 200-250 bruttót havonta kb 1-2 hónap keresés után. Gyakorlat nélkül lehet általában örülni a minimálbérnek (max 100 bruttó) fél-egy évig, de utána már sokkal jobbak az esélyeid.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#792) gábbor válasza Egon (#781) üzenetére


gábbor
tag

(azaz ebből lejön az ÁFA)

Tudod miért kamú ez a hsz-ed is? Mert még azzal sen vagy tisztában, hogy fizetésből semmilyen "ÁFA" nem jön le. Nem ártana tiszában lenni az ilyen dolgokkal, mielött leírod. De mások biztos elhiszik ezeket az ostoba, kamú dolgokat.

(#793) Goose-T válasza gábbor (#792) üzenetére


Goose-T
veterán

Vállalkozói jogviszonyról te még sosem hallottál, igaz?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#794) Pörp válasza Egon (#784) üzenetére


Pörp
senior tag

Nincs olyan nagy szakadék szerintem. Sok gépészmérnök keres 130...200 nettó között, főleg a multiknál.

(#795) gábbor válasza Goose-T (#793) üzenetére


gábbor
tag

Uhh, ez már milyen durva! Ott pedig végkép semmi keresnivalója nincs "ÁFÁ"-nak!

(#796) ArchElf válasza gábbor (#795) üzenetére


ArchElf
addikt

Kedves gábbor, te hol keresed a betevőt? Vagy épp a főiskolán/egyetemen (esetleg középiskolában) osztod így az észt a padszomszédaidnak?

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#797) dabadab válasza gábbor (#795) üzenetére


dabadab
titán

Ne legy mar ilyen ecceru.
Arrol van szo, hogy nem alkalmazottkent, hanem alvallalkozokent dolgozik, es igy nem fizetest kap, hanem idonkent kiallit egy szamlat a szolgaltatasairol, marpedig ilyenkor (par speci kiveteltol eltekintve) igenis kell ra AFA-t is szamolni.

DRM is theft

(#798) r4dix


r4dix
csendes tag

Na sziasztok, egy kis infó tőlem is.

Nem: Férfi
Kor: 25
Munkakör: szoftvertesztelő, néha kisebb progik, scriptelés
Hely: Budapest
Szektor: IT/telekom
Cég típusa: multi
Végzettség: inf. mérnök, fősuli (BMF)
Nyelvtudás: angol közép (tudásban azóta megközelítettem a felsőt, papír még nincs)
Nettó fizetés: ~170k
Egyéb juttatás: telefon (15K/hó), céges laptop (HP nw8440), cafeteria (kb 300k/év), étkezés támogatás
Műszak: törzsidő kb. 9.30-15.30, egyébként 8 óra, nem veszik szigorúan
Légkör: elég jó, fiatalos csapat, bulizni is megyünk együtt
Egyéb: negyedévente bónusz, éves szinten kb. egyhavi fizetés összesen. Néha van külföldi meló is, ennek hossza változó, általában 1-6 hónap, most épp annyira nincs. Ez persze magasabb fizetéssel is jár (alapfizetés + napidíj: kb 400k/hó is kijöhet)

Ja, ez az első munkahelyem még.

(#799) gyiku válasza Carpio (#790) üzenetére


gyiku
nagyúr

[link]

hüllő

(#800) Egon válasza gábbor (#792) üzenetére


Egon
nagyúr

Csonthülye vagy, halvány fingod sincs dolgokról, de azt észt osztani (ahogy másik topicokban is láttam ) azt nagyon tudsz.
Mindenki magából indul ki: nagyon hazug ember lehetsz, ha mindenhol hazugságot keresel.

Szerk.: még két apróság. Látom nem nagyon vetted a fáradságot, hogy utánanézz a jövedelmem valódiságának (az első mondatot "is" szócskája erre utal), pedig jogszabályokban megtalálható. Szánalmas. Másrészt a "kamú" rövid "u"-val írandó... :D

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.