Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#801) gábbor válasza dabadab (#797) üzenetére


gábbor
tag

Butaság.

(#802) gábbor válasza Egon (#800) üzenetére


gábbor
tag

Ha nem haraszol erre inkább nem reagálnék. Ha valóban olyan szinvonalas a fizetésed mint a másik helyes-írása fikázása, akkor gratula (jellemező a gyenge emberekre, amikor már tényleg nem tud mibe belekötni, akkor jön a írásfikásás). Mellesleg a kirohanásaidból egyre jobban biztos vagyok benne, hogy kamuzol.

(#803) Egon válasza gábbor (#802) üzenetére


Egon
nagyúr

Utoljára, mert egyszerűen nem érsz annyit, hogy foglalkozzak veled:
1. Könyörgöm, nézz utána annak, amiket fentebb írtam. A neten mindent megtalálsz, a www.magyarorszag.hu-n ott a jogszabály-kereső. Ne azon akadj fenn, hogy a helyesírásoddal (is) foglalkoztam: továbbra is várom a cáfolatodat (természetesen linkkel alátámasztva) a századosi fizetéssel kapcsolatban.
2. Ha hiszed, ha nem, igaz amit dabadab írt. Szintén megtalálod a forrást a neten (csak venni kellene a fáradságot a kereséshez, nem csak ész nélkül lehazugozni másokat.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy mennyi idős vagy, és mivel foglalkozol. Tippem szerint, vagy a tízes éveidben jársz (és ezért némileg bocsánatos a tájékozatlanságod), a másik eshetőséget meg inkább nem is említem.

Lassan tényleg az lesz a vége, hogy beszkennelek egy bérpapírt, és akkor majd várom a töredelmes bocsánatkérést. :W

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#804) Egon válasza Egon (#803) üzenetére


Egon
nagyúr

Segítek, lásd kivel van dolgod.
Amit keresned kell: 2001. évi XCV. törvény a Magyar Honvédség hivatásos és szerződéses állományú katonáinak jogállásáról. Ennek a törvénynek a IX. fejezete (a 106. §-tól kezdődően) szól az illetményről, annak megállapítási módjáról stb. Ezen kívül, szükséged lesz még a 6. mellékletben levő táblázatra, illetve a köztisztviselői illetményalap jelenlegi összegére (ami 38.650,- Ft jelenleg, de ezt bárhol megtalálod, csak icipicit kell keresned).
Már csak a jogszabály értelmezése, és némi számolás van hátra (nyugi: elégséges a négy alapművelet ismerete, nem kell gyököt vonnod a tizedesvessződdel).
Jó számolást!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#805) gábbor válasza Egon (#804) üzenetére


gábbor
tag

Okoska, neked tökmindegy mi az a szja és az áfa... egyszerüen fogalmad nincs miről beszélsz. Inkább mennyél vissza a 4 órás munkáda, és a többszázezres fizudba.

(#806) Egon válasza gábbor (#805) üzenetére


Egon
nagyúr

Reménytelen eset vagy, de nem adom fel. ;]
Egy vállalkozónak (vállalkozásnak) lehet ÁFA-befizetési kötelezettsége is (tevékenységi körtől függően; a vállalkozás formája ez esetben indifferens).
Megpróbálom egy egyszerű példával áttörni a fejedben levő homályt. Vegyük azt az egyszerű esetet, hogy veszel egy alaplapot a sarki hardverboltban, ami mondjuk 30K+ÁFA. Természetesen a vételár kiegyenlítésével megfizeted az ÁFÁ-t a boltosnak. Az ÁFA (mint adó) nyilván az államot illeti. Szerinted hogyan fog eljutni a boltos kasszájából az államkasszába az általad kicsengetett ÁFA? Súgok: a boltos fogja befizetni... Eddig stimmt? Namost. Előveszed az ÁFA-törvényt, kb. 3 mondatot kell elolvasni ahhoz, hogy belásd: adott esetben szolgáltatás elvégzése is ÁFA-köteles. Ha mondjuk szervizelsz számítógepeket, szolgáltatást nyújtasz. Óradíjad X Ft+ÁFA. Te vagy az "eladó", a cég (akinek szolgáltatsz) a "vevő". A megrendelő kifizeti neked a _bruttó_ óradíjadat - aminek az ÁFA-tartalmát te befizeted az APEH-nek.Az SZJA ilyenkor még sehol sincs: egy adott vállalkozás terheiről beszélünk. Ilyen egyszerű. Felfogtad, vagy nem sikerült? Sajnos neked nincs foggggalmad sem az adózásról, úgy általában. Nem vagyok szakértő, de mivel érettségiztem könyvvitelből (képesített könyvelői papírom van), illetve van elég vállalkozó a családban, úgy gondolom nem vagyok teljesen laikus a témában.

Amúgy magadat minősíted (ismét, nem jó irányba): egyrészt ott a törvény, ahol megnézhetted volna a katonatiszti fizetéseket - nem tetted meg. Másrészt még olvasni sem tudsz: kétszer is leírtam, hogy 8 órás munkaidőről van szó - az effektív munkavégzés szokott kb. 4 óra lenni (nem tudom mit nem lehet ezen felfogni).

Ez volt az utolsó hozzászólásom a témában: ha ebből sem érted meg, hogy miről beszélek, akkor valszeg gyógypedes vagy (vagy kakaóbiztos számítógépről írsz - ami megmagyarázná, hogy miért csak hétköznap délelőtt és dél körül írsz...;] :)) ).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#807) Goose-T válasza Egon (#806) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem hagyd a fenébe, tök reménytelen... :DDD Az ilyennel szemben az a legjobb védekezés, ha nem reagálsz egy hozzászólására sem. Látod, hogy semmi értelme, falra hányt borsó, amit mondasz neki.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#808) tonyo2


tonyo2
tag

Nem:ffi
Kor:27
Munkakör:szakértő
Végzetség:műszaki egyetem
Nyelvtudás:angol közép
Netto fizetés:kb. 250
Egyéb:cégautó, mobil, internet, cafeteria 200.000/év,önk. nyugdíjpénztári befizetés 13. 14 havi fizu, +prémium év elején (változó)
Hely: Budapest.

[ Szerkesztve ]

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#809) #32070144


#32070144
törölt tag

Nem: férfi
Kor: 37
Munkakör:ctp (computer to plate) rendszeren operátor
Szektor:nyomdaipar
Hely: Budapest
Végzettség: érettségi
Nyelvtudás:angol középfok
Nettó fizetés: 175-190 k (bruttó 243k)
Egyéb juttatás: étkezési utalvány 6k (hamadik hónap, hogy nem kapjuk meg), BKV bérlet
Műszak: folyamatos, 5 nap 12 óra éjszaka (18-06 h között), 5 nap pihenő.
Légkör: korábban kiváló, az utóbbi hónapokban zuhan, jelenleg pocsék.

(#810) bdfhz


bdfhz
aktív tag

Pályakezdő programozó állásokra jelentkezem (PL/SQL, C++) Budapesten. Eddig tanítottam, nem sokat tudok a versenyszféra béreiről. Szerintetek mennyi reális? Nem vagyok pénzéhes, de azt se akarom, hogy lesajnáljanak, mert túl keveset mondok.

(#811) R válasza bdfhz (#810) üzenetére


R
aktív tag

bruttó 300k

(#812) bdfhz válasza R (#811) üzenetére


bdfhz
aktív tag

Köszi. Én 200 körül gondoltam, de mástól is azt hallottam, hogy nyugodtan kérhetek többet.

(#813) bdfhz


bdfhz
aktív tag

Akkor jöjjenek az én adataim.

Nem: férfi
Kor: 33
Beosztás: informatikatanár (nem közalkalmazott)
Hely: dunántúli város
Fizetés: bruttó 150 000 Ft / hó
Egyéb juttatás: az égvilágon semmi. Ingyen résztvehetek az iskola egyéb tanfolyamain, de ezt gyakorlatilag nem tudom igénybe venni.

(#814) gergelyk3


gergelyk3
csendes tag

Nem: férfi
Kor: 24
Vegzettseg: Szamtech tanari diploma
Beosztás: rendszergazda (outsource tehat 2 kezen megy at a fizum :( )
Hely: Budapest / multiceg
Fizetés: netto 140 000 Ft / hó
Egyéb juttatás: HP nw8240, talan januartol vmi cafeteria
munkaido: 9-17 ig ,ebedido rugalmas
tarsasag : 10/10

[ Szerkesztve ]

(#815) Egon


Egon
nagyúr

Vannak itt jó állások, csak _tudni_ kellene hozzá (még az angol a legkevesebb):
[link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#816) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

Nem: férfi
Kor: 36
Vegzettseg: BME villany
Beosztás: System developer
Hely: Southampton / Ordnance Survey
Fizetés: brutto £350 / nap

(#817) fraser87


fraser87
csendes tag

nem: férfi
kor: 22
munkakör: preventíves smt karbantartó
végzettség: érettségi, okj ügyintéző - ügykezelő
nyelv: középfokú angol - német
nettó: max 70e Ft -> adójóváírással max 82e Ft (4 műszakban :) )
egyéb: cafeteria (utazás költségtérítés + 6e Ft kajajegy)
terület: somogy megye-> tab
:( :O

[ Szerkesztve ]

(#818) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mostanában pályakezdő BME-infosként(azért fél év tapasztalattal, de nem közvetlenül ugyanazon a területen az informatikán belül) szerintetek mennyit érdemes kérni, mennyit lehet megkapni?

I am having fun staying poor.

(#819) Goose-T válasza Drizzt (#818) üzenetére


Goose-T
veterán

Szerintem a minimum az 300K bruttó, de beleférhet még a 350-400 is akár.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#820) emvy válasza Drizzt (#818) üzenetére


emvy
nagyúr

350 brutto korul, ha full be vagy jelentve. 200 netto, ha nem.

while (!sleep) sheep++;

(#821) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Köszönöm srácok, én is erre gondoltam körülbelül, csak keresgéltem mindenféle adatokat, s picit megkavarodtam. :)

I am having fun staying poor.

(#825) svejkufleku


svejkufleku
újonc

Itt csak angol és német anyanyelvű felhasználókkal tartjuk a kapcsolatot.
Természetesen a szakmai nyelv kötelező mindkét nyelvből ha valaki tovább akar fejlődni,
az pedig itt biztosított. :) nemrég kezdtem, de príma hely,igaz
én már dolgoztam nemzetközi call centerben is van összehasonlítási alapom.

Nem: ffi
Kor: 38
Munkakör: ügyfélkapcsolat // help desk 1 st technical level
Végzetség: érettségi
Nyelvtudás: felsőfokú angol és német
Netto fizetés: 170 k kezdésnek, cafeteria 10 k
Hely: Budapest

(#826) annulus válasza annulus (#712) üzenetére


annulus
aktív tag

Nem: ffi
Kor: 23
Munkakör: it felügyelet
Végzetség: erettsegi
Nyelvtudás: kozepfoku angol
Netto fizetés: 210-250 netto
Egyéb: eves premium (kb 1 havi fizu), br ~500k/ev cafeteria, ingyen mobil, net, tv, telefon
Hely: budapest

(#827) Xever


Xever
csendes tag

Nem: férfi
Kor: 23
Munkakör: Rendszerfejlesztő mérnök (PLC, DCS programozás)
Szektor: elsősorban olaj
Hely: Szeged
Végzettség: Közgazdasági Programozó Matematikus
Nyelvtudás:angol középfok
Nettó fizetés: 140K
Egyéb juttatás: étkezési utalvány 12K/hó, laptop, telefon, munkaügyben rohangálni adnak kocsit
Műszak: 8-16
Légkör: laza, stresszmentes, rugalmas hozzáállás, jófej főnök.

[ Szerkesztve ]

Ha nem veszett el minden, akkor hol van?

(#828) adax01


adax01
tag

Nem:férfi
Életkor:35 Év
Foglakozás: Munka nélküli.
Végzettség: Mechanikai műszerész.
Fizetés: Munkanélküli segély 20.000 ft Kiadás eböl 12.000 Ft hitel törlesztés a maradék 7.000 Ft eböl egy hónap kinlódás.
Egyéb adósság : 900.000 Ft összesen.
Cél: Az már nincs e hónap végéig elvergődök még valahogy aztán séta örökre.
Egyéb juttatások: Méreg, Idegesség, Szégyen a kölcsönkérések miatt otthon a villany gáz kikapcsolva.
Munkanélküliség eddigi időtartama:7 hónap.
Új ingatlan helye: a kapu vagy híd alja.
(Én mint munkaerő már nem kellek senkinek pedig nem kérnék sokat csak 75.ezer forint bruttót már ennél többről letettem régen. )

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#829) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Nem: Férfi
Kor: 27
Munkakör: Helpdesk
Végzettség: érettségi
Nyelv: német közép, angol közép, bár pappírom nincs rólla, de beszélem folyékonyan mindkét nyelvet
Fizetés: 220k
Egyéb:30e Ft- értékben cafeteria
Hely: Budapest

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#830) lorcsi válasza Goose-T (#819) üzenetére


lorcsi
veterán

besz@rás..és még pesten nem lehet keresni :W
itt ha fizetnek pályakezdőnek az max 120...de inkább 90 alatt..és azt is nyögve nyelősen. plusz legtöbbször már a cég ismerőse betölti az állást :((
korrupt balkán vagyunk .. főleg itt keleten

[ Szerkesztve ]

(#831) Hequila


Hequila
őstag

Nem: férfi
Kor: 23
Munkakör: szervizes, értékesítő (számítástechnika)
Végzetség: Számítástechnikai műszerész
Nyelvtudás: angol társalgási szintű
Netto fizetés: 63340Ft/hó
Egyéb: 6000Ft/hó étkezési utalvány, 6000Ft/hó telefonhasználat
Légkör: 3 (5-ös skálán)
Hely: Karcag

Nem: férfi
Kor: 23
Munkakör: középiskolai rendszergazda
Végzetség: Számítástechnikai műszerész
Nyelvtudás: angol társalgási szintű
Netto fizetés: 72602Ft/hó
Egyéb: 2500Ft/hó étkezési utalvány
Légkör: 3 (5-ös skálán)
Hely: Karcag

Nem: férfi
Kor: 24
Munkakör: szervizes, pult mögött csak ritkán
Végzetség: Számítástechnikai műszerész
Nyelvtudás: angol társalgási szintű
Netto fizetés: 67890Ft/hó
Egyéb: semmi... illetve de, 5000Ft prémium most Decemberben
Légkör: 2 - 3 (5-ös skálán) paraszt a főnök
Hely: Karcag

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#832) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nem: férfi
Kor: 26
Munkakör: IT Systems Engineer, Rendszermernok
Végzetség: Erettsegi, jopar Microsoft minosites, jogsi
Nyelvtudás: angol felsofok
Netto fizetés: 3000NZD/hó
Egyéb: Cegauto, sajat hasznalatra mehet esszeru keretek kozott, tavolabbra sajat benzinnel is ok, telefon, laptop, evi 5500 NZD-nyi tanfolyast finansziroz a ceg.
Légkör: 5 (5-ös skálán)
Hely: Blenheim, Uj-Zeland

1NZD kb 136HUF

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#833) doc


doc
nagyúr

Nem: ferfi
Kor: 31
Vegzettseg: erettsegizett bunko (ismeros utan szabadon, no offense)
Munkakor: senior szoftverfejleszto
Netto: 250K (az uj, szuperbruttoval szamolva)
Egyeb juttatasok: utazasi koltsegterites (busz/vonat 100%), kulfoldon napidij (24 EUR/nap, ebbol adozas utan lesz vagy 12-15), ceges laptop
Legkor: 9/10, nagyon jo fejek a kollegak, a fonok sem rossz ahhoz kepest hogy fonok :D
Hely: Budapest/idonkent kulfold, reszben tavmunka

[ Szerkesztve ]

(#834) Bubee82


Bubee82
őstag

Nem: férfi
Kor: 27
Munkakör: Tudományos munkatárs (Tejipari K+F)
Végzettség: egyetemi diploma, jogosítvány (B, Mgv)
Nyelvtudás: angol középfok, társalgási szint
Nettó fizetés: 130.000 / hó
Egyéb: 6000 Ft melegétel utalvány
Légkör: 3/10
Hely: Győr-Moson-Sopron
---------------------------------------------------------------------------------------------
Nem: férfi
Kor: 27
Munkakör: Farm assistant
Végzettség: egyetemi diploma, jogosítvány (B, Mgv)
Nyelvtudás: angol középfok, társalgási szint
Nettó fizetés: 13.000 DKK / hó (~35 Ft/DKK)
Egyéb: autóhasználat, szállás, étkezés biztosítva
Légkör: 10/10
Hely: Dánia, Djursland

(#835) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

Nem: férfi
Kor: 24
Munkakör: MI Process Controller ( Elektronikai nagyvállalat pénzügyi osztálya )
Végzettség: főiskolai diploma folyamatban volt,
Nyelvtudás: angol középfok, társalgási szint
Nettó fizetés: 110.000 / hó
Egyéb: 6.000 Ft melegétel utalvány
Légkör: 6,5/10 ( nagyon sok jófej kolléga, érdekes feladatok ,munkahelyi légkörre rányomta a hangulatát az alulfizetettség, pozícióhajhászó, nyaló feljebbvalók, vízfejűség )
Hely: Jász-Nagykun-Szolnok
---------------------------------------------------------------------------------------------
Nem: férfi
Kor: 25
Munkakör: Céges ERP + riportozás üzemeltetése
Végzettség: főiskolai diploma
Nyelvtudás: angol középfok, társalgási szint
Nettó fizetés: 237.000 / hó
Egyéb: 10.000 kaja, telefon + laptop
Légkör: 8-9/10 ( szuper kollégák, normális főnökök, érdekes munka, de a válság miatt romló munkahelyi légkör )
Hely: Budapest

[ Szerkesztve ]

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#836) Gál István


Gál István
senior tag

Nem: male
Kor: 21
Munkakör: Fuvarszervező (2éve)
Végzetség: Érettségi + felsőfokú OKJ Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Szakügyintéző
Nyelvtudás: Angol közép + üzleti + német társalgási szintű
Netto fizetés: 130k (Relatíve kevés, de ezen a környéken minimálbér körül keres az emberek többsége, és nem azért mert arra van bejelentve. Nekem jó, mert a szüleimmel lakok.)
Egyéb: étkeztetés havi 10k + utazás havi 18k + magánnyugdíjpéntár
Hely: Makó
Munkahelyi légkör: A kollégák marha jó fejek, de a főnökök főnökök...

[ Szerkesztve ]

(#837) MMjani


MMjani
csendes tag

Nem: ffi
Kor: 33 éves
Beosztás: Forrasztó (Flextronics)
Munkaidő 3 műszakban, napi 8 óra, fémdetektoros kapuknál kell sorba állni, 2-szer 20 perc szünet jár.
Bér: bruttó 100000, bónusz 3-9000 Ft (3 nap betegszabadság után NULLA!, késésnél levonás), 9000 Ft étkezési utalvány. Nettó: 85-90000 Ft.
Német felső fokú szóbeli nyelvvizsga
Gimnáziumi Érettségi
Jelenleg hitelből rendszergazdának tanulok (OKJ),
gyakorlatias suli, remélem sikerül jobb állást találnom, mivel szeretek jól dolgozni, sajnos ezt ennél a cégnél nem honorálják, még meg sem köszönik.
Az egyik manager még köszönni is csak ritkán köszön a beosztottainak...

(#838) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

No akkor én is beszólok.

Nem: Hím, Kan, Ősbunkó, Férfi. :)
Kor: 33 ha megérem
Munkakör: műanyagipari bet. munk.
Végzetség: épületasztalos
Nyelvtudás: Magyar ( anyanyelvi szint ), Francia ( professzionális de csak az ágyban használom )
Netto fizetés: hivatalosan: 34500 Ft. ( 4-óráskét ) valós: átlag 100000 Ft ( már ha ide is adják persze ez 8-12 órára értendő )
Egyéb: Jön a 3. baba :C lakáshitel, milliós adósságok és elmaradások.
Hely: Debrecen

A lényeg: Ha már nyakig vagy a sz@rban legalább annak örülj, hogy nem hullámzik. :DD

Köszi a figyelmet.
:R

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#839) kovsol válasza lorcsi (#830) üzenetére


kovsol
titán

én már ott tartok, hogy pályakezdő informatikusként nem is keresek máshol állást csak bp hiába vagyok kaposvári és laktam 5 évig Pécsen...

May the Force be with you!

(#840) sonar válasza MMjani (#837) üzenetére


sonar
addikt

Melyik Flex?
Zala?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#841) dudus100


dudus100
újonc

Üdv nektek!

Nem:ffi
Kor:34

Végzettség:főiskola- végzős logisztikai műszaki menedzser asszisztens
Nyelvtudás:angol közép C, igaz ha eleget sikerül gyakorolni akkor jól megy, hiányzik hogy használjam
Néhány tapasztalat pl. HM. katona jó pár évig, külszolgálatokkal tűzdelve, kisvállalkozásban logisztikai tapasztalatok.

Cél: Budapest

Szerintetek mekkora összegről érdemes kezdeni ezen a területen az alkudozást :)) :)
Tudna valaki reális támpontot adni?

köszi előre is

(#842) Gál István


Gál István
senior tag

Eléggé behalt a topik, pedig jó volt lvasgatni.

(#843) reg_edit


reg_edit
újonc

(Nem az a ph!-s nikkem, de mivel akad itt, aki személyesen is ismer, ezt ezért a hozzászólásért hoztam létre.)

- Férfi
- 35 éves
- Budapest
- főiskolai diploma + MCSE papír
- pénzintézet
- osztályvezető (informatikai)
- bruttó 770k + 30 plusz juttatás (étkezési jegy, bkv bérlet, stb)
- bónusz nincs :(

(#844) Lauro


Lauro
csendes tag

Azért az nem semmi ,hogy a diplomások is ilyen keveset keresnek.Az osztrákoknál 500 körül meg lehet keresni(jutalmakkal együtt)mosogatoként.És kaja szállás benne van.Kiváncsi vagyok mennyit kap ott egy mérnök.

(#845) Gabr válasza Lauro (#844) üzenetére


Gabr
tag

Ez tényleg kevés, szinte semmi. Bagatell. (Proli: A magyar lakosság jelentős resze; akik úgy érzik, hogy nem kell ahhoz ismerniük a más országokban történő eseményeket, hogy állandóan azokra hivatkozzanak és ezzel teremtsenek saját, bigott rögeszméiknek igazolást.)

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#846) F-ECT$


F-ECT$
titán

Szívesen leírnám én is az elmúlt 2-3 év tapasztalatát, de mivel a nick-em személyesen is ismerik, így nem erről. Csináljak egy újat csak ezért, vagy van más mód?

Dive ever, work never.

(#847) kraftxld válasza F-ECT$ (#846) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez miért akkora titok? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#848) x123456 válasza Gabr (#845) üzenetére


x123456
aktív tag

Ahogy neked és a hasonszőrűeknek fogalmatok sincs a proli szó jelentéséről... szóval ezt abba lehetne hagyni. :(((

(#849) Drizzt válasza F-ECT$ (#846) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Engem rendkívül érdekelne, amit írnál mert ha jól rémlik, ugyanott végeztél, csak pár évvel korábban. Csinálj valami kamureget. :)

I am having fun staying poor.

(#850) Drizzt válasza kraftxld (#847) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Elég gyakran aláíratnak erre vonatkozó titoktartásit.

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.