Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14473) TD87


TD87
újonc

Üdv. a következő a gondom. Megcsináltam a jogosítványomat. Elsőre sikerült, de nem érek vele semmit.
Ugyanis. Egy régi kis dízelesen tanultam vezetni. Otthon benzines van. És nem megy folyton lefullasztom.

Tehát gyakorlatilag nem tudok vezetni. Elméletben értem én mit kéne csinálni, szóval köszi, de nem kell elmondani , elméletben értem, de az elmélet nem ér sokat, de hiába értem mit kéne másképp csinálni, nem sikerül.
Szóval hiába tudnám hogy a kuplung pedál is más, de nem érzem. Lehet annyira berögzült amin tanultam.

Otthoni kocsival nem akarok többet gyakorolni nem kéne szétcseszni. Arról meg nem tehetek ,hogy az oktató csak ennyire tanított meg. Most vele is mit csináljak? Kérjem számon?

Inkább az érdekelne, hogy hol érdemes plusz órákat venni? Nyilván benzinessel, hogy azt tudjam gyakorolni ami a probléma
Dízellel nem volt gondom, nem fulladt, jól parkolok, jó volt az úttartás, váltás, kormánykezelés.
De ha lefulladok cseszhetem, ha egy kereszteződésben vagy lámpánál állok. Az sem opció, hogy falábú vagyok járjak csak dízellel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.