Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) xors válasza Ragnar95 (#16449) üzenetére


xors
senior tag

Köszi, akkor inkább Air. Én is néztem a az apple féle sima mac -es billentyűzetet, akkor az is simán megy bluetooth -al? Abból legalább van rendes magyar kiosztás, mert ebből a hajtogatósból nem is találtam.
A Microsoft Office alkalmazások (world, excel) mennek iPad alatt is? Csak iPhone -on próbáltam, ott tök jól működnek.

(#16452) Ragnar95 válasza xors (#16451) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, az Apple wireless keyboard BT-os és tökéletesen megy iPaddel is.
Office is megy gond nélkül iPaden természetesen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16453) Csibecsont válasza focvis (#4948) üzenetére


Csibecsont
újonc

Szia. Meg tudod mondani melyik az ő webshopjuk, hol lehet direktben felvenni velük a kapcsolatot? Köszi

(#16454) focvis válasza Csibecsont (#16453) üzenetére


focvis
veterán

Szia!
Nincs webshopjuk. A PM-edre válaszoltam.

Itt jelzem mindenkinek, hogy egy ismerősöm rendelt nemrég a vaterás hölgytől; neki is 3+ hónap volt a szállítás; én nem erőltetném annyira.

(#16455) pulpi


pulpi
csendes tag

Hali

Olyan problémám lenne, hogy valami lejátszó kellene nekem az iPad air 2 -re ami kezel srt feliratokat. Mert van otthon egy DLNA hálózat amin több sorozat is van. A VLC player és a KMplayer látja a dlna-t meg megtalálja a mkv-t is, de hiába van úgyan azon a néven a felirat mint a film nem jeleníti meg. Valakinek valami ötlet vagy valami free videólejátszó ami megbítható?

Köszi.

(#16456) Tempes válasza pulpi (#16455) üzenetére


Tempes
tag

Nem free de az nPlayer nagyon jó.

(#16457) blakey válasza pulpi (#16455) üzenetére


blakey
titán

nPlayer, Infuse (Pro), MrMC (Kodi)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16458) milszab válasza pulpi (#16455) üzenetére


milszab
senior tag

AVPlayerHD. Nekem nagyon bevállt. Eddig mindent lejátszott, egyszerű rámásolni filmeket. Igaz fizetős, de megéri megvenni.

(#16459) sharp4


sharp4
őstag

Helló

MFI Kábelt Kínából honnan érdemes rendelni? Olcsó és jó minőségű kellene. Köszönöm.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#16460) blakey válasza sharp4 (#16459) üzenetére


blakey
titán

Bangoodon rendeltem Xiaomi kábelt, eredeti MFI hitelesített.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16461) galaxys80 válasza pulpi (#16455) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez leginkább a dlna korlátai miatt van. Nem feltétlenül a lejátszó hibája.
Meg kellene úgy próbálni, hogy mondjuk mkv merge-vel beleimportálod a feliratot.
Így általában dlna-n is átmegy a felirat.

(#16462) sharp4 válasza blakey (#16460) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#16463) adise válasza galaxys80 (#16461) üzenetére


adise
őstag

hülyeséget ne irjunk már kérlek! :U
hogy lenne a dlna az oka? Még a végén valaki elovassa amit irsz és komolyan veszi.

(#16464) Alex91 válasza adise (#16463) üzenetére


Alex91
félisten

Hat, de... Lehet a DLNA az oka, kibaxott jo szabvany...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16465) galaxys80 válasza adise (#16463) üzenetére


galaxys80
veterán

Láthatóan lövésed sincsen a témáról, de hülyézel.
Olvasgass kicsit aztán oktass! :U

(#16466) adise válasza galaxys80 (#16465) üzenetére


adise
őstag

Persze azért irtak vagy 5 féle megoldást mert a dlna csak beépített feliratokat támogat, nyilván nem a szoftver volt a gond.
LOL :))

(#16467) galaxys80 válasza adise (#16466) üzenetére


galaxys80
veterán

Okostojás. 1000 féle Dlna szerver létezik. Van amelyik tudja kezelni (bizonyos eszközökkel) a külső feliratot. De jellemzően ez problémát szokott okozni. A belső feliratot viszont a legtöbb esetben mindegyik megeszi.Maga a DLNA szabvány egy totális katyvasz. Nem véletlenül szokták ajánlani az SMB-t vagy az NFS-t helyette.
Sose fogom megérteni, ha valaki nem ért valamihez akkor minek okoskodik bele.
LOL :F

[ Szerkesztve ]

(#16468) Create.


Create.
addikt

Sziasztok, most tervezek ipad 2017-et venni, a kérdésem nem teljesen a témához kapcsolódik, de hátha. Nincs okos TV-m, se apple TV-m, de szeretném ha vezetèk nélkül Ki tudnàm tenni a képet a tv-re netes videó nézésre főként. Minél olcsóbb megoldás érdekelne, ha lehet. A válaszokat előre is köszi.

(#16469) Gomba válasza Create. (#16468) üzenetére


Gomba
senior tag

Bármilyen Airplay-t támogató eszközt keress hozzá, amit csatlakoztatsz a tv-hez. Amazon fire stick-re például lehet letölteni airplay appot. Meg androidos eszközhöz is van pl. a AirPlay/DLNA Receiver (PRO).

[ Szerkesztve ]

Ép hardverben ép szoftver

(#16470) Süvi válasza Create. (#16468) üzenetére


Süvi
őstag

Az aprón már 8000 Ft környékén lehet venni ligtning tó Vga csatlakozót, az lehet egy megoldás.
Szinten lehet 20000 környéken 3. Generációs Apple TV t venni, sokkal biztosabb mint más gyártó megoldása.

(#16471) Create. válasza Gomba (#16469) üzenetére


Create.
addikt

[link]
Pl egy ilyen is jó lenne?

Süvi: 10eft fölé nem szívesen mennék emiatt, mindenképp vezetéknélkül szeretném. Illetve vga csatlakozó nincs a tv-men.

[ Szerkesztve ]

(#16472) Gomba válasza Süvi (#16470) üzenetére


Gomba
senior tag

amazon fire stick 40 EUR és "kábelmentes" vagy, ráadásul még egyéb dolgokra is használhatod

Ép hardverben ép szoftver

(#16473) Alex91


Alex91
félisten

[link], akinek esetleg hattertarra lenne szuksege...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16475) ricsip


ricsip
addikt

Sziasztok,

almában nem vagyok otthon, de anyámnak születésnapjára vennék egy almás tabletet. Facebook és youtube kell neki leginkább, nem poweruser. Melyik ipad most a legutolsó (ami még supported lesz 3 év múlva is)? Milyen összehasonlítós oldalt olvassak el a kapható modellek-el kapcsolatban?

-

(#16476) lacy86 válasza ricsip (#16475) üzenetére


lacy86
addikt

Money?

(#16477) ricsip válasza lacy86 (#16476) üzenetére


ricsip
addikt

100e-nél többet semmiképpen nem akarok érte adni. Ennyiért milyen kompromisszumokat kell kötni? SIM nem kell, elég a wifis.

Illetve ezen a 100-on felül még mi az amit ki kell adni rá? Tok és vmi kijelzővédő fólia az alap h. veszek hozzá, de ezen kívül? Töltőt kell venni hozzá még a gyárin felül?

[ Szerkesztve ]

-

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.