Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) sharp4 válasza Djuree (#16550) üzenetére


sharp4
őstag

Lassan már érkeznie kell, 1 éve vettem a mini 4-et. Nem mintha nem lenne elég :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#16552) Alex91 válasza Djuree (#16550) üzenetére


Alex91
félisten

Semmit, de szerintem sanszos, hogy kivezetik...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16553) sharp4 válasza Alex91 (#16552) üzenetére


sharp4
őstag

Miért vezetnék ki? Sokan használják, sikeres termék!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#16554) Alex91 válasza sharp4 (#16553) üzenetére


Alex91
félisten

[link], ezert, mert nem sikeres...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16555) dorika87


dorika87
őstag

Látom beszélgettetek az új iPad (2017) gsm boltos árairól. Nem olvastam el mindent, ezért nem tudom, hogy volt-e róla szó, de Partner GSM-nél 107ezer a készülék.

(#16556) sharp4 válasza Alex91 (#16554) üzenetére


sharp4
őstag

Nem egészen nem sikeres, hanem kisebb a célközönség. IPhone-noknál is kisebb a célközönség, mint más készülékeknél, mégis gyártják...

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#16557) Alex91 válasza sharp4 (#16556) üzenetére


Alex91
félisten

Nézd, a 2017-es iPad alig gyorsabb, mint az Air2, de jelentosen olcsobban adja. A Mini eseten meg csak a 128 GB-osat arulja, majd annyiert, mint a nagyobb iPad-et. Szoval en nem gondolom, hogy barmt is csinalna Mini fronton a kozeljovoben. Mert teljesítményt nem adna, keves vevonek olcsositani se eri meg... Amig veszik, adja a jelenlegit, majd bezarja a boltot!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16558) Djuree válasza Alex91 (#16554) üzenetére


Djuree
félisten

hogyne lenne sikeres? többen veszik mint a nagyot. az én ismerettségi körömben van 5 mini, 1 nagy. és gondolom nem nálam van ez csak így. sokkal használhatóbb a kicsi. én nagyon nem örülnék ha kivezetnék. páromnak 1-ese van nekem 3-as, ha majd jön az 5-ös cserélek és páromnak adom a 3-ast.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16559) Alex91 válasza Djuree (#16558) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem nem jon... Meg sok ertelme nincs az ekkora meretnek. Telefonnak nagy, dolgozni meg kicsi :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16560) galaxys80 válasza Alex91 (#16559) üzenetére


galaxys80
veterán

Látom megint kezdődik. :)
Szerintem meg jön. :DDD

Mert gondolom a többség dolgozni veszi az iPad-et. :DD
Arra ott a Pro.
Ezzel az erővel meg az Air-nek nincsen értelme.

(#16561) Djuree válasza Alex91 (#16559) üzenetére


Djuree
félisten

pont dolgozni (is) jó nekem. elfér a nagyobb zsebemben is, nem feltűnő ha kézben tartom, válltáskában is elfér kényelmesen. ha nagy méret kell akkor laptopot viszek, annak van billzete is. otthon meg ágyban jó netezni, filmet nézni, játszani is esténként. a nagyobb már nem lenne ilyen kényelmes "viselet".

hát igen, kinek mi a jobb....de én nem tudom elképzelni hogy ne lenne célközönsége.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16562) LilProphet90 válasza sharp4 (#16553) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem sem vezetik ki, szimplán áttérnek egy ritkább frissítési ciklusra, mert nem éri meg nekik évente frissíteni, de majd úgyis kiderül. Legközelebb már meglehet, hogy én is normál iPad-et veszek, úgyis csak itthon használom.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16563) Alex91 válasza Djuree (#16561) üzenetére


Alex91
félisten

Azert gondolom akik a kicsit szeretik elgondolkoztak, hogy vegyenek egy kisebb iPhone-t + egy Minit, vagy megveszi az iPhone Plus-t... Penztarcanak valoszinuleg jobb, es nem kell olyan nagy kompromisszumot se kotni. A Plus kannibalizalta aziPad Mini-t...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16564) sharp4 válasza Alex91 (#16563) üzenetére


sharp4
őstag

Tavaly nyáron 83ért vettem. Nem cellular-os, csak 16Gb-os. Bőven elég amire kell. Nagyobb nekem nem kell. Arra van céges HP tablet. Van Ipad 4gen is itthon, de nekem az túl nagy. Ez bőven elég amire kell. Mini 5-re - ha lesz is - biztos nem fogok váltani.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#16565) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Hogy tudom megnézni az IPad-em pontos típusát? Én úgy tudtam hogy Air 2-sem van, de a rendelt tok nem jó hozzá, viszont az Antutu nem írja ki hogy mi a pontos modell. A dobozon csak annyi van hogy MP2H2HC/A IPad Wi-Fi 128GB Space Gray tehát sehol egy Air szó, akkor most ez milyen IPad?
A dobozon lévő típusszám alapján sima Ipad.

Egyáltalán ez a jobb vagy az Air 2? Az Antutu 6.2-ben 129445 pontot ért el.

(#16566) Alex91 válasza Joshi (#16565) üzenetére


Alex91
félisten

A legujabb iPad 2017, vagy iPad 5-kent is szoktak ra hivatkozni. Valamivel gyorsabb az Air2-nel, csak vastagabb, nehezebb es kicsit gyengebb a kijelzoje.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16567) Joshi válasza Alex91 (#16566) üzenetére


Joshi
titán

Érdemes reklamálni hogy nekem Air 2 kell nem pedig ez? Vállalat béren kívüli juttatásból származik.

[ Szerkesztve ]

(#16568) shteer válasza Joshi (#16565) üzenetére


shteer
titán

beállítások, általános, info, modell

ha 2017-es ipad akkor teljesítményben jobb, A9 chipes

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#16569) Joshi válasza shteer (#16568) üzenetére


Joshi
titán

Ott ez áll: MP2H2HC/A
Az Antutu miért nem ír semmilyen hardver infót? Egyedül azt írja a procinál hogy A9.

Ti reklamálnátok a helyemben, vagy hagyjam a francba?

(#16570) shteer válasza Joshi (#16569) üzenetére


shteer
titán

Nincs már Air 2 az Apple kínálatában, hiába reklamálnál, gondolom ezt adják helyette

..szerintem jónak tűnik

(#16571) Alex91 válasza Joshi (#16569) üzenetére


Alex91
félisten

:C :C :C :C

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16572) Joshi válasza shteer (#16570) üzenetére


Joshi
titán

Az király, de legalább mondhatták volna hogy figyi ez van. Soha nem volt Apple cuccom lövésem sincs hogy mi micsoda. Most itt figyel egy Air 2-es tok amit semmire nem tudok használni. Mind1 meghirdetem végül is 5€ volt.
Köszi az infót. :R

(#16573) Noxy válasza Joshi (#16572) üzenetére


Noxy
veterán

Figyi, nem kell a boltokat járni, elég ha a guglit ismered.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16574) shteer válasza Joshi (#16572) üzenetére


shteer
titán

Ha gondolod 50k-ért átveszem ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16575) Joshi válasza shteer (#16574) üzenetére


Joshi
titán

Amennyit használni fogom lehet megérné eladni neked 50k-ért. :D

(#16573) Noxy: "Figyi, nem kell a boltokat járni, elég ha a guglit ismered."
Ezt nem tudom mire írtad, ha arra gondolsz hogy a googleban minden infó ott van akkor se értem. :DDD
Nekem minden Ájped ugyan olyan, simán mondhatja valaki hogy ez már pedig egy Air 2.

(#16576) shteer válasza Joshi (#16575) üzenetére


shteer
titán

na látod, mindenki jól járna :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#16577) Joshi válasza shteer (#16576) üzenetére


Joshi
titán

Főleg te. :D

(#16578) blakey válasza Joshi (#16565) üzenetére


blakey
titán

A dobozon minden info megtalálható, az is, hogy Air vagy sima. Ha boltban vetted vagy neten rendelted és nem Air2-t kaptál akkor kicsomagolás nélkül vissza kellett vona juttatnod a feladónak. Sok függ attól is, hogy minek az árát fizetted ki, mi szerepel a számlán.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16579) Joshi válasza blakey (#16578) üzenetére


Joshi
titán

Céges béren kívüli juttatásból van, és ott fehéren-feketén Air 2 szerepelt. Átvételkor nem tájékoztattak hogy ez tulajdonképpen nem egy Air 2 hanem egy 2017-es sima IPad. De linkeltem is a képet. Én nem is néztem a dobozát, kibontottam és használatba vettem, a modellszámból nem derül ki hogy az nem Air 2 ha csak utána nem nézek. De miért is néztem volna utána? Soha nem volt Apple cuccom, különösebben nem is azért vettem mert be vagyok remegve érte.

ui.: hozzáteszem hogy nekem ez is bőven jó, csak ugye megrendeltem a Swees tokot ami ugye Air 2-höz való. Na mind1, 5€ nem vág földhöz.

[ Szerkesztve ]

(#16580) blakey válasza Joshi (#16579) üzenetére


blakey
titán

A dobozon látszik, hogy miről van szó.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16581) Joshi válasza blakey (#16580) üzenetére


Joshi
titán

Soha nem volt Apple cuccom, vásárlás előtt nem néztem kicsomagolós videókat amit egyébként minden olyan cuccnál megnézek ami érdekel. Ez most kimaradt. Mind1 már kitárgyaltuk nem is nagyon szeretnék már erről diskurálni. :B :R

(#16582) shteer válasza Joshi (#16581) üzenetére


shteer
titán

Hagyjuk is. Mikor küldöd? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16584) Ragnar95 válasza Djuree (#16558) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Remélem te sem gondolod komolyan, hogy a saját ismeretségi körödet hozod fel reprezentatív példaként egy jóval komolyabb adathalmazzal dolgozó felmérés megcáfolására :U :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#16585) ittakary válasza Ragnar95 (#16584) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D :D

(#16586) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok. Jelenleg egy ipad air 2 tulajdonosa vagyok, vagyis részben. Párom lóg rajta folyamatosan és gondoltam veszek magamnak egy másikat. A kérdésem azokhoz szól akik ipad mini 4 használnak. A hardvere mennyire elavult? Ipad air 2 höz képest modjuk, ha valakinek lenne mind a kettő és tudna egy véleményt mondani az lenne a legjobb. Köszönöm.

Kicsit más, olvastam hogy boncolgatva lett hogy lesz e mini 5, szokott erről a szèriárol bármi is kiszivárogni? Vagy egyszerűen csak megjelenik? Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16587) Alex91 válasza Jano_023 (#16586) üzenetére


Alex91
félisten

Inkabb egy iPad 2017...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16588) Jano_023 válasza Alex91 (#16587) üzenetére


Jano_023
őstag

Ez itt a kérdés. Mert ugye a mini ugyan annyi vagx drágább mint az új ipad, és a mini gyengébb is. Viszont a nagy ipad kicsit kényelmetlen gépelés közben.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16589) leslieke válasza Jano_023 (#16588) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a Mini 5-re várok, az a méret nekem megfelel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16590) Jano_023 válasza leslieke (#16589) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem is csak jó lenne tudni mikor jön ha jön egyátalán.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16591) univerzita válasza Jano_023 (#16590) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet hogy hamarább jön mint ahogy várod :DD [link]

(#16592) Jano_023 válasza univerzita (#16591) üzenetére


Jano_023
őstag

Köszi, ezt nem olvastam még. Akkor ha idén mutatják be, ha bejön amit jósol akkor november?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16593) univerzita válasza Jano_023 (#16592) üzenetére


univerzita
addikt

Ha valóban most júniusban be lenne mutatva ( ezért ez még nem biztos) akkor szerintem novemberben már kapható lenne.

(#16594) Jano_023 válasza univerzita (#16593) üzenetére


Jano_023
őstag

Szóval az esemény júniusban lesz? Akkor azt megvárom.
Más: mire lehet számítani a ipad mini 4 hardvere meddig lesz még elég alap dolgokhoz? Meddig fog frissítéstket kapni?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16595) univerzita válasza Jano_023 (#16594) üzenetére


univerzita
addikt

Frissítéseket még fog kapni, csak kérdés hogy mennyire fog tőlük lassulni ( úgy tudom csak 1GB ram).

(#16596) Jano_023 válasza univerzita (#16595) üzenetére


Jano_023
őstag

Nem a mini 4ben 2gb van.
Lehet hogy meg kell várni az 5öt és akkor venni olcsón négyet. ☺️

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16597) r3dsnake válasza Jano_023 (#16594) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem szoktak hardvert bemutatni a WWDC-n. Ősz előtt ne is számíts rá, hogy lesz bármi.

(#16598) univerzita válasza Jano_023 (#16596) üzenetére


univerzita
addikt

Ha 2gb van benne akkor megéri.

(#16599) galaxys80 válasza univerzita (#16591) üzenetére


galaxys80
veterán

Ááá. Itt már megmondták, hogy kivezették. :U :)

(#16600) Alex91 válasza galaxys80 (#16599) üzenetére


Alex91
félisten

Hogy ki fogjak vezetni... :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.