Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) randras


randras
veterán

Srácok meguntam a kísérletezést/kutatást, ezért feltennék két tartozékkal kapcsolatos kérdést, aztán maximum nem kapok választ. :D iPad mini 4-hez keresnék
- ehhez hasonló tokot, ami TPU/szilikon/nem felpattintós (mert az alá bemegy a por), és matt a hátulja. Ez sajnos szarul illeszkedik, eláll, igénytelen. Még ez is jobban tetszik, pedig hát...
- matt fóliát, aminek a leszedő stickerei a hátulján a home gombnál vannak alul, szóval fel is tudom rakni normálisan. A Nillkin nem ilyen. :W Vagy már akkor egy drágább is jó lenne helyi boltból, amit felraknak normálisan helyben, mert nekem így nem sikerült.

:R

(#15352) Chereiose válasza silmatauki (#15347) üzenetére


Chereiose
addikt

Nekünk egyedül youtube-ra kéne meg ilyesmikre, szóval annyira nem érdekelne a lagg sem.

(#15353) vadászcsiga válasza Chereiose (#15352) üzenetére


vadászcsiga
félisten

19-ert van rosszfogáson. Ezek szerint nem smart tv-tek van.

(#15354) Chereiose válasza vadászcsiga (#15353) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen az nincsen sajnos, ezért lenne jó. 19-et rászánok.

(#15355) vadászcsiga válasza Chereiose (#15354) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Várd meg azért a többieket mert gondolom az apple tv sem marad ki abból társasjátékokból amit a cég annyira szeret hogy ha kijön az új akkor az előzőt egy frissítéssel annyira kinyirja hogy gyak bizonyos fontos tulajdonságok miatt használhatatlan lesz.

(#15356) Süvi válasza asuskiddd (#15350) üzenetére


Süvi
őstag

9,7 Pro-ra próbáltam keresni normális utángyártott Covert, de egyszerűen nincs.
Nagyon sok oldalt végignéztem, de nem találtam sehol.

(#15357) Süvi válasza randras (#15351) üzenetére


Süvi
őstag

Ez esetleg ?
TPU soft matte

Egy ilyet rendeltem a Pro-ra, még nem jött meg, nem tudom, hogy lágy-e vagy kemény.

(Én ragasztottam az Pro és az Air2 hátára is fóliát, és így a kemény, bepattanós tok sem tesz kárt.

[ Szerkesztve ]

(#15358) asuskiddd válasza Süvi (#15356) üzenetére


asuskiddd
tag

Ilyet találtam., de nem tudom kompatibilis-e az ESR tokkal.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15359) Süvi válasza asuskiddd (#15358) üzenetére


Süvi
őstag

Én ezt biztos, hogy nem tenném rá, mert ott van az a fém valami a szélén, egész biztosan összekarcolja, meg szerintem a zsanér túl hosszú, láttam már olyan képeket, hogy belelóg a hátlapba.

(#15360) silmatauki válasza Chereiose (#15352) üzenetére


silmatauki
őstag

A YouTube nem natív, így szarabb lenne a felbontás Lightning felett. (Bár még mindig jobb, mint az ATV, hacsak annak nem a saját playerét használod, mert az natív.)

(#15361) Chereiose válasza silmatauki (#15360) üzenetére


Chereiose
addikt

Kicsit ott tartok, hogy egyiknek sincs értelme, mert a 3. generációs apple tv elavult, a kábel meg drága ahhoz képest amit nyújt...

(#15362) Noxy válasza Chereiose (#15361) üzenetére


Noxy
veterán

Nem elavult.
Tökéletesen hibátlanul fut, és működik minden i kütyüvel a legutolsó FW-l is. Magyarul, nincs "belassítva"
mint az iPhone-k. Nyugodtan megveheted.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15363) Chereiose válasza Noxy (#15362) üzenetére


Chereiose
addikt

:R
Szinte ugyanabban az árban akkor egyértelműen hagyom a vacak kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#15364) vadászcsiga válasza Noxy (#15362) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Saját tapasztalat?

(#15365) Noxy válasza vadászcsiga (#15364) üzenetére


Noxy
veterán

[link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15366) vadászcsiga válasza Noxy (#15365) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:R

(#15367) Chereiose


Chereiose
addikt

Air 2-re valaki nem tud jó smart case tokot kínából? :D Banggood-ról pl.

(#15368) Auratech válasza Chereiose (#15340) üzenetére


Auratech
őstag

Nekem van ilyen átalakítóm. Még a 4-hez vettem. Egy komplett arm minipc van benne 256mb rammal..
Sokat nyavajogtam, mérgelődtem a felbontás anomáliái miatt.., mikor egy lg optimus x2 tudja a fHD-t hdmi-n, natívan..
A konverter kütyü az ipad képét tömörítetlen 1600x900-ba kapja a csatin. (a csati adat-sávszélessége a korlát)
Azért ronda a betűkép..Azt skálázza fel fHD-re. Igazi almás neszeneked..öszvérmegoldás..
A kisebb pld 1280x720/800 felbontást natívan kitolja. Annak nem aliasinges a képe..
Az Apple tv megoldások jobbak, a laggot és a stabilitást kivéve..
A mai erőforrások lehetővé tennék (szoftveresen) a natív fHD megjelenítést, de tojnak rá..
A régi 30pin-vga adapter csak egy kábel volt, (abban még nem volt frame server..)
Lehetne már mondjuk 4K-s verziója annak a rohadék csatinak.., ami amúgy jól működik..

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#15369) silmatauki válasza Auratech (#15368) üzenetére


silmatauki
őstag

“Az Apple tv megoldások jobbak, a laggot és a stabilitást kivéve..”

Soxor nem jobbak. Képernyőtükrözés esetén 30fps-et tudnak csak, és nem 60-at, szemben a Lightning átalakítóval.

“A mai erőforrások lehetővé tennék (szoftveresen) a natív fHD megjelenítést, de tojnak rá..”

Biztos? USB2 sebességről és melegedés, ár stb. Által behatárolt SoC-okról beszélünk.

(#15370) Süvi válasza Chereiose (#15367) üzenetére


Süvi
őstag

(#15371) Chereiose válasza Süvi (#15370) üzenetére


Chereiose
addikt

Köszi! Mennyi idő alatt érkeznek meg ezek?

(#15372) Süvi válasza Chereiose (#15371) üzenetére


Süvi
őstag

3-6 hét között szokott lenni.

(#15373) Chereiose válasza Süvi (#15372) üzenetére


Chereiose
addikt

:R

(#15375) bigsee


bigsee
addikt

Sziasztok!

Felnőtt a kezem alatt (értsd: két éves lett :D ) egy Tab S 10.5 és alternatíva után néznék. T függő vagyok, sajnos, ezért abból kell főznöm, ami náluk van.

Két Apple van, ami megtetszett, Air 2 és a Pro 9.7.

A kérdésem: van-e még potenciál az Air 2-ben, illetve hogy megéri-e majdnem dupla árat kipengetnem a Pro-ért?

Kérdezem ezeket úgy, hogy sose volt még Apple cuccom, kamera, Eyecandy nem igazán érdekel, netezés úton, négy-öt napi játék (építgetős), illetve filmnézés az esti unalmas órákban, javarészt asztali gépről Wifi-n osztva (ha jól tudom, ennek, illetve Teamviewernek nincsen akadálya IOS alatt).

Köszönöm!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#15376) Chereiose


Chereiose
addikt

Ilyen ipon,aqua boltokól szerintetek vehetek air 2-őt nyugodtan, vagy ott is esélyes az ilyen visszacsomagolt "újakat" eladni? :U Csak ugye ezek nem hivatalos eladók és jóval olcsóbban is adják, mint a resellerek. :U

(#15377) Chereiose válasza Chereiose (#15376) üzenetére


Chereiose
addikt

pl

(#15378) r3dsnake válasza bigsee (#15375) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az Air 2 még mindig bőven jó. A Pro komolyabb felhasználásra (is) való, nem csak tartalomfogyasztásra. Felesleges szerintem arra költened.

(#15379) lacy86 válasza Chereiose (#15376) üzenetére


lacy86
addikt

En 2015-ben vettem Air2-t
Mai napig tokeletes.

(#15380) Chereiose válasza r3dsnake (#15378) üzenetére


Chereiose
addikt

Azt tudom, azt kérdeztem, hogy mennyire ajánlott innen venni, mert nem hivatalos eladó és ugye elég gyakran csinálják ezt az újracsomagolt "újak" eladását, meg ki tudja még mit, és jóval a hivatalos ár alatt van ezeken a helyeken, iponnál amit linkeltem.

(#15381) Chereiose válasza Chereiose (#15380) üzenetére


Chereiose
addikt

Másik lehetőségem ugye meg innen apróról bontatlanul, kb ilyen árban venni. Csak ahhoz meg nincs bolti számla, bár világgari révén lehet ez mind1 is.

[ Szerkesztve ]

(#15382) bigsee válasza r3dsnake (#15378) üzenetére


bigsee
addikt

Valami ilyen véleményem volt nekem is, köszönöm. A 32 GB nagyon az alja, ugye, ebből mennyit vesz el alapból?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#15383) vadászcsiga válasza Chereiose (#15380) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az aktiválás számít. Onnan indul a garancia. Ha ujra is csomagolt - bár ilyenről még nem hallottam - es jo állapotban van, plusz te altiválod, akkor semmi gond nincs.

[ Szerkesztve ]

(#15384) Chereiose válasza vadászcsiga (#15383) üzenetére


Chereiose
addikt

És valakinek nincs taoasztalata az Iponnal, aqua-val? Nem igazán bízom bennük, mert szerintem gyanús kicsit az ár, félek, hogy bontott "bontatlant" adnának :U

(#15385) vadászcsiga válasza Chereiose (#15384) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van ilyen bontott bontatlan? Kézbe veszed, ugy úgysem tudnak csomagolni ahogy a gyárban, plusz a széria számot ide beírva látod hogy áll a jótállás állapota. Ha gyanús, nem érdemes vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#15386) Noxy válasza Chereiose (#15384) üzenetére


Noxy
veterán

v.csiga leírta a lényeget.
Ha ezek után még mindig gyanús, akkor vehetsz az Appletől vagy valamelyik APR-ben.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15387) d.tiborz válasza vadászcsiga (#15385) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

És ha ezt a szöveget írja?
"Jelenleg sajnos nem tudjuk teljesíteni a kérést. Kérjük, próbálkozzon újra később."
Én bontottam ki, én aktiváltam.

(#15388) vadászcsiga válasza d.tiborz (#15387) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez esetben nyomja meg a piros gombot, es nyugodjon békében :D

(#15389) silmatauki


silmatauki
őstag

iPad Pro (mind 12.9, mind 9.7) felhasználók, fontos: postáztam egy teljes 10.2 jailbreak tutorialt ide: https://itcafe.hu/tema/re_apple_iphone_6s_plus_extra_felszereltseg/hsz_1714-1714.html . Cselekedjetek gyorsan, ha kell a JB - az Apple nemsokára lezárja a 10.2-es aláírását!

(#15390) d.tiborz válasza vadászcsiga (#15388) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

:DDD
Komolyan, ez mit jelent?
Besz..ptam?

(#15391) vadászcsiga válasza d.tiborz (#15390) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Passz, azt hittem működik. Ezer éve csekkoltam már.

(#15392) d.tiborz válasza vadászcsiga (#15391) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

:R

(#15393) asuskiddd


asuskiddd
tag

TSS Saver én ezt használtam az SHSH2 lementéshez.

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15394) Chereiose válasza vadászcsiga (#15385) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát a sufnyi gsm-ek előszeretettel játsszák gondolom, de azért egy Ipon csak nem az :U

(#15395) zolikaDB válasza Chereiose (#15384) üzenetére


zolikaDB
veterán

Aquanal vettem 2015 decemberben Air 2 16GB-ot. Nem tudok mit mondani, minden rendben volt es van. En aktivaltam be, nem volt ujracsomagolt.
Annyi, h ezek nem APR uzletek.

(#15396) Chereiose válasza zolikaDB (#15395) üzenetére


Chereiose
addikt

Értem, akkor végül is megéri, most iponban 123K a 32GB Wifi. Bár érdekes nekem fekete kéne, és "szürke" van a honlapon, de fehér képpel :U

(#15397) Chereiose válasza Chereiose (#15396) üzenetére


Chereiose
addikt

Na mind1, most megrendeltem ~124K-ért az iponból, azért telefonon még rákérdezek ez fekete-e, bár a fehérrel sem lenne gond :) Meg arra is, hogy biztos nem újracsomagolt-e :DDD

(#15398) vadászcsiga válasza Chereiose (#15396) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fekete nincs, astroszürke van aminek fekete kávája. De ahogy látom iponnál nincs, csak ezüst es arany. Mindettő fehér elől.

[ Szerkesztve ]

(#15399) Chereiose válasza vadászcsiga (#15398) üzenetére


Chereiose
addikt

Akkor miért szürkének írják? Mind1 igazából nem lényeges annyira, jó ezüstben is, csak nem értem ez hiány mindenhol kb.

(#15400) vadászcsiga válasza Chereiose (#15399) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom az a legnépszerűbb.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.