Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15102) Imy válasza vadászcsiga (#15100) üzenetére


Imy
veterán

Nekem Retina 2-esem van, 16Gb-os, az elég nekem arra amire kell. De telefonból már 64Gb-osom van. :)

(#15103) zolikaDB válasza #05304832 (#15101) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én partnerotól vettem "új" készüléket, ami hibás volt, még anno amikor Pesten laktam.

Szerintem inkább ő: [link]

(#15104) runner 125 válasza #05304832 (#15101) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezek vajon 27%-os ÁFÁ-s árak? Gyanítom nem. :F

zolikaDB

Gondolom számlát ő sem ad.

mod. Volt az a vaterás nő, nem tudom csinálhatja-e még.. annó én tőle vettem, igaz vártam rá 2 hónapot, de adott számlát és jó volt az ár is.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#15105) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Az alany egyy 10 hónapos ipad mini. Három napja nem akar tölteni. Ma kértem kölcsön töltőt, és kipróbáltam, azzal tölt. A konnektoros egységbe másik vezetéket téve is tölt, tehát vezeték hibára gyanakszom. Viszont hiába tekergetem a kábelt, hogy hol lehet kontaktos, nem találom.
kérdéseim:

1) garanciában ezt még orvosolják nekem, vagy magamnak kell beszerezni új kábelt?
2) ha csillagászati összeg (márpedig apple, tehát feltételezem, hogy a nyamvadt kábel annyi, mint máshol egy gyengébb telefon), akkor lehet előtte szétszedem ezt. Van olyan pontja ennek a kábelnek, ahol valószínűleg elszakadt? Csak hogy azt a végét bontsam először.
3) ha nekem kell venni, honnan/milyet érdemes? Létezik ebből nem gyári (mert az látszik, hogy a gyári úgy szutyok, ahogy van)?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#15108) Noxy válasza vaakuum (#15105) üzenetére


Noxy
veterán

Minden kábel a használatól függően lesz csak "szutyok".

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15109) vaakuum válasza Noxy (#15108) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez sajnos nem így van. Létezik gyárilag tervezett avulás is, ami a mai világra, és a bevételhajtó cégekre jellemző. Meg a műszaki paraméterek is befolyásolók, úgymint rugalmasság, hajlítástűrés, szakítószilárdság, vezetőképesség... és az sem biztos, hogy a vezetőszál mindenhol egyforma vastagra sikerüt. hogy tudatosan vagy véletlenül, az nem tudom, csak az eredményt látom.
Asztalon volt használva, tépés és rángatás nélkül... még utaztatva sem nagyon, hogy túlságosan összetekertük volna. Mint a hímestojás, úgy volt kezelve, lévén hogy egyedi kábel, nem olyan, mint az idehaza zsákszámra lévő usb kábelek. Úgyhogy bocs, de most mellébeszéltél. Inkább ötletet adj, hol lehet normális kábelt venni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#15111) runner 125 válasza #05304832 (#15106) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mert egyiknél sincs feltüntetve h "használt 0 perces, 0% ÁFA", vagy az h "27%-os ÁFA tartalom". Amikor kussolni szoktak, az jellemzően előbbi esetet sugallja.. és az árak is ehhez mérten nagyon olcsók, konkrétan ennyire alacsony 27-es árral még nem találkoztam, pedig naponta figyelem.

Ok, mondjuk ezen része is jogos, míg vársz, addig esik a termék ára, és akkorát már nem spórolsz..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#15114) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tehát egy 32-es air2 122 ezer áfával vagy anélkül. Mondjuk nem mindegy.
Árgépen ha nem aranyat szeretnék hanem astro szurkét, az 132 ezer. A bolt nem tudom megbízható e?

(#15115) zolikaDB válasza #05304832 (#15107) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem tudom. Ő meg karsaitomasz csinalja eleg regota ezt.
Partnero szurkeimportos, hasznalt, ezert 0 AFAs. Nem a modszerrel van bajom, hanem magaval az uzlettel.

(#15116) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#15114) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hardvaraprón karsaitomaszt keresd, vettem már tőle jópár terméket, köztük 32-es Air2-t is, ha épp nincs neki készleten, 1 héten belül beszerzi (legalábbis nálam mindig így volt), jó áron dolgozik és tökéletesen megbízható.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15117) Süvi válasza vadászcsiga (#15114) üzenetére


Süvi
őstag

Nem tudom hogy van e még, mi decemberben vettünk 3 db Air2-t 126000 ért MM ban és ED-ban, ráadásul le is jött 7%

(#15118) focvis válasza vadászcsiga (#15100) üzenetére


focvis
veterán

Mekkora esélye van annak, hogy tavasszal lesz Air3?
Mondjuk itt lenne az ideje.

Azzal számolj, hogy az Air 2 akksija elég gyengécske, az enyém ~21 hónapos, 10 órát ha bír.

(#15119) vadászcsiga válasza focvis (#15118) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ragnar, Süvi
Köszi

Focvis
Itt lenne az ideje igen, de a pro-val szerintem elvannak még egy darabig. Sima air-nek is gatya az akksija, állandóan töltőn van, igaz sok a facebook, meg a messenger. Ezek szíjják a naftát.

(#15120) blakey válasza vaakuum (#15105) üzenetére


blakey
titán

Veszel egy ilyen kábelt és működni fog.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15121) Süvi válasza focvis (#15118) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem biztosan lesz új 10-11" os készülék. Vannak pletykák olcsó Ipadrol is 😀

(#15122) petertoth10


petertoth10
tag

Létezik függő iPad? (Mini 2 elméletileg valamilyen UK függő)

(#15123) Süvi válasza petertoth10 (#15122) üzenetére


Süvi
őstag

Összefoglaló, 3. Sor

"Lehet függetleníttetni az iPadet?
Minden iPad független, így erre nincs szükség."

(#15124) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Lebeszeltem magam az air2-ről pedig kedden az osztrák hoferben 349€ volt a fekete vagy arany. Majdnem elindultam de aztan vissza feküdtem :) Nem akkora előny a sima airehez képest.
Inkább Pro-ba teszem azt a plusz ~50-70k-t, az kell nekem. Kérdes újraindul.
Abból mennyi a legolcsóbb és kit keressek? :D

[ Szerkesztve ]

(#15125) Süvi válasza vadászcsiga (#15124) üzenetére


Süvi
őstag

Többen vettünk a vaterán belindacsillag nevű hölgytől.
Most nincs neki Pro, de lehet neki írni, hogy van-e.
A 32-es 155 környékén volt, a 128-as pedig 205 körül.
Annyi hátránya van, hogy már be lesz jelentve az új ipad, amikorra meg fogod kapni az újat.
De az aprón is szoktak lenni kifejezetten jók.
Mondjuk azon csodálkozom, hogy ennyiért miért adja el valaki.

(#15126) vadászcsiga válasza Süvi (#15125) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ez az. 155 teljesen baráti ar, kár a 2-be tolni pénzt.

Mondjuk amit local1 ír hogy safarinál a plusz RAM nem mutatkozik meg, az cseppet aggasztó. Ideje lenne már valami más gyártónak behozni az ipadet de erre az évek haladtával egyre kevésebb az esély pedig simán leváltanám.

[ Szerkesztve ]

(#15127) Süvi válasza vadászcsiga (#15126) üzenetére


Süvi
őstag

De kell várni 4 hónapot :) és lesz hozzá egy kis ideg is.
Ha tudsz várni mondjuk augusztusig :), akkor érdemes várni az új Ipadok bejelentéséig, majd megrendelni május környékén és augusztus végén már használhatod is.

(Én érzem a Ramot a 9,7Proban Safari esetében. A legnagyobb változást Air1 ill. 2-ben a több száz oldalas Pdf-ek esetében érzem. Na ott nem csak "placebó" hatás van, hanem jelentős gyorsulás)

Local1: szerintem a 165-ösök olyan "volt, de pont elfogyott" típusú árgépes árak. Azt mondanám, hogy 170-175 között lehet kapni biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#15130) Süvi válasza vadászcsiga (#15126) üzenetére


Süvi
őstag

Igaza van Local1-nek. :) Jelenleg kb. 10% az árkülönbség a vaterás hölgy és a sufnyigsm között. Ha az idegeskedést pénzben ki lehet fejezni, akkor azt mondom, hogy Sufnyigsm

[ Szerkesztve ]

(#15131) Peddy789


Peddy789
őstag

Hali, azt belehet allitani valahogy hogy a weblapokon kert jelszavak helyett ujlenyomat legyen hasznalva?

(#15133) vadászcsiga válasza Süvi (#15127) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak ugy veszek ha azonnal hozhatom. Inkább kifizetem a plusz pénzt de legyen nulla idegeskedés.

Amúgy tipikus balkáni állapot :((( Ausztriában bemegy a polgár a sarki áruházba es azonnal, jóval olcsóbban megkapja legálisan mint itthon bárhol, akármilyen ugyeskedéssel.

[ Szerkesztve ]

(#15134) jilian


jilian
addikt

Ráleletem a régi O+O készülékemen az 50%-on teljesített RR3 -ra.
Szeretném ha semmi sem veszne el a mentésből, hogy tudom életre kelteni a ipad-on?

(#15135) galaxys80


galaxys80
veterán

Létezik az, hogy egy Mini 2 fel sem ismer egy Sony bt fejhallgatót?
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek ezen.
I6 simán csatlakozott hozzà.

(#15136) Scholes9 válasza Peddy789 (#15131) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem nem, legalábbis nem tudok ilyenről.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15137) galaxys80 válasza galaxys80 (#15135) üzenetére


galaxys80
veterán

Közben megoldódott.

(#15138) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok, iPad Air-en szeretném beállítani az egész facebook appot magyar nyelvűre (posztok, felület, minden). Megnéztem az app-ban és a böngészőben beállítások alatt mindenhol magyarra van állítva, iPad nyelve is magyar, de egyszerűen marad az angol. Van erre valami megoldás?
Fontos lenne anyámnak, nem tud angolul. :) Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#15139) vadászcsiga válasza paavoo (#15138) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet. Androidon magyar.

[ Szerkesztve ]

(#15140) Sn00k


Sn00k
veterán

Mini 4 en ki lehet valahogy kapcsolni ezt az oldalrol behuzjato savot ami a kepernyo szelen van?

3njoy the Lif3

(#15141) asuskiddd


asuskiddd
tag

Üdv!
Tudnátok ajánlani iPad Pro 12.9-hez tokot?
Köszi

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15142) Süvi válasza asuskiddd (#15141) üzenetére


Süvi
őstag

Attól függ, hogy mennyire kell hurcolni.
Nekem ilyen van a kicsihez és nagyon bejött. Most ráadásul -20% van rá.

(#15143) Peddy789 válasza vadászcsiga (#15139) üzenetére


Peddy789
őstag

mekkora egy szar...

(#15144) SoldierL válasza Sn00k (#15140) üzenetére


SoldierL
senior tag

Multitasking ki. Ott van az Általánosban.

(#15145) asuskiddd válasza Süvi (#15142) üzenetére


asuskiddd
tag

Köszi, de valami teljesen egyszerűre gondolta, itthonra csak.
Ezt néztem, csak nem tudom, hogy a hátulja kemény belepattintós-e, vagy vagy ilyen gagyi gumis.

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15146) tacto válasza asuskiddd (#15145) üzenetére


tacto
aktív tag

Szia, van ez is:

ESR

En minire anno a megfelelöjet vettem, eleg jo kis cucc. (A youtube-on anno volt par a review).
A hatulja az enyemnek nagyon massziv, kemeny bölcsö, nagyon jo kidolgozasu az egesz cucc. Es attetszö alul, ami dob rajta szvsz (logo stb).

[ Szerkesztve ]

(#15147) asuskiddd válasza tacto (#15146) üzenetére


asuskiddd
tag

Szia!
Köszi, nagyon jónak tűnik. Ehhez még jön postaköltség, vagy összesen 12,99 euró lenne?

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15148) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, van valaki aki kipróbálta már és sikerült JB-znie az ipad-jét? Elvileg már van rá működő módszer is:

PPHelper [link] Nekem itt nem jelenik meg indításnál a zöld nagy gomb.Ipad Air win10 és osx alatt is ugyan az.

Kommentek alapján pedig működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

(#15149) asuskiddd


asuskiddd
tag

Ha az iPad Pro és az iPencil Bluetooth kapcsolatban vannak egymással, akkor csak a ceruzát érzékeli rajzolásnál? Gondolok arra, hogy a kezem hozzáér akkor belezavar-e a rajzolásba?

Szerk: épp most néztem meg egy videót, és ott nem érzékeli a tenyér szélét, ha hozzáér. :)

[ Szerkesztve ]

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#15150) silmatauki válasza asuskiddd (#15141) üzenetére


silmatauki
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.