Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) alexhorvath


alexhorvath
csendes tag

:/

[ Szerkesztve ]

AlexUniversity

(#38002) alexhorvath


alexhorvath
csendes tag

Érdemes megvenni így? Segítségeteket szeretném kérni, mert nem tudom mit csináljak.. én sem hallottam soha ilyenről, de ezek szerint van akkkr mégis… :(

AlexUniversity

(#38003) szabonagyur válasza alexhorvath (#38002) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mennyivel adnák olcsóbban, mint egy új, 3 éves garival futót? Ha nem fél ár vagy hasonló hozzá nem nyúlnék.

Hiába veszel új eszközt (korban), ha közben 0 gari van rá és kitudja miért hozták be.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38004) alexhorvath válasza szabonagyur (#38003) üzenetére


alexhorvath
csendes tag

220.000Ft lenne így 🙄 de inkább kihagyom…. Inkább fizetek többet mint, hogy megjárjam..

AlexUniversity

(#38005) iSonic válasza alexhorvath (#38004) üzenetére


iSonic
addikt

hardveraprón 280-300k körül kapsz zsír újat, ami tuti nem ilyen problémás...

(#38006) alexhorvath válasza iSonic (#38005) üzenetére


alexhorvath
csendes tag

Igaz..

AlexUniversity

(#38007) alexhorvath


alexhorvath
csendes tag

Sikerült vennem egy szinte új 2021 ipad pro 11”-set. Ha esetleg codozok rajta napi 1-2 orát nagyon rontja az akku állapotát? Mit javasoltok közben töltsem, vagy játék közben inkább merüljön, vagy ne is játszak inkább rajta az akku miatt? Köszi előre is

AlexUniversity

(#38008) csabiks válasza alexhorvath (#38007) üzenetére


csabiks
senior tag

Töltés közben jobban melegszik… játsz rajta nyugodtan, még a basic 9gen is viszi full grafon, a pro azt meg se érzi!

Egyébként az akku állapotát nem rontja, maximum hamarabb megy bele az a 800 ciklus ameddig garantált a kapacitás 80%a

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#38009) iSonic válasza alexhorvath (#38007) üzenetére


iSonic
addikt

Csatlakozók csabiks-hoz, baja nem lesz, erre van tervezve az ipad pro. Játszani és dolgozni vele. Szerintem is inkább töltsed közbe, ha megteheted.

(#38010) alexhorvath


alexhorvath
csendes tag

Köszönöm szèpen!

AlexUniversity

(#38011) Pisti2021


Pisti2021
csendes újonc

Sziasztok!

Hasznalhatom az iPhonet iPad billentyuzetkent? Hasznalok par chatappot, amit nezni jobb lenne ipaden de nincs hozza billentyuzetem es nem is szeretnek. A tokban allitva neznem az iPadet, a kezemben pedig irnek az iPhonennal...

[ Szerkesztve ]

(#38012) lugosi válasza alexhorvath (#38007) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én codoztam rajta egy ideig, elég sokáig bírja akkuról hogy ne kelljen töltőn tartani közben.

(#38013) #07400704


#07400704
törölt tag

Srácok!
Kb. 55-60 ezret szánnék egy iPad minire, ebben az árban melyik az a verzió, amelyet már megkaphatnám? Természetesen használtban gondolkodom.
Köszönöm ha segítetek! :)

(#38014) szabonagyur válasza #07400704 (#38013) üzenetére


szabonagyur
félisten

HA-n ennyiért kb mini4 vagy iPad 6 van, egyiket sem venném, régi

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38015) kezo0


kezo0
addikt

Na, erre kíváncsi leszek…

Az iPad mini 6 sokak szerint használhatatlan, kártérítést akarnak

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#38016) #07400704 válasza szabonagyur (#38014) üzenetére


#07400704
törölt tag

Köszönöm!
Tulajdonképpen egyetlen feladata lenne, a hifi rendszerem irányítása, azon belül is a hálózati lejátszót, mivel csak aple terméken fut az aplikációja, gondolom arra jó lenne, semmi mást nem akarok vele.

(#38017) szabonagyur válasza #07400704 (#38016) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahhoz minek ennyit költeni? iPhone SE 2016-t vettem egy 20ért nem régen, ezt bőven tudná.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38018) #07400704 válasza szabonagyur (#38017) üzenetére


#07400704
törölt tag

A méret miatt, kényelmesebb, és átláthatóbb.

(#38019) szabonagyur válasza #07400704 (#38018) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkore meg nézd meg milyen minimum iOS igénye van... mert ennyit nem adnék most iPadért. Talán 3 éve vettem a Mini 4-em 50 körül, most 7 éves lesz a készülék, az akksi kuka. Egy ilyen idős készüléknél te is számolhatsz ilyennel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38020) CharlieDrop válasza #07400704 (#38016) üzenetére


CharlieDrop
veterán

milyen hifid van?
ha nem indiszkrét a kérdés?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#38021) Drenadar válasza kezo0 (#38015) üzenetére


Drenadar
veterán

hát szerintem ez ... túlzás...

(#38022) kezo0 válasza Drenadar (#38021) üzenetére


kezo0
addikt

Nyilván. Mert ha tényleg annyira használhatatlan lenne, akkor nem kártérítésre mennének, hanem a termék visszahívására.
Nekem pl. mindig akkor jut eszembe ez a hiba, amikor olvasok róla. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#38023) Eliott


Eliott
tag

M1 11 Prot szeretnék vásárolni. Hol tudom kipróbálni személyesen Budapesten belül?

Nagyok sokat dolgozok mostanában és nem igazán van időm járkálni a városban. Egyik nap amikor volt egy kis időm, berohantam a Westendbe, de sem az Istyleban, sem a Mediamarktban nem volt kirakva (csak a 9, mini, air és 12 pro). Tudtok olyan helyet javasolni, ahol tuti ki van állítva?

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#38024) iSonic válasza Eliott (#38023) üzenetére


iSonic
addikt

Corvin iStyle-ba tegnap volt kiállítva. De egyébként iCentre-ben biztos van, illetve pl.: BestByte-ban is.

(#38025) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ipad Air 3 hoz milyen fólia ajánlott?
Most rendelnénk hozzá apple stylust jegyzetelni. Vagy kell e egyáltalán? Egyetemen használja a lányom.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#38026) mazsiii92 válasza 7Heads Drago (#38025) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Én évek óta fólia nélkül használom, csak az ujjammal, szerintem nem kell rá. Nyilván kell hozzá egy jó tok meg vigyázni rá de alapból nem szükséges fólia.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#38027) Amilo02 válasza 7Heads Drago (#38025) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Én Spigent vettem az ipadra. Pont a toll miatt tettem rá az üvegfóliát. Egy amerikai ipad fórumban beszélték, hogy szennyeződés került a toll hegyére, és “megkarcolta” a kijelzőjét a felhasználónak.

(#38028) B.i.L válasza mazsiii92 (#38026) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nem mondjál már ilyeneket,a kérdés is arra vonatkozott,hogy milyen legyen a fólia…NoComment.
7Heads Drago : paperlike fóliát szoktak ajánlani,konkrétan nem is tudom melyiket - ez kifejezetten rajzoláshoz,jegyzeteléshez van.

Horgászni mentem...B.i.L

(#38029) 7Heads Drago válasza B.i.L (#38028) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. Egyenlőre itthon nem találtam. 34 euro+postát meg sokalom érte.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#38030) iSonic válasza 7Heads Drago (#38025) üzenetére


iSonic
addikt

Gorilla Type Glass-t vagy Spigen-t ajánlanék és én is a toll miatt használom.

(#38031) Amilo02 válasza 7Heads Drago (#38029) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Esetleg [ez] ?

(#38032) bostone válasza 7Heads Drago (#38029) üzenetére


bostone
addikt

A spigen.hu talán a legolcsóbb megoldás, ha spigen fóliát szeretnél:
[link]
Napokban érkezett pro-hoz és szerintem nagyon rendben van, ráadásul egy nap alatt ideért.
De nézelődhetsz az e-bay-en is.

(#38033) leslieke válasza szabonagyur (#38019) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ki lehet fogni Mini4-et. Nekem is van, ez is 7 éves és az akksija is jó, meg a külseje is szinte hibátlan. P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38034) szabonagyur válasza leslieke (#38033) üzenetére


szabonagyur
félisten

Es irtam hogy nincs? Egyszeruen regi keszulekek, akksit nem tudsz cserelni benne. 1,5 eve nekem sem volt akksi gondom vele, mostanaban zuhant be nagyon.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38035) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Sziasztok!
Hogy tudok egy pdf filet 90 fokkal elforgatni?
Egyszerűen nem jövök rá. A pdf expertben fizetni kellene érte, de ezért nemnagyon akarok.
Mi a titok? Vagy milyen progival csináljam? A könyvek alkalmazásban sem találtam rá lehetőséget.
Köszi!

ˣ

(#38036) R a y válasza tuzpenge (#38035) üzenetére


R a y
senior tag

Megnyitod a gyári preview-val, majd oldalt a thumbnailnél, az adott oldalnál látszódik három pötty, na az alatt lesz a forgatás. Hátránya, hogy egyesével lehet.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#38037) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok!

lehet valahol most kapni az alap iPad 9-et? Ha nem, mióta hiánycikk már? Az még oké volt hogy karácsony előtt elfogytak az iphoneok, de furcsállom, hogy viszonylag holt időszakban sem kaphatóak az apple cuccok :(

(#38038) #07400704


#07400704
törölt tag

Hogy kell kikapcsolni a kijelző elforgatást? mini 4.

(#38039) szabonagyur válasza #07400704 (#38038) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jobb felső sarkot lehúzod, feljön egy menü és van egy elforgatás jel, azt aktiválod. Ha állítva kapcsolod úgy fixálja, ha fektetve azt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38040) #07400704 válasza szabonagyur (#38039) üzenetére


#07400704
törölt tag

:R

(#38041) Multibit válasza 7Heads Drago (#38025) üzenetére


Multibit
veterán

Az Air 3 képernyője nem laminált? Nekem van egy Air 2-esem, annak sokkal keményebb az érintő felülete, mint a nem rég vásárolt 9-es iPad-é. A 3-ra nem került ilyen védelem? Vagy került, de annál is masszívabbat szeretnél?

(#38042) Multibit válasza szabonagyur (#38034) üzenetére


Multibit
veterán

Nálam is az utóbbi időben kezdett gyengélkedni az Air 2 akksija. Igaz még nem púpos a tablet hátulja, de nagyon sűrűn kell tölteni. Megy még az Apple-nél az elhasználódott akku miatti kedvezményes árú készülékcsere? Ha igen, mire számíthatok, mit adnak Air 2 helyett?

(#38043) szabonagyur válasza Multibit (#38042) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nekem Mini4re fel éve azt mondtak felejtos. :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38044) Multibit válasza szabonagyur (#38043) üzenetére


Multibit
veterán

Tavaly december vége felé küldtem egy emailt az Air 2 tabletemmel kapcsolatban. Itt van a carecenter válasza:
Akkumulátor csere nem lehetséges -hivatalos szervizekben- ezekben a készülékekben. Akkumulátor csere árban tudjuk cserélni magát a teljes terméket amennyiben kibukik diagnosztikán, hogy az akkumulátor esetlegesen felpúposodott. Amennyiben nem, úgy egy másik ár lép érvénybe ami szintén a teljes csere árát képzi a terméknek. A két esetben az árak a következők:
- akkumulátor csere árában teljes fődarab csere: Br.: 45.500 Ft,
- teljes készülék csereár: 113.000 Ft.
Az is fontos szempont, hogy csak akkor tudjuk ezekben az árakban cserélni a készüléket, ha a következő sorszám valamelyike szerepel a termék hátoldalán: A1566, a1567.
A készülék csere után 3 hónap garancia lép életbe, tehát nem indul újra az egy év.

Kérdés, azóta változott-e valami az eljárás, vagy az árak tekintetében. Az persze nem derül ki, hogy pl. iPad Air esetén a kedvezményes árú készülék is Air, vagy sem.
Mindegy, ha púpos lesz az Air 2, felkeresem őket.

(#38045) Kaba válasza PTomi92 (#38037) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben sürgős, akkor a Bravo Mobilnál elérhető 150K-ért.
Előjegyezni több helyen is tudod 134 K-s áron pl.Edigi.
A Chiphiány miatt az Apple a mobiljait részesíti előnyben, ezért van készlethiány a tabletekből.

(#38046) five05


five05
csendes tag

Sziasztok!

Egyetemhez keresek ipad-ot és hozzá tollat. Sose olvastam sokat az ipadekról, tudnátok segíteni, hogy melyikeket nézzem meg elsőre?

Bár info kar, nem szeretnék rajta kódolni, nem tűnik kényelmesnek. Jegyzeteléshez, ide-oda cipeléshez, melyik lehet az ideális modell? Apple iPad 9-et néztem ki, van esetleg értelme feljebb lépni vagy szétnézni a használt piacon?

(#38047) krokk válasza five05 (#38046) üzenetére


krokk
senior tag

Az ipad 9 tökéletes lehet neked. Diák kedvezmény van rájuk így én használtat nem keresnék a helyedben. Főleg ha belefér a keretbe ennek az ára meg ha van épp készleten valahol.
Meg a használtak amúgy is nagyon tartják az árukat szóval sokkal olcsóbban nem úsznád meg csak egy régebbi szériával max.
Jegyzeteléshez elég ez. Tollat meg ajánlottak párat itt lejjebb nem olyan rég, ha olcsóbbat akarsz és nem a gyárit.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#38048) morphin


morphin
tag

Nekem most jött meg Ali-ról [link] egy Goojodoq (vagy mi) márkájú gen 11-es toll. Egyedül nyomásérzékelést nem tud. 7300 HUF volt +2db heggyel. Egyben van, jó minőségű nagyon. Type-C-vel lehet tölteni, bár nagyon ritkán kell majd...főleg úgy, hogy azt sem tudom mire fogom használni. Rajzolni nem igen van affinitásom, PDF-eket eddig csak olvasgattam, szerkeszteni nem kellett sosem. Szóval tudom ajánlani annak, aki ilyesmit keres.
Ti (aki nem rajzol) mire használjátok a tollat amúgy? Napi szinten előveszitek vagy csak alkalomadtán van rá szükség? Nekem olyan a flip tokom, hogy van benne hely a tollnak, szóval mindig kéznél van, de simán böngészés közben nem tudom mire is lehetne használni igazán. :F

(#38049) moleculez válasza morphin (#38048) üzenetére


moleculez
veterán

Egyszerűen nem kell mindenkinek a toll. Ennyi. Pl Neked tök fölösleges. Akinek meg hiányzik az úgyis észreveszi, és vesz egyet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#38050) lugosi válasza morphin (#38048) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én csak kipróbáltam a rajzolást, egyébként a tollat legnagyobb részt PDF-ek kiszínezésére (sorkizúhózás) használom, belejegyzetelek, és nagyon kis részben fotószerkesztéskor erre-arra.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.