Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) Luck Dragon

Sziasztok .
Van egy IPad Pro-m , az lenne a problémám , hogy folyamatosan azt írja ki :nincs SIM kártya .
Először azt hittem , hogy a kártya adta meg magát , így bementem a szolgáltatóhoz , cserélve is lett de ugyan úgy kiírja .
Még arra gondoltam , hogy 16.4 telepítése idézheti ezt a problémát , mert szinte egyidőben jelentkezett a hiba . Ha nem ,akkor lehet hardveres a probléma .
Itt jön a kérdés , gyári visszaállítás után újra jelentkezik a hiba , hova érdemes vinni szervizbe?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43002) Sumptuous válasza Luck Dragon (#43001) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem tudod átváltani a kártyádat eSim-re? Akkor megúszhatod a szervizelést/gyári visszaállítást. Ha szoftveres, akkor később úgyis javítják.. ha meg hardveres, nem biztos, hogy megéri javíttatni.(Ha garin belül vagy, akkor nem szóltam.)

[ Szerkesztve ]

(#43003) Jaded válasza lugosi (#42964) üzenetére


Jaded
senior tag

Nem vagy ügyetlen, csak iPhone verzió létezik belőle.

Renault Megane IV Limited

(#43004) lugosi válasza Jaded (#43003) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, hátha majd csinálnak ebből is iPad verziót.

(#43005) Luck Dragon válasza Sumptuous (#43002) üzenetére

Köszönöm a segítséget de jó lett . Gyári visszaállítás segített a dolgon .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43006) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok !
Segítségre lenne szükségem. Adott egy 4 generációs Ipad 4. Ami sajnos csak ios 10.3.4 így nem engedi feltelepíteni a facebook alkalmazást . Van bármi lehetőség ezt megoldani ?

El. Psy. Congroo.

(#43007) bostone válasza adamkaa777 (#43006) üzenetére


bostone
addikt

Böngészőből?

(#43008) consono válasza bostone (#43007) üzenetére


consono
nagyúr

Nem nagyon lesz más szerintem sem. Meg lehet próbálni mondjuk az alternatív FB appokat is, pl. Friendly + én évek óta ezt használom gond nélkül telón és iPaden is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#43009) bostone


bostone
addikt

Imessage megosztás mobil és tablet között engedélyezett, mégsem működik a szinkron.
Hol lehet a hiba?

(#43010) BossBoss válasza bostone (#43009) üzenetére


BossBoss
őstag

Handoff be van kapcsolva?

(#43011) adamkaa777 válasza bostone (#43007) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Úgy megy igen . Sajnos a minecraft sem fut rajta meg 11 es ios kell hozzá és ezen csak 10.3.4 van . Erre létezik megoldás ?

El. Psy. Congroo.

(#43012) kchris78 válasza adamkaa777 (#43011) üzenetére


kchris78
veterán

hat nem sok esely van ra. Van egy ellenorzes verzioszamra ha nem teljesul megall.

[ Szerkesztve ]

(#43013) bostone válasza BossBoss (#43010) üzenetére


bostone
addikt

Minden bekapcsolva, mégsem az van, amit akarok.

(#43014) Alex91 válasza adamkaa777 (#43011) üzenetére


Alex91
félisten

Regebben az volt a megoldas, hogy az Apple ID-del egy tamogatott eszkozon letoltod az adott App-ot. Aztan a regi eszkozon mar le lehetett tolteni a megvasarolt App-ok kozott az azon az eszkozon meg futo verzio szamu, regebbi App-ot. Most, hogy ez meg mukodik-e…?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#43015) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Egy megbízható és ha lehet ingyenes stabil app kellene amivel le tudnàm zárni akármelyik alkalmazást Face ID -val . Előre is köszi szépen :R

(#43016) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Udv!
Ezt neztem most [link] kerdes,hogy valyon erdemes megvenni? :U
Vagy engedjem el es vegyek egy eredeti 2. gen-es pencilt?(2022-es pro-hoz).Elmeletileg azt irja,hogy az osszes pro-val kompatibilis.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#43017) Mátésum válasza Gubu0101 (#43016) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Üdv. Nekem ilyen van, alapvetően csak jegyzetelésre használom, nincs vele probléma. Annyi kicsit idegesít, hogy ha kikapcsol, akkor hiába veszem le a mágnesről, újra kell kézzel bekapcsolni, nem automatikus.

(#43018) Gubu0101 válasza Mátésum (#43017) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az nem lenne gond.En se akarok rajzolgatni meg profibb dolgokra hasznalni,irasra lenne stb.Beszerzek egyet aztan meglatom.Egyenlore jovoheten erkezik meg az ipad addig nem akarok megrendelni,meg a lenyeg nincs a kezemben :D Koszi :R

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#43019) schor válasza Gubu0101 (#43016) üzenetére


schor
tag

[link]
Nekem ilyen ESR van, igaz, már vettem egy Apple Pencil 2-t is, de az ESR is tökéletesen működik. Tulajdonképpen nem is érte meg a váltás. Egyetlen hiányossága van, az oldalán taperolással váltás nincs rajta.
Ha ez nem olyan fontos, szerintem szuper választás. Az ESR eleve egy jó név, eddig egyik termékükben sem csalódtam.

(#43020) Gubu0101 válasza schor (#43019) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem mukodik a link :( Nem fontos vegul is.Koszi :R

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#43021) vendingo


vendingo
veterán

Üdv
A héten elvileg megjön az ipadem. Pár kérdés, mert utoljára iphone 6-nál használtam apple terméket, akkor nem voltam oda érte.
Még mindig itunes-al kell bohóckodni, ha valamit szeretnék rá tenni?
Külső háttértárat tudok rá csatlakoztatni, hogy onnan pl filmet, képet nézzek? Nas nem opció, mert nem mindenhol van internet elérésem, a 64gb tárhely meg nem valami acélos.
Sok helyen a k380 billt ajánlják hozzá, de ez nem magyar. Van valami ajánlott HU kiosztású kisméretű billentyűzet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43022) lugosi válasza vendingo (#43021) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen. Vagy alternatív progi.
Igen tudsz.
Logitech pop pl egész jó.

(#43023) vendingo válasza lugosi (#43022) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi. Mivel kezeli a külső meghajtót, így meg is van oldva az adatok rápakolása, lejátszása. Itunes-t nem tervezek használni.
Megnéztem a POP-ot, sajna ebből se találtam magyar kiosztásút, így marad a keresgélés, vagy a k380.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43024) kkp900 válasza vendingo (#43023) üzenetére


kkp900
senior tag

Hello! Szerintem az apple keyboard 2-es az nem is drága annyira és van magyar is kicsi is. És szerintem még árulják egy két helyen. Vagy az újabb lekerekített sarkút ha jó áron kifogod valahol.

(#43025) merqree válasza vendingo (#43021) üzenetére


merqree
őstag

Szia,

Nekem k380 billentyűzetem van, mivel multi device billentyűzetet kerestem.
Mivel vakon tudok gépelni, nem okoz gondot, hogy mi van a gombra szitázva.

(#43026) lugosi válasza vendingo (#43023) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs, a billentyűzet tényleg nem magyar, csak azt akartam vele mondani hogy van rajta hosszú í is rendesen, és a számbillentyűk is jó helyen vannak, ezért javasoltam.

(#43027) vendingo válasza lugosi (#43026) üzenetére


vendingo
veterán

380 vagy 480 lesz. Nem találtam ilyen árban másik normális billt. Pop nekem kicsit drága, amúgy nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#43028) Mátésum válasza vendingo (#43021) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Szia, nagyon sokáig kerestem én is egy jó billentyűzetet Ipadhez. A Logitech cuccok nagyon szimpatikusak, de egyrészt a külföldi kiosztás kompromisszumos, másrészt az ár néha nagyon magas. AZ MX Keys nagyon tetszett, de az már tényleg elég horror. Aztán több tesztben is olvastam a Satechi billentyűkről, pontosabban a Compact Baclit billentyűről, ami jóval olcsóbb, mint a Logitech, nagyon hasonló gombokkal, mac rendszerhez készült, multi device (3 eszközt lehet hozzá csatlakoztatni) nekem nagyon megtetszett. Sajnos itt is kompromisszum, hogy nem magyar a kiosztás, de el vagyok vele, minden karakter megvan, és a gépelés nekem nagyon kényelmes rajta, esetleg nézz rá.

(#43029) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, pencil 2 gen nél valahogy letudom ellenőrizni az aku elhasználódás mértékét?

(#43030) kkp900


kkp900
senior tag

Sziasztok! Ki milyen USB-C Hubot használ ? Ipad Pro M1 modelltől felfelé ha lehet..
HDMI 4K 60 hz legyen rajta az fontos lenne ,hogy azzal tényleg működjön. És ,hogy lehet TV-vel összehozni , hogy az egész képernyőre vetítse ne csak középre?

(#43031) ittakary válasza kkp900 (#43030) üzenetére


ittakary
nagyúr

full screen -> [link]

(#43032) kinder93 válasza Mátésum (#43028) üzenetére


kinder93
aktív tag

Nem látom, hogy ez jóval olcsóbb lenne, mint a Logitech K380 pl. sőt. 😱

(#43033) crue


crue
őstag

Sziasztok!

Mitől van az, hogy iPaden Apple Musicban nem jelenik meg egy adott előadó összes albuma, miközben iPhone-on látszik mind? Apple ID ugyanaz mindkét eszközön.

(#43034) Mátésum válasza kinder93 (#43032) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Huh, én 11.999 Ft-ért vettem, nem néztem az árakat, bocsi.
https://www.bestmarkt.hu/satechi-st-acbkm-wireless-billentyuzet-angol-us-p763419
35 ezret nem adnék érte, az biztos. Én az MX-hez írtam, hogy jóval kedvezőbb, mert az ha jól tudom, 50 körül van

[ Szerkesztve ]

(#43035) Imy válasza Mátésum (#43034) üzenetére


Imy
veterán

Ez a satechi jó áron van, csak kár, hogy nem HUN.

(#43036) Mátésum válasza Imy (#43035) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Igen, jó áron volt. Most 35 körül láttam :Y. Egyébként nem igazán találtam olyan billentyűzetet, ami háttérvilágítással rendelkezik, multi device és ipad/mac rendszerhez készült és magyar kiosztást kapott. Igazából még ha lejjebb adom az igényeket sem nagyon van ilyen.

(#43037) Frontvonal88 válasza kkp900 (#43030) üzenetére


Frontvonal88
csendes tag

Nekem ilyen van :)
[link]

(#43038) koxkids válasza ittakary (#43031) üzenetére


koxkids
őstag

Ehhez lenne egy kérdésem.
Hétvégén voltunk szállodába, és kitettem az iPad Pro kijelzőjét HDMI kábellel - nem tükrőzéssel, hanem két monitoros módban.
Van arra lehetőség hogy csak a TV kijelzője legyen aktív?
A film alatt így végig ment az iPad kijelzője - igyekeztem fekete képet kitenni fullscreen-re, ne égjen be valami, meg lehúzni a fényerőt.

Ha lezártam akkor nyilván minden elsötétült.

Vagy ez ilyen, és majd talán valami frissítéssel jön valami? :U

[ Szerkesztve ]

(#43039) moleculez


moleculez
veterán

Végre megcsinálták amit évek óta kitaláltam: mágneses, matt képernyővédő. Végre nem kell dönteni a szemcsés kép, vagy matt textúra között. Szerintem rendelek is egyet. Jegyzeteléshez felrakom, utána leszedem🤷‍♂️.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43040) moleculez válasza moleculez (#43039) üzenetére


moleculez
veterán

Linket meg nem raktam be végül: [link]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43041) kkp900 válasza koxkids (#43038) üzenetére


kkp900
senior tag

Na ez engem is érint jövőhéten megyek és viszem az Ipad prot ezért vetem egy most egy USB-C -HDMI átalakítót ami tölteni is tudja majd közben. Szóval én is várom ,hogy mi a megoldás. :R

(#43042) ittakary válasza koxkids (#43038) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem ilyet nem lehet

(#43043) l.skywalker válasza koxkids (#43038) üzenetére


l.skywalker
félisten

Boríts rá egy dobozt :D :D :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43044) consono válasza koxkids (#43038) üzenetére


consono
nagyúr

Ez ilyen, szerintem ne is várj arra, hogy majd frissítéssel változni fog... Az a csoda, hogy már úgy ahogy megy a külső monitor kezelése. Majd az M3-nál vagy az M4-nél eladják forradalmi újdonságnak, hogy tud működni lekapcsolt belső kijelzővel ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#43045) koxkids válasza consono (#43044) üzenetére


koxkids
őstag

:D :D
Jó persze tudom, csak gondoltam hátha, de igen, már ez is ami van, óriási dolog szerintem
A fekete kép teljes képernyőre, lehúzott fényerővel a legjobb megoldás jelen esetben :D

[ Szerkesztve ]

(#43046) Cyberbeni válasza consono (#43044) üzenetére


Cyberbeni
addikt

16.4-ben szerencsére javítottak rajta, előtte nem ment a 21:9-es képarány HDMI-n keresztül, de mostmár igen.

De persze amiket használnék full screen, azokból Safariban a webes változat jobb, még úgy is, hogy ott van felül a banner, hogy fent van az app, abban nézzed. :N

(#43047) Imy válasza Mátésum (#43036) üzenetére


Imy
veterán

Igen, ha Hu lenne akkor lenne tökéletes, de így is BB. Mondjuk Satechi HUB-ban egy kicsit csalódtam.

(#43048) schor válasza moleculez (#43039) üzenetére


schor
tag

Nekem van egy ilyen cucc az ESR-től, nagy csalódás volt. A szélei elhajlottak egy idő után, és a képminőséget is jelentősen lerontotta.
Most egy sima Spigen paperlike folia van rajta, összehasonlíthatatlanul jobb.

(#43049) moleculez válasza schor (#43048) üzenetére


moleculez
veterán

Egyelőre kompromisszumot kötök, és a jobb képminőséget valasztom a paperlike experience helyett. Lehet adok egy esélyt ennek a mágneses megoldásnak. Az ESR-t akkor kihagyom, kösz a feedbacket.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43050) vendingo


vendingo
veterán

Megjött az ipad 9.
Külső eszközt hogyan tudok csatlakoztatni? Pl pendrive? Rádugva nem történik semmi.
Jelly scrolling szerencsére nincsen, de a mono hang, és a 60hz eléggé zavaró.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.