Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15051) #93794560


#93794560
törölt tag

Minden ugyanolyan, mint volt.

(#15052) access_denied


access_denied
senior tag

Üdv!

Van tapasztalatotok tévé nézéssel kapcsolatban Ipad-on?

Konkrétan a UPC Horizon Go szolgáltatására gondolok.

Értelemszerűen tableten szeretnék tévézni UPC előfizetéssel.

(#15053) blakey válasza access_denied (#15052) üzenetére


blakey
titán

Működik, ha erre vagy kiváncsi. sokat használtam, mostanában ritkábban.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15054) adise válasza access_denied (#15052) üzenetére


adise
őstag

És mi a konkrét kérdés? Mindegyik nagy cégnek van saját appja.

[ Szerkesztve ]

(#15055) access_denied válasza blakey (#15053) üzenetére


access_denied
senior tag

és #15054 adise

Köszönöm, pusztán ennyi lett volna a kérdés, hogy gondtalanul működik-e. Gondolom valamiféle acc-al be kell jelentkezni és akkor a szerződés szerinti csatornák összessége (-HD) elérhető.

Minősége megfelelő, tehát ugyanaz az SD minőség van meg itt is?

(#15056) blakey válasza access_denied (#15055) üzenetére


blakey
titán

Úgy éred el ahogy online is, tehát ha böngészőben bejelentkezel akkor ugyanazt látod mint a amikor appon keresztül lépsz be. Semmi különösebb gond nincs a minőséggel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15057) access_denied válasza blakey (#15056) üzenetére


access_denied
senior tag

Szuper! Köszönöm a segítségeteket!

(#15058) tacto válasza Noxy (#15049) üzenetére


tacto
aktív tag

Revidialom, elsö ijedtseg volt.
Ja, hat par evtizede hasznalok elektronikus kütyüket, ez nem valtozott, illetve gyorsult a ciklus. Epp egyszerre több platformot manapsag, mindegyik eseteben közhelyesen igaz.

(#15059) Scholes9 válasza randras (#15032) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem teljesen rendben van, meg vagyok vele elégedve. Igaz már a 10.2 van rajta.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15060) SoldierL válasza Noxy (#15049) üzenetére


SoldierL
senior tag

Így van! Egyre roszabb lesz, hogy vegyünk újat! Én még aznap vissza downgradeltem a 10.1-et a mini 2-re. Köszöntem szépen, itt megállok.

[ Szerkesztve ]

(#15061) galaxys80 válasza SoldierL (#15060) üzenetére


galaxys80
veterán

Nagyon kétlem, hogy pont egy alverzióval nyírnàk ki.
Már csak azért sem, mert nálam például semmi gond vele.

(#15062) vadászcsiga válasza galaxys80 (#15061) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem egyszerre, hanem apró lépésekben.

(#15063) SoldierL válasza galaxys80 (#15061) üzenetére


SoldierL
senior tag

Dehogy nem! Minden frissítéssel rosszabb és rosszabb lesz. Persze csak egy idő után, amikor az agyasok úgy gondolják elérkezett a kihordási idő. Szép lassan lebutítják.

(#15064) haladó


haladó
tag

Ipad 2-ő kapcsán kérdezem, hogy ha kikerül a szoftverfrissítésből, a későbbiekben ez jelenthet-e akadályt online videós tartalmak lejátszásában? Merthogy csak emiatt vennék használtan egyet és kellemetlen lenne ha emiatt a jövőben ilyesmi problémába ütközne a dolog. Lehet hülye kérdés, de inkább feltettem.
Illetve fennáll az a dolog az ipad 2 esetén, mint az Ipad 1 esetén, hogy a friss szoftver már nem nagyon támogatja a régebbi hardvert és problémák lehetnek a működésben? Visszafrissíteni pedig nem lehet vagy nagyon macerás? (legalábbis úgy tudom ez egy létező probléma, ami már nem is fog változni)
Köszönöm ha kapok választ!

(#15065) Ragnar95 válasza haladó (#15064) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, a weboldalak működése teljesen független a szoftververziótól. Nem tudom, milyen online videókat nézel, de ha flasheseket, akkor az iPadet felejtsd el.
Problémákat nem okoz az utolsó szoftververzió egyik készüléknél sem, lassulást viszont igen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15066) haladó válasza Ragnar95 (#15065) üzenetére


haladó
tag

Megnyitás után tölti be a videót, mint YT és sok más player. Nemtudom hogy a sokféle lejátszóból melyik nem flashes.
Köszi a választ!

(#15067) Ragnar95 válasza haladó (#15066) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Töröld le a flasht a gépedről ideiglenesen és gyorsan kiderül.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15068) galaxys80 válasza SoldierL (#15063) üzenetére


galaxys80
veterán

Hát legyen igazad.
Nekem biztos valami special edition-on van amin nem fog az átok. :D

(#15069) adise válasza haladó (#15064) üzenetére


adise
őstag

MIért nem irsz oldal cimet inkább? Amugy meg nagyon sok html5-t nem flash. De hát ezt a gépeden is letudod ellenőrizni...

(#15071) haladó


haladó
tag

gymnasticbodies.com

Mintavideot nem találtam, de fizetős felhasználóként a videon jobbklikkelve kiadja hogy jwplayer. De hirtelen kersegélve nem derült ki számomra hogy flasht használ-e vagy sem.

(#15072) Ragnar95 válasza #05304832 (#15070) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Puffin régebben olyan lassú volt, hogy videólejátszásra alkalmatlan volt, ez változott azóta?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15075) haladó


haladó
tag

Nekem úgy tűnik a jwplayer nem vagy nem csak flash alapú (Adaptive HLS video stream) Jó lenne ha vki megmondaná a tutit.

És egy olyan kérdés, hogy használtan ipad 2 ~30k- ért vagy air 65-ért. Elvileg makulátlanok.

Köszi!

(#15076) Ragnar95 válasza haladó (#15075) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha van rá keret, egyértelműen Air, ha nincs rá pénz, akkor meg szintén eldőlt a kérdés.
Leírtam már, töröld le a gépedről a Flasht, ha továbbra is működik az oldal, nem flashes volt, egyébként az volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15077) haladó válasza Ragnar95 (#15076) üzenetére


haladó
tag

Próbáltam törölni csak nem találtam az eltávolítható programok között. Leszedtem egy flesh uninstallálót, csak nem történt semmi (illetve lehet történt, YT uninstall után is ment meg ezen a bizonyos oldalon is megy a videó.

(#15078) adise válasza haladó (#15077) üzenetére


adise
őstag

yt az nem flash :U

(#15079) haladó válasza adise (#15078) üzenetére


haladó
tag

Mintha azt olvastam volna, de mostmár tudom...

Közben egy másik böngészöben kipróbáltam ahol a fentebbi flash-teszt nem megy, de az oldalon amit bekopiztam, megy szóval kiderült, hogy nem flesh.

Köszi a helpet!

(#15080) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Sziasztok!

Nem régiben írtam ide azzal a problémával, hogy egyre gyakrabban lefagy az iPad Air (16GB-Wifi) eszközöm.
Főként filmnézés közben tapasztaltuk (legfrissebb VLC - SD .mkv film). Néha böngészés közben is előfordul.

Nem tudjuk mire vélni a problémát, az elmúlt egy évben soha nem fagyott le, talán mióta iOS 10 kijött azóta (10.1.1 van rajta). Mivel főként fejhallgatóval használjuk nem tudom megmondani, hogy amikor nincs bedugva is előfordul-e.

Észrevettük, hogy mintha jobban is melegedne a hátlapja. Mit gondoltok mi okozhatja ezt? Kezd tönkre menni szegény, még garanciális...

Esetleg egy alaphelyzetbe állítás megoldhatja a problémát? iOS 10.2-ről sem írnak túl jókat, ezért nem is frissítettem eddig.

[ Szerkesztve ]

(#15081) chatran


chatran
őstag

Van pár alkalmazás a tableten, ami-nél az app minimális helyet eszik, viszont a dokumentumok és adatok meg 300-400 megàt. Ezeket lehetséges valahogy törölni?

(#15082) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! 10.1-re létezik Jailbreak? Ha igen tudnátok egy linket, ahol szépen le van írva a folyamat? Köszi ha válaszol valaki.

(#15083) SoldierL válasza QuadRacer (#15080) üzenetére


SoldierL
senior tag

Szia ha másnem én vissza tenném a 10.1-et amig aláírják.

(#15084) Noxy válasza SoldierL (#15082) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs. [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15085) Ragnar95 válasza QuadRacer (#15080) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szoftveresnek tűnik a probléma, tehát restore és újként beállítás tutira megoldja. Ettől függetlenül én tennék először egy próbát simán a 10.2-re frissítés is valószínűleg segít.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15086) QuadRacer válasza Ragnar95 (#15085) üzenetére


QuadRacer
csendes tag

Újként beállítom, akkor előtte iCloud fiókomból távolítsam el? Meg nem kéne húzzam vissza mentést?

(#15087) Ragnar95 válasza QuadRacer (#15086) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elsőre visszarakhatsz mentést és visszaléphetsz iCloudba is, de ha ígyis fennáll a probléma, akkor kénytelen leszel kipróbálni ezek nélkül hogy mi a helyzet a szoftveres bug biztos kizárása érdekében.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15088) silmatauki


silmatauki
őstag

Fontos, hogy ha akartok JB'lni, akkor most még downgrade-elhettek 10.1.1-re (siessetek, bármikor bezárhatja az Apple az aláírási ablakot!!). Több mint valószínű, hogy erre a verzióra (ahogy minden más 10.0.x-esre is, meg a 10.1.0-ra) lesz JB a közeljövőben.

(#15089) jilian válasza silmatauki (#15088) üzenetére


jilian
addikt

Aha
:U
Mit takar a "közeljövő"? ;]

Forrás? :F

(#15090) silmatauki válasza jilian (#15089) üzenetére


silmatauki
őstag

https://mobile.twitter.com/qwertyoruiopz

(#15091) kezo0 válasza chatran (#15081) üzenetére


kezo0
addikt

Ez engem is érdekelne. És lehetőleg nem olyan megoldás, hogy töröljem az ilyen appokat, és telepítsem fel újból...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#15092) chatran válasza kezo0 (#15091) üzenetére


chatran
őstag

Egy olyan appnál, mint pl a Scanner Pro még meg is értem, hogy vannak dokumentumok, amiket szkenneltem. De, hogy egy instagram, flickr vagy twitter minek halmoz fel 300-400 megát, arra kíváncsi lennék.

(#15093) Noxy válasza chatran (#15092) üzenetére


Noxy
veterán

Kapcsold repülő módba.
Indítsd el pld a Flickr-t. Látod a képeket?
A thumbnail (bélyegképek) ott kell hogy legyenek mert csak így látni, hogy miket raktál fel.
Nem akkor fog belapátolni több száz képet, amikor elindítod az App-t.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15094) randras válasza silmatauki (#15088) üzenetére


randras
veterán

Én nem tudom mit csináljak ezzel (Mini 4, 10.2), hogy ne laggoljon, akadozzon mint az állat, 10.1 jobb volt, vagy JB segítene rajta?

(#15095) silmatauki válasza randras (#15094) üzenetére


silmatauki
őstag

Azért írtam a 10.1.1-es JB-lehetőséget, mert

1, 1-2 napon belül garantáltan lezárja az Apple a downgrade lehetőségét, és
2, a 10.2-es garantáltan nem lesz JB'lhető (legalábbis a közeljövőben).

Szal ha kell JB, akkor 10.1.1. (Vagy valamelyik előző 10-es verzió.)

(#15096) Scholes9 válasza randras (#15094) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hol akad meg laggol?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15097) SoldierL válasza randras (#15094) üzenetére


SoldierL
senior tag

Jailbreak semmiképp nem segít. Viszont én is kíváncsi lennék rá, hogy hol akad annyira? Amikor én felraktam a mini 2-re a 10.2-őt semmi bajom nem volt vele, csak megijedtem a hozzászólásoktól. Attól féltem nekem is előjön majd később a forrósodás, laggolás ezért biztosra mentem és vissza raktam a 10.1-et amíg lehet.

(#15098) vadászcsiga válasza silmatauki (#15088) üzenetére


vadászcsiga
félisten

9.3.5 kár hogy kimarad, kéne mert az ipad2 downgrade-re.

(#15099) #93794560 válasza randras (#15094) üzenetére


#93794560
törölt tag

Milyen mini4-ed van, hogy laggol rajta a rendszer? Nekem mini 2-n teljesen sima. Abszolút semmilyen változást nem veszek észre a korábbi rendszerhez képest. Teljesen ugyanolyan.

(#15100) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hol a legolcsóbb most a 32agb-os Air 2?
Még ha tavasszal ki is jön egy 3-as, érdemes még azt venni ugye?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.