Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Felraktam az iOS 11 bétát Mini 2-re, amúgy is újra akartam húzni a tabot, mert voltak hülye dolgai, úgyhogy ennyi kitérő belefért. Belerakták az újításokat, nem néz ki rosszul, bár természetesen ilyen formájában nagyon instabil. Ha sikerül megtartani a 10-es sebességét a végső verzióra, akkor nem lesz rossz verzióváltás.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16852) #35723520 válasza LilProphet90 (#16851) üzenetére


#35723520
törölt tag

A fejlesztői verziót raktad fel, gondolom…

(#16853) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

iOS11-nél jobb lett az ékezetek kezelése valamilyen módon a billentyűzeten?

(#16854) LilProphet90 válasza r3dsnake (#16853) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nem használtam agyon (többször újraindult aztán raktam is vissza a stabilt), de úgy láttam, hogy ott vannak apróban szürkével az adott betűk ékezetes megfelelői a billentyűkön (tehát a-nál az á stb.), ennyi változást vettem csak észre. De nem gépeltem vele sehol.

Amúgy módosíthatóak a Control Center elemei a beállításokból, és van már képernyőfelvétel funkció is köztük.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16855) D4ni válasza istvan170 (#16850) üzenetére


D4ni
őstag

Esetleg ha ipaden megnyitod az icloud weboldalát és onnan leszeded? Hátha úgy megy, de kész viccnek tartom már az ios-t ilyen téren. Legalább ipaden lehetne egy kis mobilitás.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#16856) Noxy válasza D4ni (#16855) üzenetére


Noxy
veterán

Van azon, csak meg kellene jobban ismerni.
Az első ingyenes videó szerk.. leszedtem, beraktam 3 videót. (Ennyit engedet) összeraktam, vágtam + minimális effekt.
Végeredmény ment az iCloudba. Uez 15 kép slideshow+zene effekt stb..

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16857) D4ni válasza Noxy (#16856) üzenetére


D4ni
őstag

" ment az icloudba" ez eddig oké nade visszafele?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#16858) Jano_023 válasza DJosef (#16831) üzenetére


Jano_023
őstag

Srácok ismeri valaki ezt a biztosítás? www.termekbiztos.hu
Van valakinek biztosítása, tapasztalata velük? Előre is köszönöm.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#16859) Noxy válasza D4ni (#16857) üzenetére


Noxy
veterán

Bocsi, de sztm úgy vagytok az iCloud-l, hogy értitek hogy gőzzel megy, de mi hajtja? :)))

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16860) D4ni válasza Noxy (#16859) üzenetére


D4ni
őstag

Akkor kérlek mond már el hogyan lehet icloudból letölteni adatokat egyszerre, nem egyesével.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#16861) LilProphet90 válasza D4ni (#16860) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Böngészőben Ctrl+A-val kijelölöd az összes fájlt, majd középen felül a felhő+lefele nyilacska. Előbb töltöttem le az eBook-jaimat egyszerre, nincs vele semmi gond. Bár azt nem értem, azokat miért nem veszi be a backup-ba.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16862) Süvi válasza Jano_023 (#16858) üzenetére


Süvi
őstag

Azt nem ismerem.
Viszont van Generali Lakásbiztosításunk, amihez van Smart készülékbiztosítás.
Még nem kellett használni, de lopáson kívül benne van minden, és az egész lakásbiztosítás nincs annyiban, mint a linkelt oldalon egy készülék biztosítása.

(#16863) Süvi válasza istvan170 (#16850) üzenetére


Süvi
őstag

Végre valaki, aki használja az Imovie alkalmazást.
A következőben kérnék segítséget: :)
Az egyik kiránduláson készítettem vagy 100 db képet, és kb 20-30 db 15-20 mp-s videót.
Az Emlékek funkció jó, de azzal max 3,5-4 percet tudok készíteni, és attól hosszabbat szeretnék.
Viszont, ha az Imovies alkalmazásba teszem be, akkor ott időrendbe visszafelé teszi be a képeket és a videókat. :W
Hogyan lehet azt megoldani, hogy ne visszafelé, hanem időrendben legyenek a képek és videók?
Egyesével külön berakni? :(

Köszönöm előre is.

(#16864) D4ni válasza LilProphet90 (#16861) üzenetére


D4ni
őstag

Lehet nem volt egyértelmű a forumtárs és én korábbi hozzászólásainkból,de a számítógépet szereténk elkerülni , úgymond direkt ipadre tölteni külső beavatkozás nélkül az icloudból.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#16865) LilProphet90 válasza D4ni (#16864) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Elnézést akkor, átsiklottam felette. :R

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16866) istvan170 válasza Süvi (#16863) üzenetére


istvan170
aktív tag

Este megnézem neked, de én jó ideje a Gopro Splice-ot használom inkább.
Ott a kijelölés sorrendjében kerülnek be a videók, esetleg azt próbáld meg az iMovie-ban is!

[ Szerkesztve ]

(#16867) Süvi válasza istvan170 (#16866) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, ott sajnos nem találtam ilyet :(

(#16868) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

jókor jut eszembe a dolog, de hátha...
holnap késő este indulunk horvátba és arra gondoltam veszek valami (???? erre is kéne tipp, hogy honnan tudok holnap még ) gagyi tabtartót és használom a promat (9.7) navigációként. Mert sokkal jobb kilencheten mint ötheten :DDD Párommal már korábban próbáltam használni a tabit navira, de elvéreztem... Bénázott össze-vissza, meg inkább visszatértem a telefonomra (android, note3 samu). (tudom én vagyok a loser meg a kezdő ez biztos)

Szoftver terén mit tudtok ajánlani? Nincs limitem hálistennek, viszem magammal a kis miniwifimet van netem végtelen (és használhatom ott is hálistennek) szal 4g lesz+gps.
Illetve tartó gyanánt holnapi átvételezéssel?
első körben tartó

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#16869) Thom!


Thom!
veterán

Ipad mini 4 kezeli Apple Pencil-t?

(#16870) Alex91 válasza Thom! (#16869) üzenetére


Alex91
félisten

A Pro-k kivaltsaga... :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16871) Tomorrowland


Tomorrowland
csendes tag

Sziasztok!
Elsősorban internetezésre és sorozatnézésre szeretnék venni egy ipad mini-t. A kérdésem az lenne hozzátok, hogy van e jelentősebb különbség a 2, és a 4 között, illetve ilyen használathoz mennyire elegendő a 16gb-os verzió, vagy érdemes nagyobb tárhelyűt nézni?

(#16872) Alex91 válasza Tomorrowland (#16871) üzenetére


Alex91
félisten

iPad 9,7 32 gb, ha eleg a WiFi, akkor 120k korul kaphato...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16873) galaxys80 válasza Alex91 (#16872) üzenetére


galaxys80
veterán

Az Mini lenne?
Mert elég egyértelműen leírta, hogy ő azt szeretne.

Neked ésszerű. Látom továbbra sem sikerült megemésztened, hogy van akinek Mini kell.

[ Szerkesztve ]

(#16874) Alex91 válasza galaxys80 (#16873) üzenetére


Alex91
félisten

Nem, hanem egy esszeru dontes! :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16875) Alex91 válasza galaxys80 (#16873) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor te majd elmondod, hogy mit vegyen... :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16876) galaxys80 válasza Alex91 (#16875) üzenetére


galaxys80
veterán

Max tanácsolnék neki. És általában ha valaki édes gyümölcsre vágyik, akkor nem citromot ajánlok neki. Még akkor sem, ha én magam is a savanyút szeretem. :U

(#16871) Tomorrowland
Tulajdonképpen csak pénz kérdése a dolog. A dupla Ram és az újabb SOC miatt mindenképpen időtállóbb a 4.
Illetve az ujjlenyomatolvasó is számíthat.
Viszont böngészni és sorozatokat nézni a Mini 2 is tökéletes még bőven.

[ Szerkesztve ]

(#16877) leslieke válasza Tomorrowland (#16871) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem a 4-es van. Szerintem az jobban megéri, ahogy a nagyon tárhely is, főleg a filmek miatt kelleni is fog.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16878) r3dsnake válasza _ocsisajt (#16868) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mármint külső GPS vevőd van vagy mobilnetes a pro?

(#16879) istvan170 válasza Süvi (#16867) üzenetére


istvan170
aktív tag

Megnéztem az iMovie importálást. Ha belemész és azt mondod, hogy új film, akkor a fájlok kijelölési sorrendjét tartja a program. Tehát, amikre rákattintottál, hogy legyen benne, a kattintgatások sorrendje szerint kerül a programba. Remélem érthető!

(#16880) Süvi válasza istvan170 (#16879) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon-nagyon szépen köszönöm :C
Pedig mennyit próbáltam, szimplán a kijelölésre bökve :)

(#16881) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

Sziasztok!

Feleségem iPad3 gépét szeretném lecserélni, amit még a megjelenésekor vettem neki. Azóta is napi szinten használja nagy megelégedéssel, de azért kicsit már döcögős a rendszer. A dilemmám az, hogy mit vegyek?
Egy iPad 2017-et, vagy most elég jó áron van a Aqua-ban 195 ezerért Pro. Igaz rózsaszín, de mivel csak ő használja, ez nem téma. Mindenképpen a 4G-s változat érdekelne. Eddig sokalltam kicsit az árát a pro modelleknek, meg mivel csak szórakozásra, netezésre/játékra használja, nem is használná ki a nagyobb erőforrást, de ennyiért gondolkodóba estem. Szerintetek?

(#16882) Alex91 válasza -NRGyP- (#16881) üzenetére


Alex91
félisten

Mennyi az arkulonbseg?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16883) -NRGyP- válasza Alex91 (#16882) üzenetére


-NRGyP-
tag

Ha nem az ilyen "dzsunka balra" webshopokat meg telefonos boltok árait nézem hanem ahol rendes garit adnak, akkor kb 30-32 ezer.

(#16884) norbi2010 válasza -NRGyP- (#16883) üzenetére


norbi2010
őstag

Ha bontatlanul kapja az iPad-et, akkor mindenhol rendes garit fog kapni. Én is innen a hardverapróról vettem olyan két hónapja az iPad 2017-et és az aktiválás napjától megy az Apple gari amit ellenőriztem is az oldalukon. Nála pl. most 150 a 4G-s 32-es.

(#16885) Alex91 válasza -NRGyP- (#16883) üzenetére


Alex91
félisten

Ezen en is elgondolkodnek egy kicsit...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16886) -NRGyP- válasza norbi2010 (#16884) üzenetére


-NRGyP-
tag

Hardverapró tényleg ez eszembe sem jutott. Jó tipp, de ettől függetlenül még nem tudom melyiket vegyem :)

(#16887) norbi2010 válasza -NRGyP- (#16886) üzenetére


norbi2010
őstag

Tényleg, arra nem válaszoltam. :DDD Én meg vagyok elégedve a 2017-tel, ugyanúgy iPad 3-ről váltottam, mint a feleséged, amit az utolsó másfél évben már csak nagyon ritkán használtam a sebessége miatt. Na a kettő ég és föld, szóval arra mindenképp megéri frissíteni. A pro mellett a laminált kijelző(ez észrevehető, de az iPad 3-nak sem volt az, de nem hiszem hogy feltűnne), a kettő helyetti négy hangszóró, meg valamennyivel erősebb a Pro. Plusz azzal még lehet használni Apple Pencil-t.

[ Szerkesztve ]

(#16888) Alex91 válasza norbi2010 (#16887) üzenetére


Alex91
félisten

Meg vekonyabb a Pro :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16889) -NRGyP- válasza norbi2010 (#16887) üzenetére


-NRGyP-
tag

Köszi ez már ad egy kis támpontot, főleg hogy Te is pont a hármasról váltottál. Lehet elviszem egy üzletbe, aztán amelyik kijelzôje jobban tetszik feleségemnek azt választjuk.

[ Szerkesztve ]

(#16890) -NRGyP- válasza Alex91 (#16888) üzenetére


-NRGyP-
tag

Ezen felnevettem :)

(#16891) malnabokor


malnabokor
senior tag

Használ valaki nem magyar feliratozású Bluetooth billentyűzet iPaddel? Én most megyek próbálni egyet, a képek alapján a billentyűk száma megfelel a magyar kiosztásnak, de ha mégsem találnám az "í" karaktert, valamilyen kombinációval elő lehet csalogatni (mint pl winen a ctrl+alt+i/j). Köszönöm szépen! :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#16892) Süvi válasza -NRGyP- (#16881) üzenetére


Süvi
őstag

Aqua-ban biztos a rég Pro gépeket szórják ki.
Ha csak 35 a különbség, akkor biztos a Pro-t venném (főleg mivel mi sokat jegyzetelünk :) )
Egy bolti látogatás alapján nem biztos, hogy észre fogja venni a párod a különbséget. A pro kijelzőjének fő előnye abban vagy, hogy a környezet fényeihez alkalmazkodva igazítja a színhőmérsékletet. Ez akkor jön ki főleg, ha különböző helyeken van használva.

(#16893) -NRGyP- válasza Süvi (#16892) üzenetére


-NRGyP-
tag

Köszi a tippet meg az infót.
Igen azt vágom, hogy a régi modell, de szerintem arra amire kell még sok is lenne, de én is afelé tendálok, hogy 35 ráfizetéssel megérheti. Meg sokat használná szabadban is, ott jól jöhet ez a tulajdonság amit említesz.

(#16895) -NRGyP- válasza #05304832 (#16894) üzenetére


-NRGyP-
tag

Köszi neked is, valóban ez jó érv! Sokat filmezik rajta meg sorozatokat néz, úgyhogy le is csapok erre az ajánlatra amit találtam.

Köszi mindenkinek a segítséget! :R

(#16896) zolikaDB válasza norbi2010 (#16884) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kinel pontosan?

(#16897) norbi2010 válasza zolikaDB (#16896) üzenetére


norbi2010
őstag

Csak a félreértések elkerülése végett, a 2017-es annyi, nem a Pro, ha így is érdekel akkor pü-ben linkelem az illetőt. :)

(#16898) zolikaDB válasza norbi2010 (#16897) üzenetére


zolikaDB
veterán

Varom! :)

(#16899) silentkiller


silentkiller
senior tag

Szerintetek milyen áron tudom manapság eladni bontatlan, magyar vásárlású, gyári független iPad Air 2 64 GB wifi + cellular tabletet? Köszönöm!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#16900) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Van itt valakinek Ipad Pro a méret mindegy csak infókat szeretnék. Van Air és Air2 - m is de gondoltam az Air -t lecserélném egy Pro-ra....lehet az ideire,mert az picivepl nagyobb is! Szóval jól jönne némi tapasztalati infó!
Köszönet előre is!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.