Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) ittakary válasza Süvi (#15949) üzenetére


ittakary
nagyúr

félreértettél: egyáltalán nem érdemes most ÚJONNAN ipadet venni, mivel 1 hónap és mindennek ugrik lefele az ára

(#15953) vadászcsiga válasza #05304832 (#15952) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Telefonoknál inkább kiveszik a kínálatból minthogy lejjebb vigyék az árát.

(#15954) Süvi válasza ittakary (#15951) üzenetére


Süvi
őstag

Egyetértek Veled, aki teheti várjon, a kínálatban maradó eszközök 100 Dollárral biztosan lejjebb mennek a hivatalos helyeken, a nem hivatalos helyen is majd, de kicsit később.

Viszont aki nem teheti, mert tönkrement a gép és pl. munkaeszköz neki és most kell venni, nem tud várni 2-3 hónapot, akkor sztem jobban jár ha ilyen árakkal hivatalos helyen veszi. (én erre értettem :) )

vadászcsiga: tudom, hogy az egyik telefon a másik tablet :). De ezek a gyártók mindent megtesznek annak érdekében, hogy a másik vállalatot körülvevő hype-ot csökkentsék (nem véletlenül esnek egymás közelébe a bemutatók). Most nekem az az érzésem, hogy az Apple (ki)vár a Samsung(ra bemutatóra)

[ Szerkesztve ]

(#15955) zolikaDB válasza viera (#15944) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#15957) Süvi válasza zolikaDB (#15955) üzenetére


Süvi
őstag

Gyakorlatilag minden nap más pletyka van.
Bár érdekes lenne a "csendes " frissítés. (akkor biztos nem lenne piros Iphone se :) )

local1: Igen, a sufyigsm nem nagyon követi a hivatalos árakat, mert egyrészt ő így is olcsóbban adja, másrészt kifuttatja a készletet.

[ Szerkesztve ]

(#15958) hszilard666 válasza Süvi (#15957) üzenetére


hszilard666
veterán

Tudjátok minek örülnék? Egy USB-C-s ipad pro-nak ami OSX et futtat és aktív hűtés van benne. A legjobb cuccli lenne a világon. Ezért kezdtem el kacsintgatni a surface pro felé, ott megvan majdnem mindez csak a faken wint nem vagyok hajlandó munkára használni...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#15959) r3dsnake válasza hszilard666 (#15958) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ki az aki vágyna aktív hűtésre egy tabletnél? Ilyen szempontot még sosem olvastam. :)

(#15960) hszilard666 válasza r3dsnake (#15959) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem egy combos tablet kell, brutális számítási teljesítménnyel! :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#15962) hszilard666 válasza #05304832 (#15961) üzenetére


hszilard666
veterán

Ahamm, full win10 van rajtuk. Egy hasonló eszközt szeretnék a kezemben tudni OSX-szel. :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#15963) Ragnar95 válasza hszilard666 (#15960) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor neked nem tablet kell, hanem notebook :)
Nem véletlen, hogy 13"-os ultrabookokba se raknak igazán combos hardvert, a méret/akkuidő/bika CPU+GPU hármasból max 2 működik egyszerre... És akkor te mindezt egy tabletben szeretnéd megkapni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15964) vadászcsiga válasza hszilard666 (#15960) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Macbook

(#15965) zolikaDB válasza hszilard666 (#15958) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ő is dolgozna a Mac-en, mint állat, csak az Apple nem hagyja neki több, mint 1 milláért sem :DDD

(#15966) hszilard666 válasza Ragnar95 (#15963) üzenetére


hszilard666
veterán

Semmi szűkségem rá, csak beindult a kütyüfétisem anno a razer edge tabletet látva. :B Meg amikor jöttek anpletykák anno az első ipad pro ról, titkon reméltem hogy OSX lesz rajta. Aztán kidtám ios-szel, hát picit csalódott voltam.

Vadászcsiga:
Van már egy :B

ZolikaDB:
:Y Szegény csávó :(

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#15967) silmatauki válasza r3dsnake (#15959) üzenetére


silmatauki
őstag

"Ki az aki vágyna aktív hűtésre egy tabletnél? Ilyen szempontot még sosem olvastam. :)"

Például én. Eddig azért nem vettem Surface Pro-t / Book-ot, mert csak duplamagos CPU-ja van, azaz bizonyos munkákban kb. feleolyan gyors lenne, mint a jelenlegi négymagos MBP-m. Hatalmas visszalépés lenne, ha munkára akarnám használni.

(#15968) vadászcsiga válasza silmatauki (#15967) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De miért akarnátok munkára használni egy tabletet?

(#15969) silmatauki válasza vadászcsiga (#15968) üzenetére


silmatauki
őstag

Ennyi pénzért elvárható lenne a munkaképesség – végül is, legalábbis a Book-ot, munkagépként is reklámozzák. Én szívesen kiegyeznék egy vastagabb / nehezebb, ámde négymagos-i7-es, az rMBP 15”-tel összemérhető teljesítményű (és a terhelést throttling nélkül bíró) Book-kal. A jelenlegivel nem, mert, bár csábít a toll és a munkaidőn kívüli tabletkénti használat, egyszerűen túl lassú lenne (dokkolt) munkára a két mag.

(#15970) Scale válasza zolikaDB (#15965) üzenetére


Scale
őstag

Azért az kemény.. pedig azt hinné ha egyenesen az almától veszi az ember akkor nem lesz ilyen. :U

(#15972) vadászcsiga válasza #05304832 (#15971) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A notebook üzletágat meg dobják ki a kukába.

(#15973) Noxy válasza vadászcsiga (#15972) üzenetére


Noxy
veterán

Csak a felét. A kijelző jó lesz még iPad-nak. :))

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15974) Scale


Scale
őstag

Sziasztok,

Nektek csinált már olyat az iPad, hogy elfordult landscapebe és nem volt képes visszafordulni portrait(álló) nezetbe?

Tegnap csinált ilyet a másfél hetes ipad air2-om.

Rotation lock nincs bekapcsolva.

(#15975) focvis válasza Scale (#15974) üzenetére


focvis
veterán

Szia! Nagy ritkán előfordul.

(#15976) csaszi72 válasza csaszi72 (#15947) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ezzel kapcsolatban senkinek nincs tapasztalata? :R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15977) #35723520 válasza Scale (#15974) üzenetére


#35723520
törölt tag

Néha előfordul, teljesen érthetetlen számomra! Régebben ez nem volt jellemző az ipadekre... :F

(#15978) zolikaDB válasza #35723520 (#15977) üzenetére


zolikaDB
veterán

1.5 eves Air2-nel 9.3.1-el ilyen nalam sosem volt.

(#15979) vadászcsiga válasza zolikaDB (#15978) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy csak nem vetted észre. Nálam is előfordul.

(#15980) Scale válasza focvis (#15975) üzenetére


Scale
őstag

Azóta teljesen jó, egy kis ideig csinálta csak, remelem nem lesz gyakori jelenség, fura volt.

(#15981) #35723520 válasza zolikaDB (#15978) üzenetére


#35723520
törölt tag

Szerintem alapból nem szabadna ilyennek történnie! (azért nem egy gagyi, noname táblagépről van szó, ahol elnézi az ember, mert hát occsó...) :F

(#15982) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

sziasztok

ipad pro valamint ipad mini 4 között vacilálok.inkább a mini-felé hajlok a kompakt méret miatt.
leginkább a Rome total war miatt vennék,hogy tudjam hordozni játék közben.valakinek van tapasztalata a game-el kapcsolatban? hogy fut mini 4-en? Pro-n már néztem elég jó :)

ha valaki leírná az esetleges tapasztalatokat megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#15983) btudos válasza Scale (#15980) üzenetére


btudos
veterán

Nálam az Air 2 iOS 10 óta heti 1-2-szer előadja. Bár az is tény, hogy több mint két éve nem reseteltem, lehet az segítene rajta.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15984) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Sziasztok Srácok!

Valaki tudna nekem érdemi tanácsot adni akövetkezőben?
Pénteken vettem egy ipad air 2-t 32 gb-t.
Hazavittem, beaktíváltam, használtam.
Feltűnt hogy a kijelző befoltosodik a hátlap egy nagyon minimális erőkifejtésére csak egy ponton!!!!!!!!!!

( elég annyi, hogy átadom valakinek egy kézzel és a mutató ujjamon tartva ) .

Ez jobb oldalon a tablet közepén az oldalától 2-3 centire van.
Visszavittem ma (72 órán belül) értetlenül álltak a jelenség előtt.
( az üzletben lévő tesztkészülék sem produkált ilyet )
Szóltam, hogy a kollégámnak sem produkál ilyet, nem értem.

Erre az volt a válasz, hogy hozzam be hétfőn, majd a szervizes eldönti, hogy ez mi de ha szerinte normális, ezt így kell hagyni. Mi a fákkkkk?
Ez így nem normális. Vagy az???
Kértem a cserét de erre az volt a válasz, hogy 10% befizetéssel kicserélik egy újra de ők a szervizesnek való bemutatást ajánlják.
Lelkileg kicsit ez felkavart de még nyugodt vagyok.
Tudtok tanácsot adni? Mik a lehetőségeim?
Életemben ilyen helyzetben nem voltam még.

Köszönöm.

(#15985) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Ki tudom Jailbreakelni az ipad mini 2-t 10.1-es rendszerrel?

(#15986) Ragnar95 válasza SoldierL (#15985) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15987) zolikaDB válasza NomAd_82 (#15984) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hol vetted?

(#15988) NomAd_82 válasza zolikaDB (#15987) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Istyle
Megneztem MM- ben is a tabokat de azok nagyon durvan a hatlap teljes egeszeben gazos. Lehet csendben kellene maradni es örülni hogy nálam csak egy ponton problémás.

[ Szerkesztve ]

(#15989) SoldierL válasza Ragnar95 (#15986) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszi, korábban már linkeltétek ezt az oldalt de nem mentettem el. Mostmár meglesz.
Úgy látszik a 10-es rendszer nagy biztonságnak örvend. A többinél 8-9 ios-nál sokkal hamarabb kaptunk Jailbreaket.

[ Szerkesztve ]

(#15990) zolikaDB válasza NomAd_82 (#15988) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lehet en vagyok hulye, de 3 napon belul elallhatsz a vasarlastol, plane ha hibas.
Nezz ra jogszabalyra.
Plane, h ez hivatalos APR, nem zuggsm.

(#15991) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Árulom a mini 2-őt. Nem tudom ilyen témában itt meddig lehet elmenni. Szerintetek hova rakjam fel árúlni?

(#15992) kondás válasza SoldierL (#15991) üzenetére


kondás
tag

hardverapró

(#15993) Ragnar95 válasza zolikaDB (#15990) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs ilyen. 3 napon belül kötelesek újra cserélni hiba esetén, de elállási jog csak internetes vásárlásra vonatkozik és az 14 nap.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#15994) feco6512


feco6512
tag

Sziaztok most szeretnék vásárolni egy Ipad Air2 mennyire jellemző ezeknél a kijelző befoltozódása?fentebb is olvastam hogy valaki így járt ez tényleg fent álló hiba mindegyiknél?kicsit tanácstalan vagyok merjem e igy megvenni???

[ Szerkesztve ]

(#15995) NomAd_82 válasza feco6512 (#15994) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Mindenképpen kérdezd meg, hogy ha ilyet fogsz ki, mit lehet vele csinálni?
Mi számít normálisnak és mi az ami már nem megengedhető.
Nekem az Mm-ben azt mondta a srác hogy jellemző az air 2-re ez mert vékony a hátlapja. Ilyen hiba miatt neki még nem vittek vissza air 2-t. ( lehet csak mondta )
Az istyle-ban is csak néztek rám.
Kérdezz utána alaposan.
Esetleg akinek van air 2-je, mondja már meg legyen szíves hogy produkálja-e az adott hibát?

(#15996) fpy_


fpy_
aktív tag

Sziasztok,
iPAD 4 használható maradna iOS10-el? Youtube, böngészés, Garageband..stabilitás fontos lenne.

(#15997) r3dsnake válasza fpy_ (#15996) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én már a Mini 2-t sem frissítettem inkább. Fenn volt az iOS10, de érezhetően lassabb volt a 9-től. Semmi pluszt nem ad az új rendszer iPaden.

(#15998) feco6512 válasza NomAd_82 (#15995) üzenetére


feco6512
tag

Hát sajnos több helyen olvasom ,hogy ez a foltosodás jellemző rá a vékony hátlap miatt😩 Mindegy holnap megnézek egyet meglátjuk ha nagyon gáz akkor ott hagyom.Mennyire volt zavaró?

(#15999) ittakary válasza fpy_ (#15996) üzenetére


ittakary
nagyúr

Air-nek még ajánlható de lejjebb már nem

(#16000) NomAd_82 válasza feco6512 (#15998) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Annyira zavaró, hogy ezzel együtt fogok tudni élni. Nem viszem holnap szervizbe. Vigyazok majd ra

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.