Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) galaxys80 válasza Alex91 (#16200) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem nem fogja kivezetni a minit-t. Igény van rá, ahogy 4 colos iPhone-ra is. Majd frissíti később.

[ Szerkesztve ]

(#16202) Alex91 válasza galaxys80 (#16201) üzenetére


Alex91
félisten

MacBook Air-t fog frissiteni szerinted? Amig veszik ezt, addig arulni fogja, frissites imho nem lesz.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16203) galaxys80 válasza Alex91 (#16202) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem a véleménykülönbséggel van a baj, hanem azzal, hogy te tényként közölsz dolgokat. Holott pont annyira találgatsz, mint például én.
Egyikünk vélemény sem áll a másik felett. Ha csak nem egy belsős Apple dolgozót köszönthetünk személyedben.

(#16204) Alex91 válasza galaxys80 (#16203) üzenetére


Alex91
félisten

Mondhatnam a kiindulo kérdésre (mar nem a tiedre!) hivatkozva: Hulye kérdésre hulye valasz! :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16205) univerzita válasza access_denied (#16198) üzenetére


univerzita
addikt

A 3uTools olyan mint a iFanBox csak többet tud.

(#16206) ittakary válasza galaxys80 (#16199) üzenetére


ittakary
nagyúr

4 új iPad lesz

12,9 colos iPad Pro: iPad 6,7
12,9 colos iPad Pro (4G): iPad 6,8
9,7 colos iPad Pro: iPad 6,3
9,7 colos iPad Pro (4G): iPad 6,4

úgy szól a fáma: "legalább 4" szóval lehet hogy lesz több is

apropó: hányadék magyar lopós-fordítós oldalakon már nem divat kirakni hogy honnan lopják a képeket? :C :C [link]

(#16207) leslieke válasza ittakary (#16206) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mini is jöhetne. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16208) rinpocse válasza leslieke (#16207) üzenetére


rinpocse
tag

Szerintem is jöhetne! :)

Legkésőbb augusztus végén szeretnék egy tabletet vásárolni a feleségemnek. Eddig két versenyző maradt versenyben: a Ipad Mini 4 és a Huawei Mediapad M3 8.0.

(#16209) leslieke válasza rinpocse (#16208) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem Mini4 van, de asszonynak is kellene egy tablet, de nagyobb méretet nem szeretnék venni. Ha nem jön új, akkor lesz még egy 4-es a családban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16210) Scale


Scale
őstag

Tegnap leszedtem az Air2-mre a 10.3-at, eddig 10.2.1 volt rajta.

Viszont nem tudom hogy ehhez kapcsolódik-e de mintha játékok alatt jóval melegebb lenne mint eddig. Valaki észre vett hasonlót?

(#16211) D@niel válasza ittakary (#16206) üzenetére


D@niel
addikt

amióta a Konstantin átvette a cikk írást, elképesztő sokat romlott a minőség, ez pedig már régóta tartó tendencia. pedig anno elég jó kis hely volt az oldal, még HáAndrás is hozott cikkeket. nem is tudom, talán 3 éve nem jártam az oldalon.

kicsit kesze-kuszának tűnik nekem amit az apple csinál az iPad szériával, már a 3-as minit sem tudtam hova tenni, kapott touchid-t meg új színt, amúgy egy az egyben a kettes mini volt, majd jött a négy ami határozottan frissült, most meg igen csak beérett a frissítés és sehol semmi. szerintem simán jönnie kellene egy pro verziónak ahogy a nagyobb típusnál is van ilyen opció, tehát 4 hangszóró meg az új technológiás kijelző, A9 proci, kamera. ezzel megugrana az ár, de akkor csinálják azt mint a másik vonalon, hogy az előzőt (mini4) hagyják piacon.
értem én valamennyire a mostani új iPad-et, hogy elérhetőbb az ár, viszont gyengébb, mert a pro még ott marad lehetőségként, csak fura ez, hogy jön egy új dolog, és gyengébb.
ott tört meg a dolog amikor kijött a 3-as iPad, és vastagabb lett, mint a kettes. a hw sem bírta a kijelzőt, ahogy ez történt a 13-as első retina mbp-nál. tök jó lenne olyan sorozatot látni, ahol tényleg mindenben jobb, vagy legalább nem rosszabb az újabb modell, így a vásárlónak nem kell infót szereznie; kijött az új? oké, az jobb, mint ami volt. buy it!

van piaca a mininek. vagy nincs? ha megcsinálják pro-ra, megint lesz.
írok egyet Timnek ✌🏻

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#16212) vadászcsiga válasza D@niel (#16211) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Írtam múltkor. Teljes fantaziatlansag látható most a cégnél. Eddig tartott S.J. szellemi öröksége.

(#16213) Alex91 válasza D@niel (#16211) üzenetére


Alex91
félisten

iPad Minihez [link]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16214) milszab válasza Alex91 (#16213) üzenetére


milszab
senior tag

Hát nem tudom. Én még minidg azt mondom(vallom), hogy a telefon telefonálásra, meg ha nagyon gyorsba kell valami akkor megnézni rajta és ennyi. Amúgy minden másra jobb egy ipad mini. Családban van 2 is és teljesen tökéletes. De ők biztosan jobban tudják. :)

(#16215) leslieke válasza milszab (#16214) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én se örülnék, ha megszűnne a Mini méret. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16216) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mini 4 is frissítve 10.3.1-re. Minden kütyün a legfrissebb rendszer fut ezzel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16217) Scale válasza Scale (#16210) üzenetére


Scale
őstag

Senki se észlelt ilyet? Tegnap este már mintha nem lett volna olyan meleg de akkor is fura. :F

(#16218) agabe válasza Scale (#16217) üzenetére


agabe
addikt

Nem tapasztaltam.
Asphalt 8-at játszottam talán rajta 1-2 napja, de semmi különös nem volt.Igaz tokban van, de ha nagyon melegszik azt az egyik szélénél szokta (nekem az van felül ahogy tartom) és azt érzen ha meleg még tokban is mert átveszi valamennyire a tok is, de most nem tűnt fel különösebben.

(#16219) Scholes9 válasza leslieke (#16216) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam is már jó pár napja, semmi hiba egyelőre :)

milszab: pontosan :K Mondjuk "nem parázom", mert kb amíg szét nem málik a kis Mini 4 addig én nem fogok váltani, mert csak pénzkidobás lenne, meg így vagyok az 5S-sel is :K :B
Mindkettő marad "amíg lélegzik" :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16220) leslieke válasza Scholes9 (#16219) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

iPhone és Watch a megjelenéskor frissült és azokon én se találtam hibát eddig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16221) rwin5


rwin5
őstag

Sziasztok!

Páromnak szeretnék venni ajándékba egy Apple Ipad Air 2-őt. Felhasználó szintű dologra használná pár app, játékok, emailezés, böngészés, zenehallgatás. Viszont nem tudom, hogy az ipad pro tud annyi pluszt nyújtani azért a +100e ft-ért, hogy megérje inkább azt választani?

(#16222) btudos válasza rwin5 (#16221) üzenetére


btudos
veterán

Egyértelműen nem.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16223) access_denied válasza univerzita (#16205) üzenetére


access_denied
senior tag

Kipróbáltam, ugyanazt a mappaszerkezetet látja mint az ifunbox és ez kevés :(.

(#16224) Noxy válasza access_denied (#16223) üzenetére


Noxy
veterán

Amíg nincs JB, addig nem is fogsz többet látni egy programmal sem. Légyszi írd le az elérési utat, hogy hova akarod másolni.
Ezután meg tudom mondani hogy eléred e, vagy sem.
Én pld az iFile tweak-l bármelyik mappát elérem az iPhone-n vagy az iPadon.
Pc sem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16225) access_denied válasza Noxy (#16224) üzenetére


access_denied
senior tag

Először is köszönöm a törődést.

Sajnos semmi más infóm nincs, mint ez a link.

A linkben azt írják, hogy "no root or jailbreak was needed".

"The directory contained another file named "pp.dat": ami láttam mappát, az egyik sem tartalmazta ezt a fájlt.

JB nem lesz egy ideig, viszonylag új eszközről van szó 10.3-al.

[ Szerkesztve ]

(#16226) feco6512


feco6512
tag

Sziaztok most vásároltam egy Ipad Air 2 újonan de nincs időjárás widgetem nem tudom miért az App storeban nincs weather apple csak ha az iphonon nyitom meg ez igy normális?

(#16227) Alex91 válasza feco6512 (#16226) üzenetére


Alex91
félisten

Mert a boltban kiloptak belole :Y

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16228) feco6512 válasza Alex91 (#16227) üzenetére


feco6512
tag

Na de csak azt?😭😭😭Más nem kellett nekik?😉😉

(#16229) agabe válasza feco6512 (#16228) üzenetére


agabe
addikt

iPad-ben nincs gyari weather app, de pl. ha jobbra huzod a fokepernyot, akkor fent van egy aktualis idojaras allapot kijelzes.
Kulon appot kell feltenni ha reszeletesebbet szeretnel.

(#16230) Alex91 válasza feco6512 (#16228) üzenetére


Alex91
félisten

Nincs benne, iPad verziobol kihagyjak, mint a szamologepet is...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16231) leslieke válasza Alex91 (#16230) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyiket se értettem soha, hogy miért hagyják ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16232) galaxys80 válasza leslieke (#16231) üzenetére


galaxys80
veterán

Számomra az is meglepő volt, hogy füles sem jár hozzá.

(#16233) leslieke válasza galaxys80 (#16232) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az még érthető, kimaradt, hogy olcsóbb :F legyen, de 2 app kihagyásától nem lesz az.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16234) galaxys80 válasza leslieke (#16233) üzenetére


galaxys80
veterán

Azért talán egy iPad árába beleférhetne egy filléres füles.(Nem hiszem, hogy az earpods előállítása túl nagy összeg lenne)

(#16235) Alex91

Ezt én aláírom. De itt azért nem egy 20-30.000 Ft-os kínai tabletről beszélünk.
Na nem mintha használnám az earpods-ot. Inkább maga az elv volt számomra meglepő.

[ Szerkesztve ]

(#16235) Alex91 válasza galaxys80 (#16234) üzenetére


Alex91
félisten

Amennyit eladnak belole, ugy mar nem is keves osszeg...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16236) agyhalal válasza Alex91 (#16230) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Alap számolási feladatokra a Spotlight is jó lehet.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#16237) galaxys80


galaxys80
veterán

Használ itt valaki gyári smart case tokot Mini2-re?
Hozzám került most egy. Nagyon szépen meg minden, viszont ennek a mindenhol védünk elvnek köszönhetően képtelen vagyok egyetlen jack dugós fülest is beledugni.
Nálatok mi a helyzet ezzel?

[ Szerkesztve ]

(#16238) leslieke válasza galaxys80 (#16237) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs tok, nincs probléma. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16239) galaxys80 válasza galaxys80 (#16237) üzenetére


galaxys80
veterán

Csak egy kósza gondolat, de Mini 2 esetén működhet az I7-hez kapott lightening-jack átalakító?

(#16238) leslieke

Ez valóban nagyszerű megoldás. De talán azért tettem rá tokot, mert szükséges. :U
Gyerek használja elég sokat, filmnézésnél kitámasztás, táskában hordozás....

[ Szerkesztve ]

(#16240) weinmaker


weinmaker
őstag

Sziasztok! Egy ipad 4-et mire érdemes lecserélni most?

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#16241) ittakary válasza weinmaker (#16240) üzenetére


ittakary
nagyúr

Air 2 minimum, de én a helyedben várnék 1 hónapot, mivel mindjárt jönnek az új iPadek

(#16242) weinmaker válasza ittakary (#16241) üzenetére


weinmaker
őstag

Oksi, köszi a tanácsot!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#16243) Alex91 válasza weinmaker (#16240) üzenetére


Alex91
félisten

Most vettem egy Air 2 128 GB-osat 150k-ert... Szinten iPad 4-et valt.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16244) btudos válasza galaxys80 (#16237) üzenetére


btudos
veterán

Én Air 2-n használok gyári Smart Case-t, eddig nem okozott problémát a jack csatlakozónál, de Air 2-vel működik az i7 lightning fülese is. Érdemes lehet egy próbát tenni Mini 2-n, ha van rá lehetőség.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16245) weinmaker válasza Alex91 (#16243) üzenetére


weinmaker
őstag

Megvárom azt az egy hónapot, azon már semmi sem múlik ;) de azért köszi!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#16246) zolikaDB válasza feco6512 (#16226) üzenetére


zolikaDB
veterán

Accuweather és PCalc Lite, ezek kellenek neked. Ki tudod tenni widgetbe, és ha lehúzod a képernyőt, látod rögtön az időjárást és ott a számológép is, nem kell az appot megnyitni.

(#16247) blakey válasza galaxys80 (#16239) üzenetére


blakey
titán

Nekem Swees tokom van ami hasonlít a gyári tokhoz de nincs ilyen gondom.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16248) galaxys80 válasza btudos (#16244) üzenetére


galaxys80
veterán

Gyári EarPods-al probáltad?

(#16249) Alex91 válasza weinmaker (#16245) üzenetére


Alex91
félisten

En is gondolkodtam rajta, mondjuk csak egy 20k-val tobb az uj. Csak az kicsit vastagabb, kicsit gyengebb kijelzo, es nem sokkal gyorsabb, mint az Air 2.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16250) btudos válasza galaxys80 (#16248) üzenetére


btudos
veterán

Igen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.