Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35019) Elmör válasza Snoop-y (#35009) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi szépen. :R

Ez van, meg kell fizetni a tanulópénzt, sajnos látom másoknál is, hogy az esetleges tanács ellenére is belehúznak dolgokba, pl ne vegyél kínai turbot téma. Van aki persze hozzászokik, hogy kicsit csöpögtet, majd fél vagy 1 év múlva felújítja aztán pár hónap után megint csöpögtet vagy más baja van, de látom van olyan is aki besokall már az első gondnál és eladja az egészet a francba, "mer sz@r", pedig maga a turbosítás nem az ha vigyázunk a bemelegítés, visszahűtés és olajcserékre és ha normális cuccokból áll össze. Persze ahogy minél komolyabbat szeretne lépni az ember annál inkább meg kell nyitni a tárcát, viszont nem biztos, hogy jó út az, ha valaki megteheti, hogy rögtön 500 lovas civicet épít, minthogy meg van a lépcső 160-300-500. Most ami nálam kapásból eszembe jut, ha jövőre többet szeretnék, hogy a wastegate-em sajnos már nem a kínai vacak, de nem is 1 komoly Tial, úgyhogy azt tuti le fogjuk cserélni, mielőtt belefutok egy csúnya túltöltésbe, ne azon a +60-70 ezer Ft-on múljon. Az, hogy az ember elsőre rossz szerelőt választ szerintem mindenkinek benne van, nekem emlékszem Lordie határozottan ajánlotta "péniszt" aztán később derült ki, hogy neki is lettek gondjai, csak nem mindegy kinek hisz az ember, hogy az mitől lett. Most már nem tervezem eladni a kocsit, ha épp nem fog működni akkor bent marad a garázsban, míg nem lesz használható állapotra pénz.

Kint elhiszem, hogy nem lehet úgy kihasználni, elég csak átmennem a szomszéd osztrákokhoz, hiába vannak jó utak, szinte mindig mérnek, kint vannak, nálunk azért (legalábbis ezen a részen) nyugisabb, annyi, hogy a városban ne tolja neki az ember, arra harapnak (kétszer elkaptak, igaz 1 év különbséggel, azóta mindig kimegyünk próbakörre), illetve közel sincs akkora forgalom, volt hogy 30 km-t eljöttem úgy, hogy 1 autóval nem találkoztam, épp eszembe is jutott, hogy télen megfagyhatok simán ha leáll a kocsi és nem tudok telefonálni vagy ne adj Isten árkot fogok és nem tudok kimászni a roncsból.

Azért 1 ilyen, kicsit megpöckölt Bubura elcserélném. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.