Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) runner 125 válasza Integra (#27198) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, akkor nézek sima személyautó abroncsot. A lényeg h korrekt tapadást nyújtson szárazon és vizesen is. Mivel csak aszfalton fog futni, így nem kell erős mintázat, inkább legyen csendesebb. Gumis topikban már kérdeztem, aztán este még utánaolvasok.

Íj, 2000-es turbo az nem szar. :)

1245kg a forgalmi szerint. Nem egy nehéz autó.

Prémium, full szintetikus olajat szeretnék én is, bár nem néztem még utána h a gyártó mit javasol.

DeathAdder

Köszi, egyetértünk, nekem is bejön a forma. Mondjuk én eleve odavagyok az egyszerű vonalakért, noh meg egy SUV/crossover legyen már szögletes doboz. :))

_

Más.
Keresgélek 16-os gyári felni után, de sajnos kimondottan HR-V gyárit nem találok, ami ilyen:

Leírás alapján 16" x 6" a mérete. Noh most a 2004 körüli CRV-k is kijöttek hasonló felnivel, de 16 x 6,5" ET50 méretben. Az az ~1,27 cm szélesség különbség nem lesz probléma az ugyanúgy 205/60 R16-os guminak, nem? Bár a gyári HR-V felni ET számát nem találtam, viszont a lyukkiosztás és az agyátmérő megegyezik.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27202) !Overdose! válasza runner 125 (#27201) üzenetére


!Overdose!
őstag

A HRV gyári felnije ET45-ös. A 6.5" szélesség igazából még ideálisabb is, mint a 6" a 205-ös gumihoz. Arra figyelj, hogy a gyári Honda alufelnikhez rádiuszos csavar kell (gondolom a HRV, CRV felnikhez is), viszont a mostani utángyártott felnidhez nagy valószínűséggel kúpos van. Ahogy nézem ezek gyárilag is személyautó gumikkal jöttek ki a gyárból.

[link]

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27203) !Overdose! válasza !Overdose! (#27202) üzenetére


!Overdose!
őstag

Itt is találsz egy rakás HRV prospektust. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27204) Integra válasza runner 125 (#27201) üzenetére


Integra
titán

igen, már most is szedi a lábát rendesen, de igazából csak átépítés után lesz durva, de akkor aztán lesz pislogás még porschéból is :DDD

szervízkönyvben szerintem benne kell legyen a pontos gumi és felniméret, amivel gyárilag kijött, de hirtelenjében ezt találtam, hátha segít.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27205) NoLF


NoLF
addikt

Ja, en is megvettem a kombit egyebkent, patent kis verda ennyiert :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27206) neduddki válasza NoLF (#27205) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kipet me ne hiszzuk:- )

uv

neduddki

mod: hat Levi tneyleg nem egy szip mebor:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27207) NoLF válasza neduddki (#27206) üzenetére


NoLF
addikt

Majd ha visszatertem albionba, mert most epp a nagyfaluban tenfergek, Levivel fel ora mulva mar egyutt sorozunk :)

ambar eleg csunya szegeny, de benne/alatta minden uj, olyan hangtalanul suhan hogy ihaj.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27208) orbano válasza NoLF (#27207) üzenetére


orbano
félisten

ki suhan hangtalanul? Levi? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#27209) runner 125 válasza !Overdose! (#27202) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi!

Akkor, ha jól gondolom nem fog kintebb állni a felni, mivel a CRV-é ET50-es.
Figyelek kerékcsavarra is.

Felni ügyben írtam mailt ma google találat "csepeli Honda bontó"-nak, 60k-ért van is nekik, de elég tré. A festésért 30k-t kellene még fizetnem, az meg sok.

Elmélkedem a 205/65 R16-os gumin is. Kalkulátor szerint + 21mm-rel nőne a kerékméret, magyarán 1cm-rel lenne magasabb az autó a gyári mérethez képest. Itt már a "nem ajánlott" kategóriát mutatja a kalkulátor, de talán egy crossover-nél ez még nem probléma. Vagy igen? :D

Összprojektet tekintve ezeket (extrákat majd idővel) szeretném még elkövetni:

- olaj, szűrő csere és általános átvizsgálás (pl. a hátsó stab. pálcákat az eladó szerint cserélni kell)
- lábtálcák vagy szőnyegek
- alsó motortakaró burkolat
- gyári könyöklő
- gyári felni, új gumi
- 2 DIN touch fejegység
- a két húzásnyomot még meglátom, így lemosva tényleg nem vészes
- tél előtt egy minőségi teljes üreg és alvázvédelem

Ha, esetleg pl valakinek van kontaktja könyöklőre, megköszönném.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27210) barack1997 válasza runner 125 (#27209) üzenetére


barack1997
senior tag

Ha szép hangot szeretnél, a 2 dines helyett vegyél egy Pionner DEH-80PRS-t,ha a videót tudod nélkülözni (külső monitorral az is meg van oldva), viszont hangba nagyon lehet érezni :)

(#27211) xcbiker válasza barack1997 (#27210) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem is az van :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27212) runner 125 válasza barack1997 (#27210) üzenetére


runner 125
nagyúr

Áh, nem vagyok vájtfülű és tippem szerint akkor már vezetékeket, hangszórókat is cserélni kellene, stb. Nincsenek ilyen igényeim.

Jut eszembe erről, azt hiszem a hátsó két hangszóró valamiért nem szól. Mondjuk még addig sem jutottam el, h megnézzem egyáltalán van-e valami a rács alatt. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27213) Integra válasza runner 125 (#27209) üzenetére


Integra
titán

ez jóbarátomé. vadonatújra rendbe rakja a felniket :)
ő csinálja majd nekem is a 16-os asahitec felnik komplett felújítását. szerintem maradj a gyári gumiméretnél, ha teheted, vagy ennyire jobb árban van a nagyobb?

a 2 dines fejhez: vagy rohad drága van és szar, vagy nem annyira drága kínai van és még szarabb, de előremutatóbb mint a puccos gyártók terméke. szvsz szar az összes, ne költs ilyenre. vegyél egy usb csatlakozós picit jobb minőségű fejet és kész, a hrv sem egy akusztikai csoda, nem is lesz az. játsza le az usb-ről a zenét, oszt kész. :DDD vagy bluetooth-os, kihangosítós fejegységet, ha fontos a kihangosítás esetleg, de az meg sosem lesz az a minőségi zenehallgatásra, bár tuti van ilyenen is usb csatlakozás.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27214) xcbiker válasza Integra (#27213) üzenetére


xcbiker
addikt

A Pionner DEH-80PRS pont ezért jó.
Minőségi fejegység, nem százezrekért.
Van USB, SD kártya olvasó és BT kihangosító is. - Borzasztóan megörültem mikor kijött, mivel pont ezek azok amik miatt lapátra kerülhetett az RS-II.

Ja és kicsit gyorsabb a tekerés mint, az RS-II-nél, de még mindig nem az igazi, sajnos. (ezt az egyetlen hibát kivéve ideális) :)

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27215) Integra válasza xcbiker (#27214) üzenetére


Integra
titán

igen, ennek van még értelme, de a többi....
kőkorszak az egész autós multimédia ahogy van. :(
igazából az android mirrorlink lesz a befutó úgyis, csak még dolgozni kell rajta, kell egy nagyon jó, gyors panel a fejegységbe hozzá. nem véletlen építik orrvérzésig a nexus7-et a műszerfalba - már amelyik autónál ez lehetséges.. sajnos nálam nem megy :( a mitsuba mehetne, de az intibe nem passzol.

a gyors tekerést csak az érintőképernyős csúszka fogja megoldani egy nap, ahogy az bármilyen tableten és pécén működik. de amit láttam, azt is elrontották eddig :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27216) zolynet válasza xcbiker (#27214) üzenetére


zolynet
addikt

anno nem volt semmi rádió a kocsiban, 40kért anno nagyon megérte a Pioneer DEH-4200SD :K
nekem pont elég

Life is too short to stay stock!

(#27217) Integra válasza zolynet (#27216) üzenetére


Integra
titán

jó, de a zsolti autójába kell egy ilyen pio, az úgy megvan építve, és úgy is szól :))
nekem is egy használt alpine valami van, célnak megfelel, de nekem messze nem olyna profi a 2.1-es rendszerem mint neki. éve áll a polcon az új komponensem, és még azt sem szereltettem be a régi helyére.. :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27218) zolynet válasza Integra (#27217) üzenetére


zolynet
addikt

tegnap megzenéltettem a skunk2-t, gyááá állt a kezemen a szőr, füligérőszájjal
aztán lemostam, plussz még egyszer neki kellett esni a fehér felniknek, de az ultrás vizzel jobban jött le az égett fékpor mint a sonax extreme-től :K ... többet nem veszek olyat, ultra, olcsó és 'finom'

Life is too short to stay stock!

(#27219) Integra válasza zolynet (#27218) üzenetére


Integra
titán

szerintem mai napig az ultra a non-plus ultra :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27220) neduddki válasza zolynet (#27218) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ugye nem az extrem ville mostad a felnit????moind hogy nem.... legyszi legyszi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27221) xcbiker válasza Integra (#27217) üzenetére


xcbiker
addikt

Sajnos rohadtul nincs megépítve még, mert sok pénz kell még rá. Csak anno Rikk az RS-II-t ajánlotta így azt vettem meg, aztán jött az egyértelmű váltás. Ráadásul Szakáll nagyon olcsón beszerezte nekem.

De szerencsére, a gyári EK9 kipuffrendszer már nem fogja túlharsogni a zenét. Már bánom hogy anno 60-as rozsdamentes rendszerre költöttem, mert a gyári nem került sokkal többe. A gumik is csendesek Dunlop Sport Bluresponse.

Ha a karosszéria és fényezés kész akkor végre befejeződhet a szigetelés project és élvezhető lesz az utazás és a zenehallgatás is.
Bár sokszor elegem van az egészből és átülnék egy olyan Accordba mint az Imié. :D

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27222) Integra válasza xcbiker (#27221) üzenetére


Integra
titán

ne számold össze, mert valszeg eret vágnál magadon a matek végén, mert átülhettél volna már egy olyanba :DDD viszont azonnal el is fogod tudni adni az autód, ha átfogsz ülni accordba, mert olyan állapotú is a tied :)

nekem a kékfogas kihangosítás azért hiányzik a telefonáláskor, jól tudna jönni. de 95e pénz... hááááá, nekem most 4 új nyári gumi kéne, az kapásból 160e + a felnik szemcseszórása, alapozás, fényezés.. na, úgyhogy inkább garázsban lélegeztetőgépre (csepegtettő töltésen) kötve az autó télikerekeken :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27223) xcbiker válasza Integra (#27222) üzenetére


xcbiker
addikt

Sajnos már megtettem. :(
cirka 1,3M-nál járok.
még kell rá valamivel több mint 1M, hogy olyan legyen amit megálmodtam (karosszéria, telifény, új gátlók, szilentek cseréje, motor felújítás, hangszigetelés befejezése és végül az EK9 Recarok)

Teljesen igazad van.
Amikor az RS-II volt nem igazán tudtam örülni a profi hangzásnak, mert pont a mindennap használatos dolgok hiányoztak belőle: BT kihangosítás, USB... megelégedtem volna egy olcsóbb használhatóval.... de már nincsenek kompromisszumok. :)

Múlt hétvégén épp a beázással bíbelődtem (hátsó lámpa tömítés csere, szellőzők szigetelése és felfedeztem a sárvédőnél is repedést ahol jön a víz)
A lököst merevítő kereszt vasat meg homokfújni és festeni fogom, mert a rozsda kezdi enni.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27224) neduddki válasza neduddki (#27220) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kikestem:valoas hogy mi az mai beszerezheto es nem kell ultras viz:- )
nem mintha a sonax estrem wheel-hez kene

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27225) goldnarmz válasza goldnarmz (#27111) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Még mindig nem vettem meg a hőn áhított Civic 1.8 sedant. :((( Egy ismerősöm elment megnézni párat, és azt mondja, nagyon gyatra állapotúak vannak 2 mill' körül. Hiába szépek képeken. Ráadásul benzines alig van a piacon. Nem tudom, hogy lesz így autócsere. Bocs mindenki, ez most kikívánkozott. :((

(#27226) zolynet válasza neduddki (#27220) üzenetére


zolynet
addikt

nem tudom mi az a ville, ilyet próbáltam ki: felnitisztító
egy accordos srác is ilyet használ a fehér felnijére, gondoltam egy próbát megér, annyit megért

nekem semmi bajom az ultrás vizzel, nem báncsa a kis kezem :N

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#27227) DeathAdder válasza zolynet (#27226) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez a tisztító űberbrutál :K
Annyira oldja a szart, h hihetetlen. Én is átmentem egy ilyennel az elhanyagolt gyári ezüst felnieimen, volt ám mit látni.
A fehéreket viszont kétnaponta takarítom simán nedves "szarvasbőrrel" kívül-belül, a dupla ágak között pedig fogkefével :DDD

Esetleg ilyesmin gondolkozok még mindig, de nem tudok szükségem van-e rá :U :N

ja amúgy én a kipufogóvégemet szoktam néha olyan felnitisztítóval megtakarítani amit linkeltél (persze csak ésszel), szép fényes lesz tőle :DD

[ Szerkesztve ]

(#27228) Integra válasza DeathAdder (#27227) üzenetére


Integra
titán

betegek vagytok :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27229) neduddki válasza DeathAdder (#27227) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vegyel ra Col845-ot jobbnka modjak, de ez is igen baba, a kormolo CoV-on a felnimosas egy egyszeru leereesre kolatozodik:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27230) szőröscica válasza Integra (#27228) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem arra nem volt időm tavaly július óta, hogy elvigyem lemosatni az autót. Mikor épp ráértem volna, akkor meg egy napon belül esőt mondtak, ezért nem vittem. Szóval azóta csak pénzbedobálós, nagynyomásúval lecsapatást csináltam, de azt is utoljára márciusban. :DDD

A belsejét rendben tartom, ott zavar a por és kosz, de igaz, hogy egy hónapja az sem látott takarítást. Majd jövő hétvégén nekiesek.

(#27231) neduddki válasza szőröscica (#27230) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pedig 11 honap mosas arat siman megharmadolja:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27232) runner 125 válasza runner 125 (#27212) üzenetére


runner 125
nagyúr

(#27213) Integra

Köszi, de 30k-t tuti elkérne ő is a 4-ért és nem lennék előrébb. :)

Aprod-on ma rakott fel egy fickó, állítása szerint 6-7k km-t futott, új állapotú CRV felniket, 100-ba hirdette, beajánlottam 70-et, odaadja. Olcsóbban hibátlan állapotút úgysem fogok találni.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27233) Integra válasza runner 125 (#27232) üzenetére


Integra
titán

aaaa, sima ügy, természetesen ezt kell venned azonnal :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27234) zolynet válasza runner 125 (#27232) üzenetére


zolynet
addikt

ez igen gyors volt ... jó két évig nézegettem h milyen felnit vegyek :DDD

#27227 DeathAdder: fogkefével :DD ... de állat vagy, én már annyira nem csutakolom, f*aszombele, csak egy felni, ő van értem ...persze ahol elérem benyúlok én is, de egyre kevesebb időt szentelek rá

Life is too short to stay stock!

(#27235) neduddki válasza zolynet (#27234) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ehh hoigy mindet aszatokba jell ragni:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27236) runner 125 válasza Integra (#27233) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nagyon gondolkodom a 205/65 16-os gumin. 21mm-rel lenne nagyobb a teljes átmérő. Fogyit ez már befolyásolhatja? Nincs jobb árban egyébként, csak kicsit ballanososabb lenne a gumi.

zolynet

Nem volt sok választasi lehetőség. Csak olyan felnik jöhetnek szóba, amivel gyárilag is kijöttek. Abból a 3-4 felnből meg a linkelt típus tetszik a legjobban. Egyébként az a CRV gyári felnije.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27237) runner 125 válasza runner 125 (#27236) üzenetére


runner 125
nagyúr

Közben írtam egy mailt a tc-s olajdokinak, 5W 40-et javasolt, pl: Valvoline Synpower 5W40 vagy a Mobil Super 3000 X1 5W40.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27238) DeathAdder válasza zolynet (#27234) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én meg nem vágom ezt az "ő van értem" dumát, amit egyre többen löknek :N Nem is költenék rá, csak a meghibásodásokra, hogyha ezt az elvet követném.
2-3 naponta 1 órát rászánni számomra nem nagy dolog, és nem is megterhelő, sokszor szívesen is csinálom kint a buja zöldséges növényzet övezte udvaron (van h direkt várom h csinálhassam) :)

Jólvan azért nem mutatom meg polcot, amin csak a felnitisztításra használt dolgaimat tartom, mert kicsapnának a topikból :D

Más naponta tölt el ennyi időt arra, hogy forró nikotint szív az agyába........ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27239) neduddki válasza DeathAdder (#27238) üzenetére


neduddki
nagyúr

!H

elhiheted engem erdekelmutasd csak:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27240) szőröscica válasza DeathAdder (#27238) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha élvezed, és boldoggá tesz, csináld!

Ezt az autó van értem dolgot ne úgy képzeld el, hogy mindenki elhanyagolja a kocsiját. Inkább úgy, hogyha véletlenül nekitolatsz a kukának és lesz egy karc a lökhárítón, nem rohansz lefényeztetni 20 rugóért, hanem elfogadod, hogy használati tárgy, sérül. Ugyanígy nem őrjöngesz egy ajtórányitásért, nem stresszeled magad, ha megjelent egy eddig nem ismert karc, stb... :)

runner125: a 205/60 R16 is elég ballonos már, szerintem maradj a gyári méretnél.

[ Szerkesztve ]

(#27241) Winner_hun válasza runner 125 (#27236) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tűnik soknak de az autó irányíthatóságát befolyásolhatja. Nálam az ajánlott /55 helyett mikor /60-as gumi volt fent háát.. soha többet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27242) !Overdose! válasza Winner_hun (#27241) üzenetére


!Overdose!
őstag

+1

Nekem 185/60R14 helyett a 195/45R16-os váltóméret hibátlan volt, de a 195/50R16 már szinte veszélyes.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27243) runner 125


runner 125
nagyúr

Ok, marad a gyári méret, köszi mindenkinek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27244) neduddki válasza szőröscica (#27240) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

evente raszansz 2x1 napot, ha nagyon rahajtasz 2x2 na[ot es a ev tobbi treszen szint enincs is vel egodod, nekm ez ennyot eger, hasonloana gumo az offszezomban "furdik" a sarga rettnetben

udv

neduddki

mod: Motkany: de Neked afene nem tugya kinek a reszere spcifikat gyorsvalszod van:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27245) !Overdose! válasza runner 125 (#27243) üzenetére


!Overdose!
őstag

Láttam Hondafórumon, hogy gyári kenőanyagokat keresel. Integra2951 a te embered. Ha esetleg nem postáz, akkor én szívesen átveszem neked személyesen és elpostázom.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27246) runner 125 válasza !Overdose! (#27245) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oks, köszi szépen, írtam neki is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27247) Winner_hun válasza neduddki (#27244) üzenetére


Winner_hun
félisten

A nagyobb az a kocsihoz kapott téli gumim volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27248) runner 125 válasza !Overdose! (#27245) üzenetére


runner 125
nagyúr

Korábban írtad, h radiuszos kerékcsavart keressek. Most nézem vaterán, de ez csak kerékanya és hozza a HR-V-re is. A Honda-kra ilyen megy, nem hosszú csavar? :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27249) Winner_hun válasza runner 125 (#27248) üzenetére


Winner_hun
félisten

A linkelés már megy, csak a vágólap tartalmát kéne néha ellenőrizni:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27250) DeathAdder válasza Winner_hun (#27249) üzenetére


DeathAdder
veterán

így jár aki cobra11 -et akar játszani élesben, tanulságos.. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.