Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Integra válasza DeathAdder (#27866) üzenetére


Integra
titán

addig nyújtózkodom, amíg a takaróm ér. nem veszek v8-as mercit, ha nem tudok rá rendes gumit venni, nem tudok normális olajat venni bele és legalább a fő komponenseket nem tudom gyáriban megvenni hozzá. hiába 15 éves merci, annak is újautó alkatrész ára van, tisztában vagyok vele. a luxusautó mindig luxusautó marad, mindegy, hogy hány éves. ezt sokan elfelejtik, vagy nem akarnak tudni róla. ezért is roncstemető a luxusautó piac.

ami itt vidéken van... :DDD
este ülök a pizzériában, a helyi trendi fiatalok és barátnőik.. megjönnek, csak német autók, régebbi passátok, ötös bömbik, e mercik.. mind dízel, egy benzinest nem hallottam erre még.
mindegyik ugyanolyan nyírt hajjal, divat karórával, felhajtott galléros polóban, a nőik is ugyanúgy karon lógatott táskával, ugyanolyan farmersortban, ugyanolyan ájfonnal, ugyanolyan bamba tekintettel..
mindegyik többet mutat, mint amit lehetne. mind egyénikségek és akkor még arról nem ejtettem szót, ahogyan és amiről beszélnek :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27902) Aladdin válasza Integra (#27899) üzenetére


Aladdin
senior tag

Én akkor szoktam ajánlani relézést, vagy kábelcserét és mellé mondjuk a "testkébel tuningot", ha túl nagy feszültség különbség van (járó motornál term.) az aksi saruin és az izzó lábain. 3-4 tized volt még nálam is elmegy. De gondoljunk csak bele, 1 volt különbség már majdnem 5 watt! Persze valamit, valamiért. Az izzó nyilván nem örül neki, de mi jobban látunk. Namost ez nem megér pár ezer forinttal többet évente?

(#27903) DeathAdder válasza Integra (#27901) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na megnéztük a motortartókat végre, ez volt ugye az első számú gyanúsított a rázkódást illetően, de mindegyik tökéletes állapotban van :F A hátsó kicsit puhább, lehet az is rátesz a rázkódásra.
Mindenesetre veszek ilyen betéteket, amit a gyári első és hátsó bakba lehet tenni, ezzel mégsem billegne úgy a motor, és remélhetőleg kevésbé is pattog majd el, amitől állandóan hajamat tudnám tépni..

Nade az ép bakok esete most nagyon meglepett, így egyértelművé vált, hogy a kuplunggal van valami gebasz, de úgy nem vesz rá a lélek hogy levetessem a váltót meg az egész szart... :(((

Más.

Lengéscsillapító téma.

Bezony hogy szarok, ma megnézettem és a hátsó 82% -os szóval csere.
Amit viszont nem tudok.
Gyári Showa potom 80-90 ezer között mozog.
A Kayaba 17 ezer, és ha jól tudom a Kayaba gyári beszállítója bizonyos modelleknek.

Tehát megérné nekem az ötszörösét kicsengetni egy Showa-ért? Jobb lesz? Ötször (vagy legalább duplán) tovább fogja bírni?

Nem akarom elspórolni (persze nem mindegy a 80 ezer sem), de ez az árkülönbség azért nagyon komoly!

Inti - Mint többször, így most is egyetértek :K
az off -oddal is, bár nem olyan régen én is ilyen holtkóros voltam, már ami a habitust illeti (kopp-kopp).
Na de amikor akaratlanul is, de belefülelek a témájukba... a falnak tudnék menni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27904) Integra válasza DeathAdder (#27903) üzenetére


Integra
titán

érdekes, akkor simán lehet, hogy kuplung, neadijsten lendkerék, de ehhez ha tetszik, ha nem, lekell vedd a váltót :)

nemtom, én elsőre nem spórolnék a gátlón, imit kérdezd meg de szerintem azt fogja mondani, hogy a gyárit. jelentősen befolyásolhatja az autó viselkedését ez az alkatrész, ha nem az kerül bele, ami való. a kayaba valóban gyárt asszem, régi 6gen civicnek pl volt ilyen gátlója, de pontosan nemtom, hogy most mibe gyártanak.
engem pl a szíjcseréknél eltanácsolt a gyári 9e ft darabonkénti áras szíjaktól, mert azt mondta, hogy ott semmi értelme a többletnek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27905) BlacKSouL válasza DeathAdder (#27903) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mondtam én hogy inkább kuplung... :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27906) runner 125 válasza tboy93 (#27898) üzenetére


runner 125
nagyúr

és Integra,

Thx, kicsee érdeme. Lehet keresni ha valaki minőségi, nem tescoparkolós polírt szeretne. :))

jozefgucci1

Neked is.

01, 02

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27907) !Overdose! válasza DeathAdder (#27903) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem gépeltél el valamit? 82% még teljesen jó. :F

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27908) Integra válasza runner 125 (#27906) üzenetére


Integra
titán

lassan kapod majd a privátokat, hogy nem akarod e eladni, vagy, hogy ha eladnád, szólj már nekik gyorsan :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27909) DeathAdder válasza Integra (#27904) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az a baj, hogy most cseréltem a váltóolajat két hónapja ésatöbbi... :N de mostmár tuti a kuplung, jól mondta BlacKSouL fórumtárs valóban :R

Nem ismerem Imit h csak úgy megkérdezzem tőle, de grego-val beszéltem és azt mondta neki 8(!!!) hónap használat után 14% -os volt a Kayaba, ami az utángyártottak közül is a legdrágább :F No ez azért nem semmi..

Amúgy ő is pont azt kérdezte, hogy miért akarom 82% -osan cserélni.
!Overdose! - nos én nem értek hozzá igazán, de a számítógép az elsőre azt írta zölden, hogy 93% és kiváló.
A hátsóra sárgán 82% és angolul írta (értettem de már nem emlékszem pontosan hogy írta), szóval valami olyasmit, hogy ez még használható.
Azt mondta az ember aki csinálta, hogy 75% alatt már piros és rossz :F

Ja amúgy a járgány összsúlya is lemérve: 1380kg (fél tank, és egy 75kilós emberrel együtt) :)

Egyébként azért vittem el lemérni a gátlókat, mert úgy hallom hogy nagyobb sebességnél extra szar úton hátul néha kopog valami, és erre gyanakodtam. Amikor meg megláttam a sárga 82%-ot és a mellékelt szöveget, biztos voltam h a gátlók a szarok.

Ezek szerint akkor mégsem? :F

runner 125 - gyönyörű szép :R :R :R :R

(#27910) honda23 válasza DeathAdder (#27903) üzenetére


honda23
aktív tag

Most akkor 82%-os a hátsó gátló? Az tökéletes!
20% alatt bukim meg műszakin, nekem 12-13%-os volt és még úgy is sokkal jobb volt az útfekvése, kanyarstabilitása, mint a vtimnek, ami 50% körüli volt...
Kayabát ne hogy meg mert venni, ep1 és ep2 utángyártottját adja a unix és bárdi az ep3-ba is, max 5e km alatt ledarálod 0%-osra, grego is így járt...

Ha ráz a kasztni, főleg alapjáraton és rángat a kocsi minden váltásnál egy kicsit, akkor az motortartó bak lesz.
De ha induláskor csinálja csak ezt, valszeg kuplung, nekem még semmi bajom vele, lekopogom.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27911) !Overdose! válasza DeathAdder (#27909) üzenetére


!Overdose!
őstag

A 82%-os gátló biztos, hogy nem kopog. Esetleg a felütésgátló adta meg magát, de az külön kapható. 20% egyébként a határérték a hátsó tengelyen, de a helytelen guminyomás nagyban befolyásolni tudja az értéket mindkét irányban. Szerintem még felesleges kicserélni. Ha mégis, akkor ajánlom a Koni-t vagy a Bilstein-t. Nekem a Koni olcsóbb volt, mint a manapság kétes Kayaba.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27912) honda23 válasza !Overdose! (#27911) üzenetére


honda23
aktív tag

20% a határérték hátul, elől meg 40%.

82%-ot az új beszerelt gátlók több mint fele nem tudja sajnos.

Type-r ep3 civicbe csak a gyári showa jó a feszes sportfutómű miatt.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27913) !Overdose! válasza honda23 (#27912) üzenetére


!Overdose!
őstag

"Type-r ep3 civicbe csak a gyári showa jó a feszes sportfutómű miatt."

Szerintem pedig az összes olyan gyártó gátlója jó lehet bele, aki külön gyárt gátlót az EP3-ba és nem az EP1/2 gátlókat ajánlja hozzá. A Koni is ilyen. Persze valószínűleg a gyári megoldás a legjobb, de nem hisezm, hogy az lenne az egyetlen járható út.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27914) honda23 válasza !Overdose! (#27913) üzenetére


honda23
aktív tag

Igen, ez így van, csak ep3-ba gondolom a koni és a bilstein is nagyon drága lehet.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27915) runner 125 válasza Integra (#27908) üzenetére


runner 125
nagyúr

:)) 5-6 évig biztos megmarad, azért is próbálok most egy közel tökéletes állapotot összehozni, már amennyire egy 9 éves autónál össze lehet.

DeathAdder

:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27916) DeathAdder válasza honda23 (#27910) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen 82%, le is fényképeztem (legalábbis úgy rémlik), de a pillanat hevében lehet mégsem, mert nincs a telómon a kép :F
Na mindegy, de itt valami nem oké, mert azt mondták, hogy 75% alatt már rossznak vannak titulálva a gátlók, ennek utánajárok...

A kasztni ráz, ha csúsztatom gáz nélkül a kuplungot meleg motornál.
Első körben most megrendeltem a bakokhoz a betéteket tegiwa-ról, kíváncsi vagyok lesz-e változás, de a váltót nagyon nem szeretném leszedni :( Kuplung jó helyen fog ahol kell, nem csúszik szóval nem tudom...

!Overdose! - gyári felnin, és guminyomáson vagyok :) Most lehet elkiabálom, de lehet a kopogásért egy csavarhúzó volt a ludas, nagyon rossz helyen volt, lehet azt ugrált amikor kopogást hallottam.
Elmegyek máshova is megnézetni a gátlókat, mert ha cserések, akkor cserélve lesznek :)

(#27917) xcbiker válasza !Overdose! (#27913) üzenetére


xcbiker
addikt

Szerintem Tein vagy semmi mas.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27918) Integra válasza runner 125 (#27915) üzenetére


Integra
titán

mi az, hogy már amennyire lehet?!
ez az autó akkor is menni fog és hibátlanul működni, amikor a volvod már... khm, szóval érted :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27919) Integra válasza xcbiker (#27917) üzenetére


Integra
titán

jaja, tein vagy egy jó kis k&w.
bilstein se rossz, de nem tudom, hogy hazai supportja hogy van, van e egyáltalán. ilyen szempontból is jóval jobb a másik kettő.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27920) jozefgucci1 válasza runner 125 (#27906) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nagyon szép lett egyben van a verda . Nekem is ilyen felniken van a gumi jól áll neki . A lámpatest mintha szalonból lenne :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27921) DeathAdder válasza !Overdose! (#27913) üzenetére


DeathAdder
veterán

A Koni csak sportgátlókat csinál?
Tehát keményebb a gyárinál? Árban hol lehet a gyárihoz képest?

(#27922) honda23 válasza DeathAdder (#27916) üzenetére


honda23
aktív tag

75% alatt?

Ez vicces, mert pl a 6 gen accord új gátlói sem érik el a 80 %-ot csere után.

Nekem a vti után egy álom a kasztni, egyáltalán nem ráz, nagyon jó benne ülni, a motor meg sem mozdul a helyéről, talán valós lehet a mostani 106e km.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27923) DeathAdder válasza honda23 (#27922) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szarul (máshogyan) mérik ahova tegnap vittem.
Ez az én szerencsém... :DDD

Egy szaros fiat uno amibe a legolcsóbb utángyártott gátlók lettek véve 100% -ot kapott azon a helyen :DDD

Elviszem rendes helyre és minden kiderül, de szerintem cserések lesznek.
Most azon gondolkodom, hogy nagyjából a gyári áráért lehet Konit is venni, ami tán ~30% -al keményebb is, így kevésbé pattogna el, és akkor lehet elöl is cserélném.

Na meglátom még, nemtom mi lenne számomra a jó döntés, de ráérek összeszedni infókat és tapasztalatokat :)

(#27924) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Koni is bekaphatja!
Az első Koni gátló csere szép mutatvány lenne, mert egy olyan gátlót kapnék vagyon pénzért mint a hátsó. És lesz egy leírás amiben benne lesz hol fűrészeljem el a gyári gátlót és fúrjam ki az alját, mert abba kell majd belerakni.
150 ezerért ez most komoly? :W
Gondolom azért így csinálta a Koni, mert így több autóba is jó ugyanaz a gátló és ezért olcsóbb a gyártása. Hát bekaphatják...

[ Szerkesztve ]

(#27925) Integra válasza DeathAdder (#27924) üzenetére


Integra
titán

gyááááári :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27926) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Rendberaktam a gépet és ilyen 6 éves a lámpabúra :)
Na mosás után így néz ki a hat éves lámpabúra a cr-v-n :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27927) runner 125 válasza jozefgucci1 (#27926) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez még teljesen új állapotú. :)
Korábban volt téma, jó néhány lámpatípus hajlamos mattulni.
1-1 mosás után érdemes a lámpálat is lewaxolni, így nagyobb védelmet kap a plexi, persze a legjobban az mattítja, ha folyamatosan napon áll.

mod. Jah és a projektoros lámpa nagyon cool, szívesen elfogadnám.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27928) Aladdin válasza runner 125 (#27927) üzenetére


Aladdin
senior tag

Én rendszeresen waxoltam a lámpáimat, de óvatosan azzal is. Hátsó lámpát lehet nyugodtan, mer az csak egyszerű műanyag, de az elsővel vigyázni kell. 7.gen Civicemen rászoktam a waxolásra, hűű meg haa, kurvaszép volt utána, aztán rászoktam, h rendszeresen waxszal tisztítottam. Oszt nemtom, h ettől, de megindult egy ilyen hámlás rajta. A mostani Accordomon már fólia van a lámpán. Pár hetes korában rakattam rá, mert tudtam, h sűrűn pucolok lámpát, nomeg a kövek ellen is véd. Az a kanyarfényes, xenonos cucc meg gondolom nem annyira occsó :)

(#27929) runner 125 válasza Aladdin (#27928) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor valamit rosszul csináltál, vagy szar anyagot használtál. Egy minőségi, pamutronggyal felhordott, majd átdörzsölt wax nem bánthatja a plexit, úgy ahogy a fényezést sem.

Vettem én is fóliát, még az is lehet h felrakom majd, de sajnos hiába átlátszó, valamennyit elvesz a fényerőből.

Ettől függetlenül ütős ez az új Accord. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27930) Aladdin válasza runner 125 (#27929) üzenetére


Aladdin
senior tag

Neeem...
Puha rongy, Turtle wax. Mondjuk 3-4 év után jött ki rajta. Azért a wax is dörzsöl, csak nagyon-nagyon picit. Namost sok év alatt a sok waxolás gondolom lekapta a védőréteget. :(

(#27931) neduddki válasza Aladdin (#27930) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tegyel ra glassguardot:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27932) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na visszamentem ahol nézettem a futóművet, pontosabban a haverom a 22 éves fél millió km-es Prelü-jét megnézette, ahol az első tengely 96% a hátsó meg 93%-ot kapott. Mondom mégegyszer a gyári 22 éves gátlók, rugók.. vannak az autóban, és napi szinten olyan szar úton tesz bele 50km -t, amit egy átlag autó futóműve 1 évig se bírna.

Megkérdeztem, hogy mégis mi most ez, és miért titulálja szarnak a gép az én 82% -os hátsó futóművemet.
Azt mondta továbbra is, hogy a 70-80% már ultra gyengének számít, kérdezem akkor mi volt az eddigi legrosszabb?
Azt mondja ötvenpár százalék, de az már olyannyira gyenge volt, hogy attól félt kibírja e a futómű azt a rázást, vezetni alig lehetett azt az autót :F

Szóval nemtom mi ez, de legközelebb elviszem egy rendes helyre....

Integra - Gyári is lesz :K

(#27933) tboy93


tboy93
nagyúr

Lámpa témához visszatérve. Ez az én lámpám (most kimentem, fotó, nincs lemosva), szerintem még soha nem volt felpolírozva. Ennyit számít a garázs? Illetve ahogy nekem lejött, ha felpolíroztatom akkor az 1-2 éven belül bemattul? :F

(#27934) Aladdin válasza tboy93 (#27933) üzenetére


Aladdin
senior tag

Isten ments, h ezt polírozd, ez szép, csak picit karcos. Ezt még egy wax pont rendbe tudja hozni...

(#27935) Aladdin válasza neduddki (#27931) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nem ismerem azt a cuccost, de mint mondtam, le van fóliázva...

(#27936) honda23 válasza DeathAdder (#27932) üzenetére


honda23
aktív tag

Na az ilyen szerelőktől kapok röhögőgörcsöt...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27937) runner 125 válasza tboy93 (#27933) üzenetére


runner 125
nagyúr

Teljesen felesleges ezt polírozni.
Vegyél Autoglym SRP-t, abban van karcfeltöltő is, érdemes mind a fényezést, mind a lámpát 1-1 mosás után lekezelni, s akkor sokkal tartósab lesz (UV védelem, vízlepergetés..)
Mondanak sok mindent a lámpákkal kapcsolatban. Van aki azt állítja, h bemattult lámpa polírozása csak ideig óráig megoldás, mert eltűnik róla a gyári "lakkréteg", s sokkal hamarabb visszamattul, mint előtte. Olvastam olyat is, h léteznek anyagukban sokkal minőségibb, az UV-t jobban tűrő lámpák, illetve az occsó gagyik. Van aki szerint, ha folyamatosan kezelve van a frissen polírozott lámpa (értsd wax), évekig fényes marad.
Utóbbi állásponton vagyok, pontosaban próbálom épp úgy tisztítgatni, ápolni majd a lámpát is, aztán meglátjuk. Kicsee említette h vannak olyan lámpák amiket 1,5 - 2 éve csinált és nem mattultak vissza.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27938) tboy93 válasza runner 125 (#27937) üzenetére


tboy93
nagyúr

Autoglym SRP-t csak simán kézzel felviszem? Most nézem, fél liter 4100 HUF. Meddig elég ez a cucc?

(#27939) runner 125 válasza tboy93 (#27938) üzenetére


runner 125
nagyúr

A honlapjukon videó is van. Pamutronggyal felviszed az egész kasznira, vársz kb negyed órát míg megszárad és átdörzsölöd egy száraz pamutronggyal az egészet.

mod.

Az SRP-nél van eggyel "lightosabb" szerük is az Extra Gloss Protection, kevésbé karcos felületre való. Az S60-at is azzal kezelem, viszont a Honda-ra kevés lesz, mert sajnos az előző tulaj gépi mosóba vitte mindig, és lámpafénynél látszanak az apró mosási karcok.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27940) DeathAdder válasza honda23 (#27936) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ő csak azt mondta amit a műszer mutat, ill ír. És ha egy legolcsóbb utángyártott gátlóval egy szaros fiat uno 100% -ot kapott, egy 22 éves fél milliós Prelü meg 96%-ot, akkor elhiszem h az ember (aki ott csak egy munkás) azt mondja, hogy az 50%-os már szét akart esni.

De mondom elviszem majd egy rendes helyre, majdnem biztos vagyok, hogy cserések a hátsó gátlóim!

[ Szerkesztve ]

(#27941) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Valaki tudna abban segíteni, hogy melyik most a legolcsóbb 7genes Civic, amit meg is éri megvenni használtautók közül? Sajnos én nem tudom felmérni, hogy mit kell rajta nézni :(

Köszönöm!

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27942) neduddki válasza tboy93 (#27933) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

igen ennyit,
mod: spr max also retegnek vedd, ha jo allapotu akocsi akkor Col915, Wolf FullMoon ha szepseg a cel, ha max vedelm akkor bodyguard

udv

neduddki

mod: Aladdin: az mindegy mert iyg nem kell csiholni a bogaraktol

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27943) honda23 válasza DeathAdder (#27940) üzenetére


honda23
aktív tag

Nem tudom, milyen mérés ez, de egy vadonatúj gátló soha sem 100%-os, egy fórumos kolléga accordban cserélt rugókkal együtt gyárit természetesen és kapott előre 60-70%-ot, nekem elől 60%-os volt, hátul 12-13%-os, és a hátsók még így is tökéletesek voltak, nem éreztem számottevő különbségeket a mostanihoz képest. Műszaki mérés, plusz bárhol ahol mérnek, elől 40%, hátul 20% a határérték, én így emlékszem, de megkeresem neked a papírokat, mert elraktam mindent.

22 éves prelünek hogy lenne már 96%-os értéke? Jó, ha tud egy 60%-ot fél milla km-rel.

A másik, gyári gumim ugye /45, ha felraksz /55-öt hátulra 16-os méretben, vagy raksz 100 kg súlyt hátra, simán átmehet a műszakin, mert nem fog annyira elpattogni, mint a 45-ös gumikkal.
Nekem is azt mondták, hogy csaljak, de én nem fogok xar gátlókkal menni, és cipelni a családot is...

Nekem a toyotánál ingyen megmérték a lengéscsillapítóimat még tavaly , és ott mondták, hogy cserések lesznek a műszakira, mert nem menne át a határérték miatt.
Kicseréltettem és simán átment most áprilisban.
Amúgy kb 80-100e km-t kell kibírnia az első-, hátsó gátlóknak, szóval most kicserélteted elől, szerintem többet nem kell, amíg nálad lesz.
Az elsők még húzósabbak(100 felett van a gyári), azok nekem már cserélve lettek gariban Imiéknél 3-4 éve, és most cseréltem a hátsókat márciusban.
Vidd el egy műszaki állomásra, ahol úgy mérnek, mintha műszakira mérnének.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27944) tboy93 válasza neduddki (#27942) üzenetére


tboy93
nagyúr

egy full polir raferne azert a verdara. Kulso+belso+motorter takaritas, polirral 30-at mondott ra egy miklosi csavo, 2 nap alatt csinalja meg. Realis?

(#27945) neduddki válasza tboy93 (#27944) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Jozsi? rabizhatod amit eddig lattam szipen dogozik

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27946) runner 125 válasza tboy93 (#27944) üzenetére


runner 125
nagyúr

Írj kicsee-nek is, Pesten dolgozik.
A minőségi, alapos full polír kb. annyiba kerül.

mod. Referencia.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27947) tboy93 válasza neduddki (#27945) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kranitz Geza, Szigetszentmiklos

(#27948) neduddki válasza tboy93 (#27947) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

en linkjabb Jozsi-vla beszlnek elso korben
ha vcan r apized akkor polir utan egybol vidd el foliazni az elso-hatso lokost, motorhzatetot es a doblemezeket utanna mehet ra a wax

udv

meduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27949) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Üdv ! Teganpi autómosás után a hátsó tolatóradarom középen tolatásnál sípol folyamatosan ! Ma elég sokat mentem a kocsival és ezt csinálta végig . ezzel mit lehet kezdeni ? Sima slagos mosás volt semmi nagy nyomás .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27950) runner 125 válasza jozefgucci1 (#27949) üzenetére


runner 125
nagyúr

Talán belefolyt valahogy a víz, netán kis zárlat keletkezhetett. Kompresszorrel próbáld meg kifújatni, vagy hajszárítóval melegítsd meg. Esetleg a sarukat húzd le, ha eléred és nem kell sok mindent lebontani.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.