Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27951) tboy93


tboy93
nagyúr

jolvan, koszi az infokat, gyulnek a dolgok amit lehet csinalni az autoval :D

(#27952) DeathAdder válasza honda23 (#27943) üzenetére


DeathAdder
veterán

A gyári 60-70% -os volt, az első gátlók meg 40% -on már megbuknak műszakin? :F Akkor nem bírhatják azok sem túl sokáig...

El lehet csalni mindig mindent, de ha kibaszol a műszaki vizsgával, akkor valahol saját magaddal is, szal jól tettetted h kicserélted :)
Ami érdekes h a Prelü úgy kapott 93%- ot hátra h az egész hátulja, utastér, csomagtartó ki volt pakolva teljesen, még a hátsó lökös sem volt fent, mert éppen vittük telifényre :) Tehát pillekönnyű volt a hátulja :D

Na mindegy, műszaki állomásra viszem majd, remélem eljutok oda is a héten :)

(#27953) neduddki válasza anjani182 (#27861) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jovo hettol lesz ujra poliros embor az autoszovben, aonnantol viheted

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27954) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

Ajhe, van itt ilyen is!? :D

Akkor én volnék az :D

95 Civic Coupe

Lájkolni is ér ;)

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#27955) runner 125 válasza MontyCrew (#27954) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kár, h semmi nem látszik belőle - az ETO Parkon kívül.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27956) vbbb


vbbb
őstag

Hali!

Internetről szeretnék rendelni gyári sport kipufogó rendszert, dobot stb. majd itthon felrakatni. Tudtok megbízható céget ajánlani akár privátban?

Másik kérdés:

Létezik sport katalizátor vagy valami helyette? Nem akarom fel-le pakolgatni a rendszert műszakin, szóval ha a katalizátort meg akarom hagyni mit érdemes a kipufogó rendszerben cserélni a leömlőtől kezdve? EJ9 2000-es 1.4-es széria autó, szóval tudom sokat nem kell várni tőle.

(#27957) !Overdose! válasza vbbb (#27956) üzenetére


!Overdose!
őstag

A gyári megoldások ára eléggé húzós. Nézz körbe mondjuk a Supersprint oldalán. Létezik sportkat és katkonverter is. És rendszeresíts egy levél fájdalomcsillapítót is a kesztyűtartóba, mert egy Anglia-Magyarország úton garantáltan meg fog fájdulni a fejed a sportkipufogó hangjától, mivel az 1.4 viszonylag sokat forog már kis tempónál is. Sok neves cég gyárt Civic-re komplett rendszert, de inkább csak B16-ra. D14-re kevesebben.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27958) Integra válasza vbbb (#27956) üzenetére


Integra
titán

hagyd gyárin és költs gumira, nőre, piára :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27959) vbbb válasza !Overdose! (#27957) üzenetére


vbbb
őstag

Igen erre gondoltam én is, hogy hangos lesz. Babát tervezünk a párommal, és nem biztos, hogy díjazná később. :D
Most a civicshop.hu oldalán nézelődök gyári megoldásokat, amik nem tűnnek túl drágának. Lehet olyan dob kéne akkor amibe van kivehető tompító...vagyis lehet csak dob kéne? Az esztétika is valami. :)

(#27958) Integra

A fent említett okok miatt nőre, piára no meg gumira nem nagyon kell már költenem. :D

[ Szerkesztve ]

(#27960) MontyCrew válasza vbbb (#27959) üzenetére


MontyCrew
senior tag

ha gondolod van full titán végdobom, üres csővel elviselhető a hangja, ha gyári rendszered van értsd katalizátor középdob, csak jó brummogós mély hangja lesz. ha gondolod dobok fel képet 23ezer lenne az ára.

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#27961) vbbb válasza MontyCrew (#27960) üzenetére


vbbb
őstag

Minden megoldás érdekel, nézelődéses fázisban vagyok. Privátban folyt köv.

(#27962) Napfénysüti válasza vbbb (#27959) üzenetére

Baba mellé nehogy feltegyél sportkipuffogót. :N

Més que un club!

(#27963) vbbb válasza Napfénysüti (#27962) üzenetére


vbbb
őstag

Valami megoldás kéne, olyan hurkán mutat az a nagy batár gyári vaskályha hátul. Asszony még nem tud róla egyébként...fő a békesség. :DDD

(#27964) wierra válasza vbbb (#27956) üzenetére


wierra
senior tag

1.4 alá teljesen felesleges bármilyen rendszert építeni. Könnyen elérhetsz így akár teljesítménycsökkenést is. Vegyél a kipuffra króm véget 'oszt csá. A többit meg rakd félre és a gyereknek vegyél olyan családiautót, amiben van esélye (meg persze Nektek is) a túlélésre egy esetleges baleset esetén. :U

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#27965) vbbb válasza wierra (#27964) üzenetére


vbbb
őstag

A véggel az a bajom, hogy ha rárakom akkor még mindig ormótlan nagy a dob rajta. Inkább búcsúsan nézne ki mint, ha adna hozzá valamit. Legalábbis én szép véget még nem láttam kocsin ami tetszett volna.
Esetleg csak kéne egy dob aminek nincs nagy hangja azt kész szerintem. A rendszerről már lemondtam, nem érdemes...vékony az a 90 ló. Másik autó egyenlőre felejtős.

(#27966) runner 125 válasza wierra (#27964) üzenetére


runner 125
nagyúr

Értem miért mondják, h ritka mint a gyári kipufogós Honda. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27967) Integra válasza runner 125 (#27966) üzenetére


Integra
titán

múltkor tanukoltam kérdezi a kutas srác, hogy gyári a kipuff? mondom persze, kérdezi, miért nem teszek rá valami hangosat? mit mondhattam volna, mosolyogtam és mondtam, hogy jó ez így :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27968) !Overdose! válasza Integra (#27967) üzenetére


!Overdose!
őstag

Hányan is vagyunk a topikban gyári kipuffal? Biztos nem sokan... :C

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27969) xcbiker válasza !Overdose! (#27968) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem mind kettőn gyári van... :)
6gen3d VTI - gyári EK9-CTR
8gen5d Sport - gyári.

Integra: Neked van igazad! :)

A VTI-n korábban egy 60-as sportosabb rendszer volt, de meguntam, megbántam... hangos.... de lehet csak öregszem! :D

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27970) tboy93 válasza !Overdose! (#27968) üzenetére


tboy93
nagyúr

még nekem is gyári :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27971) neduddki válasza !Overdose! (#27968) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csak halakn eredeti gyasri:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27972) runner 125 válasza Integra (#27967) üzenetére


runner 125
nagyúr

:))

Az én olvasatomban manapság már az az egyedi, nem tucat, ha valami gyári. Egy origi Civic-et, Integra-t, vagy akár e46-ot bármikor körbenyáladzok', viszont a Homasita-ból felgiccselt, az 1.4-et is tiltásig forgató user-ektől kivagyok.
De az én szívem nem csak Honda-s, sőt. Alapvetően a HR-V nem is tipikus Honda, nem a brand, presztízs, megjelenés, sportfeeling miatt választottam, nincs bennem elfogultság a márka iránt.
Egyszerűen ez jelentette a legracionálisabb döntést 2m-ig. Megbízható, szögegyszerű maszív technika, nem eszi le a gatyám (7,5l/100), mutatós forma, s ahogy korábban írtad te is, egyszerűen érezni benne h túlélni akaró autó. Nem nyöszörgnek a kárpitok, ülések, futómű, nincsenek furcsa, felderíthetetlen hangok, nem csöpög az olaj, folyamatosan azt sugallja h nem fog cserben hagyni, nekem ez (is) Az autó. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27973) zolynet válasza xcbiker (#27969) üzenetére


zolynet
addikt

azóta sem vittelek, hogy halld a görénykettőt munka közben
én imádom a hangját most így ahogy van, fülig érő szájjal ülök be nap mint nap a kocsiba :)
hovatovább úgy is fülig érő hogy nem rugdosom el neki, még úgy is annyira élvezet hallgatni azt a muzsikát :K

Life is too short to stay stock!

(#27974) DeathAdder válasza !Overdose! (#27968) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyári! És az is marad :C

Szerintem ebben a topikban kivételesen sokan vagyunk gyári kipuffon, legalábbis többen, mint nem gyárin :D

runner 125 - "viszont a Homasita-ból felgiccselt, az 1.4-et is tiltásig forgató user-ektől kivagyok."

Én mindig imádom hallgatni a tiltásig forgató usereket. Oly kevés ilyet hallani az utcákon (legalábbis erre), de jól esik ha néha megakad a fülem ilyenben, legyen az gyári, vagy nem gyári..szeretem a forgó motor hangját hallani :D

(#27975) xcbiker válasza zolynet (#27973) üzenetére


xcbiker
addikt

Majd egyszer összehozzuk. ;)

Egyébként a gyári ek9 kipuffnak is baromi jó hangja van ha eltolom neki és mégis szolid, ha utazó tempóban megyek. :)

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27976) barack1997 válasza zolynet (#27973) üzenetére


barack1997
senior tag

nem borz2 ? :D kanál tuning (spoon) nincsen benne ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27977) zolynet válasza barack1997 (#27976) üzenetére


zolynet
addikt

jó legyen borz, bár valamiért én mindig görénykettőnek mondom/írom
spoon cucc nincs benne, valahogy sajnálom rá ... első spoon féknyereg (262) 360k :DDD

Life is too short to stay stock!

(#27978) vbbb


vbbb
őstag

Ehh...nem teljesen ide illik, de hátha. Lejött a lámpámról a fénytörő matrica ami kell az EU vezetéshez, hogy ne vakítsam el a jó embereket. Hol tudok venni itt ilyet? Neten nem találok, vidéken esélyem sincs venni. :(

(#27979) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Mennyire realis es4 civic valtoolaj, gyari olajszuro, gyari levegoszuro, utangyartott pollenszuro + atvizsgalasert es csereert 30.000 HUF? Motorolajat en viszem, eneos sustinat.

Szerelo szerint szervoolajat nem kell cserelni, mivel elektromos szervo :DDD legalabb mostmar ezt is tudom

[ Szerkesztve ]

(#27980) !Overdose! válasza tboy93 (#27979) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem túl olcsó, de még éppen reálisnak mondanám. Más nem lesz cserélve? Hűtőfolyadék, fékfolyadék, üzemanyagszűrő, gyertyák, szíjak, görgők? Szelephézag-állítás?

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#27981) tboy93 válasza !Overdose! (#27980) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg ott atnezzuk, aztan megbeszeljuk mi legyen. Jelenleg azonban ez is sok nekem, kicsit foldhozvert a suzuki arai utan :DDD nagyon nem egy kategoria. Amugy vezerles volt cserelve 23ezer km-el ezelott (szervizkonyvben van nyoma)

(#27982) neduddki válasza tboy93 (#27981) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ha vezerles vot akkor valtoolaj me nem?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27983) BlacKSouL válasza !Overdose! (#27968) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Civic is gyári, City is gyári.
Sőt, minden gyári rajtuk

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27984) zsigripapa


zsigripapa
csendes tag

Beléptem Én is a Hondások klubjába. Honda Civic 1.5i LS VTEC AERODECK MB9 es

hát megy mint az álom 4esbe 180 nagyon húz, 3 asba 80 ról nagyon megindul, rendesen nyom az ülésbe...
minden működik rajta tip top minden hangja is jó bár 1 esbe mintha lenne 30ig valami fura hangja de lehet normális. ha minden jól megy holnap nézi meg egy toyotás szerelő

remélem nem talál semmit vagy max apróságokat... :D

(#27985) zolynet


zolynet
addikt

kocsi leadva, pénteken megyek érte (ez egyszer nem Imihez, most Gyuri csinálja)
- futómű állítás (előtte szilentek csekkolása és ha kell cseréje)
- teqiwa copy fékstopper beszerelése (én nem fértem hozzá)
- műszaki
- itr sperr :))

Life is too short to stay stock!

(#27986) wierra válasza zolynet (#27985) üzenetére


wierra
senior tag

Bátor vagy... járt utat járatlanért.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#27987) Integra válasza zolynet (#27985) üzenetére


Integra
titán

szép vas :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27988) Jaffa75 válasza Integra (#27987) üzenetére


Jaffa75
őstag

biza szép... :K

kár hogy nem a saját szempontjaim döntöttek a végén az autóvásárlásnál... :W ilyen amikor az embernek van családja 2 gyerekkel... :P

(#27989) zolynet válasza wierra (#27986) üzenetére


zolynet
addikt

van előfutárom, járva vagyon az ... alias Pók :U
vagy ha Imi helyett Gyurit értetted, akkor tulajdonképp az is ki van járva
mindamellett már voltam ott 1x (mindennek van oka)

Integra: kösz :B

Jaffa75: kösz ... ebbe család is befér ;) (jelenleg 1 kutya)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#27990) Integra


Integra
titán

aki ismer, tudja, hogy elég távol állnak tőlem a béemvék, de ez erősen kéne kategória, legalább egy-két hónapra :) igaz, m4-ben, mert már a praktikumra is figyelek :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27991) neduddki válasza zolynet (#27985) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szip ez a felni nagyobn:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27992) DeathAdder válasza Integra (#27990) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kár h ők is leálltak a szívóval, nekem még mindig egy E92 kéne V8 szívóban :P
Más kérdés, hogy csak e46 -ra fog telni (ha fog), ami már csak sor6, de tökére fejlesztve, az egyik legjobb bajor motorral :K

(#27993) tboy93


tboy93
nagyúr

Azért ezt sikerült korrektül összerakni :U

Összetört autó

Javítás után

USA-ban úgy látszik vannak jó szakemberek :K

(#27994) Integra válasza DeathAdder (#27992) üzenetére


Integra
titán

igen, a szívó v8-at csiszolgattam volna én is tovább, az az igazi :)
de ezekre mind keresztet lehet vetni sajnos jelenleg :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27995) runner 125 válasza tboy93 (#27993) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hűtőmaszknál erősen látszik, h zúzva volt, én ezt nem mondanám jó munkának és valljuk be, ez egy nagyon enyhe sérülés.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27996) tboy93 válasza runner 125 (#27995) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mire gondolsz pontosan? Motorháztetőnél lévő résre? Egyébként ahhoz képest amit itthon látunk, szerintem ez egész korrekt :K

[ Szerkesztve ]

(#27997) DeathAdder válasza tboy93 (#27993) üzenetére


DeathAdder
veterán

Volt egy magyar cikk, nemtom hol olvastam már, asszem Megane volt, szarrá volt roncsolva a szó legszorosabb értelmében, kettőből kellett összerakni egyet, majd helyrehozták, és felkerült hahu-ra, mint Újszerű állapotú autó :DDD

Amúgy ez a 7gen sedan valóban bakfitty, elsőnek komolynak tűnik, de ha jól megnézed és belegondolsz, nem volt itt nagy törés :N

(#27998) tboy93 válasza DeathAdder (#27997) üzenetére


tboy93
nagyúr

coupe :DDD

(#27999) tboy93


tboy93
nagyúr

Hűbazzeg, megjött az Eneos Sustina 5w-40, de voltam olyan fasz és nem kérdeztem meg vásárlás előtt, hogy mennyi motorolaj kell egy 7 gen 1.4 sedan civicbe. Tudja itt valaki? Elég lesz a 4L? :F

(#28000) Integra válasza tboy93 (#27999) üzenetére


Integra
titán

bőven elég lesz, feltöltve majd látszik, szépen lassan kell utántölteni mindig a min-max közép értékéig, aztán megnézed, hogy a dobozban mennyi maradt. valszeg fél liter körül

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.