Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) anjani182 válasza neduddki (#27750) üzenetére


anjani182
őstag

kösszi, azt se tudom miről beszélsz :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

(#27752) neduddki válasza anjani182 (#27751) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat ako kozpeiskolai fizikat is ellogja:- )))

udv

neduddki

p.s. de ehet hogy alatlsanos

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27753) xcbiker válasza anjani182 (#27751) üzenetére


xcbiker
addikt

Gondolom valami feszültség stabilizálásról hadovál az izzók felé. De nem vagy egyedül azzal hogy sokszor nem érted. Én már feladtam.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27754) Integra válasza xcbiker (#27753) üzenetére


Integra
titán

detto, pedig lehet, hogy értelmeset mond, de bogarássza ki az, akinek két anyja van...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27755) Aladdin válasza Integra (#27748) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nézd, a hagyományos izzónál van két választás. Vagy nagy fényerő, vagy hosszabb élettartam. A kettő együtt nem megy. Ez a kurva fizika már csak ilyen :)
Ezen egy 13 voltos stab sem segít, mert akkor meg ott vagy, h hagyd meg az eredeti feszt és rakj bele egy normál izzót.
Viszont ami segít egy DRL. Egyszeri beruházás, jól látszódsz, nem mennek fölöslegesen az egyéb kiegészítők, tovább tart az izzód...

(#27756) Integra válasza Aladdin (#27755) üzenetére


Integra
titán

igen, néztem a hellát, 60e ft az 5 ledes alap, merev verzió. ok, ez a honda vfr1200x crossrunner gyári extra rendelhető led 120ezres árához képest pont fele, de érted... :DDD
viszont vicces a ge, minek ír rá 120-at? legalábbis az osramhoz képest tényleg vicces a felirat rajta. :)
drl előtt szeretném eldönteni hogy marad e az autó, és ha igen, akkor meg elősör a gyári fékrendszert kukáznám a gyári brembora mindenestül, hogy megálljon a bódé.. sajnos a hella drl-t sem láttam jobb áron más országban.
egyébként meglepően bóvli nagyon sok gyári drl is az autókban. az audié és a hondáé masszív, nagyon bikán világítanak, jól láthatóak. de számos másik gyártóé pislákoló alibi valami ezekhez képest...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27757) neduddki válasza Aladdin (#27755) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mivel a ge/osram 13.2V-ra meretezi /filips 12.7V/ az izzto igy asztan tenyleg nem segit ugye hogy leagya a nagyobb fenyt? de ugye Te sem mertel meg soha normal izzo vs. emelt fenyu nevleges feszultsegen? /de emg szemre se hasolitottad ossze?/:- )))

udv

neduddki

mod;addig is olvasgasd: bof, bof, bof

gun eszembe nem esmero a lampa vkike?:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27758) Aladdin válasza neduddki (#27757) üzenetére


Aladdin
senior tag

Van egy rossz hírem a számodra.
Ha fényáramot még eddig nem is mértem, de nagyon sok izzónál kimértem már a fesz-áram görbét 12 ás 14.5 volt között, azonkívül most fejeztem be az első évet a világítástechnikai szakmérnökin, van még egy év, tehát jól ismerem többek között a halogén izzók feszültség-áram-fényáram-színhőmérséklet-élettartam összefüggéseit és a diplomamunkám is autóvilágításból lesz.
Egyéb kérdés? :)

(#27759) neduddki válasza Aladdin (#27758) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez mind szep es kivalo hir a szamomara, de ez semmifel relevans infot nem tartalamz az elozo hozzaszolasban felvetettekre, tehat ha lehetne arr akernek meresi eredmeneyet, .5V lepesekben kivalo lesz az altlad felvett referenciatartomanyra:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27760) tboy93 válasza neduddki (#27757) üzenetére


tboy93
nagyúr

mintha láttam volna már hasonlót :U :C

(#27761) Aladdin válasza neduddki (#27759) üzenetére


Aladdin
senior tag

Oké, akkor lécci az itt leírtakat forditsd le nekem úgy, h megértsem és akkor válaszolok rá...

(#27762) neduddki válasza Aladdin (#27761) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor mire valszoltal??? v. csak ugya levegobe:- )))
kerdes csak annyi, hogy ne tunjon bonyolultnak: szerinted ugyaannyi feny fog kigyunni egy ultralife-bol mint egy nbu-bol a nevelges 13.2V-on?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27763) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Most tervezek autót venni, és benzines opciónak felmerült a Honda Civic 7gen ferdehátú verziója (sedant nem szeretnék). Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, remélem nem probléma, ha felteszem őket:

- Nem döntöttem el, hogy 3 vagy 5 ajtós lesz a vége, a 3-as jobban tetszik külsőre, viszont visszatart, hogy a hátsó ablakok nem nyithatók. Valakinek nincs ilyen irányú tapasztalata, hogy nyáron, 4 fővel ez mennyire problémás? Vagy erre van pont a klíma? :)

- 1,4-es és 1,6-os között a motoron kívül van különbség? TC Népítélet rovatában egy bejegyzésben valaki azt írta, hogy az 1,6-osnak jobb a futóműve is, nem tudom ez mennyire igaz. Fogyasztáskülönbség ha jól tudom minimális.

- Békés megyei vagyok, aki járt már erre, az pontosan tudja, hogy milyenek az utak, aki meg nem, az hallot róla :) Mennyire bírja a futómű ezeket az utakat? Persze nem repülnék át rajtuk, meg nem mennék direkt bele, de egy-két helyen kikerülni is lehetetlen.

- HaHU-n nézegetem az ajánlatokat, mit jelentenek egyes nevek mellett az, hogy ES vagy LS?

- Mekkora összeg körül érdemes minimum nézegetni, hogy jó műszaki állapotút kapjak?

- Ha netalán dízelesnél maradnék, bármi oknál fogva, akkor maradhatok ennél a típusnál? Mennyire jók a dízel motorok ezekben a gépekben!

Egyelőre ennyi lenne, köszönöm a fáradtságát annak aki válaszol :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27764) Aladdin válasza neduddki (#27762) üzenetére


Aladdin
senior tag

Jééé, tudsz te rendesen írni, ha akarsz :)
Nem hoztam föl az UL-t soha én egy normál izzóról beszéltem...
A mai autóknál nem ritka az izzón mért 14,4-14,5 volt sajnos. Namost ez az általad hozott 13 voltos stabnál mondjuk másfél volttal több. Ammeg izzótól függően 6-7 watt. De nyilván nem is feltétlenül ez hiányzik, hanem a halogén izzó karakterisztikájából adódó hatásfok javulás és fényáram növekedés. Mert az 55 wattos izzó 14,5 volton már 67-68 wattos teljesítményt vesz föl és a vizsgálati fesz-hez képest majd 10 %-os túlfeszt kap. És mint az ismert ökölszabály mondja, minden 5 %-os fesz eltérés a névlegestől felezi az élettartamot és kb 15 %-kal növeli a fényáramot. mivel egy normál izzó és egy emelt fényű izzó fényárama közti különbség kb 10-15%, így joggal feltételeztem, h ugyanott vagy. Az általad hozott UL izzó, meg jó 10 %-kal kisebb fényárammal rendelkezik, mint egy normál. De a dolog nem ilyen egyszerű. A húzott izzóknál a gyártó nem azt "hazudja", h 60-90-120%-kal jön ki belőle több fény, hanem azt, h X méteren "akár" X%-kal is több fényed lehet. És ezt nem csak a 10-15%-os lumen növekedéssel érik el, hanem a kisebb izzószállal, ami ugye koncentrikusabb fényforrás. És ez pont jót tesz a távolabbra világításnál. Az oldalra jutó fénynek viszont nem. Ezért fordulhat elő olyan, h egy normál izzó szélesebben terít, mint egy húzott.

(#27765) neduddki válasza Aladdin (#27764) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na nem vot egyszerubb de csak alkulunk a sokhabklaty kozott, jo sokaig kerested koszonom:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27766) Aladdin válasza LógaGéza (#27763) üzenetére


Aladdin
senior tag

Volt ilyenem 6 éven keresztül. Az uccsó példányok egyike. Ráncfelvarrt verziót keress, pofásabb, több ponton átdolgozták az első példányokhoz képest.
Motorikusan az 1.4 is elvisz mindenhova, de az 1.6 mégiscsak VTEC, szóval több erőt kapsz egy kicsivel több benzinért. Nekem dízel volt. Leszámítva a szokásos turbó problémát, amit gariban megoldottak, onnantól kezdve az együtt töltött 90 ezer km-en keresztül semmi problémám nem volt. Újonnan vettem, alig volt drágább, mint az 1.6, nekem megérte. Használtan inkább a benzinest nézegetném.
Térkínálat szempontjából az 5 ajtós verhetetlen. Nem szép, de ez szubjektív, ugye, nekem tetszett :)
A futóműve ugyanaz mindegyiknek. A kormánymű kopog, mindegyiknél. Nekem gariban kicserélték, 2 hónapig kuss volt, majd jött a kopogás.

(#27767) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok ! Nemrég elhoztam a hondát a szervizből CR-V 2.2 I-CDTI 2007-es .Kicserélték a szokásos olaj + szűrők dolgokat és a hazaúton 3 km volt éreztem hogy remeg a gázpedál ?! Reggel mikor bevittem még ez nem volt . A fordulat nem ingadozik a motor még nem volt üzem meleg az igaz .Hiba üzi nincs csak a gázpedál finoman vibrál de csak az a többi nem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27768) LógaGéza válasza Aladdin (#27766) üzenetére


LógaGéza
addikt

Üdv!
Először is köszönöm a válaszod! A ráncfellvart verzióra hogy szűrjek, kb mikortól van kinn?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27769) runner 125 válasza jozefgucci1 (#27767) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem lesz itt CR-V tulaj. Regelj fel index-re, ott elég jól pörög a CR-V topik.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27770) neduddki válasza LógaGéza (#27768) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

2002szept-2003aug volt az atmeneti ev 4d-nel tudom mit jelent, de 5d-nel nem, ebbol kovetkezik, hogy 2003szept-tol van fl

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27771) LógaGéza válasza neduddki (#27770) üzenetére


LógaGéza
addikt

Na ezekkel annyi a baj, hogy 1,4M-tól kezdődnek, ami sok az én költségvetésemnek.
Pl ővele mennyivel járnék rosszabbul?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27772) neduddki válasza LógaGéza (#27771) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pill stop, na nezzuk is meg mik azok a 7g5d fl-ek, legkonyebben a lamparul esmerhetok fel, pl, pl, pl, pl, pl /csak a lmapakat eztem, hogy ezek utan Te is felimserd/
nemileg nyugosebbnek szokas mondnai az fl elotti joszagokat, holnap rakerdezek pontosan a dogokra amik most felmerultek
azt tudod, hogy 7g4d-k fl-ig jellemzoen japo joszagok? /es4/5 kod/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27773) LógaGéza válasza neduddki (#27772) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szóval szemből "mosolygósabb", és más az alakja a lámpáknak - akkor jól gondoltam a különbséget, köszönöm a megerősítést. Ahogy látom 1,6-os benzinesben ezek kezdődnek 1,4M körül (pl). Nem szeretnék szedán kivitelűt, ezért nem nézek 4d-set, a ferdehátúk jönnek be főleg, ezért nézelődök 3d/5d körül. Ezeket csaknem törökök rakják össze :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27774) Aladdin válasza runner 125 (#27769) üzenetére


Aladdin
senior tag

Onnan jött :))

(#27775) neduddki válasza LógaGéza (#27773) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

majd erre koborol Setit es megnmyugtat, hogy a torok jobb mint az angol:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27776) Aladdin válasza neduddki (#27775) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ehhez nem kell ő, sajnos közismert tény...

(#27777) LógaGéza válasza neduddki (#27775) üzenetére


LógaGéza
addikt

Akkor ezek szerint minden 3d/5d-s az török összeszerelés, a 4d meg japó? Rákerestem itt a fórumon, de csak japó/angol összehasonlítást találtam, és abból is azt vettem ki, hogy az nem a 7genről szól.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27778) neduddki válasza LógaGéza (#27777) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jelenlegi tudasom szerint a 7g itthon igy nez ki /hondatol van az info, tan megbizhato:- )/:
3/5d: angol
4d: fl-ig jellmezoen jappan, az atmeneti evben torok is erkezett par db es6/7 koddal, fl utan torok

udv

neduddki

mod: Aladdin: bizzuk az ex-szkmanybelire:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27779) LógaGéza válasza neduddki (#27778) üzenetére


LógaGéza
addikt

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy angol < török < japó. Ezek szerint jól beleválaszottam, hát ez van :) Már csak az a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy milyen jelentős hátrány okoz nekem az, hogy angol gyártású gépet veszek?

Szerk.: Ezt a táblát ha meg akarom nézni vásárlás előtt, akkor hol keressem? Említettem, hogy teljesen analfabéta vagyok a gyakorlati műszaki részhez? :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27780) tboy93 válasza LógaGéza (#27779) üzenetére


tboy93
nagyúr

a hetfoi es penteki munkasok jellemzoen rossz helyre szereltek a kormanyt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27781) LógaGéza válasza tboy93 (#27780) üzenetére


LógaGéza
addikt

Mondjuk az legalább könnyen észrevehető hiba ;]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27782) neduddki válasza LógaGéza (#27779) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

azert is szokas az angolbol az fl utannit mondani, jobb elol a motrterben /4d/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27783) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na jónapot mivoltakérdés? :)

7 gen származását passzolom, de 8G-nél és 9G-nél már 3/5d angol, 4d török. Az angoloknál a munkásvédelmi, szakszervezeti stb. törvények és jogok sokkal erősebbek, mint holmi TS16949, ezért amazok előbbrevalók, mint a minőségirányítás. Szóval majd ők megcsinálják jól, nekik holmi japánok ne mondják meg hogy csinálják.
Hakansükürék még nem ennyire öntudatosak az olcsó multinacionális (rabszolga)munkaerőpiacon, így jobban rájuk lehet kényszeríteni az elvárt minőségért való tevékenységet, bármennyire is más az elképzelés.
Továbbá az sem utolsó, hogy a HUM beszerzési forrásai (ellátási lánca) teljesen mások mint a HTAS-é (utóbbiban valószínűleg több a japán vagy minőségügyileg kompetensebb cég). Így legtöbbször a beszállítók is, és azok minőségirányításának megkövetelése is kicsit más képet mutat. Az pedig, hogy a HUM egyik fő alkatrészbeszerzője a HT, semmit nem jelent, ami a kiváló minőséget illeti.
Így összességében mind az összeszerelés minősége, mind az alkatrészekhez felhasznált anyagok minősége, mind az alkatrészek minősége különböző (lehet).
8G-ből ültem a céges 5D-ben, vezettem is, meg van 4D saját, de sosem cserélném le a sedant. 100k alatt semmi nem kopott/tört/pattant el, a majdnem kezdettől nyikorgó kuplung és az állva tekerésnél kattogó toronycsapágy kivételével még rendellenes dolog se nagyon volt (kis mizéria a motorban, de azt nem fognám technikai problémára, inkább volt kosz/használati mód miatti probléma)
9G-t nem ismerem.

Ja, szóval igen, lentről fel angol, török, japán. Általánosítás, bár vannak kivételek.
Na de most mi volt a kérdés? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27784) LógaGéza válasza BlacKSouL (#27783) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hát sajnos a 7g3d/5d az angol neduddki közlése szerint, így nem sok választásom van :( Gondolom végülis nagyon azzal se nyúlok mellé - másnak is aki véleményeket írt róla, akkor ezek szerint annak is angol van, és főleg pozitívak.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27785) tboy93 válasza LógaGéza (#27784) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tudtommal az angollal sincsenek gázok :) van egy két ismerősöm angol civiccel és nem panaszkodnak :))

(#27786) xcbiker válasza tboy93 (#27785) üzenetére


xcbiker
addikt

Én is most tesztelem az 5D ufót. :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27787) Integra válasza tboy93 (#27785) üzenetére


Integra
titán

nekem is van pár ufo az ismerősi körömben, van köztük fl előtti 8gen is, semmi baja az autónak, örömmel vették meg azt is nemrég és a 9genből sincsen baj. minden napos autónak simán elfogandék egyet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27788) tboy93 válasza Integra (#27787) üzenetére


tboy93
nagyúr

barátnőm nagy kedvence a 8gen civic :) majd ha lejjebb megy az ára egyszer akkor ő kap egy olyat :K

(#27789) neduddki válasza LógaGéza (#27784) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

nem fox:- ) raadsul az 5d a legkeveseb hujjegeyrek oto

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27790) LógaGéza válasza neduddki (#27789) üzenetére


LógaGéza
addikt

Akkor már csak az a kérdés, hogy FL előttibe is bele merjek-e ugrani, mert az lenne a legjobb árban nekem, pl ha őt választanám, az mennyire lenne jó vétel? Nagyjából 1M körül ki is jönnék belőle átíratással.

Mondjuk még van időm dönteni, mert szeptember végén lesz esedékes legkorábban :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27791) neduddki válasza LógaGéza (#27790) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor tet nelkul vegignezhecc sok otot, de ha szept vegen lesz aktualis es beleszaladsz egybe amibe beleszerecc akkor mi tt eszel?:- )
vajjmennyoert vettek meg ha ennyije aruljak?...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27792) LógaGéza válasza neduddki (#27791) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igazából most csak azt kell meghatároznom, hogy mennyi összeg legyen a zsebembe, amennyivel elindulhatok.

Azt meg, hogy mennyiért vették meg, azt nem sűrűn fogják elmondani :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27793) Aladdin válasza LógaGéza (#27790) üzenetére


Aladdin
senior tag

Jónak tűnik.
De! Nem szeretem az olyan autókat, ahol azt írják első tulaj, mo-i üzembehelyezés, oszt mégis rendszámcseréje volt. Miért?

(#27794) neduddki válasza Aladdin (#27793) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

elloptak, elveszet, etc, de nemis ez az erdekes, hanem, hogy volt ojjan marha aki kicserelte unios rendszamra me csak???!!!!

udv

neduddki

p.s. meg ojjan allatfajtat is ismerek, aki lekaparta a szelvedorol a rendszam azonositot, me mi nek az oda???

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#27795) LógaGéza válasza Aladdin (#27793) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hehe, ez egy jó kérdés - ha ez lesz, akkor tuti rákérdek, bár addig még sok víz lefolyik a Dunán :)

Milyen nagyobb hátrányai vannak a 7gen Facelift előttinek a Facelift utánnihoz képest?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27796) Aladdin válasza LógaGéza (#27795) üzenetére


Aladdin
senior tag

Minőségben állítólag sokat javítottak, kicseréltek kb 5000 alkatrészt. Nekem a FL előtti kicsit olyan semmilyen, a FL-es pedig sokkal pofásabb. Jobb lámpa, jobb ülések, szebb külső és belső, középkonzol, automata klíma.

(#27797) DeathAdder válasza neduddki (#27794) üzenetére


DeathAdder
veterán

enyém is azért úniós mert az előző gazdinak nem tetszett a régi :DDD

(#27798) LógaGéza válasza Aladdin (#27796) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igazából a műszaki rész érdekelne, ezek mind olyan dolgok, amik relatívak - mondjuk az automata klíma nem, de ez legyen a legnagyobb probléma :)
Bár mondjuk ha jól látom, akkor ez már FL utánni, és mégis manuális klíma van benne: [link]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#27799) Aladdin válasza LógaGéza (#27798) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ez nem mo-i felszereltség.
LS kivitelek aut klimásak voltak.
Az ötajtós 1.6-osokon volt oldalsó index.

(#27800) Szarvas01


Szarvas01
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni a közeljövőben egy del sol-t és azt szeretném megkérdezni h vásárláskor mire kell ügyelni tipikus hibák,rozsda hol lehet és hasonlók. választ előre is köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.