Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) whitezo88 válasza Redcaster (#9945) üzenetére


whitezo88
nagyúr

anno olyan is volt, hogy ellopta a soulpriestet, és magát sebezte a hero power heallel aztán :D

(#9952) Kvelstadt válasza Sirandrish (#9950) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most vertem meg warrior-al két priest-et de nagyon. dejól esett! egyik felhúzott egy senji-t 20/20-ra és utána adtam neki egy silencet és onnan nem tudta összeszedni magát laplopásokkal együtt sem. Másik lightspawn-t húzta 14/14-re de az attól még nem taunt szóval elütöttem felette hero arcába és gg.
Egyébként priest nem fog hero name buff-ot kapni? pl lehetne belőle Thief. ugysem csinál mást csak lopja alapokat meg lényeket és az én paklimmal játszik...

(#9951) whitezo88
Az a well play! :D

Egyébként nerm lesznek új szavak? pl f.ck vagy murloc? bye vagy ilyesmi.
Meg az mennyire van már köztudatba hogy a threaten az igazából káromkodás akar lenni?
én sose használtam de ellenfelek gyakran mikor leszedtem valamit amit felépítettek és ara gondoltam lehet nem fenyegetőzik hanem így próbál k.rva anyázni.. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9953) dejaris


dejaris
addikt

Micsoda titan meccsre leltem: reynad vs tidesoftime bo7. Jonak igerkezik.

(#9954) Tyler Durden válasza Scale (#9939) üzenetére

Gz, belehúztál a tuttiba (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9955) whitezo88 válasza dejaris (#9953) üzenetére


whitezo88
nagyúr

asszem tegnapi meccs, de akkor nem lövöm le ki nyert :)

ladderen ma se volt szerencsém, megint majdnem meglett a r13, de egymás után nyertek ellenem topdekkel, vagy korai fogással. nem tudtam most figyelni a játékra így csak a Zoo-val mentem (amiben már Leeroy is van tehát kb fullos), de topdeckeltek folyamatosan és azzal nyertek, 1 meg 2 hpról... meg pap behúzza azonnal mind2 paint, facehunter ellen is kb 2 hp kellett volna. idegesítő.

Oricalchossal meg nyomtunk pár manmode (random deck) játékot, jó volt, akinek van kedve, holnap megtalál egész nap fent. remek szórakozás, kikapcsolódni, lazulni. Magma rager + disguise OP :D

amúgy mi van a twitchel? kidobott, visszalogolok, following és megint kivág és megint jelszót kér... belogolok, following és megint...

[ Szerkesztve ]

(#9956) Wolverine válasza Kvelstadt (#9952) üzenetére


Wolverine
félisten

Hja, a Warcraft-univerzum priestje ilyen: egy Shadow priest cseppet sem kedves, nem gyógyít, hanem Mind Controlt használ és bábuként irányít téged vagy a társaid :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9957) Redcaster


Redcaster
őstag

Öcsém nyitott Blood Knightot... használja valaki? Vélemény?

(#9958) Scale


Scale
őstag

Ilyen egy jó meccs.. majdnem fél órán keresztül játszottam :))
Kicsit izzadós game volt, hogy most hogy lesz jó.. mikor nekem 8hp-m volt, neki még 30.. eléggé pörögtek az agytekervények, hogy most facere mennyek a végefele vagy tisztítsam a táblát.

(#9959) Kvelstadt válasza Redcaster (#9957) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én használom. Tetszik. Inkább ere menjen el a divine mint hogy 1/1 leszedje vagy mage lelője rólam. egyszer csiáltam két divine-al 9/9-et de ara még toltam egy 4/4spell-t)nem tudom a nevét) Ja és én csak pala deck-be használom mert ott van hozzá elég divine.

(#9956) Wolverine
ha elkezdenék wow-ozni csakis azért hogy priest-re vadásszak. Szóval a wow priest-je sz.pja le magát. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9960) F-ECT$ válasza Redcaster (#9957) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha sok a shield, akkor jó lehet, egy 2-3-ik körös 6/6 eléggé nagy fenyegetés. Illetve ellenfelét leszedni se rossz. Nekem egy rugó deckemben volt benn egy ideig, de pala deckbe is elfér.

Dive ever, work never.

(#9961) Tyler Durden válasza Redcaster (#9957) üzenetére

Én építettem köré pala decket és elég jól muzsikál. 2db is van persze, ha hamar kirakod vagy később a divine buff mellé kap egy bokot is, akkor lehet vele meglepetést okozni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#9962) Redcaster


Redcaster
őstag

Köszönöm mindhármótoknak :K

(#9963) dejaris válasza Kvelstadt (#9959) üzenetére


dejaris
addikt

A sok bubi megved a teruletre hatok ellen, de viszont egy nagy 9/9-es jobb celpont egy hex/poli/assasinate/siphonnak.

(#9964) dejaris válasza whitezo88 (#9955) üzenetére


dejaris
addikt

Oh, es nyert a mester :D Nagy meccsek voltak.

(#9965) Kvelstadt válasza dejaris (#9963) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy buffolt vagy alapból nagy lény mindig célpont a felsoroltaknak. ez ilyen játék..
mikor feltoltam 13/13-ra akkor épp semmit nem csinált ellene a priest pedig nem láttam még mindkét sw:death-et. De arra meg megint nem lehet játszani hogy x class paklijába ilyen meg olyan lapok vannak szóval ezt meg ezt meg ezt se meg azt se játszom ki..

(#9955) whitezo88
a random deck-nél a basic deck-ekre gondolsz? mert olyan játékra én is jelentkezem majd.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9966) F-ECT$ válasza dejaris (#9964) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol nézted?

@toturi:
De arra meg megint nem lehet játszani hogy x class paklijába ilyen meg olyan lapok vannak szóval ezt meg ezt meg ezt se meg azt se játszom ki..
Pedig erre nem árt figyelni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9967) dejaris válasza F-ECT$ (#9966) üzenetére


dejaris
addikt

Reynad reszerol neztem, mert jobb zeneket rak be, meg kicsit unom az erzestelen szamitgatast a masik oldalrol.

toturi: Nem erted mit mondok.

[ Szerkesztve ]

(#9968) Kvelstadt válasza F-ECT$ (#9966) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Figyelek én. Nem puffogtatok el mindent ész nélkül ami a kezembe kerül. Számolok én mage ellen a flamestrike-al poly-val, priest ellen az sw lapokkal stb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9969) F-ECT$ válasza dejaris (#9967) üzenetére


F-ECT$
titán

Twitch vagy youtube? Hol lehetne megnézni?

Dive ever, work never.

(#9970) Redcaster


Redcaster
őstag

Nagyszerű... kicseréltem a rugó v wari küldit és mit kaptam? rugó v wari :W :W

(#9971) Kvelstadt válasza Redcaster (#9970) üzenetére


Kvelstadt
veterán

:DDD
Én azt sose nézem kivel kell menni csak adjon egy több gold-osat.

Mindenki
Lenne egy kérdésem mindenkihez. aki akar válaszol.:
Nektek van olyan class amivel egyáltalán nem játszotok?
Szóval nem építgetitek fejlesztgetitek hozzá a paklit meg ha nem muszáj nem is használjátok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9972) Sirandrish válasza Kvelstadt (#9971) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rouge...paklim ugyan van hozzá, de szerintem 2 hónapja hozzá se nyúltam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9973) whitezo88 válasza Kvelstadt (#9971) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Rugó, most 16os. Am a randomot úgy értem hogy a játék rakja össze a paklit, olyan mint aréna csak te nem szólsz bele és trágya is bekerül de éppp ezért jó :)

(#9974) Redcaster válasza Kvelstadt (#9971) üzenetére


Redcaster
őstag

Rugó + Warlock

(#9975) Ereshkigal válasza Kvelstadt (#9971) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Rugó, sámán, druida. Az első kettőhöz nagyjából megvan, ami kell, de nem izgatnak. Utóbbival nagyon szeretnék játszani, csak nem gyűlnek a lapok.

(#9976) kervantas válasza Kvelstadt (#9971) üzenetére


kervantas
aktív tag

Warrior és Pirest.

(#9977) whitezo88


whitezo88
nagyúr

wow milyen finálé.
[link]
sejtettem hogy ice blocka volt, de direkt előbb tradere mentem, hát, nem hiába. muszáj óvatosan játszani, sose tudni, mi van a kezében.
6-1 pedig kb 1 argus az össz taunt meg egy creeper.

[ Szerkesztve ]

(#9978) whitezo88


whitezo88
nagyúr

HARMADIK Cairne :DDD

955 dust az extra cardokból, megvan az Al'Akir :D más jelenleg nem kell. Control warriba még 2 kéne, handlockba meg Jarr és 3 óriás, mert az most se esett a 15-ből. (meg 1 aréna)

[ Szerkesztve ]

(#9979) F-ECT$ válasza whitezo88 (#9978) üzenetére


F-ECT$
titán

Onyxiát, Harrisont megtartottad, vagy azokból lett a dust?

Dive ever, work never.

(#9980) whitezo88 válasza F-ECT$ (#9979) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a plusz cairnet töltem csak be, meg volt még maradék 700. most így 300 van craft után.

(#9981) Ereshkigal válasza whitezo88 (#9978) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem tudom, mi van veletek, páran elkezdtétek f*sni a legendary lapokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#9982) Sirandrish válasza whitezo88 (#9978) üzenetére


Sirandrish
legenda

És én vagyok a mákostészta...hihető :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9983) whitezo88 válasza Ereshkigal (#9981) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát most egy ideig elég volt a RM pack vételből :D

(#9984) kovsol válasza Ereshkigal (#9981) üzenetére


kovsol
titán

Én meg vagy két hónapja nem nyitottam értelmes lapot. :(

May the Force be with you!

(#9985) Scale válasza whitezo88 (#9978) üzenetére


Scale
őstag

Ez igen.. egy packban két elég jó legendary.. grat :DDD

(#9986) Scale válasza Redcaster (#9970) üzenetére


Scale
őstag

Most loginoltam be, érdekes én is Rugó/Warriort kaptam... csere után meg 100goldosat :DDD :DDD

(#9987) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valaki random deckezést? (=manmode)

(#9988) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Köszi a válaszokat srácok!
Én eddig minden class-al foglalkoztam de van amivel elég nehézkes haladni, és nem csak a gyenge pakli vagy hozzá nem értés miatt. Egyszerűen van aminek nem j9n be a játékstílusa. Nem nem a priest. :) Utálom ha ellenfél priest, ez igaz de jól lehet játszani vele. Viszont a Rouge-t leraktam. Meg most a hunter is lehet megy pihenni.
Egyébként nekem eddig minden class 28as de a két említett most megy pihenni.

(#9976) mzoli77
Warrit én is majdnem leraktam pedig szeretem a warrior class-t minden játékban. most sikerült úgy megcsinálni hogy ugyan kéne bele még vagy 5 lap a 30-on felül de így is jó vele játszani.

(#9973) whitezo88
Ezt hol és hogy lehet megcsinálni hogy random összedobja? Mert a basic paklik tudom hol vannak de ezt nem vágom.

(#9987) whitezo88
én kicsit később fogok menni. ha még leszel és
ráérsz majd rádírok.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9989) ígyvanferi válasza Kvelstadt (#9988) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nyitsz egy új decket, nem raksz be kártyát, nyomsz egy done-t, és felajánlja, hogy összerakja-e neked automatikusan.

(#9990) F-ECT$ válasza Kvelstadt (#9971) üzenetére


F-ECT$
titán

Én próbálok minddel nyomulni egy picit, de ezekkel szinte semennyit sem játszok jelenleg: warrior, hunter, paladin, mage, priest.

Dive ever, work never.

(#9991) Zolom89 válasza whitezo88 (#9978) üzenetére


Zolom89
senior tag

Nem tudom hogy csináljátok de több mint 30paklit nyitottam már ki biztos, és eddig 1 legend volt csak:D Azért nem arénázok hogy minnél több lapot nyithassak, de ez így nem ér :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#9992) Kvelstadt válasza ígyvanferi (#9989) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tényleg. Mikor véletlen 29lapnál zárom a paklit még ki is írja..

(#9990) F-ECT$
Én is azt próbáltam hogy minden paklival fejlődök már csak a napi quest-ek miatt is. Meg nem tudtam mi is az ami igazán tetszik, s még most is volt ami nem tetszett de egy kis alakítás után teljesen megváltozott a véleményem.
Az már most biztos hogy a rouge pihenni fog, a hunter-t meg majd idővel előveszem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9993) ígyvanferi válasza Zolom89 (#9991) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Átlag 20 paklinként nyithatsz legendet. 30-ból egy az teljesen rendben van. A második mondatodban meg nincs logika.

(#9994) Sirandrish válasza ígyvanferi (#9993) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom nem tudja hozni még azt a szintet hogy pozitívba jöjjön ki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9995) ollie válasza Zolom89 (#9991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arénázással lehet többet nyitni.

***

(#9996) Kvelstadt válasza Sirandrish (#9994) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én tegnap két win-re kaptam deck+45gold-ot szóval a befizetett 150ből 45 visszajöt. szóval az 5 gold meg megért annyit hogy arénázzak. Persze valamikor dust-ot is dobhat de nekem mostanában mindig visszajött az az 50gold

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9997) oxox válasza ollie (#9995) üzenetére


oxox
addikt

hat az attol fugg :B

reggel legnagyobb meglepetesemre a jatek tutorial resze fogadott...mar azt hittem, hogy reseteltek a jatekot, majd rajottem, hogy amcsi szerora leptem fel veletlen.

arra viszont jo volt, hogy ott fogok arenazni, europain meg a casual/anked

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9998) F-ECT$ válasza oxox (#9997) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezzel csak az a gond, hogy az arénázásért kapott paklit nem tudod majd Eu-ban használni.

Dive ever, work never.

(#9999) oxox válasza F-ECT$ (#9998) üzenetére


oxox
addikt

es ez gond? elobb-utobb ugy is meglesz mindket helyen az osszes lap, es ketszer annyi napi feladatom lesz , es remelhetoleg az arenaban is jon majd a penz.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#10000) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Ja, hogy teljesen külön számolja az EU és NA cuccot?
Napi küldetés (2x) + külön gold, dust pakli?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.