Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) ZS3NI válasza whitezo88 (#9750) üzenetére


ZS3NI
őstag

Akkor azt kell mondjam, megérdemelted a loset. :D

Mire jó az epenis polírozás? Amikor tiszta lethal van. Ezért szoktam feladni egyből, de látom néha megtörténhet a csoda és a karma akcióba lép.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9752) whitezo88 válasza ZS3NI (#9751) üzenetére


whitezo88
nagyúr

paladin arénában hogy ölt meg: kirakta a 2. truesilvert, ütött a lényével, majd lewratholta a saját egységét és utána csapott be...

(#9753) ollie válasza whitezo88 (#9750) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mázlija volt az ellenfélnek, hogy nem volt AOE spelled, vagy akár csak 2 db Wrath a kezedben. Nem jó taktika amit csinál, így szerintem nem jut el sok győzelemig. Csak olyan ellenfelek ellen működik, akiknek nincsenek spelljei, vagy pechük van és nem huzzák fel azokat.

***

(#9754) F-ECT$ válasza ollie (#9753) üzenetére


F-ECT$
titán

4 hero spelles totem volt lerakva, azokért nem akkora kár. Különben is amikor lerakta, akkor még gondolom max swipe-ra számíthatott csak, az meg nem takarított volna.

Dive ever, work never.

(#9755) Sirandrish


Sirandrish
legenda

VÉGRE!!! Úgy kellett mint egy falat kenyér :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9756) Zolom89 válasza Sirandrish (#9755) üzenetére


Zolom89
senior tag

Ezt én is pont most kaptam :D
Inkább valamit ehhez a játékhoz adna :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#9757) Bird válasza Sirandrish (#9755) üzenetére


Bird
addikt

Wow szó szerint. Ezt még Sárpac is megirigyelné! ;] :P :N

Szóval inkább megtartod magadnak. Értem én... :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9758) Sirandrish válasza Zolom89 (#9756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz WoWozni kell :C

Bird De nem adom :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9759) Redcaster


Redcaster
őstag

Még jó, hogy állítólag kijavították a lebegő kártyákat :U

Összejött nehezen 100 gold, nyitottam paklit, hát szép, szép a gold epic, de jobban örültem volna ha olyanhoz kapok lapot amit használok is :DDD De legalább 2. harvest golem megvan :C

(#9760) Sirandrish válasza Redcaster (#9759) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ellenem is lebegett egy minion, ugyan ott ahol neked :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9761) Zolom89


Zolom89
senior tag

Nálam eddig nem volt lap lebegés meg ilyenek, egyedül a csapdát jelző (?) ikon villog..vagyis hol világít hol nem :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#9762) ollie válasza Redcaster (#9759) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lebegő kártyákat nem javították. A helycserélős minionokat és a kézben lévő kártyalapokat javították.

[ Szerkesztve ]

***

(#9763) ZS3NI válasza Zolom89 (#9761) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az nem bug, hanem feature.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9764) Reno7


Reno7
senior tag

Dejó hogy a lebegő kártyás szívatást még mindig nem sikerült megoldani :R :R :R :R

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#9765) ZS3NI válasza Reno7 (#9764) üzenetére


ZS3NI
őstag

Szerintem az csak az ellenfél kártyája, amit játszani akar. (?!)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#9766) F-ECT$ válasza Reno7 (#9764) üzenetére


F-ECT$
titán

És miért takartad ki a neved? :)

Dive ever, work never.

(#9767) Reno7 válasza F-ECT$ (#9766) üzenetére


Reno7
senior tag

Ishwari, egyébként igen, ezt ki akarja játszani, már kb. 15 perce, csak ugye ilyenkor nem ég a kanóc...szeretem az ilyen kedves embereket.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#9768) F-ECT$


F-ECT$
titán

@ollie: az összefoglalóban lévő játékosok táblázata egy ideje üres, nem próbáljuk meg frissíteni, így hogy megjelent a játék?

Illetve a legendeknél az alábbi frissítéseket kérném, ha megoldható (többnél is lehetne még picit javítani, de ezeknél már tényleg érdemes):
-Nat Pagle: Az egyik legjobb laphúzó kártya volt, és bár a nerf után is használható maradt, de betenni csak akkor érdemes, ha nincs más kártyánk erre a feladatra. Craftolni nem ezt célszerű elsőre, de talán betörni is vétek.

-Tinkmaster Overspark: Az egyik legnépszerűbb removal card volt, de mivel a nerf után nem lehet célpontot megadni neki, így erősen szituációssá vált. Craftolni csak akkor érdemes, ha gyengén állunk defenzív kártyával.

-Baron Geddon: Nehéz úgy kijátszani, hogy ne okozzon károkat nekünk is. Cratolni főleg Warrior deckbe érdemes, hiszen jól szinergizál az Armorsmith, Frothing Berserker és Grommash Hellscream lapokkal.

Dive ever, work never.

(#9769) Sirandrish válasza F-ECT$ (#9768) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem értem a Pagle utáni felháborodást.
Fél körrel később indul..nah és. Leszedni pont annyiba kerül mint eddig. És mivel 50% chance van rajta így az sem mondhatnám hogy egy garantált laptól fossza meg a játékost ha egyből leszedik.
Szerintem még mindig fasza cucc.

Tinkmastert meg a Blizzard felől nem értem..olyan szinten herélték ki hogy embertelen.
Használhatatlan lett kb.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9770) Phobion válasza Sirandrish (#9755) üzenetére


Phobion
őstag

Mennyi ideig marad meg ez a mount, vagy hamar be kell logolni wowba?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9771) Sirandrish válasza Phobion (#9770) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudom és nem is érdekel..nincs WoW accom és nem is áll szándékomban szerezni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9772) ollie válasza F-ECT$ (#9768) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ok, de valaki szedje össze a játékosok neveit

mod: javítottam a legendeket

(#9769) Sirandrish: mert így már garantáltan nem húzol vele, ha az ellenfél leszedi, nerf előtt meg volt rá 50% esélyed

[ Szerkesztve ]

***

(#9773) Sirandrish válasza ollie (#9772) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem..és ezt eddig is tudtam..de azért bőven használható még..amit pl Tinkről már nem lehet elmondani.
Nem is értem..egy nagyon jó legendből csináltak egy nagy r*kás sz*rt...kb olyan lett mint Gelbin.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9774) dejaris válasza Sirandrish (#9773) üzenetére


dejaris
addikt

Egy embernek a vilagon ez nem nerf volt, hanem buff :D

(#9775) Sirandrish válasza dejaris (#9774) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem lett jobb, de olyan sokkal rosszabb sem, mint ahogy azt sokan előadják. :N
Ha esetleg valaki meg nagy érvágásnak érzi, az meg nyugodtan betörheti most teljes áron :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9776) dejaris válasza Sirandrish (#9775) üzenetére


dejaris
addikt

En a thinkmasterre gondoltam. A nat meg sokkal rosszabb lett, de meg igy is hasznos.

(#9777) Sirandrish válasza dejaris (#9776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tinkmaster az kritikán aluli lett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9778) dejaris válasza Sirandrish (#9777) üzenetére


dejaris
addikt

De noxious imadni fogja :D

(#9779) for3l válasza dejaris (#9778) üzenetére


for3l
senior tag

Tegnap már próbálgatta, de egyelőre nem tudta megzabolázni. :D (amíg néztem, 3-ból 3-szor lett 1/1 a sajátjából :D )

(#9780) Sirandrish válasza dejaris (#9778) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úr isten..erre nem is gondoltam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9781) F-ECT$ válasza ollie (#9772) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, egy kis pontosítási kérés: Nat-nál és Tink-nél kivettem az aláhúzást, mert már nem tartom elég jónak őket.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#9782) dejaris válasza for3l (#9779) üzenetére


dejaris
addikt

Imadja o igy is :)

(#9783) F-ECT$ válasza Sirandrish (#9769) üzenetére


F-ECT$
titán

Blizz oldalról az okozta a kaszát a 2 lapnak, hogy sok deckben szerepeltek. (Bár nem értem, hogy ez mire jó, sosem lesz egyenletes az eloszlás, mindig lesz néhány kiugró lap, de mindegy.) Az látszik, hogy Tinket teljesen ki akarták venni a játékból, és itt talán még érthető is az az indok, hogy talán többen játszanak majd meg nagyobb lapokat, mert kevésbé kell félni, hogy a 8-9 manás lényedet egy 3 manás teszi tönkre. Azt felejtik el, hogy ettől a rush még ugyanúgy virágozni fog, sőt ha sokan alakítják át a deckjüket úgy, hogy több nagy lapot tesznek bele, akkor még könnyebb lesz a rush deckekkel érvényesülni...
Pagle-nél a felháborodást az okozza, hogy kirakod, és már azelőtt silencet kaphat, hogy esélye lenne húzni. Így lesz kinn egy 0/4-es minionod, ami kb semmire sem jó. Eddig legalább 50% volt rá, hogy húzzon 1 lapot, ami így elveszik. Mivel a legtöbb esetben 1-2 körig élt Pagle, és így 1-2x tudott húzni, ez most lemegy 0-1-re, ami nem is lenne gond, ha egy common lapról beszélnénk, nem egy legendaryról. Emellett már nerfelték az Engineert, így alig marad laphúzó lap, ami használható, azaz szerintem még inkább a random felé fog elmenni a játék, hiszen kevesebb lapból kell majd játszanod.

Összességében szerintem a nobrain rush még kifizetődőbb lesz, mint eddig, hiszen ott nem kell nagy lénnyel foglalkozni, nem kell a laphúzással foglalkozni, csak tolni kell kifelé a kis szarokat, amiket normális deckkel még nehezebb lesz megfogni :(

Dive ever, work never.

(#9784) Sirandrish válasza F-ECT$ (#9783) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sok deckben szerepelnek?
Én Cairnevel többször találkozom mint ezzel a két lappal.
Végül is nekem ugy mond mindegy mert egyik sem volt meg így nem vesztettek a decjeim semmit.

Mondjuk Tinket szerettem volna lecraftolni, de így megen csak a filózás megy hogy mit is kéne.
A rush paklik elterjedése meg durva lenne..így is egyre kevésbé számít a board control.
Eddig el voltak tűnve a Wolfriderek meg a Recklessek, de manapság azokba is egyre gyakrabban futok bele.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9785) ollie válasza F-ECT$ (#9781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Javítottam.

Amúgy én gyanítom, hogy a Tinkmaster nerf után többen fogják használni a Big Game Huntert, ráadásul Dark Iron Dwarffal is lehet combozni.

***

(#9786) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Király lett a meghívás képe is. :)

Live-Die-Respawn

(#9787) ollie válasza F-ECT$ (#9783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem fogják nerfelni az Azure Drake-et, meg talán a Gnomish Inventort is. Előbbit már így is mindenki használja, utóbbi meg szerintem el fog terjedni.

***

(#9788) whitezo88


whitezo88
nagyúr

overkill ;]
[link]

(#9789) F-ECT$ válasza Sirandrish (#9784) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok deckben szerepelnek? Én Cairnevel többször találkozom mint ezzel a két lappal.
Valószínűleg elsőre inkább Cairne-t craftoltak, mint Pagle-t, de akinek megvolt ez a 2 lap, az jó eséllyel pakolta is be őket a deckekbe. (Ok, sámán esetén egyik sem volt fontos, de pl egy druid/pala eléggé meg van lőve Tink nélkül.)

A rush paklik elterjedése meg durva lenne..így is egyre kevésbé számít a board control.
Hát pedig szerintem ez lesz. A 2 nerf egyike sem érinti a rush deckeket, ergo ők jól jönnek ki belőle, így még inkább megéri rush decket csinálni.

Eddig el voltak tűnve a Wolfriderek meg a Recklessek
Az elmúlt héten én sem találkoztam sok rush deckkel rankeden (casualban annál inkább), de ez lehet szerencse kérdése is. Szerintem a hunter rush lesz most megint a nyerő pár napig, hiszen nem olyan törékeny, mint a wari rush, hiszen van laphúzása, illetve esetleges tauntja 3 manáért. A lock rush pedig most kezd egyre népszerűbb lenni. A murloc pedig marad murloc.

Dive ever, work never.

(#9790) F-ECT$ válasza ollie (#9787) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem fogják nerfelni az Azure Drake-t
Na ez az, ahelyett, hogy a használhatatlan 200 lappal kezdenének valamit, a használható 150-et csökkentik.

meg talán a Gnomish Inventort
Azon mit? Ok, húz egy lapot, de 2/4 4 manáért, szerintem így is gyenge lap.

Komolyan, ha nem lenne hunter rush, akkor most a Sámán lenne a legkirályabb class: 2 hex, 2 mana tide, fegyverek, jó spellek / buffok, Fire Elemental. Kár, hogy a Hunter reggelire megeszi a totemekre hívott Unleash-sel.

Kis közvélemény kutatás, ki mivel helyettesíti (ha helyettesíti) a 2 legendet?
Én Pagle-t egyelőre meghagyom, de Tinket törni fogom. Szerencsére jelenleg főleg Sámánnal illetve Druidával megyek, előzőben ott a Hex, utóbbiban meg talán ránézek a Nautralize-re. Néha tolom Rogue-val is, neki lehet beteszem az Assasinate-t, handlocknál meg ott van a Siphon, és laphúzásra nem kell lap.

Dive ever, work never.

(#9791) ollie válasza F-ECT$ (#9790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez az, ahelyett, hogy a használhatatlan 200 lappal kezdenének valamit, a használható 150-et csökkentik.

Na de gondolj bele, ha nerfelik az összes jó lapot, előbb-utóbb a rossz lapok is megfelelő alternatívát fognak tudni nyújtani. :D

***

(#9792) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönöm Andrish-nak a mai leckét, miszerint 1-30-ról is ki tudtam kapni. :) :R

Live-Die-Respawn

(#9793) Kvelstadt válasza ollie (#9791) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem bánkódik az ember ha nem nyit legend-et mert úgy is common szintre lesznek nerfelve.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9794) Blizz


Blizz
őstag

Most kiírta, hogy nyertem egy mountot WoW-on belül, aminek nagyon örülök :D. Ez hogy működik? Csak be kell logolnom WoW-ba és jön egy mail?

No mistakes, just happy little accidents

(#9795) whitezo88 válasza Blizz (#9794) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen.

(#9796) kovsol válasza Blizz (#9794) üzenetére


kovsol
titán

Mire kaptad?

May the Force be with you!

(#9797) Sirandrish válasza oriic (#9792) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mekkora meccs volt.
Egész végig nulla beleszólásom volt a játékban..tele a boardod kis minionokkal nekem meg van lent 3..
Levered 1re a HP-mat úgy hogy én még hozzád se értem.
Aztán leeroy+bloodlust és PONT 30 volt a boardomon :C

ollie Ha drakehez hozzányúlnak letöröm a derekukat :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9798) Blizz válasza kovsol (#9796) üzenetére


Blizz
őstag

3 winre.

No mistakes, just happy little accidents

(#9799) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hátlapot mire adnak?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9800) F-ECT$ válasza Sirandrish (#9799) üzenetére


F-ECT$
titán

Jövő hónapra :)

Egyébként ranked részvételre is jár már valami azt hiszem, illetve ha eléred a Legend rankot.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.