Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) fausto


fausto
addikt

Jandice egy kicsit nem OP a Pogo-val?
Ja, bocsi, látom volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

(#84352) fogtunder válasza fausto (#84351) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de, az. ha nincsenek murlocok, akkor kb insta win. tegnap dinotamerrel sikerült lenyomni, mert bemákoltam egy korai brant és tudtam akkora mulrocokat csinálni, ami már elég volt, de a full poison board két DS amalgadonnal alig volt elég.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84353) fausto válasza fogtunder (#84352) üzenetére


fausto
addikt

Kíváncsi vagyok, kap-e nerfet akár a hero, akár pogo

(#84354) fogtunder válasza fausto (#84353) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Pogot nem hiszem, hogy nerfelni kellene miatta, de Jandice nagyon erős most a többiekhez képest. nem annyira, mint az eredeti Hooktusk, de azért nagyon jó. csak nehéz úgy nerfelni, hogy ne kerüljön rögtön a lista aljára.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84355) grizlisandor


grizlisandor
addikt

80g-s questet cserélnék:
Sanyiiiiii#2558

Szerk:
Jandice tényleg kaphatna egy +1 costot a hero powerre, vagy autó mech bant. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84356) grizlisandor válasza grizlisandor (#84355) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elkelt.

(#84357) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Jön az mmr reset és új rating system BG-n.

You are not prepared.

(#84358) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezért ne hagyjatok életben angry chicken-t, akkor sem ha 1/1. ;] Az a + 4 dmg lehozta a meccset.

Libroom paladin-t hoztam, gondoltam sok lesz az aggro, de eddig egy sem volt. Pedig még quest Priest is volt. :DDD Nagyon fun, gondolkozós deck.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84359) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#84358) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Sikerült!!! Azta rohadt, ennyire még nem izgultam HS alatt, majdnem mellétargetoltam úgy remegett a kezem. :Y

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84360) grizlisandor válasza NyxNyxNyx (#84359) üzenetére


grizlisandor
addikt

GG.

Az reward. :B

(#84361) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#84359) üzenetére


DaveNo1
veterán

Wow grat :Y milyen deck? Priest? ;]

You are not prepared.

(#84362) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#84361) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Köszi!

Ő a deck: youtube, hsreplay
Gondolom vicceltél a Priest-tel, de abból volt a legtöbb. :D És természetesen kb az egyetlen olyan matchup-ja a deck-nek ami nem favored, de nem gondolom hogy jogos lenne panaszkodnom. ;] 10-1-ben voltam mikor jött 2 zsinórban és pont le tudtam pingelgetni a másodikat. Az első úgy elvert, hogy közöm nem volt.

Ez alapján nem tudom nem ajánlani a deck-et:

És még egy golden Vectus is jött a pakkokban, úgy érzem elhasználtam minden szerencsémet.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84363) eLit-MiLan válasza NyxNyxNyx (#84359) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Az szép, grat :K

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#84364) ClydeBeka2 válasza NyxNyxNyx (#84362) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én nem tudom mi van velem.. De nem bírok kikecmeregni bronz-ból... Már nagyon felidegesít. Pedig kb ugyanezzel a deckkel megyek, de annyira szerencséje van az ellenfelemnek. Egy példa: Demon Hunter. 7 hp-m van, 3 taunt fent és jön a 9. kör amikor 8-t healelnék. 2 kártyája van, na melyik kettő... Ignore taunt és 4 damage fegyver... Egyszerűen nem értem mi van, vagy nagyon nem értem a metát, vagy túl nagy az MMR-em, vagy teljesen megváltozott a rendszer... Diamondot szinte mindig el tudtam érni a nagyon max 50 meccsemmel 1 hónapban, de most 20 meccs és még bronzban vagyok... Egyszerűen nem értem . :( :( :(

Most elkezdtem funolni Turtle Mage-el, legalább nem csak én idegesítem fel magam, hanem az ellenfelem is. :)) :))

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#84365) NyxNyxNyx válasza ClydeBeka2 (#84364) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Bronze-ban én lehet csak hoznék egy facehunter-t, vagy egy soul demon hunter-t.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#84366) ClydeBeka2 válasza NyxNyxNyx (#84365) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Igen, valószínű azzal könnyebb lenne, csak gondoltam itt még könnyebb mászni, de ez az idény agyrém... :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#84367) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Én közben kitaláltam, hogy még kellene csinálni a 10K MMR-t battlegroundsban, mielőtt jön a reset, hát lehet nem lesz meg :D
Viszont közben kicsit megtanultam Millhouset játszani, lehet vele egész jókat menni, de még mindig nagyon mákfüggőnek tartom. A meta iszonyat gyors, volt ma egy meccsem, ahol a 10. körre 3-an maradtak. Én renoval arany Calecgos builddel estem ki ott, egyszerűen felfoghatatlan, mik mennek, Jandice meg egy rák és remélem hamar kezdenek vele valamit, mert ez így nem szórakoztató. Persze, király, hogy 120/120-as pogokkal versz szét mindenkit, de amikor a lategame build az azzal egyenlő, hogy meg tudd verni Janice nyuszijait, ott azért már van baj.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84368) grizlisandor válasza fogtunder (#84367) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én is játszogattam, mondom úgy is jön a reset.
Ezek a stackelődő dolgok mérgeltek, Pogo, Razorgore simán feljebb lökném őket + 1 szinttel, meg csak kell az a +1 cost Jandice heropowerre.

(#84369) fogtunder válasza grizlisandor (#84368) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Razergore-al szerintem nincs baj, a dragon lategame build, nagyon könnyű belesülni, és egy rauergore magában nem nyer meccset. A pogo meg senkivel nem ennyire OP, csak Jandice-el. A gond az, hogy ha 1 mana lenne, akkor is OP pogoval a HP, egy csomószor nincs már mire költeni az aranyat lategame.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84370) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na nekem megint meglett a legend pedig nagyjából csak daily qztam.
BGn 9500on állok megint, volt 9700 is de most elég rossz meccsek voltak.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#84371) DaveNo1


DaveNo1
veterán

jönnek az elementalok a BGre! [link]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#84372) fogtunder válasza DaveNo1 (#84371) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hümm, egyelőre nincs előttem, hogyan fog ebből egy játszahtó végeredmény kijönni, de nagyon kíváncsi vagyok rá. csak gondolom most megint az jön, hogy akkor egy hónapig minden meccsen lesznek elementálok, ami viszont már rég unalmas lesz, mire rendes rotáció lesz, a kalózokat is rohadtul untam a végére a cannon miatt, kétlem, hogy itt ne lenne majd egy hasonlóan idegesítő minion.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84373) DaveNo1 válasza fogtunder (#84372) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én Al'akir hero powerrel nem tudok mit kezdeni, fixen kettő DS elég OP tempónak tűnik early gameben, ráadásul még late gameben is jó.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#84374) grizlisandor válasza DaveNo1 (#84371) üzenetére


grizlisandor
addikt

Huhh, lesz itt fieszta. :DDD

Ezekkel eljutunk oda, hogy nem lesz elég, hogy kivesszük a legnagyobbat és win. :B

(#84375) fausto


fausto
addikt

Megvettem goldból a battlepass-t, úgy egészen megéri, hogy az ára feleződik, de ugyanúgy 4 aréna ticket van benne. Így tulajdonképpen 600 gold volt. A dual class arénánál meg gondolom most is működni fog, hogy hagyni kell 2 vereségnél a menetet és jár érte +1 belépő.

(#84376) ClydeBeka2 válasza DaveNo1 (#84371) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Melyik decket nerfelik ezek a szerencsétlenek? A turtle Mage, amit most craftoltam le kb 6000 dustért... Kapok érte 800at. Kösz a semmit Blizzard... :((( :((( :(((

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#84377) Ka_


Ka_
csendes tag

Új dual class arena jól indult, percekig waiting for opponent, nem indult el. Kiléptem, de mire újra beléptem, 1 loss. Most a szarakodó szerver miatt buktam egyet (a netkapcsolatom rendben volt). Utána már működött, de azt a meccset buktam. Érdemes akkor most 2 buktánál megállni, jár majd így egy free ticket?

[ Szerkesztve ]

(#84378) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na kinek hogy megy a BG? én olyan jó 25%-os aránnyal vagyok top 4-ben, ha nem jandice, rag, vagy al'akirt választok, akkor kb esélytelen. tök jó, hogy úgy oldották meg a jandice kérdést, hogy csináltak két hőst, aki még sokkal erősebb, igazán elegáns.
de tényleg, az esetek többségében azt érzem, hogy hiába csinálok bármit, nem tudok nyerni.

ja, meg az is nagyon jó volt, hogy DC-zik a meccs, miközben éppen a pogokat építem, aztán újracsatlakozáskor közli, hogy akkor fáradjak a play store-ba frissíteni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84379) grizlisandor válasza fogtunder (#84378) üzenetére


grizlisandor
addikt

Még nem sikerült kiismerni az új patchet, így várat magára a BG.
BGben is havonta törlik a rankot?

(#84380) fogtunder válasza grizlisandor (#84379) üzenetére


fogtunder
nagyúr

asszem az volt a mondás, hogy minden BG pass időszak kezdetén lesz reset.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84381) Derrewyn válasza ClydeBeka2 (#84376) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Highlander Mage-emet is érinti, pedig milyen jó is volt a Turn 8 box, amivel gyakran alaposan megszívattam magamat. Mondjuk a teljes deckemet nem overdraw-olta még egyik box sem, szóval nem tudom mit szipogok itt. :DDD
Tök jó lenne egy ilyen után látni az ellenfél arcát, hogy mennyire röhög. :D

Így már nincs sok értelme a Tortollan Pilgrimnek, eddig azért jó volt duplázni az erősebb és irányított spelleket.

[ Szerkesztve ]

(#84382) grizlisandor válasza fogtunder (#84380) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azt elfogadom. :)
Legalább nem iszonyat grindfest lesz, mint a ladder. Esetleg valami rewardról nem tudunk?

(#84383) DaveNo1 válasza fogtunder (#84378) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem nem rossz eddig, olyan 75% top 4, van pár win meg elég sok második hely.

Új hőst még egyszer se kaptam viszont.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#84384) fogtunder válasza DaveNo1 (#84383) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Lehet túl sokat akartam elementálokat tolni.

Viszont Jandice nem csak pogókkal jó, 4-en maradva toltam a primalfineket, amíg nem jött egy bran, a dupla Nomis elementálokat is megették reggelire:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84385) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hó végi legendert járó 5 packban volt 3 legendas meg 4 epic, kicsit megszaladt :Y :C

You are not prepared.

(#84386) pachito válasza DaveNo1 (#84385) üzenetére


pachito
őstag

Nálam dettó (Kreen, Malicia, meg a kézlopó csaj) , alig akartam elhinni..

(#84387) grizlisandor válasza DaveNo1 (#84385) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nálam is volt legendás az új kieg valamelyik DH lapja, meg epic is jött azt hiszem 2 db.
Brawl packból meg jött a hiányzó epic lap, így Hogger kell és fullos classic szett. :B

(#84388) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Első BG kör, egy második helyezés egy dragon builddel, természetesen a Jandis nyert, ki nem találjátok Pogo builddel. :U

Nem mondtátok, hogy most már 2 típus van bannolva. :B

(#84389) DaveNo1 válasza grizlisandor (#84388) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jandiceval most már tényleg csinálhatnának valamit mert rohadt frusztráló ellene játszani. Előbb úgy lettem harmadik, hogy háromszor kaptam egy olyan Jandicet aki nem csak 2 pogot talált azonnal, hanem shifting zerusból Amalgadont kb egyből, ami kapott DS + Poisont elsőre, mindezt tier3-on. Ez így WTF? Shifting Zerust sem értem miért van még a játékban, akkora egy random szar, csak elrontja mások játékát ha valaki kap belőle egyből egy tier6-os lényt.

You are not prepared.

(#84390) grizlisandor válasza DaveNo1 (#84389) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, kicsit nevetséges.

Más:
2. kör BG 4. hely, 0 mmr eredmény
3. kör BG 7. hely, 4 db Tier 4 hero, az öreg George volt szimpatikus, early game jó volt, felmentem 4-re, hogy a TierV-ből keressel, egy nagy kaka jött, 2/3 tanunt buffer, brann, meg a DR stackelő. Kövi 2 körben semmit nem találtam, hogy mire építsek és 40 hp-t veszítettem. :U Elég is volt.

(#84391) DaveNo1 válasza grizlisandor (#84390) üzenetére


DaveNo1
veterán

4. helyért kellene adni 300-at. De lehet belső MMR függvénye is.

You are not prepared.

(#84392) grizlisandor válasza DaveNo1 (#84391) üzenetére


grizlisandor
addikt

299 mmr-en vagyok, amit az első meccsen elért 2. helyért kaptam.

(#84393) DaveNo1 válasza grizlisandor (#84392) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem lepődnék meg ha bug lenne. 4. helyért kéne kapni.

Nekem meg új hős nem jön. Nyomtam vagy 20 meccset eddig és 0* kaptam a 4 új hősből. Ez is elég érdekes.

You are not prepared.

(#84394) grizlisandor válasza DaveNo1 (#84393) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csak toltam még egyet Deathwinggel, 3 hely és arra 300 mmr-t kaptam, én ezt nem értem. :DDD

(#84395) Ka_


Ka_
csendes tag

[link] Nálam nincs ilyen Hallow's end quest. Nálatok megjelenik?

(#84396) sagem válasza Ka_ (#84395) üzenetére


sagem
addikt

volt, de tegnap, lehet hogy nem volt éppen szabad helyed amikor beadta volna?

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#84397) grizlisandor válasza Ka_ (#84395) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nekem se rémlik, de a tweet alatt is kommentekben jelzik a qt hiányát.
Mindjárt tolok egy ki és be jelentkezést(volt, hogy ezzel megoldótott az ilyen probléma), miután befejeztem a bg-t meg szabadítottam fel qt helyet.

(#84398) grizlisandor válasza grizlisandor (#84397) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem segített a ki- és bejelentkezés. :U
Talán a blizzardfix fog. :DDD

(#84399) lm83


lm83
őstag

Kedd óta nem dobta be még nektek a kvesztet?

(#84400) Ka_ válasza sagem (#84396) üzenetére


Ka_
csendes tag

Minden nap megcsináltam a daily questet, 3 üres helyem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.