Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) tomazin válasza rocket (#69642) üzenetére


tomazin
veterán

Hát én egy warrior ellen mentem ezzel, már egy fogyatékos is ki tudta volna számolni, hogy veszít, de utolsó körig amig be nem kapta a 14-es fatiquet addig kellett menni...not again.
(jah emberünk neve Darvin volt)

[ Szerkesztve ]

(#69652) saen válasza salaam (#69626) üzenetére


saen
veterán

Csak amikor már a Brian Kibler is videot csinál arról, hogy ez mekkora szar, akkor mit vár az ember? Én szinte csak ilyan paklikat fejlesztenék, mint a quest rugó, sokkal érdesebb lett volna a játék. A népnek inkább a curvestone kell, jó játékot nekik, én egy ideje nem játszom, nem is hiányzik.

(#69653) DJGABI


DJGABI
addikt

swashbulglar rouge-al aláztam meg a neutralizálós druidot. vagyis a saját lapjaival, az idolokat kevergettem vissza ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#69654) lm83 válasza DJGABI (#69653) üzenetére


lm83
őstag

Egy olyan engem is szívatott, de sztem pont azt vertem meg a fentebb említett upgrade-el

(#69655) whitezo88 válasza saen (#69652) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Akinek kell a komoJ deck meg gondókozás, menjen a pitsába magikezni vazze! :DDD

Btw a Brawl tényleg vicc, patches mindent ver, kivéve a direkt countereket amik meg mások ellen szarok, patches vs patchesnél meg szó szerint coinflip hogy ki kezd. Szép munka volt srácok!

[ Szerkesztve ]

(#69656) Chumlee válasza tomazin (#69651) üzenetére


Chumlee
senior tag

Hasonlóan jártam csak a gyerek eljutott 17-ig a sok armorral .

(#69657) #75376384 válasza whitezo88 (#69655) üzenetére


#75376384
törölt tag

A gond csak az, hogy patches alig jön szembe. Én counterrel megyek, és a fejem fogom milyen szarokkal játszanak és vernek el.

(#69658) lm83


lm83
őstag

De most csak én vagyok akinek ez tetszett, hogy gondolkodni kell melyik lap lehetne a legjobb erre? :/

(#69659) Cathfaern válasza lm83 (#69658) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem mindenkinek tetszene ha nem lenne ennyire egyértelmű válasz a kérdésre.

(#69660) fausto


fausto
addikt

100 goldot összeszedtem a győzelmek után. A napi quest attól még ad aranyat?

(#69661) sagem válasza fausto (#69660) üzenetére


sagem
addikt

Igen, a győzelmek/quest külön van

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#69662) Chumlee


Chumlee
senior tag

Na kis tesó most már farmol :DD

(#69663) fausto válasza sagem (#69661) üzenetére


fausto
addikt

Köszi!

(#69664) KaraDani válasza saen (#69652) üzenetére


KaraDani
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy nem nagyon játszol mostanában, így nem hiszem, hogy látod nagy mennyiségben mennyire rohadt idegesítő a quest rogue. A patront szidtad folyton, ez annál sokkal rosszabb szerintem játékélményre és annyira azért messze nem is nehéz játszani. (nem azt mondom, hogy könnyű, de patront jól játszani azért sokkal nehezebb volt) Ha csak ilyan paklikat fejlesztene a blizz, hogy interakció nélkül T4 eldől a játék, abban nem tudom mi lenne az élvezetes. Szerintem csak azt nem zavarja a quest rugó aki aggrot játszik, az meg ne legyen már megoldás, hogy akkor mindenkinek aggrót kellen játszania aki haladni akar. Imádom a normális kombó paklikat, ahol szépen lassan össze kell rakni a darabkákat és utána nyersz, de ez nem az.

(#69665) whitezo88 válasza KaraDani (#69664) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Én amit várok a kövi kiegben az a pve lesz, kis szórakoztatás. Nekem az adventureok mindig tetszettek, élen a Naxxal, amit nem sok tudott utolérni. Igaz, akkor még friss is volt a játék. Azt meg kétlem hogy ismét eljön a kontroll aranykor, a curvestoné és a pasziánszé a jövő. Direkt a kazuároknak fejlesztik, és egyre több nagy név fogja szépen lassan otthagyni (továbbra is népszerű lesz, de már más lesz)

Azt vettem magamon észre hogy korábban minden lap minden szövegét és zenéjét tudtam most nem (mivel a lapkészlet nagy része kuka ladderre arénát meg nem játszom mióta ilyen clowfiesta lett)

(#69666) Chumlee válasza KaraDani (#69664) üzenetére


Chumlee
senior tag

Eddig annyira sok volt az ÉRTELMES kontroll . Pap 3 dragon fire-rel lazán leszedi ,mage ice block-kal meg csak facere megy és kész . Ezek az értelmesebb kontroll kaplik . Azt meg ,hogy sírnak a Jade druid miatt ,mert elverték őket . Hát istenem ....

(#69667) Tomics


Tomics
addikt

Ennyire gyorsan sose volt meg a 30 win :DDD
Ráadásul dobott egy nefoshámán legendást +400dust
Köszi Blizz így tovább

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#69668) KaraDani válasza Chumlee (#69666) üzenetére


KaraDani
addikt

Azt nem mondtam, hogy ez rontott el mindent, de segíteni nem segít. A pap leszedi rész meg aranyos, ahhoz 3-at fel is kéne húzni, meg azt is el kéne kerülni, hogy kézből kapj egy körben 30 dmg-et, mert ilyenben is volt részem, dupla stonetuskos verzióval szemben. Mindegy mindenkinek más és más jön be, vagy mást rühhel, ez ilyen. Nekem az igazi élmény a régi controljáték volt, amikor mindenki a dekcjében levő lapokkal játszott nem random kártyákkal és tényleg matekozni kellett mindent végig, de van akinek meg az volt residentsleeper. Amióta az old godok megjöttek minden kieg ilyen cheesy idióta dolgokat akar az emberre erőltetni, hogy ne maga gondolkodjon, hanem csinálja az old godját, a jadejét, vagy a hülye questjét, értelmes magában erős lategame legendet nem adtak ki évek óta, ami volt kivették cserébe. Szerncsére kirankedeztem már magam olyan szempontból, hogy mostmár nem érdekel a rank, úgyhogy vígan instacondelek olyan dolgok ellen ami ellen nem akarok játszani és kész, így nem veszi el a kedvemet a játék.

[ Szerkesztve ]

(#69669) rocket


rocket
nagyúr

Lehet megint pack(ok)ert szavazni :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#69670) micafighter válasza KaraDani (#69643) üzenetére


micafighter
nagyúr

Épp ezt akartam irni, kicsit szomoru hogy az egyik legjobb neutral tech lap is gyakorlatilag rng :DDD :(

[ Szerkesztve ]

(#69671) tomazin válasza rocket (#69669) üzenetére


tomazin
veterán

köszi

(#69672) Chumlee válasza KaraDani (#69668) üzenetére


Chumlee
senior tag

Igazából van 2 dargon fire a packliban , 5-6 körre lesz kész a quest . A priest az aki early-ben annyi hp-t ad a minionoknak ,hogy 2 ütésből lehet leszedni. Shadow Visions-nel lehet 4- is ,de azért nincs benne .....

(#69673) KaraDani válasza Chumlee (#69672) üzenetére


KaraDani
addikt

Az, hogy van a paklidban kettő és talán ki tudsz még szedni 1-et vagy 2-t az pont azt jelenti, hogy T10 előtt 3 nálad is lesz amire szükséged lenne egy értelmes rogue player ellen. Earlyben meg a két power word shield meg annyi hp-t ad a minionoknak, te úristen, leszedehetetlenek tényleg. :U

(#69674) lm83 válasza Cathfaern (#69659) üzenetére


lm83
őstag

Hát nekem nincs ez a patches, szóval nekem nem az...
De van pár amit ki lehet próbálni:) És jó érzés ha tudsz vele nyerni
Meg szerintem ez most tényleg fun, nem...

(#69675) ETOM


ETOM
addikt

[link]

Bakker mintha brawl-t játszanék lol :O :DDD

(#69676) KISDUCK válasza KaraDani (#69616) üzenetére


KISDUCK
addikt

Lehet belőle mókás dekket csinálni simán, csináltam belőle mill változatot, komolyan mondom jól szórakoztam rajta mikor az ellenfélnek a kulcslapjai sorra égtek el. Csináltam belőle OTK verziót wildon pecsíz + gang up kombinációval még egy 30hp+8armoros magét is egy kör alatt le tudtam verni vele (7 pecsíz + 1 evi). Az összes dekk csak annak szórakoztató aki játszik vele, az ellenfélnek meg marad az agyf###.

(#69677) lm83 válasza Tomics (#69667) üzenetére


lm83
őstag

Nekem is sikerült végre legendást nyitni, ez első ungoroban,
Mágus kveszt...
Hát jobbat is el tudtam volna képzelni...

(#69678) DaveNo1


DaveNo1
veterán

1 hét múlva új kieg bejelentés

You are not prepared.

(#69679) thesound


thesound
őstag

80g trade, EU

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#69680) thesound válasza thesound (#69679) üzenetére


thesound
őstag

elkelt

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#69681) thesound


thesound
őstag

Ha úgy tekintünk erre a brawlra, hogy minél gyorsabban legyen meg, illetve minél gyorsabban lehessen letudni a napi küldetésket, akkor best brawl ever.

Kieg. jöhet,10500 gold, 11k dust.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#69682) Chumlee


Chumlee
senior tag

Mennyi az esélye 2 brawlnak ???? (Tavern)

(#69683) Chumlee válasza thesound (#69681) üzenetére


Chumlee
senior tag

Mióta gyűjtöd a goldot ?

(#69684) F-ECT$ válasza thesound (#69681) üzenetére


F-ECT$
titán

Az előző kieget előrendeltem, mert még jó áron jött az 50 pack, és így nekem is van 13k goldom meg 23k dustom (+1600 jön még a rogue questből), viszont hosszú távon gondolkozva lehet hogy nem kellene 10k-nál több goldot elkölteni rá (sőt), de majd meglátjuk a lapminőséget.

Dive ever, work never.

(#69685) Chumlee


Chumlee
senior tag

Rank 5 felet nincs win streak ? Egymás után 5 win és semmi :C

(#69686) fecasan válasza Chumlee (#69685) üzenetére


fecasan
csendes újonc

Sosem volt. A grindolás innen indul. :)

DEJA VU

(#69687) thesound válasza Chumlee (#69683) üzenetére


thesound
őstag

Az előzőt előrendeltem és 5k goldnál kezdtem gyűjteni kb. a kieg. első hetében.

FECTS
Én megvárom mi lesz. IRL moneyt nem költök rá most. Itt a nyár, kevesebbet kockulok, nameg kicsit unom is, de mégis néha jó menni pár kört. A télen meg max. előrendelek, ha úgy látom.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#69688) Chumlee válasza fecasan (#69686) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nem gond meg van a rank 4 ! :DD :DD

Én nem rég kezdtem , egy hónapja most van 2750 goldom :O
Ezt a kieget 10000 dusttal kezdtem sikerült egy szép pala decket csinálnom ;]

[ Szerkesztve ]

(#69689) F-ECT$ válasza thesound (#69687) üzenetére


F-ECT$
titán

Aki türelmes volt, az most is megúszta kevés nyitással / crafttal, legend szinten szinte nincs is "kötelező", deck és játékstílus alapján ezek beleférnek: Elise, Pyros, Waygate, Tarim, Lyra, Sherazin, Fire Plume's (és a most lényegében kirotáló Caverns).

Epic szinten mondjuk van ~10 jó, és sokszor ezekből dupla kell.

Dive ever, work never.

(#69690) Chumlee válasza F-ECT$ (#69689) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én bevallom nyitottam 30 packot legend nem esett szinte mindent kraftoltam így ment el a 10000 dust két erős deck-re .

(#69691) Chumlee


Chumlee
senior tag

Nincs pakli ami megfogja , előtte egy burn mage vert meg ...

(#69692) tomazin


tomazin
veterán

farmolnám a patcheseket untable ghoulos priesttel. a fele nem adja fel, végig kell vele tolni. eddig egyik sem nyert...annyira speciálisok, hogy hihetetlen. illetve amikor teljesen egyértelmű hunter vs hunter van az első nyer. ott is egy csomót le kell játszani, mert neki mind meg kell nyernie...nem értem az ilyeneket komolyan.

omg shield block warrior...nem jött még rá szegény,h patches is elveri, mert fatiqueba huzza magat

[ Szerkesztve ]

(#69693) tomazin válasza tomazin (#69692) üzenetére


tomazin
veterán

el kellett mennie fatiqueig, mire rájött,h nem volt jó ötlet.

mod: azért jó tyrande, mert azt tudom mondani neki, hogy brilliant ;]

[ Szerkesztve ]

(#69694) #75376384 válasza tomazin (#69693) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nem feltétlen nyer mirror esetén a kezdő. Én kaptam már ki druidatol, aki rapakolt minden lenyre +1/+1. Illetve olyan shaman is vert már el, aki bemákolt egy stormot, arról a mageről nem beszélve, amelyik miután kifogyott patchesből ellőtt egy torcht, majd köv körben, heal után topdekkelte a nagyobb verzióját, mert miért ne.
Ezek mondjuk ritka esetek, de pont elég volt a sok priest mellett, hogy a tegnapi 100g után mára hagyjam ezt a retket.
Egyébként a patches counterrel az a baj hogy sokkal lassabb mint mirror esetén azt nézni kinél van a coin majd egyből kilépni.

(#69695) tomazin válasza #75376384 (#69694) üzenetére


tomazin
veterán

Az hogy nem nyer minden esetben, hanem 80+%ban az nekem azt jelenti, hogy nem játszok le egy 15perces meccset azért, mert van 20% esélyem nyerni.

Patches counterel meg ha nem patchest kapok feladom. Csak az a baj a sok fogyatékos nem adja fel...
úgyhogy visszaálltam patchesre..

(#69696) hyperspace válasza Chumlee (#69691) üzenetére


hyperspace
őstag

Meg is érdemled. ;] t5 lethalokat miért nem teszed ide? :DDD
kappa

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#69697) Brenor válasza D1Rect (#1) üzenetére


Brenor
aktív tag

Remélem minél előbb lenerfelik ezt a szar q roguet. Állandoan üresfejű quest roguekat látok mostanában rankedon. Hogy a fenébe lehet élvezni azt a decket? Agy se kell hozzá! Bárcsak a kövi kiegbe a controlok dominálnának és nem lesznek hasonló deckek, mint ez a rogue. Blizzard helyébe nem 5re növelném hanem 6ra. Ja és a warlock questet miért nem csinálják meg játszhatóra? Azt kéne 4re vagy 5re tenni, nem azt a brainless borzalmat.

[ Szerkesztve ]

(#69698) F-ECT$ válasza Brenor (#69697) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, agy se kell. Nyomj vele párat és meglátod, hogy nem is olyan egyszerű a deck.

Dive ever, work never.

(#69699) fausto válasza Brenor (#69697) üzenetére


fausto
addikt

Volt már olyan, hogy egy kártyát kedvező irányba módosítottak?

(#69700) Chumlee válasza hyperspace (#69696) üzenetére


Chumlee
senior tag

Rank 4-ben gyakran van a sok mage miatt :(
De amúgy csak neked fogom kitenni . Az meg hülyesége ,hogy t5 lethal olyan nincs . Max T6-7 az is iszonyatos szerencse kell. :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.