Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Fireside hátlapot egy barátom nem tudja megcsinálni. Ez az event már lejárt?

(#12952) Devas


Devas
őstag

Hali, nálatok is megállt a játék néhány perce?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12953) Kashim válasza Devas (#12952) üzenetére


Kashim
őstag

Jah... szokás szerint vasárnap megint összeomlik az egész kóceráj...

(#12954) LBandi válasza Devas (#12952) üzenetére


LBandi
aktív tag

Nem csak pár percre. engem konkrétan 10 perc enem enged be.... :(((

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#12955) Devas válasza LBandi (#12954) üzenetére


Devas
őstag

Még jó hogy nemrég fejeztem be az arénát... Viszont most ezen megy el a rankedem, épp kivégezném az ellenfelem. :(((
Meddig szokott lepusztulni? Percekre vagy órákra?

Hopp beindult!
Ellenfél kivégezve! :DDD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12956) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Nekem is megadta a lapválasztásnál félbeszakadt ranked-meccset. Remélem az ellenfélnek is, ez így lenne alap, hisz nem a játékosok tehetnek a játék baromságáról.

(#12957) F-ECT$ válasza Balesz1899 (#12956) üzenetére


F-ECT$
titán

Neki valószínűleg nem.

Dive ever, work never.

(#12958) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most írta Blizzard twitteren, hogy megint problémák vanna az EU szerverrel, szóval ha lehet ne arénázzatok.

***

(#12959) Devas válasza F-ECT$ (#12957) üzenetére


Devas
őstag

Nem adta meg a Ranked győzelmem. :( Remélem a Win-streak-em azért csak nem veszik el.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12960) ollie válasza Devas (#12959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha vesztettél csillagot, akkor biztos elveszett.

***

(#12961) Balesz1899 válasza F-ECT$ (#12957) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

De ez így elég gáz. Mi alapján dönti el, hogy kinek adja meg és kinek nem? Az ellenfél sem tehetett arról, hogy a játék nem képes fél napig folyamatosan futni hiba nélkül...

(#12962) tretyak


tretyak
aktív tag

Hétvégi well played: casual, fun deck a napi küldiért, ellenfél mage, 4. köre, polymorph-ot dob Bloodmage-re...a legendary hatalma :D

(#12963) ollie válasza Balesz1899 (#12961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az veszít, akinek megszakad a kapcsolat. Ha mindkettőnek, mondjuk a szerver miatt, akkor elvileg mindkettő.

***

(#12964) Gyuri27 válasza ollie (#12958) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vicc.
Amúgy érdemes na szerón is nyomulni kicsit. Gyakorlásnak. az ideg sz.tbasz ellen pont jó. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12965) (Doki)


(Doki)
tag

Sziasztok! Itt is megpróbálkozom hátha ti tudtok segíteni, ha tudtok valami ötletet szívesen veszem, nem hiszem el, hogy erre nincs megoldás, senki nem tudja mi lehet a hiba.

Péntek óta nem indul el a Battle.net kliens folyton ezt a hibát dobálja.
Hiba
Csütörtökön még működött Péntektől már nem és semmit nem telepítettem a gépre semmit nem állítottam el, se a Diablo sem a Hearthstone nem indul el kliensnélkül. Már minden lehetségest végig zongorázta még le is töröltem a klienst leszedtem a telepítőt amint rányomok egyből ezt a hibát dobja fel, gőzöm sincs mi lehet a hiba. Windows tűzfalt használok ez nem fogja meg, Microsoft Security Essentials virusirtóm van, ez sem fogja meg, még ki is kapcsoltam így próbáltam, nem lett jó. Net hiba nem lehet mivel ide írni sem tudok, de akkor mi a francos baja van?? :F :F

(#12966) ollie válasza (Doki) (#12965) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Update-eld a flash playert, még azt is jelzi lehetséges hibakánt.

***

(#12967) (Doki) válasza ollie (#12966) üzenetére


(Doki)
tag

Erre is gondoltam friss volt fent, aztán le is töröltem hátha jó lesz, de nem lett jó.

(#12968) dejaris


dejaris
addikt

Na milyen bajnoksagban epitettek aggro mage-et, hogy lepten nyomom 3-4!!! korosokbe botlok? Jo lenne latni egy ilyen paklit, hogy megis milyen winconditionjei vannak.

(#12969) Scale


Scale
őstag

Én is erre az aranyportréra hajtok :DDD

(#12970) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FUnny and lucky moments episode 41

Ez is király volt, de Amaz-nál a végén hangosan felröhögtem. :D "Magic" :DDD

Live-Die-Respawn

(#12971) Balesz1899 válasza ollie (#12963) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

"Ha mindkettőnek, mondjuk a szerver miatt, akkor elvileg mindkettő." - Na pont ez benne az undorító. Miért a játékos szív a szerver szarakodása miatt?

(#12972) kervantas válasza dejaris (#12968) üzenetére


kervantas
aktív tag

Aggro magek: 1 2

[ Szerkesztve ]

(#12973) dejaris válasza kervantas (#12972) üzenetére


dejaris
addikt

Na ilyensmi, mint az elso, csak volt benne apprentice.

(#12974) Devas


Devas
őstag

Milyen komoly már: rank 18-on rankeden, 5 Legendary lény-t bevetett a Basic Deck-em ellen. :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12975) whitezo88 válasza Devas (#12974) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel gondolom most kezdte a reset után. olyan rank10 körül lehetett eltőte.

(#12976) F-ECT$ válasza dejaris (#12973) üzenetére


F-ECT$
titán

Van benne az is ;)

Dive ever, work never.

(#12977) dejaris válasza F-ECT$ (#12976) üzenetére


dejaris
addikt

Es tenyleg. Nagy a kisertes, hogy osszedobjak en is egyet :D

(#12978) Devas válasza whitezo88 (#12975) üzenetére


Devas
őstag

Miért nem kaptam meg a Rank 20 utáni hátlapot? Most a Rank-om 18-as. Ha volt mostanában reset, akkor gondolom egy darabig itt is ragadok amíg el nem húznak az izmosabbak.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12979) ollie válasza Devas (#12978) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A szezonos hátlapot mindig akkor kapod meg, ha lejár az adott szezon.

***

(#12980) Devas válasza kervantas (#12972) üzenetére


Devas
őstag

Megnéztem az 1-est.

Ez az Arcane Intellect kicsit gyengécske, hogy 3 manáért +1 kártya, bár Mana Wyrm-el, meg Apprentice-al hatékony lehet. Az egyik helyére én raknék inkább egy Auctioneer-t.

ollie: szezon végén nézi a legjobb helyezésem, vagy az aktuális számít?

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12981) Balesz1899 válasza Devas (#12980) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Miután 20 fölé nem tudsz visszacsúszni, így mindegy, hogy melyiket nézi :)

(#12982) F-ECT$ válasza dejaris (#12977) üzenetére


F-ECT$
titán

Én megnéztem, és lehet, hogy nem tudok vele játszani, de rohadtul nem tűnt hatékonynak. Persze, öltem vele turn 6-ban, de messze nem olyan hatékony szerintem, mint pl a Zoo.

Dive ever, work never.

(#12983) dejaris válasza F-ECT$ (#12982) üzenetére


dejaris
addikt

De megis osszecsomagoltak a handlockomat es a miracle-emet. Nem egyszer raadasul, hanem jo sokszor. Mivel anti-zoo\hunter, igy masik ket paklimmal sem szamitok semmi jora. Surgosen ra kene jonnom az ellenszerere, ami nem az, hogy dobjak ossze egy valodi controllt.

(#12984) F-ECT$ válasza dejaris (#12983) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok van belőle ladderen?

Azon nem csodálkozok, hogy a handlock kevés ellene, hiszen a lifetapek + néhány lény sebzése után kézből lenullázza a maradék ~15 hp-dat.

Dive ever, work never.

(#12985) kervantas válasza F-ECT$ (#12984) üzenetére


kervantas
aktív tag

Szegény handlock a kedvenc deckem, de olyan sok minden megveri :O

(#12986) dejaris válasza F-ECT$ (#12984) üzenetére


dejaris
addikt

Hat ma jatszodtam vagy 20 meccset, abbol 7-8 ez volt.

mzoli77: Dehogy veri sokminden, csak ez az uj csapas, zoo, cycle, shaman eeees ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#12987) kervantas válasza dejaris (#12986) üzenetére


kervantas
aktív tag

Jó jó, de zoo meg a huntard a ladder 80%-a. :D
A sámának meg pont van válasza mindenre. Hogyrohadnameg :DD

(#12988) föccer válasza kervantas (#12987) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze ha nem húzza be a 2-3 körben, akkor kb vége is. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12989) dejaris válasza kervantas (#12987) üzenetére


dejaris
addikt

Jo de ebbol a safaribol van tobb, ami nem veri.

(#12990) Phobion válasza oriic (#12970) üzenetére


Phobion
őstag

szenzációs ez a "sorozat" :DDD :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#12991) penge111


penge111
addikt

Itt az Artist azt jelenti, hogy az illető személy álmodta meg a kártyát? Tudtátok, hogy van magyar is köztük, én egy kártyánál találtam magyar nevet :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12992) whitezo88 válasza penge111 (#12991) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a grafika készítőjét jelenti.

amúgy ki milyen deckre esküszik most? 10-15. a handlock nem az igazi, a ramp hasonló. talán a kitkatz warrior ami működni látszik meg persze a zoo de azzal elvből nem játszom (ma nyomtam vele párat, sikeresen de unalmas és noskill)

[ Szerkesztve ]

(#12993) k.kristof válasza penge111 (#12991) üzenetére


k.kristof
őstag

Ők rajzolták konkrétan az eredeti WoW TCG-hez azokat a lapokat, a magyarokról itt egy írás.

[ Szerkesztve ]

(#12994) emperorka válasza whitezo88 (#12992) üzenetére


emperorka
tag

Gondolom a kolento hunterrel se nagyon szeretsz játszani,pedig rank 12-ig veresség nélkül jutottam el.Mondjuk én is kezdem már egy kicsit unni,de sajnos ramp druidot,meg a handlockot legendaryk hiányában nem tudom játszani pedig szívesen kipróbálnám

[ Szerkesztve ]

(#12995) F-ECT$ válasza whitezo88 (#12992) üzenetére


F-ECT$
titán

Tegnap Kolento egy sima priest deckkel szivatta a zoo-kat, de az a csávó nem átlagosan nyomja. (10-ből kb 7-8x játssza azt, amit én játszanék, így szinte minden meccsen van egy olyan lépése, amire nem számítok, és ez sokszor a végén meg is hozza a győzelmet számára.)

10-15 között miből van most sok? (Tegnap csak 15-ig jutottam.)

Dive ever, work never.

(#12996) whitezo88 válasza emperorka (#12994) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát nem. a vicc az hogy zsinórban 2 ilyentől kapok ki warriorral ami jó lenne ellene. előző 0-ra utött, második pedig 2x hyenával szívatott be.

(#12997) Phobion


Phobion
őstag

Melyik ingyenes, illetve kevésbé költséges deckel lehetne elérni a rank 20at? :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#12998) k.kristof válasza Phobion (#12997) üzenetére


k.kristof
őstag

Bármelyikkel, amit a meglévő lapjaidból raksz össze? Rank 20-ig nem is lehet csillagot veszíteni emlékeim szerint, előbb-utóbb meglesz az :P

[ Szerkesztve ]

(#12999) emperorka válasza whitezo88 (#12996) üzenetére


emperorka
tag

A ramp druid se jön be?A múltkor guardsmanbob-ot néztem a twitchen,zsinorban nyerte vele a meccseket,és verte a huntereket is

(#13000) whitezo88 válasza emperorka (#12999) üzenetére


whitezo88
nagyúr

imádom csak halott a metában a rushok miatt, nagyon jól kell húzni hogy nyerni lehessen.

közben zsinórban 4. safari jön ellenem :) micsoda izgalmak, micsoda változatosság. 4-ből 1 a win. az a baj hogy nem olyan mint a facehunter, hogy nem ér rá. de, ráér. az ellen szinte mindig nyertem, de kb már nincs is olyan.

mod: ismét hunter, ötödszörre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.