Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) csoki válasza F-ECT$ (#12600) üzenetére


csoki
senior tag

akkor ezt benéztem :) nem régóta van meg nekem az extra hátlap látszik, meg hogy legend ellen se játszok sűrűn arénában :B

(#12602) Scale válasza csoki (#12598) üzenetére


Scale
őstag

Ahogy előttem mondják, ez nem az a hátlap amit azért kapsz, ez a legend rankért járt :)

(#12603) F-ECT$ válasza Scale (#12596) üzenetére


F-ECT$
titán

Grat, 3 megjegyzés:
-lehet, hogy a napi q miatt paladinozik, és nem ezzel lett legend
-mindenkinek lehet rossz / jó lapjárása
-casualban általában kevésbé veszik komolyan a meccseket, főleg ha rankeden már megvan a legend

Dive ever, work never.

(#12604) Scale válasza F-ECT$ (#12603) üzenetére


Scale
őstag

Vágom, nem is gondoltam, hogy ezzel a deckkel lett legend, csak akkor is jó érzés volt elverni egy legendet egy ilyen fun paklival, mert én is azzal toltam, csak a quest kedvéért raktam össze :P

(#12605) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kolento már Asia-n is top100 legend legendary nélküli Safarival :) most 57. streamet nézve annyira easynek tűnik az egész élesbe valahogy nem úgy jönnek a lapok.

tényleg ő miért nem indult a Dreamhacken? ott lakik egy köpésre Bukaresttől szinte, asszem ukrán.

Amaz Hongkongból ment oda :D Massan tegnap mondta streamen hogy 3000 dollár lett volna az útiköltsége így inkább kihagyta... (Szöul)

[ Szerkesztve ]

(#12606) F-ECT$ válasza whitezo88 (#12605) üzenetére


F-ECT$
titán

A Safari nekem sem megy. Vagy nem jön a buzz + uth, vagy ha jön, akkor is kevés. Valószínűleg én nem érzem a paklit, mert mint látszik, másnak megy vele.

Dive ever, work never.

(#12607) Damage401


Damage401
senior tag

Up

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#12608) oriic válasza Damage401 (#12607) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Down.

Left.

Right.

:DDD

Na itt vagyok keletiben a KFC-ben gyűjjetek hármasban tolni. :)

Live-Die-Respawn

(#12609) Wolverine válasza oriic (#12597) üzenetére


Wolverine
félisten

Én is benne lennék, de nekem sincs mobil eszközöm, amint futtatható a HS... :( Oké, ezzel senki sincs előbbre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12610) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Valami hír van arról, hogy droidra mikor lesz?

(#12611) oriic válasza Fr0z3n (#12610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyár kb.

Wolverine:

Merre laksz? Notival vagyok bizonyos mértékben mobilis tudok lenni.

Live-Die-Respawn

(#12612) k.kristof válasza Fr0z3n (#12610) üzenetére


k.kristof
őstag

(#12613) Tyler Durden

Handlockba mennyire nélkülözhetetlen Jaraxxus? Olvasgattam fórumot, vki azt mondja csak hab a tortán, vki szerint elengedhetetlen. Most akarom lecraftolni Alexet hozzá, minden más megvan, emiatt kérdezném, tapasztalat vkinek?

netpeti98: mindenkinek jáccania kell aki meg akarja kapni. Amennyiben csak lóg bent és nem játszik senkivel, akkor nem adja meg.

Gyuri27: top én se, meg most nincs is arra felesleges 1600 dustom, hogy lecraftoljam :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#12614) netpeti98


netpeti98
addikt

Ha 3-man vagyunk egy hálózaton akkor mindenkinek kell játszani mindenki ellen vagy elég ha két játékos játssza le egymás ellen a meccseket?

Sajnos 110 Km-re vagyok Pesttől. :(

(#12615) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#12613) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem nincs. Mondjuk nem vagyok top játékos. :DDD
Alex jobban kell az biztos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12616) csoki válasza netpeti98 (#12614) üzenetére


csoki
senior tag

utóbbi, tehát elég ha 3ból 2 játékos gyorsan 3* elkezdi a játékot majd feladja akár :)

(#12617) Tyler Durden válasza csoki (#12616) üzenetére

Nálunk így a nem jáccónak nem adta meg..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#12618) csoki válasza Tyler Durden (#12617) üzenetére


csoki
senior tag

nyilván :) ez gondoltam triviális hogy csak azok kapják meg akik játszottak (vesztes is)

(#12619) ígyvanferi igen, nem elég csak 2-en játszani egymás ellen ha mindhárman akarják, de nem is kell mindenkinek mindenki ellen játszani ;) elég csak egy embernek mindkettővel játszani, így oké? :P

[ Szerkesztve ]

(#12619) ígyvanferi válasza csoki (#12618) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De akkor nem elég.

(#12620) netpeti98 válasza csoki (#12616) üzenetére


netpeti98
addikt

Remek akkor, megoldható, hogy valakit ráveszek, hogy játszon, és pluszba egy virtuális gépet bekapcsolok a hálózatba (ha minden igaz megoldható). Ugye a virtuális gépek használatát nem tiltják?

Szerk: megoldható WMware playerrel:[link], már csak azt kellene kideríteni, hogy mennyire ellenzi a Blizz ezt a módszert.

[ Szerkesztve ]

(#12621) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy ha valamilyen programmal megoldható, nekem az is jó, csak mondjátok el hogy mit kell csinálnom.

Live-Die-Respawn

(#12622) csoki válasza oriic (#12621) üzenetére


csoki
senior tag

itt le van írva minden, én is így csináltam meg 10 perc alatt mindennel együtt

(#12623) netpeti98 és hogyan ellenőrzik? :) ha emiatt bannolják az accom akkor így jártam, nekem csak ez az egy játék van reg-elve rá.

[ Szerkesztve ]

(#12623) netpeti98 válasza csoki (#12622) üzenetére


netpeti98
addikt

De az VPN-es megoldás és itt azt írják, hogy az tiltott:[link]

(#12624) oriic válasza csoki (#12622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát VPN-t kimarad, nem szeretem, max játékaktiváláshoz. Mindegy, téma még él, 7 óráig keletiben vagyok, aki akar jöjjön ide. :)

Live-Die-Respawn

(#12625) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#12613) üzenetére


F-ECT$
titán

A handlocknak elég sok változata van a core lapokon kívül, van amiben van Alex és Jaraxxus, van amiben csak az egyik, és van amelyikben egyik sem.

Alex:
-jó gyógyításra és támadásra is (+)
-nem lesz tőle használhatatlan a Molten (+)
-nem ad fegyvert (-)
-nem ad új hero powert (-)

Jaraxxus:
-csak gyógyításra jó (-)
-használhatatlan lesz tőle a Molten (--)
-ad fegyvert (bár most elég sokan futtatnak Harrisont) (+)
-ad új OP hero powert (++)

Általában turn 8-ra el szokott dőlni a meccs, szóval egyiket sem játszani nem olyan nagy gond, viszont ha elhúzódik a meccs, akkor valamelyik nem árt ha van. Ha mindkettő benn van, akkor jó eséllyel legalább az egyiket felhúzod, míg ha csak az egyik, akkor a meccsek kb felében nem lesz nálad még turn 10-re sem.

Dive ever, work never.

(#12626) F-ECT$ válasza netpeti98 (#12623) üzenetére


F-ECT$
titán

A cikkben a wow-os EULA van linkelve, másrészt rákerestem a VPN, Virtual, Private, Network szavakra, nem adtak releváns találatot...

Dive ever, work never.

(#12627) Phoenixy válasza F-ECT$ (#12626) üzenetére


Phoenixy
senior tag

http://us.blizzard.com/en-us/company/legal/eula.html

You agree that you will not, in whole or in part or under any circumstances, do the following:

Matchmaking: Host, provide or develop matchmaking services for the Game(s), or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard in any way, for any purpose, including without limitation unauthorized play over the internet, network play (except as expressly authorized by Blizzard), or as part of content aggregation networks;

Cheating: Create, use, offer, advertise, make available and/or distribute the following or assist therein:

any code and/or software, not expressly authorized by Blizzard, that can be used in connection with the Battle.net client, the Service, a Game and/or any component or feature thereof which changes and/or facilitates the gameplay;

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#12628) Wolverine válasza oriic (#12611) üzenetére


Wolverine
félisten

Pesterzsébet, szerintem ez nem annyira opció :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12629) whitezo88


whitezo88
nagyúr

most csináltuk meg a mana-addictosokkal, 10p install meg 1 perc a 3 concede.
Tunggle.

5en vannak fent, valakit behívtok és kész.

[ Szerkesztve ]

(#12630) whitezo88


whitezo88
nagyúr

turn4 :D

(#12631) oriic válasza whitezo88 (#12630) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Instant surrender gondolom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12632) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#12625) üzenetére

Köszi a kimerítő választ :R Ennek fényében lecraftolom Alexet és meglátom mire jutok vele köv hónapban ladderen.. Zoo, midrange, nagy tauntos druid, handlock, ezeket tervezem majd váltogatni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#12633) freemanone


freemanone
őstag

azt áruljátok már el nekem, hogy honnan a fészkes fenéből szereztek annyi dustot, hogy 1600as karikat craftoltok?

(#12634) dilipok válasza whitezo88 (#12629) üzenetére


dilipok
veterán

megvolt a 3 feladas, de nem kaptam paklit... valami kell meg?

nem szoltam, a negyedikre meglett :DDD ezuton is koszi :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12635) dejaris válasza Tyler Durden (#12613) üzenetére


dejaris
addikt

Reynad ki is vette a paklibol, mivel nem fordit a meccsen, csak skippelsz egy kort es meg is haltal.

(#12636) P00By válasza whitezo88 (#12370) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez nekem nem nagyon akar működni :B :(

(#12637) Tyler Durden válasza freemanone (#12633) üzenetére

Sok sok aréna, lehetőleg 5 és afeletti winekkel ;)

dejaris: igen, pont ő volt az 1ik akinek meglepett a véleménye, miszerint egyáltalán nem must have kategória Jar..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#12638) kervantas válasza F-ECT$ (#12625) üzenetére


kervantas
aktív tag

Alex-hez odaírhatod +nak, hogy hagy a boardon egy 8/8-at.

(#12639) freemanone válasza Tyler Durden (#12637) üzenetére


freemanone
őstag

Na az az ami nekem nem megy.... 3 a max win amit eddig kihoztam belőle. Ha jó decket draftolok akkor tuti kikapok valami elmebeteg nolifert, a rossz draft pedig magáért beszél. Pedig amúgy egész jól megy a játék. Rankeden is sikerült felmászni 13ig. Majdnem minden karit kipróbáltam, hogy tudjam mikre számíthatok. Csak a warriior maradt ki, de mint ellenfél azt is elég jól megtippelem, hogy mikor mit jattszhat ki. Reménykedtem hogy van valami más módja is a dust szerzesnek kártya bontason és arenan kívül.

(#12640) ollie válasza freemanone (#12633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokat porszívózok itthon, aztán az összegyűlt dustot játékbelivé konvertálom. :DDD

(#12639) freemanone: a topik összefoglalóban találsz sok segítséget arénához. Amúgy teljesen máshogy kell játszani, mint constructedet.

[ Szerkesztve ]

***

(#12641) xavix13


xavix13
senior tag

Ma már ez a második hasonló eset. :D (5 winnél aréna)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#12642) freemanone válasza ollie (#12640) üzenetére


freemanone
őstag

Van itt nekem automata porszívó is! 4óránként kibír 50percet akkuról! Akár még dupla áron is beszámíttatom nálad! :DDD

Köszi a tippet, elolvasom majd aztán meglátjuk! :)

(#12643) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Szerintetek az első vagy a másodikat válasszam?

[ Szerkesztve ]

(#12644) tomazin


tomazin
veterán

eddig még soha nem linkeltem draftot, kíváncsi vagyok, mit mondtok rá
inkább linkbe teszem

[ Szerkesztve ]

(#12645) ollie válasza zserrbo (#12643) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van 1 rockbiter meg 2 flametongue, szerintem ebben az esetben jó a 2.

(#12644) szalontai: olyan átlagosnak tűnik. A succubusok pl. kifejezetten rosszak.

[ Szerkesztve ]

***

(#12646) xavix13


xavix13
senior tag

Mekkora az esélye annak hogy a magenek az első 13 kártyájában van 3 flamestrike? :W

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#12647) ZS3NI válasza xavix13 (#12646) üzenetére


ZS3NI
őstag

50%

Vagy van, vagy nincs. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12648) Ereshkigal válasza xavix13 (#12646) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Attól függ... lehet akár 30 flamestrike-ja is. :DDD

(#12649) dejaris válasza Tyler Durden (#12637) üzenetére


dejaris
addikt

En mindent elhiszek neki :D

(#12650) F-ECT$ válasza freemanone (#12633) üzenetére


F-ECT$
titán

Sok játék és/vagy pénz invesztálás.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.