Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79247) m3ss válasza VoidXs (#79246) üzenetére


m3ss
veterán

Én 4 refissel is kifogyok, pedig ref alatt mozizok nagyon kicsi szobában.
:Y az kemeny...lehet ki kellene probalnom a 2 subbal mit hallok?
vagy amugy sincs ertelme egy refiset egy zarttal parban hasznalni?

nekem amugy az audyssey kalibracio 25%-ra tekertette vissza az r115 sw-n a gaint, most hogy ratoltam teljesen a falra. persze elotte se volt sokkal feljebb..irta itt vki korabban, hogy lehetoleg ne legyen 75 cm-nel tavolabb a faltol? amugy mintha elotte, 15 cm-rel elorebb jobban tetszett volna. persze nem mertem vissza rew-vel...

cavern meresek elott vissza kell allitanom az eq apot alapbeallitasra? szoval ne eqzzam a merojelet? :DDD vagy cavern meres figyelmen kivul hagyja az eq apo korrekciokat amugy is?

viszont vmelyik nap megneztem egy 3d filmet, mar reg nem neztem filmet audysseyvel. borzaszto amugy cavernhez kepest :D sztem a terhangzas sem olyan, de itt van a legkisebb kulonbseg. a centerbol jon ez a bugo hang beszedhangoknal ami regen mindig zavart, es a mely hangok egyertelmuen rosszabbak. pedig pont vmelyik spidermant neztem, aminek a hangsavjat dicsertek...de ezek a kepregeny filmek. mar tobbszor megfogadtam nem nezek meg tobbet...meg ha ilyen konnyed popcorn hangulatban vagyok se. nagyon gyengek 1-2 kiveteltol eltekintve. de 3d valasztek keves..

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.