Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82401) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Az autó csillaggarázsban áll, a nagy hidegekben a zárszerkezet "megfagy" és nem lehet becsuni az ajtót. Ilyenkor hosszabbító + hőlégfúvó kombóval rámelegítek kb 10s-ig, és már jó is. Viszont ez így elég macera.

Szükségem lenne valami akkumulátoros megoldásra. Viszont nincs szükségem nagy teljesítményre.
Pl ParkSide PHLGA 20-Li B1 SOLO
- Az I-es fokozaton a levegő hőmérséklete eléri a 250 °C-ot.
- A II-es fokozaton a készülék 550 °C le-vegőhőmérsékletet ér el.
Nekem valami sokkal olcsóbb / kisebb teljesítményű megoldás is jó lenne.
Valakinek esetleg ötlet? :R

(#82402) AssAssynn válasza bucihost (#82401) üzenetére


AssAssynn
őstag

lángszóró

akksis hajszárító

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#82403) Siriusb válasza fonok87 (#82399) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem ismertem ezt a push idomos technológiát, néztem róla videót, közben találtam egy másik technológiát is: PP-R csőhegesztés otthon
Hátha érdekel.

(#82404) TESCO-Zsömle válasza PROTRON (#82397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A présidomos megoldás -ha jól csinálják- tartósabb. Viszont az, hogy valaki nem présidommal dolgozik, nem jelenti azt, hogy gyakorlatlan. (az inkább a minden máson látszik majd meg) A munkafolyamat elejétől a végéig megegyezik mindkét idomfajta esetén, csak préses idomoknál van egy extra fázis (préselés) meg egy extra költség (gép + pofák vétele/bérlése). Cserébe a préses idomok olcsóbbak, mint az összedugósak. Mindkettőt eredendően arra találták ki, hogy gyorsítsák a munkát.

#82399fonok87 Kelox PROtec-et tartottunk mi is, jófajta, csak arra kell ügyelni, hogy U-s a rendszer, U-s cső is kell hozzá. Gipszkarton nem gáz, mert bontható, de betonba már nem tenném bele.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82405) fonok87 válasza TESCO-Zsömle (#82404) üzenetére


fonok87
aktív tag

Köszi. Betonba nem is tervezek csövet tenni, ha régi azért (én ki nem vésem), ha új akkor meg azért :D (akkor olyan megoldást tervezek amivel nem lövöm magam lábon).
Egyébként minden bontható, a kérdés a bontás módja és mértéke ;]
Igazából többek közt az érdekelt, hogy ezzel a PROtec-el dolgozhatok-e majd, mert úgy látom, hogy a szakértelem- és szerszámigénye messze a legkisebb.

#82403 Siriusb:
Köszi neked is, ennek is utánajárok :R

Truss me, I'm an engineer.

(#82406) Lacpac válasza fonok87 (#82405) üzenetére


Lacpac
őstag

Én pp-r-el csináltam meg a vizet, hideg meleg azzal ment. Feleségemmel egy délután megcsináltuk
Annyi, ha be van vakolva, a szigetelést nem szabad kihagyni, melegvíznél nagy a hőtágulás.
Kb 10 éve egy ideiglenes központi fűtés szerelést csinált az akkori főnököm a haverjánál. Októberben kellett valami gyorsan, ha jól tudom azóta is az van.

(#82407) zhali1 válasza fonok87 (#82399) üzenetére


zhali1
csendes tag

Ha félsz az idomoktól, akkor vidd végig egészben egy osztótol a végpontig. Így nem lesz a falban csatlakozó. Nincs hiba lehetőség.

(#82408) TESCO-Zsömle válasza fonok87 (#82405) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Padlófűtés nem csak ronda, de kényelmetlen is, ha nem teszed bele a betonba. ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82409) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#82404) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nálam nincs toldás, ami ne lenne szem előtt hozzáférhető helyen. Így viszont mindegy, hogy mivel lesz adott esetben baj, könnyen javítható.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#82410) do3om


do3om
addikt

Vettem valamikor a Lidlbe de vissza is vittem, akisebb gépbe volt jó. Na majd figyelek. Az hogy neten nem találok 1,2mm vastagat, csak 10,x szélesbe, nekem meg 11,x kell. Ahogy a képen látni.

Na de más, elkrzdtem a hidraulika tartályt összerakni. Jó sok heggesztés kellesz, lesz pár (kb. 5) méter. Gyakorlatilag minden oldalát végig kell varrni, a tetejét is mert szögvas megy oda. Levehető lesz a teljes teteje, hogy szerelhető legyen a bele.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#82411) draco31 válasza bucihost (#82401) üzenetére


draco31
veterán

Esetleg ha a szivargyújtó játszik, akkor van ilyen cucc.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#82412) Beni2360 válasza do3om (#82410) üzenetére


Beni2360
félisten

Nagyon szep varrat.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#82413) do3om válasza Beni2360 (#82412) üzenetére


do3om
addikt

Muszáj, nem lenne jó ha eresztene. 3-as meg 2-es lemez amiből van, még azért jól hegesztem.
Kb. 40 literes lesz ahogy számoltam. Külön mobil táp lesz.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#82414) bucihost válasza draco31 (#82411) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszi. Annó ilyet próbáltam már. Fújta is a meleg/lanygos levegőt kb fél percig majd megolvasztotta a szivargyujtót / kiégette a biztosítékot (Járó motornál) :U
Valahol a fiók mélyén megvan még a kütyü, lehet megpróbálom átalakítani akkusra. :R

(#82415) Phülöp válasza draco31 (#82411) üzenetére


Phülöp
addikt

Hasonlót használok, de hálózatról. Az autó elején van egy speckó csatlakozó, ott jön be a delej, elágazik a kasztniban, egyik ág motorfűtés, a másik megy az utastérbe, az anyósülés lábterében a konnektor, oda megy a melegítős venti.
Időzítő indulás előtt egy órával bekapcsolja, kellemesre fűtött utastér vár, leolvadt szélvédővel jegeces időben is.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#82416) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

Hangfal állványt szeretnék készíteni a két ünnep között a szexi kis Denon(párom szerint Danone :)) :D ) hangszóróimnak

Találtam egy egyszerű felépítésű megoldást, viszont nem emlékszem már, hogy vidéken otthon van e elég zártszelvény hozzá... Sajnos képet nem tudok mellékelni, de a lényeg az, hogy körülbelül két, 25x25 cm-es T alakot hegesztenék, egyik az alja lenne az állványnak, a másik pedig a teteje. A kettőt pedig 3db 1 méteres zárt szelvénnyel kötném össze úgy, hogy a T idom három végpontjára hegesztenèm. Marketplacen találtam ezt a megoldást és nagyon megtetszett. Szolid, de kellőképpen mutatós megoldás. Az lenne a kérdésem, hogy az 1 méteres szálakat van ötletetek, hogy mivel lehetne helyettesíteni, ami a zártszelvényfől elegánsabb kinézetű, és talán olcsóbb...
Remélem érthetően fogalmaztam, hogy akarom összehozni 🙂

Ja, bármilyen mutatós hangfal állvány ötletet szívesen fogadok 🙂

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#82417) macilaci78 válasza Satyricon (#82416) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kábelcsatorna, PVC-cső lefestve. :D
Töltsd meg homokkal, hogy a rezgéseket elnyelje, kell a tömeg.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#82418) TESCO-Zsömle válasza Satyricon (#82416) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fogsz egy darab deszkát, a négy sarkára alulról felcsavarozol 1-1 antigravitációs talpat, a közepére egy nullponti elemet, bekötöd gen3+ szupravezetékkel, igény esetén egy kapcsolóval és kész is vagy.

Dezső bá' a szomszéd a kerti partikhoz csinált így lebegő neutronfáklyákat. A polarizált prizma-búrákkal földöntúli színeket árasztanak.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82419) hotkar válasza Satyricon (#82416) üzenetére


hotkar
aktív tag

El ne felejtsd földelni! :))

[ Szerkesztve ]

(#82420) Essejó


Essejó
veterán

Én anno ilyet vettem a Lidl-es tűzőgéphez. link

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#82421) Gézengúz válasza Gézengúz (#82380) üzenetére


Gézengúz
addikt

Úgy látszik már legelőször is jó helyre írtam, éreztem, hogy ebből barkácsolás lesz. ;]

Szóval a Lidl-ös kardfűrész.
Telefonon majd mailben kommunikálva, végülis a termék árának visszautalása lett, arra hivatkozva, hogy most nincs ilyen cuccuk. Szerintem kamu, csak azóta biztos jócskán emelkedett az ára, így ahelyett, hogy adtak volna egy másikat, a termék árának visszautalása mellett döntöttek, ami egy nap alatt teljesült is.

Szóval most a mutatott videó alapján szétszedem és megnézem, hogy hegeszthető-e. Illetve hegeszteni biztos hegeszthető csak a kör keresztmetszetű tengelynek oda-visssza tudni kell csúszni és a hegesztésnek nem szabad kitartania.

Na szétszedem, okosabb leszek.

(#82422) do3om válasza Essejó (#82420) üzenetére


do3om
addikt

A 10,5 nem jó 1mm-el nagyobb kell. vagy belemene?
Ott a dobozon a szám M11 na haezeket a hűlye neveket lehetne tudni segítene, pl erre a méretre a kereső igy egyből dob ki találatot.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#82423) Gézengúz válasza Gézengúz (#82421) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hát ez ennyi volt, meghegesztve, holnap lesz vele meló, meglátom, hogy bírja.
Ha visszaveszek az eddigi előtolásból, akkor még tartós is lehet.

Ja, a mechanika száraz volt és poros, ettől a hibától függetlenül se ártott volna neki egy olyan zsírozás mint amit most kapott.

(#82424) Top cat válasza Gézengúz (#82423) üzenetére


Top cat
őstag

Képet fel sem raksz róla? :D Mivel hegesztetted?

(#82425) Gézengúz válasza Top cat (#82424) üzenetére


Gézengúz
addikt

Jah, nem szoktam dokumentálni, pedig igazad van, én is szívesen nézem más gányolásait. :)

Ívvel, más nincsen, faterom régi házilag barkácsoltja. Csak ne lenne olyan nehéz. :U
Keresek mostmár majd egy inverterest, nem kell nagy munkára, csak itthoni ilyesmi apróságokra.

(#82426) Top cat válasza Gézengúz (#82425) üzenetére


Top cat
őstag

Majd írd meg hogy bírja. :)

(#82427) Gézengúz válasza Top cat (#82426) üzenetére


Gézengúz
addikt

Holnap lesz pár deszka, egyből kiderül.

Szerintem innentől csak a hegesztés minősége a döntő, ha olyan valaki csinálta volna aki ért hozzá rendesen, merem állítanai, hogy erősebb lenne mint volt.

[ Szerkesztve ]

(#82428) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Elkezdtem fúrni egy áthidalót egy gyerekhinta rögzítése céljából, viszont 2-3 centi után megakadtam. 5mm-es beton-, majd vasfúrószárakkal próbálkoztam eddig, de sikertelenül. A fúrószárak újak. A gépem egy sima vezetékes fúrógép, semmi extra. Pörög szépen, de hiába nyomom, nem tudom átfúrni, amibe beleütköztem.
A kérdésem, hogy ha kisebb átmérőjű fúrószárral, vagy ugyanezekkel kitartóan fúrom, akkor van esély rá, hogy átvigyem, vagy ehhez már mindenképpen profibb fúrógépre és szárakra lesz szükségem?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#82429) NeoPampalini válasza AssAssynn (#82428) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Kábé felejtős. Az lesz a probléma, hogy ami fúró elég vékony ahhoz, hogy "mindenen" átfúrjon, az nem lesz elég hosszú. :D Én is kínlódtam így itthon idén tavasszal, aztán a felső konyhaszekrénynél elborult az agyam, hogy "valami miatt" nem tudok néhány tiplit befúrni a falba, így kb. 50 pénzért vettem egy kicsi Einhell fúrókalapácsot + néhány fúrószárat és egy laposvésőt. Hasznos volt, mert - a sikeres tipli befúrás után - a disznóólat is azzal döntöttem le pikk-pakk. :DDD

Ha nem akarsz (ennyit) költeni rá (biztos van olcsóbb megfejtés is, pl. a CMI és társai), akkor esetleg egy napra megéri bérelni egy vésőkalapácsot.

(#82430) AssAssynn válasza NeoPampalini (#82429) üzenetére


AssAssynn
őstag

Közben meglett a megoldás. Látszik régen használtam ezt a gépet. A tetején volt egy fekete kapcsoló, amiről azt hittem, hogy a sebességet váltja (mint a másiknál), ezért nem is foglalkoztam vele, de oldalra tolva feltűnt egy kis kalapács jel. :B :)) Utána már ment.
Viszont a legnagyobb fúrószáram 10-es volt, és a tipli meg picivel nagyobb, mint 11mm, úgyhogy csak nem jártam sikerrel. :O Holnap meg már a közeli boltok lefogadom zárva lesznek. :(

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#82431) Inhouse válasza AssAssynn (#82428) üzenetére


Inhouse
őstag

Azért az nem feltétlen jó megoldás, ha egy áthidalóban elfúrod az acél merevítőt is...nem véletlenül van az ott benne. Az, hogy a kerámia/beton részbe belefúrsz az még hagyján, elmegy.

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#82432) AssAssynn válasza Inhouse (#82431) üzenetére


AssAssynn
őstag

A műszaki boltban amikor szó volt a hinta rögzítéséről, pont azt mondták, hogy csakis áthidalóba fúrjam, mert az tudja megtartani, de az álmennyezet miatt amúgy se lett volna más lehetőségem. Végül ugye kiderült, hogy nem is a vas volt az oka a megakadásomnak, és hála Istennek még 12mm-es szárat is találtam ma, úgyhogy meglesz az ajándék időben. :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#82433) PROTRON válasza AssAssynn (#82432) üzenetére


PROTRON
addikt

Pont akartam írni hogy ha tegnap este időben látom az írásod, nem pedig most, akkor simán megírom hogy bátraké a cseresznye, el kell menni megkeresni a nyitva levő boltot...mert ma még péntek van, sokhelyen rendes nyitvatartás, pl Lidl-Aldi, ott is van "barkács" részleg gépekkel, szerszámokkal, alkatrészekkel, simán lehet hogy felesleges extra elemekkel de tudsz venni szettet amiben van az is ami kell.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#82434) Thorus


Thorus
aktív tag

Délelőtt megcsináltam a teraszra a kicsi asztalomat. Az egyszerű helyett kicsit túlbonyolítottam. Csapágyas zsanérok az asztallaphoz.

Azért van pár egyszerű megoldás is.

Mikor sokáig áll az eszterga és valamit csinálni kéne vele.

30Kg terhelésnél stabilan áll.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#82435) Barret001 válasza Thorus (#82434) üzenetére


Barret001
addikt

Hiába lett ilyen erős a felfogatás...Legalább 10-es kazánlemezből kellene csinálni.A pozdorja lap nagyon gyenge ide :P

(#82436) Gézengúz válasza Gézengúz (#82427) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hát nem pár deszka volt, hanem kicsit több. :)

Bírja, sőt, mivel teletömtem a mechanikát zsírral ezért csendesebb, kevésbé melegszik.
Ha huzamosabb ideig bírni fogja akkor gyakrabban beiktatok egy szétszedést, tisztítást, zsírozást.
Szerintem meghálálja.

(#82437) AssAssynn válasza PROTRON (#82433) üzenetére


AssAssynn
őstag

Itt nálunk helyben, csak kis boltok vannak, nagy áruházhoz meg többet kellene utazzak.

Más: betekertem a kampókat a tiplikbe, de az egyik tipli a művelet végén egy picit, kb. 1 milimétert visszacsúszott, mármint annyira kijött a lyukból. Gondolom a kampó vége már nekiütközött a furat végében a betonnak és ezért elkezdte maga alá gyűrni a tiplit. Most az már kérdés, hogy ezek szerint mégsem olyan jól szorul benne, de ezt adták így összepárosítva a műszakiban.
A kérdésem az, hogy szabad-e olyat csinálni, hogy kitekerem a kampót, kalapáccsal vissza beütöm a tiplit, majd újra betekerem a kampót. Vagy ettől már meggyengülne a tartása? Maradjon így, ahogy van, vagy megcsinálhatom ezt? Ugye ez egy gyerekhintát tartana egy áthidalóba fúrva.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#82438) inf3rno válasza Thorus (#82434) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jó lett.

Buliban hasznos! =]

(#82439) salaud válasza Gézengúz (#82436) üzenetére


salaud
aktív tag

Alapvető nálam több mint egy évtizede, hogy a megvásárolt gépet első használat előtt szétszedem, sorjázok, igazítok, pucolok, megtömöm zsírral. Cserébe a filléres gépeim is mennek évtizedeket. :DDD Az olcsó gépek hibáinak 90%-a visszavezethető a trehány szerelésre, kenés elégtelenségre, minőségellenőrzés hiányára. :W

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#82440) Gézengúz válasza salaud (#82439) üzenetére


Gézengúz
addikt

Garis cuccnál mit csinálsz? Lidl ugye ad 3 évet. Még csak 2-nél tartottam.
Amúgy gépszerelő vagyok, tudom, hogy az olaj fél lakatos. De a garicímke kötelez.

Végülis visszautalták az árát. És használni is tudom.

(#82441) salaud válasza Gézengúz (#82440) üzenetére


salaud
aktív tag

Nem láttam még plombált fúrógépet, stb-t. Óvatosan szedem szét, nem okozok látható nyomokat. Még nem volt belőle problémám.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#82442) Gézengúz válasza salaud (#82441) üzenetére


Gézengúz
addikt

Pont az összetételnél ott a ragasztott papír névjegy...

Lehet, hogy ügyesen le lehetne szedni, de mit rizikózzak mikor itt a 3 év gari? Pláne, hogy így most
a kecske is jóllakott meg a káposzta is megmaradt...

(#82443) PROTRON válasza Gézengúz (#82440) üzenetére


PROTRON
addikt

Sok esetben ha ismert hibajelenségről van szó, akkor a Lidl csak a gép címke matricáját kéri nem a gépet, az újat meg egyben küldik, tartozékok nélkül.
A 12k-ba kerülő aksis vízforraló is így ment gariba amikor első nap jeleztem hogy nem indul, a vigyem visszára meg azzal reagáltam hogy mindenhonnan elfogyott a készülék...
persze 20-ért próbálták neten eladni a marhák. :D

Sokan át is verik a lidl-t és jól működő gépre kérik a garanciát aztán kapnak egy vacsi újat, a régit meg eladják használt piacon...

No nem minden terméknél és nem mindig van ez az ügyintézés, plfacebook csoportban írta valaki hogy hegesztőgépet futárral elvitték, beazonosították a hibát, 2 hónap alatt eljutottak oda hogy nem rentábilis a javítás és küldtek 1 hónapra rá egy vadiújat...de erre 3 hónapot kellett várni. :D
Persze a gép maga fele annyiba került mint a kortárs márkásak...

Én az aksis forrasztópákámba szeretném majd ha lesz időm beleforrasztani a hőfok szabályzást(a fix 420 fok nem mindenhol jó), ott van az alaplapon, de kispórolták belőle.
A durva hogy a második, idei genercáiós készülék esetén az alaplapról rendesen eltüntették a lehetőséget hogy utólag belerakhass.
Tehát valaki mérnök munkaórákat töltött azzal, hogy áttervezzen egy alapvetően teljesen jól működő cuccost, hogy utána ugyanannyiért eladhassák, ugyanannyi szerelési költséggel, de 2 forrszemmel átalakítva, ami a gyártónak ugyanannyiba kerül, cserébe nem lehet potmétert hozzákötni....normális margit?

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#82444) salaud válasza Gézengúz (#82442) üzenetére


salaud
aktív tag

Egy munkára használt kéziszerszámnál aki nekem ragasztott papírzárjegyet reklamál, az hangosan lesz kiröhögve. Merthogy nem nézegetem, használom, lekopott. Van olyan Tesco Value fúrókalapácsom, amit papírdobozos verzióban vettem 11000 ft-ért úgy 10 éve. Haver egy lakásfelújjításhoz 3-at használt el belőle. Ő kivette a dobozból és használta, majd amikor beszart, visszavitte, hozta a másikat. Az enyém meg működik azóta is. Három lakást újjított fel és kifúrt rengeteg lukat panelfalba. Amikor megvettem, szétkaptam, kínai minimálzsírt kimostam belőle, sorjáztam, igazítottam, zsír, összerakás, zsír bele még. Azóta csak takarítom meg utántöltöm a zsírt bele. Működik jól.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#82445) Gézengúz válasza salaud (#82444) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mint gépszerelő egyetértek.
Mint felhasználó, nem fogom bukni a garit ha nem muszáj.

(#82446) macilaci78 válasza AssAssynn (#82428) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amit kitartó lelkesedéssel is hiába fúrtam, ott a szárat dobtam ki, mert elolvad a hegye. Volt, amelyiknek vörösen izzott a hegye. Szóval ezt az utat nem javaslom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#82447) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Kellemes ünnepeket!


Bruhe

(#82448) TESCO-Zsömle válasza Bile Demon (#82447) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mégse volt viziló? :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#82449) Bile Demon válasza TESCO-Zsömle (#82448) üzenetére


Bile Demon
őstag

Nem ám, de így legalább javítható volt. :DDD

Bruhe

(#82450) TESCO-Zsömle válasza Bile Demon (#82449) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ki kell nyomni sziloplaszttal és azzá válik. ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.