Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44201) bandus válasza macikos (#44077) üzenetére


bandus
veterán

Levrone bazeg :Y ő az én kedvencem is az összes közül, utána persze szorosan jön flex, synthol ide vagy oda...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#44202) Kassadin válasza mondomén (#44198) üzenetére


Kassadin
addikt

Beállítottság kérdése, hogy ki mit szed. Van, aki virágot, van aki hangyát. :K

(#44203) spammer válasza bandus (#44201) üzenetére


spammer
veterán

Vadállat. Jobb tric meg váll, az milyen már, atyaég....

(#44200) philoxenia: :O a szilikoncsöcsöket hagyjuk meg inkább a nőknek :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44204) Boxer001 válasza bandus (#44201) üzenetére


Boxer001
veterán

Arnoldon kívül nálam ő a Best.
Nagyon komoly...
(Most linkelni, vagy beszúrni akartam egy képet, de nem lehet, miért lehetne. :R)

Másold be a címet és beillesztem.. :D

[ Módosította: philoxenia ]

(#44205) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nekem is 18cm a csuklóm, kismadár vagyok

Ráadásul a görög ideálból is kicsúsztam, a karom meg a mellkasom vastagabb... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#44206) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Hali.
Olcsón tárcsákat nem tudtok? Vagy valakit aki tud?
Illetve vennék egy kis magnéziumot és porcerősítőt vagy izületvédőt :DDD vagy mit, a C1000 mellé.
Valami javaslat?

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#44207) gordonfreemN válasza mocsanisi (#44141) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Melled pont annyira nincs mint nekem ;]
Lehet ebből valaha is valamit csinálni? Mert az alja/közepe olyan nekem, mintha sose lenne belőle semmi... (sry magamra értem ;] )

N-vidi-A: tudok tárcsát, valami 270 körül csinálják haverék. Sztem CNC-vel ráadásul. Ecséd/Heves megye

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44208) spammer válasza N-vidi-A (#44206) üzenetére


spammer
veterán

Ca+Mg kapszula, tabletta, pezsgőtabi tökmindegy.

Ízületvédő komplex (glükozamin, kondroitin, msm): joint-x, arthroxon, arthro guard, ezeket hangoztatták. Ha fáj, szar a helyzet stb., akkor arthroxon, ezt mondták az okosok :)

Szkítek alert: nem, nem reklám, semmi közöm hozzá, nem ismerem, leszarom, bigyótek dettó. ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44209) Jojo5 válasza Ijk (#44144) üzenetére


Jojo5
őstag

nem kifejezetten neked szól, csak ezt találtam most először meg...

szóval, igen diétában néha kell 0 CH, és nem nem olyan kegyetlen ha az ember nyom kiegészítőket, lsd CH-s csodalötyi stb...

Valószínű, hogy ha szteroidot fogok használni nem fogom a 0CH-t folytatni mivel más étrendet követel meg a tömegelős téma... egyértelmű, hogy tömegelésben megfogom szabni a CH\Zsír\fehérje arányt stb..

BTW: kib@szott sokan picsognak, hogy nem nőnek stb... oké, hobbi szint, mindenki döntse el maga kinek mennyit ér meg a külső stb... én eldöntöttem, hogy legalább egyszer életemben ki szeretném próbálni milyen szteroidot használni...

és IGEN sokat görcsölök a témán, mert akárhogy is nézzük az egész testépítésben a testünkkel "szórakázunk" akármilyen szinten is áll az adott illető...

ON: mell vót', atta :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44210) spammer válasza Jojo5 (#44209) üzenetére


spammer
veterán

"néha kell 0 CH, és nem nem olyan kegyetlen ha az ember nyom kiegészítőket, lsd CH-s csodalötyi stb..."

Várjunk, akkor te most 0 CH-s napon cukros lötyit iszol edzés közben? :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44211) Jojo5 válasza spammer (#44210) üzenetére


Jojo5
őstag

nem feltétlenül, mert van olyan nap amikor cangázok 0CH-ra és akkor nincs itóka, de súlyzós edzésen igen, iszok waxymaize-os cummot, de ezt már be is írtam párszor vazz... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44212) spammer válasza Jojo5 (#44211) üzenetére


spammer
veterán

Azt tudom, hogy írtad, hogy edzésen CH-s cuccot iszol, csak nem tudtam, hogy 0 CH-s napon... Azt hittem ez még előtte volt, na mindegy, így akkor azért az már nem annyira 0 CH-s :) Azt hittem, hogy tényleg semmi CH-t nem viszel be, ezért is furcsálltam, hogy a fenébe tudsz így edzeni...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44213) Jojo5 válasza spammer (#44212) üzenetére


Jojo5
őstag

bazzeg 0CH-s napon amikor súlyzós+kardió van tuti nem vágnék bele csak úgy magában... :N

de van olyan 0CH-s nap, hogy cangázok és egész nap teljesen 0CH van szóval ez meg teljesen 0CH-s :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44214) BÁ Nutrition válasza adam_ (#44102) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezek szerinte a Vida az Atlas tervezője? ;] nem is tudtam.. :DDD
az a baj ezekkel hogy nagyon nehéz őket normálisra megépíteni. ilyenekkel mint a vida termében találkoztam már vagy 20al és csak 1 Cybex gép volt olyan ami tényleg működött. ugyanígy a vállgépnél e cybex és egy precor volt ami tényleg jó volt. többi egy kalap xar volt...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44215) spammer válasza Jojo5 (#44213) üzenetére


spammer
veterán

Erről beszélek, azt hittem, hogy te tényleg 0 CH-val nyomod a súlyzóst :D Viszont ennyi erővel súlyzós napon ehetnél rendes kaját is, az mégis csak jobb CH, mint a cukros lötty, de te tudod.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44216) gordonfreemN válasza mondomén (#44198) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mondhatni :K még ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44217) Jojo5 válasza spammer (#44215) üzenetére


Jojo5
őstag

nem úgy megy az, mivel a súlyzós edzés után nyomom a kardiót, és igazából arra is kell tartalékolni azért is van a csodalötyi...

maradjunk annyiban, hogy amit iszok az kicsit komplexebb egy kis "curkos lötyinél"... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44218) Jojo5 válasza mondomén (#44198) üzenetére


Jojo5
őstag

most mire gondolsz ?
az, hogy valaki fehérjét iszik, az ugyanúgy az étrend része, ezért is hívják táplálék kiegészítőnek :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44219) mondomén válasza gordonfreemN (#44216) üzenetére


mondomén
őstag

Nem volt sok jelentkező. :D Így is alakulsz az elképzeléseid szerint vagy mindenképp kell majd valami hozzá?
Csak azért mert most fogytam 10 kilót, azaz 70 kg vagyok 186 centihez.:) Viszont így kockás hasam (kis túlzással), nem akarom elbaszni, 5 évente egyszer ha előbukkannak. :DDD Szóval gondolkodtam valami löttyön, de félek eltakarom ami most látható...

@Jojo5
A semmi alatt a semmit értettem.:) Se fehérje, se kreatin meg ami még van, nem vágom ezeket.:)

[ Szerkesztve ]

(#44220) Jojo5 válasza mondomén (#44219) üzenetére


Jojo5
őstag

ne a "löttyön" féljél, ha rendesen kajálsz és azt kiegészíted nem lehet nagy probléma... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44221) spammer válasza mondomén (#44219) üzenetére


spammer
veterán

"Vékony embernél annyit ér a kockás has, mint kövér nőnél a nagy csöcs" ;)

Nem "kötelező" semmi, ha normálisan kajálsz, de a fehérje azért nem árt :) Meg persze vitaminok.

Amúgy 1. hsz -> alapismeretek elolvasása, nem árt :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44222) mondomén válasza spammer (#44221) üzenetére


mondomén
őstag

Nem teljesen illik rám ez a szöveg, de am jah, van benne valami.:)
Eleinte az lesz, hogy az étrendemet megpróbálom helyrepofozni. Meglátjuk ezzel mire megyek...
A linkeket meg átnézem majd.

(#44223) gordonfreemN válasza mondomén (#44219) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Sajnos nem tudok válaszolni. Azért, mert nem most kezdtem, és így nem fair.

Szóval két évvel ezelőttig elértem a ~mostani alakom, de akkoriban kreatin, fehérje, tömegnövelő, szemét kaja stb.
Akkor egy komolyabb anyagi kiadás miatt leálltam, természetesen szépen elkezdtem visszacsoffadni, majd egy idei tavaszi műtét teljesen betette a kaput, talán önmagamhoz képest is alulfogytam.

Aztán már csak "tisztán" nyomom (nyomnám) április óta. Véleményem az, hogy lazán elérhettem volna ezt a fizikumot (meg persze kitartással többet) az idők folyamán, de ezt "innen" már nem olyan perspektívában tudom mondani, mint ahogy te szeretnéd.
Ez ugye az izommemória miatt van.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44224) BÁ Nutrition válasza mondomén (#44198) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én ;)
csukló 18, kar 51
de ez megint csak egy hülye móccer izmosság mérésére, mert ma is mikor voltam edzeni és meglátott egy ismerősöm, köszönés helyett: de összeestél b+ mi van veled? beteg vagy? ;]
amúgy tényleg, péntek szombat láz, de még mindig tiszta taknyos vagyok

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44225) mondomén válasza gordonfreemN (#44223) üzenetére


mondomén
őstag

Értem. Én sem a nulláról kezdem most. Sosem estem teljesen össze, azért egy picit még látszik, hogy valamikor régen edzettem, bár lehet csak én látom így.:D
Betegség miatt fogytam, ráadásul emésztőszervi, amiből még nem jöttem ki, így a kajálás is érdekes lesz...

Amúgy ami gáz nálam az a láb. Sosem vettem rá magam, hogy lábazzak. Alapból vékonyak, szóval nem lesz könnyű növekedésre bírni őket. Valószínű csak a rúddal küzdök majd az elején.:)

(#44226) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

2,83as arány Ijk móccerrel.. oszt olyan vagyok mint aki néha lejár teniszezni talán..

mondomén: akkor te király vagy :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44227) gordonfreemN válasza BÁ Nutrition (#44224) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Jól van akkor, szar vagyok, mert én meg nem mentem betegen edzeni ;] :DDD

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44228) mondomén válasza BÁ Nutrition (#44226) üzenetére


mondomén
őstag

Lehet félreértettél valamit vagy rossz helyre raktam smilet. :)

Úgy látszik mások az elvárásaim mint a legtöbbőtöknek. 51 az már nekem hatalmas. Milyen magas vagy és hány kiló?

(#44229) BÁ Nutrition válasza gordonfreemN (#44227) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én mindig edzek betegen is, max akkor nem ha szédülök már a láztól, de az csak 39 felett van

mondomén: nyugi túl magas vagyok ahhoz hogy érjen vmit+szar a genetikám is.. ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44230) deniro2 válasza Radnix (#44182) üzenetére


deniro2
senior tag

Sejj mekkora egy görög ideál vagyok vazzeg, sőt rodoszi kolosszus, a 40-es karommal meg a 16,5-ös csuklómmal... :D
Mondjuk ez a csípő meg derék méret érdekes, mert 88-73-nak kellene lennie, ehhez képest nálam nincs különbség, 87 mindkettő... :B :D
Anno egy ideig volt 42,5-ös karom, ami még ezt a Reeves-féle ultra szimmetrikus izét is lenyomja váó... :)
Szerintem ezt a kalkulátort a hozzám hasonló nyomiknak csinálták, hogy hadd örüljenek egy picit, mielött újra tükörbe néznek és rájönnek, hogy faszság az egész... :D

(#44231) Ijk válasza deniro2 (#44230) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, én is a görög ideálra gyúrok.

BÁ: Biztos túl szálkás lettél, azért mondták hogy összeestél. Egyébként érdekes ez is, 2 éve nagyobb testzsírral kisebb izomtömeggel jobban kitöltöttem a ruháimat, most nem különbözök egy átlag embertől. De edzésen meg úgy be tudok durranni, hogy jóval nagyobbnak látszom mint régen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44232) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#44233) deniro2 válasza Ijk (#44231) üzenetére


deniro2
senior tag

A kalkulátor szerint még nem vagy meg vele :F Nekem már csak fogynom kellene... :D Bár nem tudom hogy fogok 13 centit lefaragni a mellkasomból... :D
Ja és nem tudom ki írta, hogy 22 centis a csuklója, de üzenem neki, hogy a görög módszer szerint 51-es karig meg se álljon... ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#44234) kovsol válasza God Vazzeg (#44232) üzenetére


kovsol
titán

a másik videója ahol a klipben vízipisztolyokkal lövik egymást, meg szép ázsiai csajok is vannak benne az jobb :D

May the Force be with you!

(#44235) God Vazzeg válasza kovsol (#44234) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azt még nem láttam :D

(#44236) drogery


drogery
tag

tegnap kipróbáltam a minijack-et felhúzásnál is. nagyon bedurrantam. nem atta. :(

(#44237) Zomb€€ válasza drogery (#44236) üzenetére


Zomb€€
őstag

[link]?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#44238) N-vidi-A válasza spammer (#44208) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Értem.

Ca + Mg -nek pl ez: [link] ?

Fájni nem fáj semmi, de ugye még ha itthon is csinálgatom, nagyjából folyamatosan, jobb megelőzni, az a biztos.

Joint-X amit írkálnak, 2x1-et, ahogy nézegettem, köszönöm.

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#44239) drogery válasza Zomb€€ (#44237) üzenetére


drogery
tag

micro. rosszul írtam :U

(#44240) Woodslave válasza spammer (#44212) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáld ki meg fogsz lepődni. Elsőre is, ha meg hozzászoksz pláne :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44241) gordonfreemN válasza N-vidi-A (#44238) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Azért nézd meg a proenzi3-at. Most akcióba tudtam én is venni hialuronsavval (lehet csak reklám, de legalább esélyt adok)
És nézd meg a hatóanyagok arányát a tabletták darabszámát az árért cserébe! Jobban kijössz vele.
Persze ha szitek kell, akkor nem szóltam :(

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44242) N-vidi-A válasza gordonfreemN (#44241) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Egy linket tudnál adni a termékről?
Priviben pedig jöhet némi infó a tárcsákról, nagyjából hogy néz ki, bevonat, stb.
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#44243) Depression


Depression
veterán

Maradjunk annyiban, hogy ez a kalkulátor semmit sem ér, kivéve a versenyzőknél, és talán képeken.
Akkorka a csuklóm hogy órát nem tudok hordani, mert bármely óra számlapja szélesebb, és nagyon idétlenül néz ki. Most meg, hogy jön a rossz idő, egy pulóver alatt már úgysem látszanak az arányok, ergó a nagyobb csontú izmosabbnak néz ki.
Mindehhez társul nálam egy akkora kéz, hogy vagy gyerek, vagy női kesztyű kapható rá.

És Ti sírtok a sz@r genetika miatt!????

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44244) gordonfreemN válasza Depression (#44243) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:DDD
kitartás ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44245) gordonfreemN válasza N-vidi-A (#44242) üzenetére


gordonfreemN
addikt

google proenzi3

Mégsem: a tárcsákra nem tudom mit képzeltél el, de ha csili-vili kell, akkor sportbolt, vagy hasonló. Itt ezek sima vastárcsák.
Nem tudom milyen kinézet az, amit le kellene írnom, kerek és a közepén lyuk van. Mint egy tárcsa. :)
Már írtam párszor itt a fórumban, igaz nem reklám gyanánt, hanem ha kell tudok segíteni. 270 körül van kg, ha biztosra kell, összehozlak az arccal, itt van ph!-n.
Rég óta ismerem személyesen, nem lesz gond vele.
Helyileg Ecséd.
huh

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#44246) Woodslave válasza Depression (#44243) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de legalább arányosan alacsony vagy ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44247) Boxer001 válasza Depression (#44243) üzenetére


Boxer001
veterán

Bazzeg elvetted a címem... :D

(#44248) spammer válasza N-vidi-A (#44238) üzenetére


spammer
veterán

Ebben ugyanannyi Ca+Mg van és olcsóbb: [link]

Ennél ugyan 3 tabi egy adag, de az már nagyobb napi dózis is, szóval ha napi 1-2 szedsz belőle, akkor sem rossz és több cucc is van benne [link] Ráadásul szintén olcsóbb.

---

Némmáá a Boxer hogy örömködik ;] :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#44249) N-vidi-A válasza gordonfreemN (#44245) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Rendben, köszi, az a gond itt Pestről ez nehezebb lenne, talán itt a nagy faluban kézenfekvőbb keresnem! :D

Más, akkor valaki ajánlania egy Ca + Mg kombót? Tehát egy konkrét terméket, tablettásat jobban csipáznám... :D

spammer: Közben látom, köszi, a Bigyótek jobbnak tűnik, és tényleg olcsóbb is, köszi! :R

:R

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#44250) Boxer001 válasza N-vidi-A (#44249) üzenetére


Boxer001
veterán

Én Biotech Ca+Mg+Zn-t nyomatok. Közben látom már a kolléga pont ezt linkelte. :)
spammer
Neem, legalább van amiben első voltam (hátulról), most már semmi nincs. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.