Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-20 09:38:09

LOGOUT.hu

Ha egy termék garanciális ügyintézésével kapcsolatban kérdezel, akkor a könnyebb segítségnyújtás érdekében adj meg minél többet a következő adatokból:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22114) chopin42 válasza asdf_ (#22113) üzenetére


chopin42
őstag

Alza a következőképpen ad(ott) el: az áfát levonták az árból, ezt mikor volt a bányászat, rengeteg "cég" eljátszotta velük, hogy berendelt pl 10 videókarit, megkapták áfa nélkül (az egyik ilyen tulaja én lettem, csak ezt még akkor nem tudtam: "nem kellek hozzá, alzás gari" szólt a fáma). Majd a "cég" 2-3-6 hónap múlva csődbe ment, az alzánál lekönyvelt áfá-t pedig senki nem fizette be ( legalábbis egy ideig) a hatóságoknál. Pontosabb sztorit nem tudok, csak hogy többek között ezek miatt megszüntették a garanciális ügyintézést a céges kártyáknál, ha nincs adásvételi meghatalmazással. Ezt a telefonos ügyintézők, és viszonteladók is így tudják (a kártyát egy viszonteladó vette, neki sok gondja volt céges kártyákkal, a céges gari miatt 10k-val olcsóbban vette át tőlem, de még így is tűrhető üzletet csináltam, ahogy ő is). Hozzátenném, hogy aki eladta, annak meg volt a száma, felhívtam, "nem én adtam el", adott egy számot, felhívtam, "nem tőlünk vetted, de ha mégis, utánanézek..." azóta is. Pedig egy retkes adásvételi kellett volna a kamu tulajjal meg egy pecsétnek látszó szarral. És onnan nem lehetett egyiküket sem elérni. Az eredeti eladó "Oliver" néven ténykedett, azóta már kitiltották.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.