Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#77651) kretenallat válasza KillHates (#77649) üzenetére


kretenallat
senior tag

En is erre jutottam, miutan meglatta a felesegem h meg mindig laptopokat nezegetek AZ UJ LAPTOPOMON... xD

@Mikulasba: jo neked, attol tartok, ez nem az en default statem

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#77652) Speedy007 válasza kretenallat (#77648) üzenetére


Speedy007
őstag

vagy ír az Alza-nak s hoznak át neki egy kis felárral mint itt korábban is tapasztalható volt a Legion 7 esetén

(#77653) kretenallat válasza Speedy007 (#77652) üzenetére


kretenallat
senior tag

amikor en probalkoztam athozatassal, negativ valaszt kaptam, ezert nem ajanlottam ezt a verziot. Vmivel korabban irtam is errol.

Szerk: persze ettol meg megprobalhatja.

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#77654) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mik elő nem kerülnek rovat: Lenovo Legion Y720-15IKB i7 7gen 8gb ram, 1tb hdd, gtx1060m 1 év garit ír 268k :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77655) zolipapa74 válasza kretenallat (#77648) üzenetére


zolipapa74
csendes tag

Köszi a tippet. Kicsit utánajárok, hogy működik a kinti vásárlás. Már láttam itt a fórumban, hogy többször volt téma. Bár nincs szlovák ismerősöm. Ha Párkányban megoldható lenne, akkor kb. 1 óra alatt ott vagyok. És ez a szlovák bill kiosztás is egy picit elbizonytalanít.

Köszi a választ. Neked is Speedy007

Meg gondolom ha be is hoznák, akkor már a magyar áfa menne rá és akkor már kb. 450 ezerre jönne ki. A bontottak vagy újra csomagoltak, visszaküldtek azok látom olcsóbbak, de gondolom azok kockázatosak is.

[ Szerkesztve ]

(#77656) Mr.Csizmás válasza zolipapa74 (#77655) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] Billánál van alzabox 0-24. bár egomból is közelebb van, 1-2 ezerből megfordulsz taxival is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77657) zolipapa74 válasza Mr.Csizmás (#77656) üzenetére


zolipapa74
csendes tag

Köszi, azt néztem én is ki.

(#77658) k-adi válasza kretenallat (#77653) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, mert áthozták, aztán visszavitte a user, ezt 1-2x eljátszották rövid időn belül.., majd megunták és azt mondták hogy ok, akkor kapjátok beeeee - ahogy az várható is volt.

[ Szerkesztve ]

(#77659) Greentea válasza Mr.Csizmás (#77654) üzenetére


Greentea
senior tag

Valaki jól eldugta a raktárban :DDD

(#77660) kretenallat válasza k-adi (#77658) üzenetére


kretenallat
senior tag

nekem is ez volt a benyomasom, meg is ertem oket, hogy oszinte legyek.

@zolipapa74 : jah, parkanyba le lehet rendelni, nekem is az volt a Z terv, de vegul lett mas.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#77661) Speedy007 válasza zolipapa74 (#77655) üzenetére


Speedy007
őstag

egyezik a magyarral csak a karakterek más 3 opció van egyik filléres pár száz forinttól max 3-4.000-ig vehetsz rá matricákat vagy megkeresed malák fórum társt aki Érden rá gravírozza a magyar hiányzó ékezetek vagy a harmadik ami idő igényesebb újra festik magyar karakterekkel.. Egyesek szerint ezzel ugrik a garancia is én meg kötve hiszem mert csak a sapkákat szedik le és festik át így a garancia matrica a gépben nem sérül.. Asztali gépek esetén sem ugrik a garancia a mechanikus billentyűzeteket esetén ha a kupakokat vagy a sapkákat egyedivé szabod

(#77662) Pyttawrx válasza Mr.Csizmás (#77654) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Írják, h használt.
Használt vagy szervizelt, hibátlanul működő termék. A csomag nem szükségszerűen tartalmazza az összes tartozékot, de ez a teljes körű használatban nem jelent akadályt. 12 hónapos garanciával.

(#77663) Mr.Csizmás válasza Pyttawrx (#77662) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sokszor vitrines, vagy kiállított nyomkodós gépeket értékesítenek ilyen címen. ha valaki vinné, személyes átvétellel érdemes, hogy rögtön vissza lehessen adni, ha kajli valami.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77664) zolipapa74 válasza Speedy007 (#77661) üzenetére


zolipapa74
csendes tag

Köszi a választ. Még rágódom a témán, mert azért bár tutti sokkal jobb az RTX 3060, de a megálmodott kereten azért túl megy egy picit. Láttam hardveraprón is 425 ezerért. Lehet megspórolnám az ügyintézés utazás mizériát. + ki tudja a bankom hogy váltaná át euróra (tuti nem jól), Láttam az lenovo-shop.sk oldalon is picivel olcsóbban, de rájön a magyar áfa különbözet akkor ugyanott vagyok.

(#77665) echterion válasza zolipapa74 (#77664) üzenetére


echterion
nagyúr

A váltást ingyenes Revolut-tal középárfolyamra tudod rakni, azzal sokat lehet spórolni kinti vásárlásoknál.

**********

(#77666) zolipapa74 válasza echterion (#77665) üzenetére


zolipapa74
csendes tag

Köszi! Sejtettem, hogy ez lesz a válasz. :)
Már hallottam róla többször is, de még nem volt rá szükségem.

(#77667) Speedy007 válasza zolipapa74 (#77664) üzenetére


Speedy007
őstag

Picit rosszul tudod, két féle képpen lehet vásárolni a szomszédban forintban és a helyifizető eszközzel. Mikor én a lenovo-shop.sk-nál vettem az RTX 3060-s Legion 5-t felkínáltí hogy FT-ban vagy €-ban akarsz fizetni az előbbi esetben 20-30.000-t vágot még rá +-ba a vétel áron felül.€ esetén értelem szerűen annyiért veszed meg amennyiért hirdették. Ha jól emlékszem az Alzánál mikor vettem a Legion =-t ott már csak €-t engedet csak használni.

Itthon szerintem kéz alól annyira nem éri meg sokan nyerészkedésből adják tovább tisztelet a kivételnek de nem rossz alternatíva hanem akarsz még egy vagyont rá locsolni azért mert magyar nyelvű karakterekkel van ellátva a gép..

(#77668) Speedy007


Speedy007
őstag

Lenovonak már új fehér színe van eddig ilyen néven futott "Stingray White" most már "Glacier White" fatázi néven adják a fehér masináikat a szomszédban egyenlőre egyet láttam eladót a www.lenovo-shop.sk-n 800.000-s áron a fehér mikor volt 760.000-t adták 3070Ti-vel de a szlovák alzánál is ennyiért adják.

(#77669) nggabi válasza Speedy007 (#77668) üzenetére


nggabi
nagyúr

A Glacier White magyarul b.zisfehér ;]

Én is láttam tegnap, az már új prod kóddal van 16IAH7H.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#77670) Speedy007 válasza nggabi (#77669) üzenetére


Speedy007
őstag

kinek mi. Bár én is szemezgetek az allin hozzá való full készülék fóliával s lehet hogy veszek a Legion 7-re fehér karbon fóliát rá ..

(#77671) nggabi válasza Speedy007 (#77670) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is gondolkoztam rajta, de közben megszoktam a fehéret. bár a te kályhaszürke L7-edért odaadnám :)

"szenyor dzsíííí"

(#77672) Speedy007 válasza nggabi (#77671) üzenetére


Speedy007
őstag

Bár így sem panaszkodhatok mert a fekete Legion 5-höz képest áldás a színe mert az a szöszt meg a port valamint az ujjlenyomatokat gyűjtötte rendesen ám

(#77673) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Na kellett kis takarítás, meg a ventikben (CPU venti) volt kis por is amit kifújtam :D
A MODDOLT hűtőpad meg tolta rá a port rendesen, de így legalább látom, hogy ez a pozíció tökéletes és jó helyre fújja a friss levegőt ;]

Graphene M.2 bordákon még nem cseréltem le az O gyűrűket (már megvettem, de majd 1x lecserélem mind :D) jó az ami van jelenleg... :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77674) nggabi válasza MaxxDamage (#77673) üzenetére


nggabi
nagyúr

van heat pipe is bőven. mint mag :D akinek sikerült az élet :U

"szenyor dzsíííí"

(#77675) Hubba12 válasza nggabi (#77674) üzenetére


Hubba12
senior tag

Zseni az a gép. Az ő gépénél csak az alien gépek tetszenek jobban.

Csak az ASUS!

(#77676) MaxxDamage válasza nggabi (#77674) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ugyan már... sok maghoz sok heatpipe kell... a PCS-nek mondtam múltkor, hogy a hűtés lehetne full Vapor Chamberes, nem csak az a 4 h. pipe és még brutálisabb volna a hűtése a vasnak.. :D /PremaBIOS-t nem kaptam, de saját felelősségre engedélyezték a beszerzését és használatát, csak nem tudom honnan beszerezni, így kimarad az sajna...!!!/ :(((
Amúgy van sok minden Plusz cucc és ez csak egy fiók...van ami tele van minden sz*rr*l kb. de újak és van már a Heatsink csavarok alá M3 és M4-s Poliamid alátét is, majd ha pasztázni kell és szétkapom, akkor az is lesz betéve a csavarok alá és az M.2 bordák lefogató O-ringek is cserélve lesznek :K [kép]
X170-hez van eddig a legtöbb kiegészítőm, tartozék és alkatrész amit fel lehet(ne) használni és 1x még jól jöhet...már csak a H2O-s full heatsink hiányozna (de értelme nincs, mert 300k+ pénzégetés lenne csak...( na majd lesz még itt 1-2 hasznos tartozék) eGPU ház meg majd vidikari (40xx, 500xx gen. vagy afeletti VGA..még ráér!)

A Clevo/PCS és Az Asus is hasznosnak találta az ötletem, TB3 porton eGPU házba majd x év múlva akkori genes nV VGA-t hajtani...a CPU valszeg még bőven ki fogja szolgálni. :DDD
RM2 leszek asszem... :DD

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77677) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Anno 6 éve szintén itt tájékozódtam és nem bántam meg, így újra itt kérdeznék.
Akkor egy Dell 7559-est vettem 6700K proci 960m videókártya 16 giga ram. A mai napig ezt a gépet használom elsősorban munkára, nem is keveset.
Mivel főleg Autocaddel és hasonló mérnöki programokkal dolgozom, így kell az erős proci, a sok memória és a jó videókártya.
Játszani már kevesebbet játszom, de időnként ellövöldöznék egy egy Cod szériával, ne adj Isten mással.
Alapvetően asztalnál használom, 90%-ban hűtőpadon külső monitorral és billenytűzettel, de időnként kell, hogy vigyem magammal.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen gépet tudnátok jó szívvel hosszabb távra ajánlani? Ahogy nézegettem ez most 600-800 e ft körüli kategória, így nem kapkodnám el.
A másik kérdés, hogy felmerült bennem, hogy amikor hordozom, akkor nem nagyon kell a bika videókártya, nem járható út e egy külső házas videókártya, ami azért erősebb is, mint a beépített vagy ez még mindig teljesen elhalt dolog?
Gépekből néztem a Dell G15 5511-es sorozatot, az MSI különböző sorozatait (igaz nem lenne rossz a num pad), esetleg Asus Rog sorozatból, de még az Acer Predator is szóba került. Egy ideje nem követtem a fejlesztéseket, így minden segítséget megköszönök.
Ja, 32 giga ramot szeretnék, a háttértár nem létszükséglet a nagy.
Köszönöm a válaszokat.

(#77678) KillHates válasza Kobak 27 (#77677) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Ha nem kell igazán combos VGA, akkor lehet, hogy gamer gép helyett inkább egy erős procival és közepes VGA-val szerelt munkaállomást néznék. Fontos, hogy legyen rajta Thundebolt 3 vagy 4-es port (inkább 4-es) és akkor az bővíthető egy TB GPU dokkolóval:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77679) DamianB válasza KillHates (#77678) üzenetére


DamianB
őstag

+1

A jó proci 32 GB nem szar ram az sokat el vissza a keretből . Én is arra gondoltam mint KH

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#77680) DamianB válasza MaxxDamage (#77673) üzenetére


DamianB
őstag

Nagyon tetszik a hűtőpadod . Nézegettem ilyeneket yton . Ha jól láttom Noctua . A tápot hogy oldottad meg ? Láttam rá több megoldást .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#77681) MaxxDamage válasza DamianB (#77680) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

ITT megtalálhatod. :K
40k volt cakli pakk költségre. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77682) cyberkind válasza MaxxDamage (#77681) üzenetére


cyberkind
félisten

Fck, nem is tudtam, hogy a Noctua (de inkább bárki), már gyárt usb-ről hajtható ventiket, lehet én is megcsinálom ezt, mert jó az általad is használt Genesis Oxid 250, de lehetne jobb is, ha másban nem, legalább a ventik minőségében. :D
Egy kérdés ha csak 12-es ventiket használnék, akkor ráférne több is mint 2db venti, vagy akkor is csak 2, így nem is lenne értelme kisebbet venni? :R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#77683) MaxxDamage válasza cyberkind (#77682) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Érdemesebb a 14-es ventit (2 db) venni sok szempontot figyelembe véve. :K
/levegő áramlás, zaj, méret és 5v/USB - 2x USB portba is csatlakoztathatod egyesével, de el is bírhatja egy (Y kábellel) ha olyan a port, vagy TB port biztos elviszi/
Én sokat "nyomoztam" és gyártói spec alapján ezt választottam, ez volt a legjobb megoldás!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77684) cyberkind válasza MaxxDamage (#77683) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, elültetted a bogarat a fülembe. :D :))

Paranormal Cocktivity

(#77685) MaxxDamage válasza cyberkind (#77684) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha engem kérdezel...nem volt olcsó, de összességében megérte és ennek tudatában jobban alszom :DD

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77686) cyberkind válasza MaxxDamage (#77685) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit megfigyeltem eddig szinte minden gyártónál, legyen az a jól menő Deepcool, vagy csak egy átnevezett Klim (vagy bármilyen nevű), a ventiken mindenki spórol, iszonyat szar minőségű az összesnél, és emellett nem a legjobb a hatásfok is. :)

Tehát valszeg cserélni fogok, nem most merült ez fel, csak eddig abban a hitben voltam, hogy forrasztani kéne, mert nem létezik usb-ről működtetett venti. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#77687) MaxxDamage válasza cyberkind (#77686) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen.
Van forrasztásos megoldás is, de minek az ha van USB-s is? ;)
Noctua nagyon f*sza gyártó és ajanlott, de drága.
Hiába...a jót meg kell fizetni és nem érdemes sajnálni rá a casht.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77688) RM007 válasza MaxxDamage (#77681) üzenetére


RM007
addikt

Nekem is ilyen van U3 Plus csak 5 db(3+2) kis ventilátor van befogva irányított céllal. Nem megy mindig. Szerintem az egyik legszebb laptophűtő konstrukció.
Ja igen én jelenleg ezeket a ventiket külső usb telefontöltőről üzemeltetem.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#77689) DamianB válasza cyberkind (#77684) üzenetére


DamianB
őstag

Még jó hogy rá kérdeztem ;) .
Én is agyalok rajta majd a jövőben meglátom .

Maxx hőfokokban milyen javulást láttál ? Noctua régóta ismerem tudom róla hogy nagyon halk azt nem is kérdezem.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#77690) KillHates válasza cyberkind (#77686) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem a 10 éves Notepal U3-asom (ez van Maxx-nek is) gyári ventije most kezdett el szólni.
Nem mondanám, hogy szar lenne a gyári, én eddig nagyon meg voltam elégedve vele.
Most keresek majd valami 5V-os csapágyazott slim ventit és bízom benne, hogy az is fogja bírni egy darabig...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77691) KillHates válasza DamianB (#77689) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha a gép terhelve van, akkor alig ér valamit a hűtőpad, ott a gép hűtésének kell megoldani a thermikus terhelést. De kis terhelésnél, vagy idle hangtalanná és hűvössé lehet vele varázsolni a gépet.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77692) KillHates


KillHates
nagyúr

Nagyon úgy néz ki, hogy nem kell izgulnunk a desktop 12-ik generációs processzorokkal szerelt neotebook-okért:
(katt a képre és a videó indul)

Igen; úgy meghajlik az LGA1700-as foglalatú proci a hűtés felrakása után, hogy "át lehet köpni" utána a fogalalat és a proci között. Reméljük mire oda jut Maxx, hogy lecseréli 12-ik genes gépre az X170-et, addigra megoldják ezt a fiaskót...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77693) 2018 válasza KillHates (#77692) üzenetére


2018
aktív tag

Mint a banan ugy hajlik szerencsetlen. :DDD Ez csak asztali gep lefogatasara vonatkozik a notiera nem szerintem. Foleg ha bga-s gepet vesz max. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77694) MaxxDamage válasza KillHates (#77692) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Fasza! :U :)) :B

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#77695) KillHates válasza 2018 (#77693) üzenetére


KillHates
nagyúr

Írtam is, hogy desktop :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77696) KillHates válasza MaxxDamage (#77694) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kelleni fog oda a direct-die! :K :B 👍👍

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#77697) echterion válasza KillHates (#77692) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem fogják, mert Intel bácsi szerint ez így jó, ettől még nem lép át a 100 fokos határt a proci (persze, hogy nem, mert letrottyol :DDD ).

**********

(#77698) hito válasza Raymond (#77591) üzenetére


hito
nagyúr

Ugyanazt írja. Nem oldotta meg a dolgot :O Esetleg egyéb javaslat?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#77699) Raymond válasza hito (#77698) üzenetére


Raymond
félisten

Mas otlet nincs sajnos. A fejlesztot meg mindig megkerdezheted, vesztenivalo nem sok van.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#77700) Musaka


Musaka
senior tag

Sziasztok.

Lenovo Legion 5 usb-c portján (ami tudja a DisplayPort 1.4 et) szeretném a monitorom használni.

Ez az átalakító jó lehet [link] ?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.