Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#61467) Ubul86 válasza Mydgard (#61465) üzenetére


Ubul86
őstag

jó hallani ezt, elvileg csak a 9. gennél bacták el a heliost, legalábbis gagoék itt nagyon szidták és kb ugyanaz volt a belseje, mint az én Nitro 7-esemnek, egymás melletti ventik, közös hőcső, egymás melegítése
A turbo kikapcsolása sokat segít tény, de sokat is veszíthet az ember sebességben. Én még szerencsés vagyok, 2.4ghz-nél megállt a 9750h

szerintem ha újabb ~3 évre keresel, akkor min 2070-es vga-t néznék, 1660ti/2060 már a kötelező minimum

a belinkelt gépet simán választanám én is, de azért max ajánlásra. Elsősorban ugye mindig téma a kijelző, és az sRGB értéke (én mondjuk külső monitoron használom a gépet 99%-on mostanság, szóval lényegtelen).

A hűtésről érdemes videókat/notebookcheck hogy milyen, googleben nézegetve nem túl acélos, de legalább a két szélen helyezkedik el a venti :D

[link]
Ahogy nézem, ez az, legtöbb helyen pont a melegedést írják, bár úgy legtöbb gépre ez igaz, meg hát vékony, 1.7 kg :O nem csoda. Újrapasztázás persze segíthet rajta + uv.

Hát, én elsősorban 2070-es gépeket keresnék, és utána szűkítenék, de ez csak én vagyok.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.