Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84389) fecaga21 válasza ProEvoFan (#84387) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Szerintem kicsit túlzás amit írsz, nekem E10 C-ém van. Szerintem nem hallottunk még igazán minőségű fülhallgatót. Én így elhallgatom vele mobilon a metált, de nem elég részletes szerintem, a basszus, meg a dob nem a legjobb minőség szerintem, ilyen átlagosnak mondanám ezt a fülest, az az ellenérv szól mellette, hogy tudom váltani a számokat a vvezetékről, de nekem nem ad annyi pluszt, Inkább kiadnék 5-6000-et egy bármilyen másik agybadugósért, nem hiszem hogy annyira érzékelném a difit a két füles között hogy megérje azt a plusz 6000-et. Mondom nem fikázni akarom, csak szerintem annyit nem ér mint amit lehetne venni érte 5-6.000-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.