Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#683) brembo válasza rumos14 (#681) üzenetére


brembo
tag

Nem velem e-maileztél, legalábbis én nem tudok róla. :)
A kábel hosszával nekem nincs gondom, szerintem kényelmes az elrendezés is. A jobboldalit hátul elvezetve használom, és mivel ez sokkal hosszab, akkor sem kell a hátam mögött keresgélnem, ha kiveszem, és a nyakamban hagyom. A hosszabítot meg nem is nagyon használom, legfeljebb ha otthon használom. Amúgy belső zsebből elég anélkül is, és legalább nem kell küzdeni a sok zsinórral.
Ami a rohadást illeti, attól én is tartottam, ennek ellenére megvettem, mert sajna ebben a kategóriában nem ismerek jobbat, és bízom benne, hogy ez már másik széria. De említettem a boltban, és azt mondták, kicserélik ha szétmegy (egy éven belül).
Igazából semmi bajom vele, csak az új senire hajtok, igaz még nem lehet kapni errefelé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.