Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#554) vili13 válasza rumos14 (#527) üzenetére


vili13
őstag

Én is iAudio, sőt G3 lejátszóval próbálgatom a Plugot, de nem találtam még tökéletes beállítást hozzá. A ''tényleg szar'' minősítést e tény, valamint az EX-71-gyel és PX-200-zal való összehasonlítás kapcsán kapta nálam. Akármit csinálok a BBE-vel vagy az EQ-val, sehogy nem az igazi, és nem a helytelen bedugás miatti kevés basszus, hanem a tompa összes többi zavar. Pedig már a Mach3Bass-t is levettem a nálam default 10-ről egészen 4-ig (több lépésben) + BBE=4, EQ=(0,0,0,3,6) - szinte már egész hallgatható, de a nagyon jótól szvsz. messze van. Remélem, idővel megszokom, és átminősíthetem a ''nem is olyan nagyon szar'' kategóriába.
A ''6e-t megért'' meg már a pozitívumokat is tartalmazza, a drót szét nem rohadásával kapcsolatos reményeimet is beleértve. Azt kell mondjam, a külső zajokat sokkal jobban kizárja a többinél, és nem utolsósorban ezzel már a rádió is hallgatható (PX-200-hoz néha kevés volt nekem a rádió max.38-as hangereje is), és a rádióból is hallatszik a basszus (ehhez az EX-71 is kevés volt). Így már nem tűnik nagyon rossz kompromisszumnak, utcára tulajdonképpen megfelel, inkább megér 6k-t mint a Sony 10-et pár hónapra, és határozottan jobb a Sennheiser MX-eknél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.