Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35982) #16820480 válasza zack (#35971) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha masszivabb füles kell, akkor a GR07 biztosan nem lesz csalódás. A 06 is már egy elég korrekt darab, meglepően jól összerakva. Ráadásul állitható a vetőcsöve, igy igazitható, hogy jobban a füledben maradjon.
Amúgy ha mélykiemelős füles kell, akkor arra ilyen kategóriában általában a dinamikus driveres cuccok jók. Emlitették az SE215-öt is, ez tényleg kicsit közelebb van ahhoz a hangképhez, amit a Sennheiserek tudnak, nagyon massziv darab, de az is igaz, hogy a magasabb kategóriás füleseik bizony ennél sokkal jobbak (és drágábbak is). De egyébként telefonhoz nem vagyok benne biztos, hogy megéri ilyen több tizezres kategóriát venni, a sok belezsúfolt elektronika miatt nem lesz olyan szép tiszta a hangja egy ilyen forrásnak, hogy kijöjjön a profibb fülesek közti különbség.

Narakh: Simán megéri szerintem még ipodhoz is ilyen fülest venni! Én telefonnal használtam leginkább, és ott is előjött a különbség mondjuk egy Creative EP630-hoz képest (ami elvileg egy átcimkézett CX200 vagy CX300).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.