Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14108) Dave™


Dave™
nagyúr

Na hogy gyakorlatiasabb hsz is legyen: az utóbbi napokban egyre többet veszem elő a TD-t. Főleg Nu Bossa/Nu Jazz jellegű zenékkel szeretem hallgatni (pl. Aganju), mert passzol a TD energikussága a stílushoz. Szerintem kb. mostanra lett teljesen bejáratva, az elején beletettem 10-15 órát, de utána sokat pihent szegény :D Azóta sokkal jobban egyben lett a teljes hangkép :) Emlékeim szerint az elején sokkal hivalkodóbb volt a basszus, ami most sem lett számottevően gyengébb, csak kevésbé direkt, jobban beleolvad a füles karakterébe, nem lóg ki belőle. Elő is veszem az XT-t, kíváncsi vagyok az milyen ennyi idő után :)

Kár, hogy az embernek nincs 4 v. 6 füle 2 v. 3 aggyal párosítva :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.