Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Luissimo válasza tariattila (#14400) üzenetére


Luissimo
veterán

maraggyámáncsendben, pont a romfőzési szakácskönyvbejegyzésedet olvasgatom.
egyébkéntmeg van a poweramp-ban egy folders/lib menű, illetve egy add to playlist menü is , ottan kellene bogarásznod az asszony slágergyüjteményének ürügyében kifolyólag. :))

(#14402) tariattila válasza Luissimo (#14401) üzenetére


tariattila
veterán

na nehogy már playlisthez kelljen hozzáadnom azért, hogy csak egy mappát játszon le... :U
akkor inkább a gyári lejátszót használom!

vagy veszek egy mp3 cuccot...de ettől tartok kissé mert hangminőségben nem tudom milyen árkategóriától kapom ezt amit az sgs tud :F
ezt valaki vágja egyébként? kösz

[ Szerkesztve ]

(#14403) Luissimo válasza tariattila (#14402) üzenetére


Luissimo
veterán

:DD desokbajodvan, akkor asszonycsere. vagy telefoncsere.vagy eszmecsere. vagy ilyesmi. :F :))

(#14404) tariattila válasza Luissimo (#14403) üzenetére


tariattila
veterán

azt mondod? hmmm meggondolandó...
mibe kerül egy válás manapság? :DDD

te milyen fülest használsz amúgy ? még mielőtt szétoffoljuk a topikt...
és bléddel nyomod vagy valami rendes lejátszóval? ;]

[ Szerkesztve ]

(#14405) Luissimo válasza tariattila (#14404) üzenetére


Luissimo
veterán

Válás?
a mohamedánok kitaláltáka költséghatékonyabb megoldást erre, bár ottmeg kicsit sok az anyós, az a mellékhatása megvan a dolognak.
;] ;] ;] ;] ;]
Neeeem, a Blade-el telefonálok, csak kerestem rá egy rendesebb lejátszóprogit, mert ha az ember valahol unatkozik, akkor filmetnéz rajta és rádiot vagy zenéket hallgat, miközben netezik vagy játszik rajta.

offoljuk szét, hajrá, majdcsak nemjön a robot ! :D
egyébkéntmeg nem off !

kis lista:
ami volt:
- sony ex51 illetve egy ex 71 is, de megadták magukat.(most megvan javítva, a right az eredeti 71-es a left a még szóló 51-es, tehát öszvér !
ami van:
-sennh cx 500 (jó, kényelmes, szeretem a hangját, bár aszondják mű)
-sennh cx 300II/400II ( még bontatlanok()igazából egyik majd az asszonyé lesz a másik a srácé)
-soundmagic PL30 (jó, keveset járatott, még fejlődőképes, sporthoz/több mozgáshoz , hasznos a fülpántja) és szinte nemis érzed, hogy a füledben van, a cx500-al megegyező kényelmet nyújt !

-Xears TD 100II (mély basszusokkal)(kevésbé kényelmes a fülben)
-Xears XR 120 PRO II (kevesebb basszussal, kiegyensúlyozott hangzással, nagy széles térrel, kiválóan szelektál)(kevésbé kényelmes a fülben)
- Brainwavz M1 (a legujabb kedvenc, nagyon bejön a hangja, élethű, nem mesterkélt, kiváló) ha fekszel az ágyban símán oldalra tudsz fordulni a fejeddel is ugy , hogy a füledben van.
na ezt a Xears-ekkel nemtudod megcsinálni, mert más a "benyomása"

Persze ezekhez kell egy rendes lejátszó, amivel FLAC-eket , wma-kat játszhat az emberfia.
EGY ILYENFAJTA mongyuk.

ezeelőtt egy StormBlue lejátszóm volt, csak sajna az nemtud flac-et játszani.
(most pihen a fiókban) :D

[ Szerkesztve ]

(#14406) tariattila válasza Luissimo (#14405) üzenetére


tariattila
veterán

azt nem mondod hogy kapacitiv amoledes mp3 lejáccód van ?? mellé meg egy bléd? :U
akkor értem már hogy a zene fontosabb..
nekem cx400II/TDIIIBW/XR120pro

az a lejáccó nem eladó? nekem elég az mp3 is'..... :DDD

(#14407) válasza tariattila (#14402) üzenetére



őstag

Ha már minőségi zenehallgatásról van szó, az SGS-ed boldogul a 24bites formátumokkal. Elvileg a Flac Player igen, és az meg fut Androidon. Komolyan érdekel megköszönném ha kipróbálnád. Innen tudsz letölteni. Ingyé :K

Én ha beledöglök sem fogok külön lejátszó venni, :DDD pedig technikailag vannak elég tisztességes dolgok. FIIO X3 coax digitális kimenet, kb. dupla convertel, stb. igaz még meg sem jelet. :DD

[ Szerkesztve ]

(#14408) Dave™ válasza bigmasterg (#14397) üzenetére


Dave™
nagyúr

Már gondoltam én is rá, hogy olcsóbb lenne a legolcsóbb új szériás fülest megvenni, eladni a gumik nélkül vagy más gumiharangokkal és a Hybrideket megtartani :) Csak ugye macerás. A 82 és 85 sokkal régebbi modellek, gondolom azért nem Hybrid járt hozzájuk. Ha jól vettem észre, csak az újabb modelleknél van Hybrid, tehát nem árfüggő.

(#14409) Luissimo válasza (#14407) üzenetére


Luissimo
veterán

:Y Psztt, neszójjá senkinek, de nemakarja a zasszonynak adni a zokostelefonját, mer smucig. :)) :DD
egyébként nemeladó a StormBlue, mert még vannak rá igények a családban.

(#14410) tariattila válasza (#14407) üzenetére


tariattila
veterán

A topikja szerint sokan hallgatnak vele flac forátumot... hogy milyen szoftverrel azt passz...
Azt sem tudom azt mivel, hogy kell konvertálni :DDD
a hangminôséggel szerintem nincs gond... de mp3 fronton nem vagyok képben mit érné meg venni ha ki akarnám váltani...

[ Szerkesztve ]

(#14411) Dave™ válasza Luissimo (#14405) üzenetére


Dave™
nagyúr

Próbáltad már a Foobar ABX pluginjét? 320-as mp3 és flac között a legtöbben nem tudják megmondani a különbséget még nagyon komoly fejhallgatókkal sem. Ha 10-ből 10-szer sikerül a vakteszt, meghívlak egy sörre :) Bármilyen fülhallgatót vagy fejhallgatót használhatsz. A lejátszón is jó lenne, csak ott ugye nehéz kivitelezni a vaktesztet :)

[ Szerkesztve ]

(#14412) Luissimo válasza tariattila (#14410) üzenetére


Luissimo
veterán

énis sokat gondolkodtam, mikor kerestem a jézuskának feladatot tavaly, hogy milyet hozzon.
de ezt a Cowon-t nembántam meg.
200 dolcsi volt és 32 gigán mindenelfér.

Nagyon megszerettem, amellett hogy touch screenes is, vannak neki hardver gombjai is, zsebben is tudod vezérelni , nemkell tapogatni a kijelzőt mindig ( hangerő, léptetés, könyvtár le/fel, pause/play, gyorstekerés stb ) mind elérhető hardvergombon.
Nem egy síma mp3 lejátszó, filmeket is játszik , egy nyaralásra elég elvinni, mert van hozzá tv out kábel is, olyan mint egy kis videolejátszó .

nagyonpöpec...

[ Szerkesztve ]

(#14413) gingus


gingus
csendes tag

Sziasztok!
Ajándékba szeretnék venni fülest. A célszemély sport és repülés közben hallgat mp3 lejátszót. A sport miatt sok pörgős zenét nyomat, emiatt jó, ha jól dübörög a zene :)
A mielőtt utánaolvastam azt gondoltam egy sport Sennheisert vásárolok.... Amivel annyi a baj, hogy nem megy az öltönyéhez.... ;)
Aztán találtam ezeket: Scosche IDR355md,Bose Mobile In-Ear, Shure SE115, Klipsch S4, Monster powerbeat...aztán olvastam a fórumot az Xears tapasztalatokat és most nem tudom mit vegyek.... Mit tanácsoltok? Vegyek egy sportos fülest a futáshoz, meg egy Xearst az igényesebb zenéhez utazáshoz? Az utóbbi mennyire bírná a sportos igénybevételt?
Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#14414) Luissimo válasza gingus (#14413) üzenetére


Luissimo
veterán

Háááát, először is , öltönyben ne fusson , ne repüljön, ne lovagoljon és főleg ne ússzon !! :))
egyébiránt ,jólgondolod.
szerintem az Xears kiesne a füléből egy dugóhúzónál. :DD
vegyél olyan fülest amin fülpánt van, pl. Soundmagic PL30, esetleg PL50.
másokhoz is van ilyesmi tartó.

[ Szerkesztve ]

(#14415) gingus válasza Luissimo (#14414) üzenetére


gingus
csendes tag

:DD Köszi, akkor nem vontam le túl hibás konzekvenciát, pedig bevallom elég rendesen megkavarodtam :D

(#14416) válasza tariattila (#14410) üzenetére



őstag

A Galaxyban ha jól tudom Colibri CPU van, ami ARM Cortex A8 magra épűl. Ez van az iPhonokba is, csak a GPU más. Tehát, ha nincs letíltva akkor kellene vinnie a 24bites formátumot megfeleló driverrel, ami lehet a Flac Player. Convertálnid nem kell, csak az általam belinkelt oldalról letőlteni egy Flac vagy Wav 24bit/ 96kHz zenét. Ez párszáz Mega. Azt behúzod a lejátszóba, úgy mint ahogy az MP3-at szoktad. Szerintem lejátsza simán.

Nekem van egy öskövület iRiverem (merevlemezes :D ) de a Cowon, iAudió is jól szól amit nálunk is lehet kapni. De ha mindenáron külön lejátszót akarsz akkor kint kellene kötülnézni. HiFiMan a legjobbak egyike, aztán a FiiO. Nekem a Fiio X3-nak tetszik a felépítése, sajnos, vagy jó, hogy nem érintőképernyős, rozsdamentes acél ház, jó konverter. Suportja is az egyik legjobb a piacon. Dokkolója N9 egyben fejhallgató-erősítő is, rendelkezik analóg ki-bemenettel, bármilyen házi hifi-be könnyen integrálható. De mint ma már minden, ez is kínai :W [link]

[ Szerkesztve ]

(#14417) válasza gingus (#14413) üzenetére



őstag

Látom a ár nem dominál. :) Csak akkor nem értem, miért a szemeteket nézted ki? :Y
Amik érdekesek lehetnek, az a Fischer Audio DBA-02, Audio-Technica ATH-CK10, HiFiMan RE262, és ha nem sajnálsz rá $380 EarSonics SM3.

[ Szerkesztve ]

(#14418) majom2 válasza gingus (#14413) üzenetére


majom2
senior tag

ha sokat repül, akkor mindenképpen olyan kell ami nagyon jól szigeteli a külső zajokat. minimum in-ear (vagy valami aktív zajszűrős cucc, abban viszont nem szeret majd sportolni, mert azok már nagyok). egyébként a nagy háttérzaj miatt (repcsi+sport) a "minőség" nem nagyon fog hallatszani. sok mély legyen benne, arra figyelj :)

SÖ: 24 bites zenelejátszás mobilon :) ezen most jót nevettem, köszi :)

(#14419) makesz1989


makesz1989
tag

Sziasztok!

Fülhallgató vásárlás előtt állok, és a hozzászólásaitok alapján két márka keltette fel az érdeklődésemet igazán. A Xears és a Brainwavz. Utóbbiról elég keveset tudok. Hol lehet beszerezni, árkategória, hangzás, stb... össze tudnátok kicsit hasonlítani nekem a két márka füleseit (előnyök-hátrányok)? (TD, XR, M1, M2)

Előre is hálás köszönetem!

(#14420) válasza majom2 (#14418) üzenetére



őstag

Az a te bajod :DD

(#14421) gingus válasza (#14417) üzenetére


gingus
csendes tag

Jól látodnem az ár döntő, hanem hogy minőséget kapjon és tudja használni :)
Az hogy a szemeteket találtam meg, az annak köszönhető, hogy nem értek hozzá és csak gugliztam, meg olvastam egészen addig, amíg ide jutottam és kérdeztem ;)
Köszönöm a tanácsokat nézem a cuccokat!

(#14422) Dave™ válasza makesz1989 (#14419) üzenetére


Dave™
nagyúr

TD: kiemelt mély, meleg tónus, lágyabb hangzás.
XR: részben kiemelt magas (van pár tüske állítólag), közel természetes karakter, részletesebb a TD-nél, élesebb hangzással.

Luissimo rendelkezik ebből a legnagyobb palettával, TD, XR, M1.

[ Szerkesztve ]

(#14423) gingus válasza majom2 (#14418) üzenetére


gingus
csendes tag

Köszönöm :) Mindenképp agybadugósat szeretnék venni és mivel egy elég vacak fülese volt, szerintem bármelyik itt ajánlottból választok, az hatalmas változás lesz neki hangzásban :)

(#14424) válasza majom2 (#14418) üzenetére



őstag

Ez egy wav24bit/96kHz de van DXD352,8kHz mintavételű is amit futtat.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14425) válasza gingus (#14421) üzenetére



őstag

Még egy kis segítség [link]

(#14426) DemonDani válasza bigmasterg (#14397) üzenetére


DemonDani
addikt

Érdekes a méretválaszték ami jár mellé. M S SS utóbbi jelzése nem a legszerencsésebb :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14427) majom2 válasza (#14424) üzenetére


majom2
senior tag

aha, ez nagyszerű.
már csak a következő kérdéseim vannak:
- mire képes a dac az sgs-ben
- van e olyan minőségű hf erősítő benne ahol nem tűnik el a különbség
- milyen hangeszköz képest ezt a különbséget megszólaltatni
- hallja-e a hallgató (a fülével) a különbséget

és ha nem haragszol, most nevetek tovább :)

(#14428) válasza majom2 (#14427) üzenetére



őstag

Ha figyelmesen követed a portált, ahol hamarosan olvashatod. Egy cikk formájában részletesen levezetem, ahol válazt is kaphatsz a kérdéseidre.

(#14429) zack válasza bigmasterg (#14397) üzenetére


zack
nagyúr

Mi a tipusa a fülesnek? Lehet így egyszerűbb lesz hybrid haranghoz jutnom. A fülest meg eladom bárkinek 2k-ért. Hány pár van hozzá?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14430) themebuilder válasza bigmasterg (#14397) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ha jól látom akkor ez Sony MDR-EX33LP

Gyári honlap

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14431) bigmasterg válasza zack (#14429) üzenetére


bigmasterg
addikt

Összes kérdésedre ott van a válasz a képen.
Amúgy MDR-EX33LP .
3 gumi volt hozzá a következő méretekben: M, S, SS.
4200ftért volt kirakva, de ki volt írva, hogy minden fej/fülhallgatóból -20% kedvezmény.
(árgépes ár is ennyire jön ki.)
Ha lett volna hozzá a másik fajta közép is, vagy egy L, akkor lehet megveszem, de két kicsivel nem hiszem, hogy túl sok mindent tudtam volna kezdeni..

Dave:
Nem tudom, hogy nekem melyik kellene, lehet tényleg nagy lenne az L-es, de főleg a két fajta közepes méretű lett volna számomra érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#14432) Dave™ válasza bigmasterg (#14431) üzenetére


Dave™
nagyúr

A két kicsi átmérőre ugyanakkora, az SS viszont rövidebb 1-2mm-el, mint a sima S. Ezért is short small. A nagy viszont igencsak nagy, tuti hogy neked az kell?

Közepesből csak egy fajta van Hybridnél, leszámítva az EX1000 speckó csomagját, de abban is ugyanakkora az átmérője mindhárom M-nek, csak van short, sima, meg long. Átmérőből csak S, M, L van egy variációban. Egyébként kb. akkorák, mint az átlag gumik, pl. a Sennheiser közép pont ugyanakkora átmérőjű, mint a Hybrid közép, csak utóbbi kicsit hegyesebb.

[ Szerkesztve ]

(#14433) themebuilder válasza bigmasterg (#14431) üzenetére


themebuilder
senior tag

Így néz ki a Sony Hybrid utángyártott, 800Ft körül kapható:

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#14434) bigmasterg válasza Dave™ (#14432) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ja, én meg azt hittem / úgy rémlett, mintha valaki írta volna, hogy két két közepes méretű van valamelyik utángyártott csomagban.
Hát akkor nem maradt más hátra, mint a harangok miatt venni egy ex1000-et, a fülhallgatót meg eldobni. :DDD

Mondjuk az ex33-nál is úgy nézni ki a dolog, hogy egy pár közepesért vennék meg egy fülhallgatót, amit azért nem fogok...
Amúgy teljesen jól elvagyok a denon haranggal az XR-en, csak megláttam ezt a boltban és elkezdtem matekozni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#14435) Dave™ válasza bigmasterg (#14434) üzenetére


Dave™
nagyúr

Valaki írta, valóban, de úgy értette, hogy a két középső, a négyből az M meg az S van középen :)

Az eredeti EP-EX10A 2500 Ft szállítással, a nagy meg talán még a kicsi is eladható belőle szerintem, tehát így olcsósítható. Vagy van a nagyon megközelítő utángyártott, jóval olcsóbban.

(#14436) majom2 válasza (#14428) üzenetére


majom2
senior tag

nagyszerű, légyszi dobj egy pü-t ha megjelenik, nehogy lemaradjak róla. köszi :)

(#14437) válasza majom2 (#14436) üzenetére



őstag

Feltétlen, még akkor is ha nem mindenben értünk egyet, és sajnos Te képviseled a többség álláspontját. De nem akarok Kopernikusz sorsára jutni. :D

[ Szerkesztve ]

(#14438) .mf


.mf
veterán

Ha már itt a harangoknál vagyunk, szivacs ill. bi-flange harangot szerintetek merre találni? Normál szilikon már gyűlt össze néhány pár otthon, de ilyeneket nem láttam.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#14439) válasza majom2 (#14436) üzenetére



őstag

Még csak annyit, hogy tesztsorozatok lesznek benne, ami különböző aspektusból közelíti meg a dolgokat, tehát minimum egy hónapot kell rá várni. :K

(#14440) zack válasza majom2 (#14418) üzenetére


zack
nagyúr

"24 bites zenelejátszás mobilon ezen most jót nevettem, köszi"

Nevethetsz rajta, de van különbség. Nekem 5 szám van az i4-en 24bit,88,2kHz,3000kbit/s minőségben, és van különbség (leginkább dinamikában van érezhető változás).
Az már más kérdés hogy i4-en kívül mi az ami hasonló paraméterekkel rendelkező zenéket lejátszik...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14441) majom2 válasza (#14439) üzenetére


majom2
senior tag

Kíváncsian várom!

Zack, SÖ
Annyit azért kérdeznék, h a telókban lévő dac + a felüláteresztő szűrő paramétereivel tisztában vagytok? Mit tudtok ezekről?

(#14442) zack válasza majom2 (#14441) üzenetére


zack
nagyúr

A DAC-ról ennyit tudok: 5.generációs Wolfson 24bit DAC

Egyéb paramétereket nem ismerek, de ha találsz valmit, kérlek oszd meg velünk. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14443) válasza zack (#14440) üzenetére



őstag

Úgy ahogy mondod, képzeld el ezt most egy DBA-02-vel, vagy valami hasonlóval. :Y

majom2

Gondolom felharmonikusokra utalsz/aggódsz, de nem akarok most még belemenni a részletekbe. Sokkal több van benne, mint amire mindenki gondol.

[ Szerkesztve ]

(#14444) válasza majom2 (#14441) üzenetére



őstag

Bemelegítésnek egyenlőre ennyi [link]

[ Szerkesztve ]

(#14445) DemonDani válasza zack (#14442) üzenetére


DemonDani
addikt

SGS ről van szó? mert akkor ez van benne: Wolfson WM8994
a fiszon4 meg Cirrus CS42L61 elvileg ha erre gondoltok

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#14446) zack válasza DemonDani (#14445) üzenetére


zack
nagyúr

Ezeket a specifikációkat találtam róla, bár ezek az L73 speckói, tehát valami nagy ködösítés van infók terén, mert van L55 meg L73.
L61 a Cirrus honlapján sincs... :U Ennyi erővel akár Wolfson codec is lehet benne. :U

Stereo DAC to Headphone Amplifier

 94 dB Dynamic Range (A-wtd)
 -81 dB THD+N into 32 Ω
 Integrated Step-down/Inverting Charge Pump
 Class H Amplifier - Automatic Supply Adj.
– High Efficiency
– Low EMI
 Pseudo-differential Ground-centered Outputs
 High HP Power Output at -70/-81 dB THD+N
– 2 x 17/8.5 mW into 16/32 Ω @ 1.8 V
 Pop and Click Suppression
 Analog Vol. Ctl. (+12 to -50 dB in 1 dB steps; to
-76 dB in 2 dB steps) with Zero-cross Trans.
 Digital Vol. Ctl. (+12 to -102 dB in 0.5 dB steps)
with Soft-ramp Transitions
 Programmable Peak-detect and Limiter

Szóval isten se tudja, mi is van benne valójában. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14447) zack


zack
nagyúr

De találtam ilyet is:
"The Cirrus Logic 338S0589 audio codec (also used in the iPad)".

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14448) zack


zack
nagyúr

Elvileg a 3GS:
"The iphone 3gs and touch 3g had the Cirrus Logic CS42L61"

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14449) zack


zack
nagyúr

Nos...Nem volt kis idő, de megvan a megoldás.

iPad, iPhone 4: Cirrus Logic 338S0589
Samsung Galaxy Tab, Wave, Galaxy S: Wolfson WM8994E

És akkor itt a head-fi tesztje...[link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14450) majom2


majom2
senior tag

Köszi srácok a linkeket meg az adatgyűjtést! :R
Megvan a délutáni olvasnivalóm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.