Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-11-09 14:16:34

LOGOUT.hu

Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51824) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves Fórumozók!
Frissítettem az összefoglalót, valamint a topik neve is változott.
Remélem ezekkel a változásokkal itt több tapasztalat/eszme csere fog létrejönni, mivel kicsit szabadabb, lazább lehete ezentúl ez a topik.

Mindenkinek további jó fórumozást!

Hozzászólások

(#17887) HSM válasza Bodor (#17885) üzenetére


HSM
félisten

Ezt alá tudom támasztani. Nálam is először véletlen SATA2-es portban volt a 840 PRO, és semmivel nem lett gyorsabb "érzésre", mikor átdugtam SATA3-ra. Szóval simán elhiszem, hogy egy jobb (!!!) tömörítős a mindennapok során is kielégítő sebességet nyújt. Ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy durvább terhelésen (mondjuk egy méretesebb programfrissítés telepítése) komoly előnyhöz jutna egy valódi, tömörítés nélküli meghajtó, főleg, mivel rengeteg állomány már alapból tömörítve kerül tárolásra programokon belül is.

Az utolsó pontod is érthető pszichológiailag, ugyanakkor ettől függetlenül az egy kissé túl optimista szám lesz úgy. ;)

(#17886) proof88: Az az élettartam-számolgatós rész nagyon amatőr. Meg se említi pl. hogy a meghajtók mérete is nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  SSD kibeszélő (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.