Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115674) micafighter válasza ayo (#115673) üzenetére


micafighter
nagyúr

Konzolon azért más a helyzet, többen vesznek egy játékot, közösen rendelnek elő (mondjuk ez multinál nem tudom müködik-e vagy mennyire müködik, de abban is biztos vagyok hogy a vásárlóknak nem a 100%-a multizik cod/bf-nél sem). Na meg mivel a régi játékot el tudod adni, igy azért kisebb a költsége az újnak, szerintem a legtöbb konzolosnál nincs meg az elmúlt 10 év összes cod és bf része, csak a legutóbbi részek, mindig az aktuális. Mivel minden évben jön az új rész, igy a játékosbázis mindig vándorol az új részre gondolom.. PC-n ez jóval költségesebb, a régi részt nem tudod eladni, ráadásul multi játékról beszélünk, ha a multi érdekel akkor nem várhatsz éveket az akcióra mert addig már kijött 3 új rész és azokkal játszanak az emberek.. Ugyhogy ha játszani akarsz, akkor minden évben vedd meg teljes áron az uj részt. Nem csodálom hogy kihalt a PC játékosbázis ilyen üzleti modell mellett :N

Csak azért furcsa amikor ilyen üzleti modellel azt mondják hogy hát a PC-t lesz@rjuk mert ott kevés a játékos. Lenne ott is játékos ha nem minden évben jönne új rész, minimális gameplay újítással.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.