Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106254) Źşë' válasza cyberkind (#106238) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem olyan érzésem van ezzel a minn'el meg max'al h picit agyatlan volt az aki (mármint a kiadónál) ezeket így papírra vetette... az a minimum proci intelből egy régi generációt dobnak be oda, illetve ha már 2011es modell akkor már az elötte lévő szériáknak is vígan kellene vinniük (pláne az említett, még mai napig erősnek mondható i5 procival :U ), de sztem még i3ak is simán csapatják majd, gameplayekből annyira mű lesz a játék, én semmi fizikát nem láttam benne szinte - akkor ott van a minimumon a 6 giga memória, na nemár ez önmagában vicces :DDD a vga azzal a 2 giga vrammal, 660sem annyira régi és gyenge sztem (kb 4 éves), azzal a min konfiggal sztem simán elmenne a gta5 médiumon :D ez egy hasraütök és írok egy sys specs-t, az is fura hogy az illető 660 és 1060 as vgakat célozta meg alsó és legeslegfelső határként :) ezen is csak mosolyogni tudok

(#106247) cyberkind nekem bejött a bf1, ill. ha minden igaz lesz singli, vagyis remélem h lesz, tetszik a játék, és erősen eltekintek attól hogy ez ww1 a sok automata fegyver miatt, kb a végére kezdtek bejönni tudtommal az automata fegyverek, ill. voltak előtte is csak azok gépágyúk voltak nem smg-k és csak 1-2típus, nem veszem meg 16ezerért, mert ennyiért pcre sztem nem szabadna árusítani játékokat, rablás (konzolra sem, de az nem érdekel mert nincs és sztem nem is lesz), de sajna ez a tendencia, azt gondolom hogy a 8-9ezres árkategória még elmegy day1 gamekre, de konzoloknál is az a közel 20ezer egy játékért azért erős

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.