Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105951) Csapoati válasza kriszpontaz (#105948) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, egy Sanctuary RPG mennyivel lenne jobb 4K-ban? :P

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105952) Dilikutya válasza Agyzuzo (#105947) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi ez a tonnányi szemét a jobb oldalon? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105953) kriszpontaz válasza Dilikutya (#105952) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#105954) Agyzuzo válasza kriszpontaz (#105948) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Alap. ;] Termelődjön csak a köv. sale-ra való. :D

A jobb oldalon a sok szemét amúgy az 8GadgetPack, plusz fent van egy Classic Shell. Nehezen engedem el a Win7-es berögződéseket.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105955) maross válasza tomsolo (#105925) üzenetére


maross
veterán

Ne viccelj mar, nagyitoval kell keresni a jatekokat ami nem megy 60-nal. Na es ha neha leesik 50-re, akkor mi van? Vagy ha ket opciot ultrarol le kell szedni high-ra? Ugy se latom a kulonbseget, fullhd meg 4k kozott viszont elegge...Halistennek AA nem kell ra, mert rosszabbul fog kinezni (vicc nelkul, a szep eles kepbol ilyen elmosott dolog lesz), AA nelkul meg szinte mindenhol megvan a 60.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105956) arty válasza FollowTheORI (#105945) üzenetére


arty
veterán

perifériás látás, hátha még nem hallottál róla ;) ;) ;)

---

(#105955) maross

"Ne viccelj mar, nagyitoval kell keresni a jatekokat ami nem megy 60-nal. Na es ha neha leesik 50-re, akkor mi van?"

:Y

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105957) Agyzuzo válasza maross (#105955) üzenetére


Agyzuzo
addikt

:K

Az új Deus Ex az ELSŐ játék ahol a fény és árnyék effektetek 1-el vissza kellett vennem a maximumról hogy meglegyen az 50 fps. De szerintem előbb-utóbb ki fogják azt is pöcsölni, mert nagyon optimizálatlannak tűnik. De ilyenek hogy GTA 5 (ULTRA FŰVEL!!!), Witcher 3, Doom, stb. kimaxolva 50-60 fps-en mennek. Nem kell ezt nagyon túlparázni. Meg 8x MSAA-t erőltetni 4k-val. ;] Pl. egy Pinball FX2 valami hihetetlen mennyivel jobb UHD-ban, az összes asztal sokkal részletesebb, látszik mindig pici apró részlet ami FullHD-ban csak egy kis homályos rész.

arty: :DDD

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105958) Crytek


Crytek
veterán

Whispers - Értékelhetetlen játékhoz szokás szerinte a lehető legszarabb engine választás. Ezt a 30-40 perces végigjátszást se bírja ki 4-5 crash nélkül.Véletlenül se ajánlom senkinek se. Ha van játék amit a kártyák adhatnak el (akiket ez érdekel) akkor ez 100%-ig az. :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105959) FollowTheORI válasza arty (#105956) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem... mi az? USB-s?

;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105960) #79621120


#79621120
törölt tag

(#105961) tomsolo


tomsolo
őstag

Steamen Epistory kulcsot lehet nyerni annak aki végigtolja demot

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105962) tomsolo


tomsolo
őstag

Kijött a Titan Quest Anniversary Edition - elvbe akinek megvolt a 2 rész az megkapta ingyen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105963) #79621120 válasza tomsolo (#105962) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#105964) eami válasza tomsolo (#105962) üzenetére


eami
addikt

yay, +1 sor :DDD

(#105965) tomsolo válasza eami (#105964) üzenetére


tomsolo
őstag

külön kártyái vannak szal...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105966) AtHoS válasza tomsolo (#105962) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem csak elvben, hanem valóban :K

read-only mode on the forum

(#105967) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#105962) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Belehet szerezni olcsóbban?

(#105968) wesker24 válasza lkksioskdl3 (#105967) üzenetére


wesker24
senior tag

Alapból 75 % kedvezmény van rá (5 euro) ha nincs meg az alapjáték vagy a kiegészítő !

Hova legyen ennél már olcsóbb ? :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#105969) lkksioskdl3 válasza wesker24 (#105968) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

1-2 $ :DDD

(#105970) Sirpi válasza tomsolo (#105965) üzenetére


Sirpi
senior tag

És dobja is? Nekem a Kitűzők fülön nem jelenik meg (emiatt az idle master sem indítja el).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#105971) wesker24 válasza Sirpi (#105970) üzenetére


wesker24
senior tag

Egy ilyen játékot játszani kell nem pedig IDLE Master-rel farmolni vazee, :DDD Hát nem szégyelled magad régebbi idök egyik legjobb játékát lefarmolod ? :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#105972) wesker24 válasza lkksioskdl3 (#105969) üzenetére


wesker24
senior tag

Akkor ezek szerint lemaradtál a Humble Bundle-röl amikor 1 dolcsi volt a Titan Quest GOLD régen (alap+kieg) :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#105973) lkksioskdl3 válasza wesker24 (#105972) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Akkor esetleg maradt valakinek a bundliból? ;]

(#105974) wesker24 válasza lkksioskdl3 (#105973) üzenetére


wesker24
senior tag

A Titan Quest Gold Humble Bundle-ben már nagyon rég volt szerintem nem is ebben az évben volt hanem tavaly. Az hogy maradt-e valakinek az jó kérdés :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#105975) vorosmarti válasza wesker24 (#105974) üzenetére


vorosmarti
senior tag

3-4 euroert szokott lenni a Gold Edition nagyobb site-okon (ig, humble, stb...) elég sokszor. Nem kizárt h lesz kampánya most is a megjelenés miatt...

(#105976) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Wingamestoreral mi van? Eddig vettem ott 11 játékot, rendelés után kb 5-10 perccel mindig kaptam a kódot, most a 13 dollár levétele után két órával még mindig feldolgozásra vár, holott a bank már integetett a pénzemnek.

(#105977) tomsolo válasza Hokunda (#105976) üzenetére


tomsolo
őstag

Hét napot vártan legutóbb. 4 levelet írtam a supportnak sőt 6. nap pp dispute is ment.

Egy kurva sort nem írtak vissza, csak az email jött hogy ott a kulcs.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105978) Hokunda válasza tomsolo (#105977) üzenetére


Hokunda
aktív tag

De az a gondom, hogy nekem meg még ott sincs :DDD Azért vicces, hogy digitális terjesztésnél napokat, órákat kell várni. Mondjuk nekem még "csak" fél nap ment el, de ha reggelig nincs semmi én is megírom az első levelet.

(#105979) tomsolo válasza Hokunda (#105978) üzenetére


tomsolo
őstag

7 napig volt nekem is processing purchase, holot seperc alatt beseperték a pénzt, még számla is jött csak a cucc nem

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105980) maross


maross
veterán

Emberek, desura el es virul? Oldal van, árak vannak, kliens mukodik...miota?

Az elso boldog embernek itt egy QBQBQB desura kulcs, es ez ad steam keyt is a megfelelo oldalon.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105981) xuser válasza maross (#105980) üzenetére


xuser
tag

köszi, kipróbáltam tényleg megy minden

(#105982) Hokunda válasza tomsolo (#105979) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Két perce megjött a cucc, így 10 órával az átutalás után kész vagyunk, mehet a xcom2 season pass. ;]

(#105983) tomsolo


tomsolo
őstag

Jópofa ez a Dragon Fin Soup. Megérte a majd egy dollárját 12 társával együtt. :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105984) Crytek válasza tomsolo (#105983) üzenetére


Crytek
veterán

Micsoda ? Miközben átküldtem a giftet te kaptál 2db + játékot mellé? Csak 10 játékos a bundle :DDD
(Számomra a Tower defense a nonplusszultra azt ha beledöglök is de ki akarom maxolni)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105985) arty


arty
veterán

Castle of Illusions joglejáratos, lekerül steamről, talán sose kerül vissza

ócsó, zseniális, veddmeg, mert bánni fogod..!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105986) eami


eami
addikt

wow, ARK: Scorched Earth - Expansion Pack - €20.... úgy hogy az alapjáték még mindig early access. azért ehhez is pofa kell ám.

(#105985) arty: bizony, nagyon kellemes kis játék :K

[ Szerkesztve ]

(#105987) maross válasza eami (#105986) üzenetére


maross
veterán

amig van ra kereslet...huszonvalahanyadik ugyanilyen early tucatsurvival-t is ugy viszik mintha ok fizetnének az ember idejéért..akkor mar inkabb egy cod definitive, most ugyis csak féláron van :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105988) cskamacska válasza maross (#105987) üzenetére


cskamacska
addikt

off az off topikban? :)

Kár hogy a 400 200 eurós teljes(teljes a frászt, már a 2014-es Advanced Warfare sem fért bele a 400 euróba :W ) CoD pakkból 190 95 eurónyi ami ténylegesen ér valamit.

más

Humbli Sierra Bundli

Humbli Sierra Bundli kimaradt eddig a jóból

1 dollárért:
Space Quest Collection
Phantasmagoria
Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh
Police Quest Collection
Shiftlings

Átlag fölött.. ami mostanra már 12.75 dollár ;]
Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura
TimeShift
Quest for Glory 1-5
Gabriel Knight: Sins of the Father
The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery
Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned

15 dollár fölött:
Caesar 3
Caesar IV
Geometry Wars 3: Dimensions Evolved
King's Quest Collection
Velocity 2X

20 dollár fölött:
King's Quest: The Complete Collection

"Thanks for ruining the BTA grandpa." :DDD

"It's because the games in the bundle are liked by older people, age 30+, who have more disposable income and so are more likely to buy the highest tier with their grandpa money. And raising the BTA just worsens the problem. Now it's hit critical mass where buying the BTA isn't even worth doing, pushing it even higher."

Nem beszélve arról, hogy a kiadó az Activision, teljesen logikus és előrelátó dolog arra számítani, hogy soha az életbe nem lesz ennyiért ez a bundli.

Nekem csak az Arcanum és a TimeShift kellett, csak azokért nem nagy biznic az elinflált BTA. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105989) Agyzuzo válasza cskamacska (#105988) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Muhahaha. :D Csóró tinik, rábasztatok. ;] Nálam is autoget volt a hájeszt tííír.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105990) maross válasza cskamacska (#105988) üzenetére


maross
veterán

1$-os kisbefektetoket kell keresni, es megkerni hogy fizessen ra joaras bta-ra :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105991) csaba951 válasza cskamacska (#105988) üzenetére


csaba951
veterán

>Arcanum és a TimeShift

Steamgifts! És ha szerencséd van... :D

(#105992) Crytek válasza csaba951 (#105991) üzenetére


Crytek
veterán

Group buys csoportba 2$ -ért vehettem volna Timeshiftet.Gondoltam magamba akkor ott rohadjon....
De jól is tettem hajnalba a visitós macska fogadott, hogy megnyertem steamgifsten. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#105993) cskamacska válasza Agyzuzo (#105989) üzenetére


cskamacska
addikt

"I know it's a matter of opinion, but I just don't see how you can think that. The only good games in here are Arcanum, Caesar, and Geometry Wars. And they'll cost you $12-15, which is much more expensive than normal. The rest are pretty trashy without nostalgia goggles. And I say that as someone who has an extensive collection of old games on GOG, including many classics that I didn't discover until later in life. Sierra games did not age well at all, though. I'd argue they were junk when they came out."

Fél pillanat alatt venném meg a már sajnos nem élő Bundlistars Broken Sword Complete Pakkot az egész Sierra bundli helyett(minusz Arcanum és TimeShift, azok kellenek :D ), ha ugyanannyiba kerülnének. :U

How We Survived Adventure Gaming's Most Hair-Tearingly Ridiculous Puzzles

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105994) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#105995) Crytek válasza oriic (#105994) üzenetére


Crytek
veterán

Elég ütős a MS Store-os Tombi eladás :C :C Az a 2%-is tuti ukrán volt meg más országbeli csaló a 3500ft-os verzióért :DDD
Kíváncsi leszek a QB-ről lesz-e majd hasonló info.

Next PC Upgrade: 2022

(#105996) Agyzuzo válasza cskamacska (#105993) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én Sierra kalandokon (is) nőttem fel, szóval kicsit elfogult vagyok a témában. King's Quest III volt az egyik első játékom, szóval engem megvettek a pakkal. Azért sok klasszik hiányzik belőle, pl. Eco Quest-ek is. Egy complete "Quest" széria jöhetne. Meg ugyan nem Sierra, de az Adventures of Willy Beamish-ból egy remake-et is szívesen fogadnék. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105997) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/store/syberia-3: "Syberia 3" - 40 euro (309,5) = ~.12400 Ft. (STEAM-en is ennyi)
http://www.wingamestore.com/product/6069/Syberia-3/ "Syberia 3" - 35 dollár = ~ 9730 Ft
http://www.dlgamer.eu/download-syberia_3_deluxe-pc_games-p-37223.html "Syberia 3: Deluxe Edition" - 47,5 euro (309,5) = ~.14700 Ft. (STEAM-en 50 euro)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105998) Agyzuzo válasza i2k (#105997) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Hoppácska. :D 1-2 redux-ot nem csapnak mellé? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105999) i2k


i2k
senior tag

https://www.humblebundle.com/monthly
"When you subscribe, you'll immediately receive Grim Dawn with more to come and enjoy 10% off in the Humble Store! "

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#106000) fuwiradis


fuwiradis
tag

Vannak ezek különféle opciók a humble monthlynál, hogy 1 hónap, 3 hónap stb. Az egy hónaposra befizetve és feloldva az aktuális bundlit, a következőt mikor vonja automatikusan? Tudjam meddig kell leiratkozni :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.