Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105551) eami válasza Frod (#105550) üzenetére


eami
addikt

simán lehet hogy pont jobb kártyákon rosszabbul teljesít, de ilyenkor azt mondani a játékra hogy sz*r, kikívánja hogy azt mondja az ember hogy gyenge a kártyája :DDD

(#105552) Dilikutya válasza Heavyrain (#105548) üzenetére


Dilikutya
félisten

James Bond multiplayer aréna... eleget láttam belőle. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105553) tomsolo


tomsolo
őstag

1800-ért beszereztem a Brigadort - OSTvel és Audiobookal - és merem ajánlani egész jó kis stuff.

Az első 4 pálya a kampámnyban ilyen tutorial szerű dolog, lényegében megismerkedünk mechákkal - több féle van más-más speckókkal, a feladatokkal aztán hadd szóljon. Az írányítás nem egyszerű dolog de szokható - ilyen tankszerű, mert van tank mecha is - a zene és graf kellemes.

Nem könnyű cucc, játékmenetben ilyen 1 emberes régi Syndicate-hez tudom hasonlítani, annyi különbséggel hogy itt a pusztítás a lényeg - minden letarolható!

Van freelancer mód is, feloldható mechákkal pilótákkal.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105554) bullseye válasza Frod (#105550) üzenetére


bullseye
addikt

Ez a konfigurációk sokszínűséges, és a gyenge QA. Annyi embernél volt probléma, többek közt YT/Twitch meg sima újságíróknál is, hogy itt komoly gondok vannak. Ahogy TB is mondta, ha valakinek jól megy, annak hajrá, élvezze, de ez azért nem annak a bizonyítéka, hogy rendben van a kód.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105555) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Ha már off topik, valakinek van személyes tapasztalata az ecipo nevezetű lengyel székhelyű oldalról? Az árai túlontúl jónak tűnnek viszont 40+ot nem fizetnék ki valami NY-Európai bálásbutik levetett termékéért. (így rendelés előtt próbálok keríteni olyan embert aki esetleg már sikerrel járt v csalódott bennük)

(#105556) Hunbeast87 válasza Hokunda (#105555) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Azért ez így elég durván off... :DDD
Ha jól tudom, amiatt lett ez off topik, mert nem akciókat linkeltek az emberek, de azért ennek akkor sincsen semmilyen köze a Steamhez, kivéve ha cipőt keresel valamilyen Steames játékhoz. Míg a nők minden alkalomra mást vesznek fel, te addig ezt a játékok terén erőlteted? ;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#105557) Hokunda válasza Hunbeast87 (#105556) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ha a Ghostbustersről való diskurzus belefért gondoltam ez is. ;) Egyébként igaz, ami igaz nincs köze se a steamhez se ahhoz, hogy játék közben milyen cipőt viseljek.

(#105558) xuser


xuser
tag

eredetileg best buy topic lenne, így még mindig több köze van hozzá mint pl: a ghostbusters-nek :DD

(#105559) cskamacska válasza Hokunda (#105557) üzenetére


cskamacska
addikt

Jah, néha rá kell szolgálnia a topiknak a nevére. ^^

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105560) #79621120


#79621120
törölt tag

(#105561) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szerintetek ez mennyire fake? :D
[link]

Live-Die-Respawn

(#105562) cyberkind válasza oriic (#105561) üzenetére


cyberkind
félisten

Teljesen. :D

Paranormal Cocktivity

(#105563) tomsolo


tomsolo
őstag

Epistory - Typing Chronicles 3,74 USD

Ajánlott stuff!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105564) eami válasza oriic (#105561) üzenetére


eami
addikt

titanfall 2 alól hiányzik a DLC lista. tuti fake :DDD

(#105565) micafighter válasza eami (#105564) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C :C

(#105566) oriic válasza eami (#105564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az megvan ugye hogy minden DLC ingyenes lesz Titanfall 2-höz? :D

Live-Die-Respawn

(#105567) cyberkind válasza oriic (#105566) üzenetére


cyberkind
félisten

EA és az ingyenes szó egy mondatban, Houston baj van! :DDD

Paranormal Cocktivity

(#105568) djculture válasza cyberkind (#105567) üzenetére


djculture
félisten

Még mindig jobb a titanfall 2 mint az új bf ami egy az egybe a battlefrontra épül. Ezért nem lesz battlelog sem lesznek hősök megint és minden szar ami a battlefrontba benne volt. Gondolom a spawn rendszer is hasonlóan fos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#105569) cyberkind válasza djculture (#105568) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem egyik se tetszik, úgyhogy nem hoz lázba, majd a Tesco-ba sok év múlva 2K-ért jó lesz mindkettő. :D

Paranormal Cocktivity

(#105570) djculture válasza cyberkind (#105569) üzenetére


djculture
félisten

Akkor melyik eljövendő játék tetszik most?

(#105571) cyberkind válasza djculture (#105570) üzenetére


cyberkind
félisten

Mafia 3 az tuti, az új F1 is egész jónak tűnik, mindjárt meg is jelenik, ja meg a Forza de azt a Store-ba nem akarom megvenni, úgyhogy a Mafia 3 az szinte biztos elővétel, meg lehet, hogy más is csak nem tudom mik jönnek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105572) sixpak válasza cyberkind (#105567) üzenetére


sixpak
nagyúr

Garden Warfare 1-2...minden dlc ingyenes. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105573) micafighter válasza cyberkind (#105567) üzenetére


micafighter
nagyúr

BF hardline meg BF 4 összes DLCje volt on the houseba :)

(#105574) cskamacska


cskamacska
addikt

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105575) Źşë' válasza djculture (#105568) üzenetére


Źşë'
addikt

mintha a battlelog egy remek innovációs fejlesztésük lenne :U játék történelem legótvarabb találmánya
milyen már hogy egy multiplayer játékot böngészőből indítasz?! aki közösséget akar az menjen fészbukra

titanfall 1et vártam, de mikor a gameplay kijött, pfuu mondom, ez ilyen kisiskolásoknak készült agyatlan lövölde, quad/peta jumpokkal, amit már a cod rögtön, utána át is vett... személy szerint egy mechwarrior típusú játékot vártam, de ami lett belőle :DDD

bf battlefrontal csúnyán elhasaltak, mondjuk nem fűztem hozzá sok reményt, grafika faja volt, én nem rendeltem elő, utóbbi híreket olvasva hál isten! betát megért azt mondom (leginkább ugye a tartalommal volt a gond)

de az új bf1 azért nem lesz gyenge cucc, sztem ezzel sokan egyetértenek most

Battlefield 1 Official Gameplay Trailer

Battlefield 1 Official Gamescom Gameplay Trailer

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105576) cskamacska válasza Źşë' (#105575) üzenetére


cskamacska
addikt

"az új bf1 azért nem lesz gyenge cucc, sztem ezzel sokan egyetértenek most"

És ezt onnan szűrtétek le, hogy kiadtak pár CGI animációt, és agyonvagdosott "játékmenet" videót? ;] Most mondja valaki azt, hogy nem éri meg százmilliókat marketingre elverni.. :P

Egyébként szerintem sem lesz vele sok gond. Nem is lehet, messziről látszik hogy gyönyörű lesz, játékmenet meg.. olyan Battlefieldes, azaz ezek sem vállalnak kockázatot. Az első világháború technikai fejletlensége(külön tetszik hogy _minden_ fegyver automata, leszámítva a snipert, ami még a modernwarférekben is forgó-tolózáras :D ), stratégiai elgondolások merevsége, múltban ragadtsága, vagy éppen csak a józan paraszti ész miatt még véletlenül sem életszerű a bemutatott gameplay, persze egy valósághű WW1 játék a francot sem érdekelne. Így viszont a az egész csak egy máz amit a "bog standard Battlefield gameplay"-re rá lehet borítani.

Battlefront sem lett volna problémás, ha nem akarják még a BF3-Hardline vonalat is tovább egyszerűsíteni. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105577) Źşë' válasza cskamacska (#105576) üzenetére


Źşë'
addikt

ismerem a szériát, már a 4 nek is bámulatos volt a grafija - spben sok helyen csak lestem, de a 3. résznek is persze, a hardline is megvan, csak hely hiányban még nem próbáltam ki, de most a napokban/hetekben leszedem és teszek egy próbát vele - tényleg, el kell ismerni hogy a videó szerkesztése, összhatása baromi ütős, gondolom a spingle playerből van sok jelenet benne, azaz abból van kivágva

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105578) Heavyrain válasza cskamacska (#105576) üzenetére


Heavyrain
őstag

És ezt onnan szűrtétek le, hogy kiadtak pár CGI animációt, és agyonvagdosott "játékmenet" videót?

Az egyik pálya már több mint egy hónapja játszható, Youtubon találsz róla rendes, nem agyonvagdosott gameplay videókat.
Két hét múlva kezdődik az open beta,akkor meg bárki kipróbálhatja, mielőtt megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#105579) sixpak válasza cskamacska (#105576) üzenetére


sixpak
nagyúr

31 órát tettem az alpha-ba, nagyon jól szórakoztam.
Viszont ez a trailer a leggyengébb, az eddig megjelentek közül szerintem...vagy csak az Arábiai Lawrence stílus nem jön be. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#105580) Dilikutya válasza Źşë' (#105575) üzenetére


Dilikutya
félisten

A single-t is onnan kellett indítani. Nem egészen értem, miért nem lehetett ehhez az Origin-t használni, az eleve kell a játékhoz. És futhatna ugyanúgy a háttérben, akit érdekel, ránézne a közösségi részre. Én meg idegbajt kapok tőle, amikor a játék miatt bezárom a böngészőt a megnyitott lapokkal, erre a játék ismét elindítja...

BF1 egyre kevésbé tűnik jónak. Először nagyon örültem, hogy végre valami igazán új, de a videók sajnos nem túl meggyőzőek. Pörgős BF4 DLC 1. világháborús skinekkel és pályákkal. Elhiszem, hogy van, akinek ez bejön, de az 1. világháború nem így nézett ki. A single-ben még reménykedem, hogy az valóságosabb lesz, megtehetik, egy BF single úgyse sok embert érint. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105581) micafighter válasza Dilikutya (#105580) üzenetére


micafighter
nagyúr

Komolyan egy BF-től vártad hogy valóságos legyen? :N Ez a széria nem arról szól szerintem. Emlékszem valaki épp az egyik trailerben látható piros repülöbe kötött bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105582) Dilikutya válasza micafighter (#105581) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valóságosabb. :)
De tényleg. Semmi értelme automata fegyverek özönével I. világháborús játékot kiadni. Több automatát láttam az előzetesekben, mint egy II. vh-s játékban. :)

A piros repülővel mi a baj? Nem véletlenül volt ő a Vörös Báró. A háború rocksztárja volt. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105583) micafighter válasza Dilikutya (#105582) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mai napig szép emlék a CoD 2 multi, kész öröm volt nyilt irányzéku mosin nagantal leszedni a sok távcsövest, akik alig találtak meg téged a moscow pálya bérlakásaiban :)

Mai kiadásban már a mosin nagant is automata lenne :DDD

szerk.: én tisztában vagyok vele, de valaki a gameplay trailer hir kommentjei között épp abba kötött bele , ami kivételesen valóságos lett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105584) i2k válasza oriic (#105561) üzenetére


i2k
senior tag

Olyan brutálisan dilettáns Photoshop munka, hogy sírok. :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105585) micafighter válasza i2k (#105584) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hozok zsepit ;]

(#105586) tomsolo


tomsolo
őstag

GMG

Keebles - 0.05£ kb. 20 forint

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105587) i2k válasza micafighter (#105585) üzenetére


i2k
senior tag

Á, azóta felszáradtak a röhögéstől fakadt könnyeim... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105588) eami válasza tomsolo (#105586) üzenetére


eami
addikt

ejj, hát nem megvolt már ? :O :DDD

aki sajnál rá 20 forintot, annak heffán: DKA9N-4D2A4-TKK9F

(#105589) tomsolo válasza eami (#105588) üzenetére


tomsolo
őstag

Tessék itt egy másik:

Idol Hands - 0.05 GBP

:)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105590) eami válasza tomsolo (#105589) üzenetére


eami
addikt

ez is megvolt :=(

3532F-JX2DP-85ZNM

(#105591) Crytek válasza eami (#105590) üzenetére


Crytek
veterán

Látod mert minden ismeretlen szart farmolni veszel meg epenist növelni. :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#105592) djculture


djculture
félisten

No még egy hét és jön a Deus Ex Mankind Divided, reményeim szerint legalább olyan fasza lesz ez is mint a Doom.

(#105593) cyberkind


cyberkind
félisten

(#105592) djculture
Mire gondolsz az alatt, hogy olyan jó lesz?

Paranormal Cocktivity

(#105594) oriic válasza i2k (#105584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem PS amúgy, csak trollkodnak a németek.

Live-Die-Respawn

(#105595) Hokunda válasza cyberkind (#105593) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ideal spec. tök "cuki", rövidebben is leírhatták volna, hogy ami van a "számtechbótban és legdrágább cucc azt vedd meg!".

(#105596) Crytek válasza Hokunda (#105595) üzenetére


Crytek
veterán

Elnézve a pc-s kreálmányokat amiket késznek mernek nevezni még finomak voltak .....

Next PC Upgrade: 2022

(#105597) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! Ha él valaki mexikóban, meg tudná nekem mondani, hogy egy standard fifa 16-ot mennyiért szórnak ott? ;] :R

(#105598) micafighter válasza Hokunda (#105595) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kb :DDD +,,... azzal talán menni fog. Valahogy." ;]

[ Szerkesztve ]

(#105599) csibe1 válasza Dilikutya (#105580) üzenetére


csibe1
addikt

"A single-ben még reménykedem, hogy az valóságosabb lesz, megtehetik, egy BF single úgyse sok embert érint. "

A BF single az szerintem a béka segge alatt volt, mert nem is arról szólt, de valamiért megcsinálták.
Gyakorló módnak elment, de a CoD-hoz képest sehol sincs.Inkább ne is legyen ha csak ilyenre futja.
Kicsit röhejes volt, hogy ha átkonfiguráltad a kiosztást akkor nem tudtad kivinni az utolsó küldetést. :D

Emlegetik itt jópáran a bétát, mert majd az alapján el lehet dönteni, hogy a játék milyen lesz.
Sok sikert hozzá, de egy kristálygömbbel biztos többre mennének. ;]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#105600) cskamacska válasza Hokunda (#105595) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez egyébként elég szomorú, mert az elmúlt pár évben csúnyán felment az alkatrészek ára.

Épp szörnyülködök hogy a tényleges népkártya, a RX 460, a HD7870-et épp hogy beelőzi a PéHá teszt szerint is, de ára az effektíve magasabb mint a most kapható 750Ti és 370 kártyáknak. :U
Az ennél jobb Radeon 470-480 szint egymáshoz igen közel 70-80 ezer magasságában, bőven túlárazva, ezeknél megint jobb, gémer szempontból most a kolbászkerítésen túli best buy a Geforce 1060 lenne pofátlan kis fogyasztással, GTX980 teljesítménnyel, és HD-ra bőven elegendő 6GB memóriával, de ez nálunk simán 100000 forint felett kapható. :O

Aki tehát 2014 tavaszán 45k körül használt HD7950-et, vagy R9 285-öt vett, az meglepően jól járt, viszont nincs hova váltani, ha nem akar 80-100 ezret videókártyára ráverni. :(((

Ja igen DX12, úgy néz ki a GCN 1.0 kártyák teljesen kiesnek a pixisből(se Warhammer, se Tömbradír), azaz minden HD7xxx(7790-et kivéve), Radeon R9 270/X/370, Radeon R9 280/X tulaj összeölelkezhet a Pacal előtti nVidiásokkal, mert fingot kapnak az arcukba nem DX12-t.

Csak a zöldeknél nem volt 3 évig Abuhype, hogy mekkora jóság lesz a DX12, és persze hetedíziglen visszamenőleg minden AMD klán tag támogatni fogja. :U :W

Abu ettől még szeretjük, igazi idealista tech nerd, de tök ugyanezt eljátszotta már HD48x0 vonatkozásában, hogy mekkora jóság a DX10.1 és a tesszellálás, amit később basztak a játékfejlesztők támogatni. :o

csibe1: "Sok sikert hozzá, de egy kristálygömbbel biztos többre mennének."
Körülbelül. :DDD Azért nem volt olyan régen 2013 ősze, amikor lezajlott egy egész jól sikerült BF4 béta, és nem sokkal később kaptak a fanok egy tömegszerencsétlenséget egy jól játszható Battlefield 4 helyett. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.