Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105301) Crytek válasza Źşë' (#105299) üzenetére


Crytek
veterán

Nem tudom ,de továbbra is keresek Van Helsing FC-t

Next PC Upgrade: 2022

(#105302) tomsolo válasza Crytek (#105301) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem a final cut az amit ingyen megkapsz ha megvan az előző 3?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105303) oriic válasza tomsolo (#105302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen.

Live-Die-Respawn

(#105304) cskamacska


cskamacska
addikt

Keresd a hibát

World At War Competitive Multiplayer Mod

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105305) oriic válasza cskamacska (#105304) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most én vagyok a tudatlan marha azt tudom, de mi az a zászló lent középen?

Live-Die-Respawn

(#105306) eami válasza Dilikutya (#105300) üzenetére


eami
addikt

csak azért kérdezem mert van belőle két felesleges kulcsom :)

(#105307) i2k válasza Dilikutya (#105300) üzenetére


i2k
senior tag

Mi (SG.hu) már elkezdtük a témát - ha érdekel, itt lehet ötletelni, alkotni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105308) pingtest


pingtest
tag

eami engem érdekelne, hátha tudok adni érte valamit.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#105309) eami válasza pingtest (#105308) üzenetére


eami
addikt

küldtem priviben :)

amúgy skyboundtól kaptam őket ingyen, semmi jel sem mutat arra hogy csak ideiglenes kulcsok lennének.

[ Szerkesztve ]

(#105310) Pangelus válasza eami (#105309) üzenetére


Pangelus
tag

az más kérdés hogy működnek e kértem én is 4et hozzám vágott egy sem volt jó :I

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#105311) bullseye válasza oriic (#105305) üzenetére


bullseye
addikt

Az Ausztrál Hitsorsosok. :)

@macs
Védd meg Budapestet!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105312) eami válasza Pangelus (#105310) üzenetére


eami
addikt

nekem eddig mindegyik működött és még van egy feleslegbe :)

szerk: el is kelt.

[ Szerkesztve ]

(#105313) MrTwister


MrTwister
őstag

Ehavi humbli monthlyból minden eladó, ha valakinek kell valami jelezzen. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#105314) i2k


i2k
senior tag

A szürklk egyikén valaki STEAM-esen elszúrt valamit :)
Ki találja meg a kakukktojást, ami sajnos csak vizuális?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105315) oriic válasza i2k (#105314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tömb Radír ingyé? :D

Live-Die-Respawn

(#105316) i2k


i2k
senior tag

:K :DD

//Mégmindigannyiheheh :)
//De: csak vizuális - klikk és ott az igazi ára. Ahogy a STEAM-en szokott lenni :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#105317) Crytek


Crytek
veterán

Lelki szemeim előtt látom az új védelem kombinációt minden játékon....Denuvo + Uplay (utóbbi mint DRM erősítő lenne jelen) Ubisoft most milyen királynak érezheti magát (mondjuk minden okuk megvan rá mivel a steam eleset ők még nem)

Next PC Upgrade: 2022

(#105318) djculture válasza Crytek (#105317) üzenetére


djculture
félisten

Mivel a védelmi pénzt a vásárlókkal fizettetik meg (lásd pl a 4 órás INSIDE játékot 20 euroért, vagy a teljesen unalmas ABZU nevű óceán szimulátort 16 euroért ) így előbb utóbb tényleg jó ha szétcincálják ezt a védelmet.

[ Szerkesztve ]

(#105319) Crytek válasza djculture (#105318) üzenetére


Crytek
veterán

És mikor volt bármelyik játék is idő/érték arányban jó?Among The Sleep 1 óra 20 perc az is 20 euro volt.

Ezt a védelmet nem "cincálták szét" csak a gyenge steam-et tudták átverni.. Uplay a legkirályabb itt is látszik... :C

Next PC Upgrade: 2022

(#105320) micafighter válasza Crytek (#105319) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudnék mondani egy párat ami idö/érték és ár arányban jó :) újabb MK és tsai ha érdekel a story mellett a single/multi, total war széria, civ széria, akár multi akár single, witcher sorozat, fallout sorozat, dragon age sorozat, GTA sorozat, Far Cry sorozat, ugy hirtelen ezek jutottak eszembe a teljesség igénye nélkül, amiket saját tapasztalattal alá tudok támasztani és nem multi orientált játékok :)

[ Szerkesztve ]

(#105321) eami válasza micafighter (#105320) üzenetére


eami
addikt

szerintem most ubisoftról beszélt :)

(#105322) Crytek válasza micafighter (#105320) üzenetére


Crytek
veterán

Nem erről beszéltem. Hanem ,hogy felesleges az idő / értéket nézni,mert nem így gyártják ezeket a játékokat...
Inside is hiába rövid 6 évig készült csak vissza akarják szedni a belefeccelt pénzt. Nem véletlen küldték rá a denuvot sem (ki akarják maxolni a pénzt amit csak lehet)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105323) DrTechnoid válasza Crytek (#105322) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Végignéztem az első másodperctől az utolsóig ahogy a TheVR Pisti végigtolja 4 * 35 perces szériában, így számomra teljesen érdektelen már.A befejezése meg aztán végképp... Majd ha benne lesz egy bundliban, akkor meglesz ez is.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#105324) micafighter válasza eami (#105321) üzenetére


micafighter
nagyúr

Uplayröl is mondtam de oda nincs sok játékom és mint említettem csak saját tapasztalatból írtam :) amúgy van még ott is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#105325) micafighter válasza Crytek (#105322) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen ez valószínűleg igy van :K

(#105326) tomsolo válasza DrTechnoid (#105323) üzenetére


tomsolo
őstag

Hiába, a youtube/twitch gaming a legjobb ár/érték arányban. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105327) cyberkind válasza Crytek (#105317) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre azt mondom, hogy rohadjon meg mind aki ebben részt vett, valószínű nehéz megérteni nekik, hogy ezzel csak mi szopjuk be minden téren a PC-n, kész szerencse, hogy a Forza Horizon 3 már biztos PC-re. :W

Paranormal Cocktivity

(#105328) Crytek válasza cyberkind (#105327) üzenetére


Crytek
veterán

Eladásokat nézve abszolut nem számít semmit van-e védelem vagy nincs. Buta aki azt hiszi hogy a védelem miatt majd többszázezren veszik meg a játékokat. Elég a steames folytatásokat nézni ahol a védelem "nélküli" elődből többet adtak el mindt a denuvos folytatásból.
Biztos van 1-2 ezer ember aki türelmetlen de kb többe fáj a denuvo védelem....Most itt a warez lehetőség játszanám őket de minek?? Ugyis megveszem őket ha olcsó lesz ha van denuvo ha nincs

Next PC Upgrade: 2022

(#105329) cskamacska válasza cyberkind (#105327) üzenetére


cskamacska
addikt

Tekintve hogy a balfasz Ubisoft a RUSE után most már a World in Conflictot is leszedette mindenhonnan, és anti-GabeN elméletemmel ellentétben nem csak Steamről, attól nem rettegnék, hogy ezek bármikor is vezető pozícióba kerülnek és emiatt rinyálni kell majd. :P

DENUVO viszont terjed, haxorok szenvednek vele, állítólag elég olcsó, így az indiek is megengedhetik maguknak, és mivel nem klasszikus szivatós DRM(mint a Starforce, vagy a Tágés, melyek hatékonyak voltak, de ennek mindenki megitta a levét), így esetleges kis plusz teljesítményigényen felül nincs gond vele.
Legalábbis még nem, ha 5 év múlva kitalálja hogy a Windows XXX-en ő nem akar futni, akkor nézés lesz.

Meg úgy általában káros hosszabb távon a DRM bármilyen formája, a Dynablaster cselekedeteiről a világ a Fairlight tolmácsolásából értesült. Mi lesz a mai játékokkal, ha nem lesznek warez apostolok akik hirdetik a régi játékok dicsőségét? :F Igen sötét corporate középkornak nézhetünk elébe.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105330) tomsolo válasza cskamacska (#105329) üzenetére


tomsolo
őstag

a denuvo nem drm, de mindegy :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105331) tomsolo


tomsolo
őstag

Ingyen Faeria - Strategy Card Game

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105332) MrTwister válasza tomsolo (#105331) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem sajna semmit nem adott, csak annyit, hogy vegyem meg 7,99 euróért...

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#105333) Vertigo18 válasza MrTwister (#105332) üzenetére


Vertigo18
addikt

Detto

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#105334) tomsolo válasza MrTwister (#105332) üzenetére


tomsolo
őstag

Lecsúsztál róla, az van. Hétvégén ment egy ideig - és a g2a supportálta.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105335) Vertigo18 válasza tomsolo (#105331) üzenetére


Vertigo18
addikt

Basszus, most nézem, te is éppencsak megkaptad! :) Volt rá kemény 39 perced! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#105336) Agyzuzo válasza Vertigo18 (#105335) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én 40-45 körül próbáltam és már akkor se adta meg...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105337) tomsolo válasza Agyzuzo (#105336) üzenetére


tomsolo
őstag

Akkor húztam be, mikor beírtam - már egyszer osztogattak ingyen kulcsot, akkor arról én is lemaradtam.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105338) cskamacska válasza Vertigo18 (#105335) üzenetére


cskamacska
addikt

Ahelyett hogy bundliszökevényeket siratnátok, inkább sírjatok a Lawbreakers alpha test kulcsok megkapása után, még 3000 áldozatnak van hely. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105339) sto1911 válasza cskamacska (#105338) üzenetére


sto1911
veterán

Mar vege az alfanak.

(#105340) oriic válasza cskamacska (#105338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vége az alfának már.

szerk: valaki gyorsabb volt. :)

Live-Die-Respawn

(#105341) Cheesus válasza cskamacska (#105338) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nem volt az olyan veszélyesen rossz (szerintem), de akkora laggolások voltak, hogy konkrétan megállt a rendszer, következő pillanatban meg már a respawn képernyőt bámultam...

https://www.twitch.tv/csehla

(#105342) vlaszti


vlaszti
csendes tag

Sziasztok!
Még soha nem volt eredeti játékom de most már ki akarom próbálni.Hogyan kell eredeti játékot feltelepíteni?Rise of the Tomb Raider szeretném megvenni ezért kérdezem.Berakom a dvd és már települ is kell még valahol regisztrálni vagy mi a folyamata? :F

(#105343) micafighter válasza vlaszti (#105342) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szia! Játékot legtöbb esetben digitális formában szoktunk venni mert jobbak az árak és ha jó neted van kényelmesebb is. Néha néha azért előfordul 1-2 jó akció dobozos játékra is, pl cdgalaxis webáruházban vagy a Tescoban, vagy esetleg itt a hardveraprón. A dobozos és a digitális játékok nagy része valamelyik klienshez tartozik, például Steam, Origin, GOG (galaxy), Uplay. Ezeken a klienseken keresztül tudod telepiteni a játékokat. Ha például veszel digitálisan egy játékot Steamre, akkor egy kódot kapsz, amit a Steam fiókodba megadva a fiókodon aktiválja a játékot a Steam, és a kliens programjuk segitségével le tudod tölteni. A dobozos játékok nagy része is ma már csak egy kódot tartalmaz, amit a fentebb leirt módon megadsz a kliensben, vagyis nincs a dobozban DVD telepitő, mint az évekkel ezelőtt szokás volt. Kivételek persze mindig vannak :) Tehát ha PC játékot veszel, azt érdemes megnézni hogy melyik klienseken elérhető. Van olyan játék is ami elérhető több kliensre is, és az árak különbözőek lehetnek.

(#105344) vlaszti válasza micafighter (#105343) üzenetére


vlaszti
csendes tag

Szia!Tomb Raidert a MM ban szeretném megvenni PC re.Akkor tehát a Steam kliensre kéne regisztrálnom és ott pedig megadni a kódot!Köszi szépen!

(#105345) micafighter válasza vlaszti (#105344) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K Az valoszinüleg steames lesz, ha steames akkor rajta van a dobozon is, igy szokták feltüntetni:

[link]

(#105346) csaba951 válasza vlaszti (#105344) üzenetére


csaba951
veterán

Meg olvasd el ezt! : Steam Téma összefoglaló

(#105347) csaba951 válasza vlaszti (#105344) üzenetére


csaba951
veterán

Rise of the Tomb Raider (PC)
Ha megfelel a netes vásárlás is (PayPal, bankkártya szökséges), akkor itt most kb. 1900 Ft olcsóbban megkapod. Lemezt nem küldenek, csak aktiváló kódot vásárolsz. Üdv a digitális világban! ;)

(#105348) tomsolo


tomsolo
őstag

Indie cuccok határozottan fejlődnek:

Lost Soul Aside - TrailerHD

(Vannak benne randaságok, de...)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105349) Crytek válasza tomsolo (#105348) üzenetére


Crytek
veterán

Ez nem játék.A csávó diplomamunkája kb semmi más. Ez arra jó, hogy valaki felveszi magához és kész.
Ebből soha nem lesz játék.Hány ilyen láttam már 99 óta te jó isten egyikből se lett semmi.

Next PC Upgrade: 2022

(#105350) tomsolo válasza Crytek (#105349) üzenetére


tomsolo
őstag

Érdekeseket írsz.

Kérlek folytasd. :P

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.