Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105201) Dilikutya válasza i2k (#105200) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ez nem épp egy jó párhuzam a Windows funkcionálisan megfelelő felületére. Egyébként az a Zapo királyul néz ki. Simán kéne azzal a külsővel, modern műszaki alapokon. :)
Fém kasztni, nem rozsdásodós, valami korszerű, 1.4-1.6-os motorral, kényelmes ülésekkel, mp3-as konzollal, klímával. :)

Az Adidas Superstar meg az egyik legfaszább cipő, örülök is, hogy 40 éve ugyanaz. A nyárim meg Converse Chuck Taylor All-Star, az még egy több évtizedes klasszikus darab. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105202) tomsolo


tomsolo
őstag

Mai szerzemények:

Starpoint Gemini Warlords - 8 ojró (kinguin)
FC Primal + Mammoth DLC - 20 ojró (cdkeys)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105203) tomsolo válasza tomsolo (#105202) üzenetére


tomsolo
őstag

btw akinek kell Arkham Knighthoz a Season Pass, kinguinen 5.8 ojróért elvihető

( 3%-os kupon allkeyshop3, a Global Games meg megbízható tag )

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105204) djculture


djculture
félisten

Kotaku értesülései szerint három nappal a Ghostbusters című játék megjelenése után jelentett csődöt a programot tető alá hozó Fireforge, miután 12 millió dolláros tartozásukat már nem tudták rendezni.

Amilyen fos dolgokat csináltak eddig is csoda hogy léteztek.

(#105205) Crytek válasza djculture (#105204) üzenetére


Crytek
veterán

Remek várom a bundleba kerüléseket! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#105206) Dilikutya válasza Crytek (#105205) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár Activision játékok nem szoktak bebundlisodni, de most, hogy a havi Humble-ban a CoD BO3 Starter van, már semmi sem lehetetlen.

Csak nehogy most jöjjön egy CoD Humbli, amikor már csak a BO2 és az azutániak hiányoznak, és ebből már csak a BO2 érdekel. :) Ugyan a Ghosts nem volt rossz, de nem biztos, hogy újrajátszanám, özön jobb játékom van nekem is.

A 2009-es Ghostbusters-t viszont komolyan el kéne kezdenem, régóta a fiókomon van, múltkor fel is raktam, ahogy párommal megnézettem az eredeti filmet, meg én előtte a 2. részt. Azok még mindig nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105207) Crytek válasza Dilikutya (#105206) üzenetére


Crytek
veterán

Az a game meglepően jó lett.Csak sajnos méltatlanul a süllyesztőben végezte :(

Next PC Upgrade: 2022

(#105208) Dilikutya válasza Crytek (#105207) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig a vélemények is jók róla a Steam-en, meg emlékeim szerint nem is kapott rossz kritikákat, nem úgy, mint pár éve a másik. Valami fillérekért vettem, szerintem 2€-ba sem került.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105209) Crytek válasza Dilikutya (#105208) üzenetére


Crytek
veterán

Az a Ghostbusters teljesen más volt. A 2009-es az über. Abból lazán csinálhatnának egy UE4-es remake-et.

Next PC Upgrade: 2022

(#105210) Agyzuzo válasza Dilikutya (#105208) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Fúú egyik kedvencem volt, lehet kitolom megint 4k-ban. :D ~6 óra tömény fun, hozza az origi filmek hangulatát.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105211) Źşë' válasza Crytek (#105184) üzenetére


Źşë'
addikt

azért az tény hogy a "nép" az alpári, obszcén jellemtelen poénokon mulat jól.... hova süllyedt az emberiség... :U

ezt rühellem egyébként egy normális vígjátékot nem tudnak már csinálni, mert vagy azt fikázzák ki aki kopasz, vagy aki kövér - vagy éppenséggel valamilyen szellemi vagy egyéb testi fogyatékkal él, a már elhangzott ocsmány beszéd (hirtelen egy másik példa Ted), a szex minden formában előtérbe került mintha muszáj lenne - és ezen szórakozik a nép... számomra érthetetlen
a média formálja az embereket, meg aki hagyja magát, mondjuk faszbukk mellett nem nehéz, és annyira megváltozott a filmipar is, ezt kb már vagy egy 6-7 éve tapasztalni lehet folyamatosan - nem is tudom annak az idejét hogy mikor láttam egy jó vígjátékot

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105212) bullseye válasza Źşë' (#105211) üzenetére


bullseye
addikt

A faszbukk kifejezés használata azért olyan szép keretet adott a felháborodásodnak az alpári poénokkal és ocsmány beszéddel kapcsolatban. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105213) Źşë' válasza bullseye (#105212) üzenetére


Źşë'
addikt

annyi különbséggel hogy én nem viccnek szántam :P egyfajta utálatomat próbáltam kifejezni az adott felület iránt, elbutítja, átformálja az embereket

btw. humblin megváltozott valami hogy csak 1 pakkot enged venni?! gondolom most már figyeli a paypalt amiről lett véve a téma - régen mintha min 2-t lehetett volna vásárolni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105214) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#105211) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ilyenkor szoktam elővenni a moszkva tér - macskajaj párost :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105215) Crytek válasza Źşë' (#105211) üzenetére


Crytek
veterán

Én lefosom toronymagasan kit/mit figuráznak ki soha nem ezt néztem egy vígjátékban. Aki már eleve így ül be az meg is érdemli a nyomorát.
Röhögni megyek és ha sikerül a mozi elérte a célját az meg hogy fosos szaros okádos hányos viccek miatt engem nem érdekel.

Next PC Upgrade: 2022

(#105216) cskamacska válasza Dilikutya (#105201) üzenetére


cskamacska
addikt

Ugyan tegnap egy képspamos posztot kinyomtam, mert nincs szükség hogy a mozikritikát pont egy winflém törje meg, de csak nem bírok magammal :DDD, pont a "funkcionálisan megfelelő" résszel van nekem gondom, a lehetőségekből vágtak vissza. A Win7 Flip3D-ólomüveg kinézetét ugyanúgy kivágták, mint a Win98-at visszahozó Classic témát(amely Win8 előtt minden Windowsban alapfelszereltség volt, pont a letisztultság fanok számára), lett helyette a retrómetró, meg egy egyszerűsített Win7 kinézet desktopon eszi-nem eszi alapon. Mondjuk ahelyett, hogy minden régi fícsört is bennhagytak volna, és e mellé rakták volna a "funkcionálisan megfelelő" "letisztultságot". :P

más

BundliStars Grand Master /Ageod/ Bundli

benne

2,49 dollár, 1,89 font, vagy 2,49 euróért
Alea Jacta Est
Alea Jacta Est Cantabrian Wars DLC
Alea Jacta Est Spartacus 73BC DLC
Alea Jacta Est: Birth of Rome DLC
Alea Jacta Est: Parthian Wars DLC
Pride of Nations
Pride of Nations: American Civil War 1862 DLC
Pride of Nations: Spanish-American War 1898 DLC
Pride of Nations: The Franco-Prussian War 1870 DLC
Pride of Nations: The Scramble for Africa DLC

4,99 dollár, 3,79 font, 4,89 euróért pluszban
Civil War II
Civil War II: The Bloody Road South DLC
Revolution Under Siege Gold
Rise of Prussia Gold

6,99 dollár, 5.29 font, 6.69 euróért pluszban
To End All Wars
To End All Wars - Breaking the Deadlock DLC
Thirty Years' War

Viszonylag nehezen emészthetőek(erősen összetett, néha túlkomplikált játékmenet béna kezelőfelülettel, csapnivaló tutoriallal, van viszont ~120 oldalas kézikönyv hozzájuk darabonként :D ), de a grand strategy játékok kedvelőinek csak ajánlani lehet, témaválasztásban egész ritka nyalánkásgok vannak, mint a harmincéves háború, a spanyol–amerikai háború, de az első világháború feldolgozása sincs unalomig ismételve. Az újabb részek szebbek-jobbak, könyebben kezelhetőek, talán részletesebbek is.

Kiadó megint csak Slitherine, így aki szemezik bármelyikkel az most csapjon le a teljes csomagra, mert később(értsd az elkövetkező pár évben) 1-1 DLC lesz ilyen áron mint most a teljes csomag. Ami egyébként meglepően teljes, a Wars of Napoleon játékon, és Hannibal DLC-n kívül a teljes Ageod kínálat benne foglaltatik, ráadásul a Thirty Years' War nincs két hónapos sem. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105217) Źşë' válasza Crytek (#105215) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor te pont a lényegét nem érted, én nem tudok nevetni, nem tudom jól érezni magam az említett dolgokon... az ingerküszöböm más, az hogy ezeken én jól érezzem magam, khm nem is tudom milyen embernek kell lenni... :U "fosos szaros okádos hányos viccek miatt engem nem érdekel" ehhez meg csak gratulálni tudok!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105218) Dilikutya válasza cskamacska (#105216) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem vagyunk egyformák. :) Nekem így, hogy ilyen a felület, nem hiányzik a Win98 stílus. Milyen lehetőségekből vágtak vissza? Számomra nem visszalépés, ha nem tudok áttetsző ablakokat beállítani. Teljesen huszadrangú dolgok ezek, és a DOOM közben úgysem látszik. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105219) djculture válasza Źşë' (#105217) üzenetére


djculture
félisten

Akkor a Kozponti.Hirszerzés-t ne nézd meg én az első 10 perc után lefáradtam rajta. Igazi gagyi humor kategória ezek.

(#105220) tomsolo válasza djculture (#105219) üzenetére


tomsolo
őstag

A Grimsby Brotherst nem tudom hogy lehet majd alulmúlni, de azért csak fog sikerülni. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105221) cyberkind válasza tomsolo (#105220) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt sehogy, ennél alpáribb vígjáték nem igazán jött az utóbbi időkben.

Paranormal Cocktivity

(#105222) djculture válasza tomsolo (#105220) üzenetére


djculture
félisten

Azt már meg se mertem nézni..

(#105223) tomsolo válasza djculture (#105222) üzenetére


tomsolo
őstag

a teabagging jelenet filmtörténetet írt, az elefántos meg cult lett :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105224) Csapoati válasza Źşë' (#105211) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Abban egyetértünk, hogy szarok mostanában a vígjátékok (is), de erről a legkevésbé tehet a FB. Divatos mindenért hibáztatni, pedig olyan a facebook főoldalad, amilyennek te magad formálód. Nálam például senki nem tol bullshitet, aki meg igen, az törlésre kerül. Nem kattintok a "nem fogod elhinni" kezdetű meg napi politikai dolgokra és ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105225) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#105223) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A teabagging nem tetszett :\ Az elefántost meg már ace ventura is eljátszotta (és az cult), csak kulturáltabban. Volt benne egy két jó poén, de összességében már túl türhő volt számomra.
És most mondhatjátok, hogy nem nekem való,csak hogy a diktátorban nem éreztem azt túl tolást.
Ott minden belefért, itt meg csak szimplán a gyenge sztorit kell valahogy kizökkenti, hogy emlékezz is valamire a filmből.

(#105226) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#105225) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az egész film tetszett, ezt várom Sacha Baron Cohen-től vagy hasonlót, Mark Strong-ot meg nem értem miért került ide sokkal jobb ő ennél, így ő nehezen Bond főgonosz. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105227) lkksioskdl3 válasza cyberkind (#105226) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Én is imádom SBC-t, de a brünot meg ez már nem tetszik.
Ali-G az Allstar nálam.

(#105228) cyberkind válasza lkksioskdl3 (#105227) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam a Borat, de az Ali-G is nagyon jó, a Brüno szintén, a Diktátor meg meh kategória, egyszer elég volt látni. :D

Paranormal Cocktivity

(#105229) oriic válasza cyberkind (#105221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Spy gázabb volt szerintem. Főleg a premier plán brokival. :S

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#105230) Cheesus


Cheesus
senior tag

Srácok nem akarok belevauzni, de a Szellemirtók kitárgyalásával kezdődően elmentünk féloff filmtopikba...
Van egy nagyon jól működő fórumunk az ilyen társalgásra, ha lehet ott folytassátok ezt a beszélgetést :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#105231) Agyzuzo válasza oriic (#105229) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én azon szakadtam. Na nem a brokin, főként Statham-en. :D
Amúgy a mostani Szellemirtókat is megnéztem és nem lett akkora mocsokszar mint amit vártam. A látvány teljesen rendben van, McCarthy olyan amilyen, néha kicsit sok, néha meg vicces. Egy erős 6/10. Még a régi arcokat is behozták egy cameo-ra + a klasszik zöld takony szellemet is. Viszont az egész filmből az eredeti két részre jellemző komoly él teljesen hiányzott, inkább volt olyan, mintha egy rajzfilmet filmesítettek volna meg, főleg a tudós csaj karakterén éreztem ezt, nagyon túltolták. Viszont a film végén a harc igencsak rendben volt, látszik hogy nem összecsapott 2 filléres CGI.

Cheesus: mentésként - azért volt itt szó a játékokról is. :D

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#105232) maross válasza Crytek (#105215) üzenetére


maross
veterán

A Szellemirtók taszítja a magyarokat, mint vámpírt a szenteltvíz

A Szellemirtók-at senkinek nem kell bemutatni Magyarországon, ehhez képest a reboot nézőszáma még a Női szervek első hétvégi nézőszámát is alulmúlta. A teljes bukást az eredményezhette, hogy azon túl, hogy az eredeti filmek rajongói a távolmaradásukkal tüntettek a klasszikus vígjáték felmelegítése miatt, azokat sem sikerült meggyőzni az előzetesekkel, akiket amúgy nem köt erős érzelmi kapocs a Bill Murray-féle csapathoz.

kevesbe huzzak le mint vartam :DDD
a nosztalgia fanklub, a gyanutlanok es a remenykedok es crytek osszehoztak neki 13.6k nezot :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105233) Crytek válasza maross (#105232) üzenetére


Crytek
veterán

Fel lehet csattogni boxoffice-ra és nézelődni. A szar filmek nem termelnek 158 millát óó és még hol van a vége...Nem mellesleg a női szervek hatalmas volt.

Next PC Upgrade: 2022

(#105234) Hokunda válasza Crytek (#105233) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Stúdió, készítők, színészek mind úgy voltak vele, hogy ha a 2. hétvégééjre 55%-ot nem esik akkor ez egy bazi nagy sikerű film lesz, mivel csak 54.3-at esett így teljesült a vágyuk, persze magában az 50%-os esésben is találhat kivetni valót az egyszeri ember, mivel a jó filmek ennyit nem esnek, igaz 1-2 hőbödöröttől eltekintve ezt nem is várta senki jó filmnek, nem is lett az.

(#105235) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis Quantum Break sok idő után, ami alatt jött a játékhoz pár frissítés, hogy jobb legyen, de csak a 60fps lett meg, meg talán egy kicsivel jobban is megy, nálam a 980TI-vel droppol ha lövök meg ilyen kis finomságok, de legalább undorító a játék mindenhogy minden felbontáson, ehhez képest a Batman első kiadása maga volt a tökély, nemhogy a mostani, én nem tudok mit akart a M$ PC-n ezzel a játékkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#105236) KubanitoS válasza Hokunda (#105234) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megmondom őszintén, kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy lett volna olyan ember, aki teljesen őszintén örült volna ennek a filmnek.

Nyilván akit eddig is hidegen hagyott az egész szellemirtósdi, azt nem fogja az új film sem meghatni.

Aki meg igazi fanboy/fangirl volt, az meg azért akad ki, mert az új film kb meggyalázza a régi emlékét. (Női szellemirtók, komolyan?)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105237) djculture válasza KubanitoS (#105236) üzenetére


djculture
félisten

Ezért lesz férfi verzió is majd ..

(#105238) Frod válasza Csapoati (#105224) üzenetére


Frod
addikt

vannak nagyon jó vígjátékok manapság is, csak már nem a moziban kell őket keresni hanem a tv-ben. pontosabban a streaming szolgáltatóknál (pl. netflix). itt mernek kísérletezni, míg a nagy tömegek elé valóban csak a fingós/hányós megy, mert az a szintjük.

@crytek:
a boxoffice működését meg nem kezdem el magyarázni huszadjára, megtették mások is már itt, de 144-es büdzsé mellé, a harmadik hét alatt is csak ~107-nél van, 50%-okat zuhan hetente (mondjuk ez normális más filmeknél is). a 'worldwide' bevételt büdös nagy ívben szarják le a stúdiók, senkit nem érdekel, hogy azzal együtt már 158. nyilván lehetett volna ennél mélyebb pofára esés is, de legjobb esetben is csalódást keltőek a számok a stúdió számára.

(csak, hogy hozzak egy szemléletes példát, hogy mi a 'siker': a deadpool került 58-ba, és már a nyitóhétvégén, csak otthoni bevétellel hozott 132-öt, három hét alatt csak otthoniban 300-nál volt.)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#105239) micafighter válasza KubanitoS (#105236) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem rátapintottál a lényegre. Bár nem az a baj hogy nők, hanem hogy pont az a pici komolyság hiányzott belőle, ami az eredetit sikeressé tette. Az új fullba nyomta a kretént..

[ Szerkesztve ]

(#105240) WayneGace válasza KubanitoS (#105236) üzenetére


WayneGace
őstag

Mi bajod van a nőkkel? Ők miért ne lehetnének szellemirtók? Férfiakkal miért lett volna jobb? Nem láttam a filmet.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#105241) Crytek válasza WayneGace (#105240) üzenetére


Crytek
veterán

Semmivel. Csak mindenkiben a régi hájp fut pedig ugyanolyan otvan nulla a történet mint amit mist fikáznak.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105242) cyberkind


cyberkind
félisten

Durván toljátok, off topikban offban írtok, keményen lázadtok. :DDD
Amúgy nem gondoltatok arra, hogy a film topikba gyertek, ott lassan minden az Öngyi Osztagról fog szólni úgyis. :)

Paranormal Cocktivity

(#105243) tomsolo válasza WayneGace (#105240) üzenetére


tomsolo
őstag

melissa mccarthy mióta nő? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105244) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#105243) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

AMióta annyi p*nát hajtasz rajta amennyit csak akarsz ;]

[ Szerkesztve ]

(#105245) micafighter válasza tomsolo (#105243) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elég nagy, szerintem már régóta nő :DDD

(#105246) Źşë' válasza Csapoati (#105224) üzenetére


Źşë'
addikt

fb-t tudni kell használni, sokan nem tudják, hidd el, a nagy átlagot meg formálja a média, ez kb olyan mint a folyó a medrét, vagy éppen köveket, kavicsokká - (ahogy te is írtad, csak a user szűrni a mocskot, sokan nem képesek/tudják/akarják)

ugye az is más tészta hogy mire van igény, szóval pont ezért nem kell csodálkozni ezen filmek sikerességén, mert most már sajnos ez számít alapnak - mert kinek készítenek játékokat, filmeket?! CoD-okat?! hát a tizenéveseknek, mindent eladhatóvá akarnak tenni, az utolsó morzsáig mert egy csapitalista világban élünk :D úgy biza, dá!!

(#105240) WayneGace végül is furán hangzik hogy van egy történet - egy film, ami sikeres volt, most ezt új köntösbe rakják, és megint dől a lé, mert csak ez számít :) a többi le van sz*rva, de tényleg, itt más nem számít

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#105247) micafighter válasza Źşë' (#105246) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,fb-t tudni kell használni"

Pontosan. Fb önmagában nem rossz és nem is jó. Egy szikét is lehet életmentésre használni, de ölni is lehet vele. Embertöl függ hogy mire használja, és aki be van kattanva hidd el mással is tud ölni, nem kell neki feltétlen a szike. Kicsit sarkalatos példa de jó a párhuzam az fbvel.

Összességében szerintem épp olyan hosszú lenne a jó dolgok listája amire az fb használható, mint a rossz.

[ Szerkesztve ]

(#105248) eami válasza micafighter (#105247) üzenetére


eami
addikt

fb azért nem jó, mert hiába barid valaki és a barid hiába oszt meg veled is valamit, semmi garancia nincs rá hogy látni is fogod. a fb eldönti neked hogy mit láss és mit nem. ez az egyik legnagyobb baj vele.

[ Szerkesztve ]

(#105249) micafighter válasza eami (#105248) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sok baj van vele. Én speciel 4 dologra használom csak, de arra jó: üzenetek, csoportok, események, ritkán telefonhívás. A többi dolgot nem is szoktam nézni.

Nem tudtam amúgy hogy megosztásban is szelektiv.

[ Szerkesztve ]

(#105250) eami


eami
addikt

Buying games at Nuuvem is easy!
We're currently selling in USD for your region.

ja... 3 próbából 3 nem elérhető nálunk... very selling, much easy :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.