Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105701) micafighter válasza FollowTheORI (#105700) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nagy kár hogy nem adnak mindhez egy steam kódot is ;]

(#105702) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem is tudtam, hogy Tömb Radír a valóságban tengerbiológus :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105703) TheProb


TheProb
veterán

Na G2A most verte ki a biztosítékot nálam...

Vettem egy tételt, direkt figyeltem rá (ahogy eddig is), hogy ne legyen bekapcsolva a shield. Végig csak a játék árát mutatta a terhelendő összegként. Erre utána látom, hogy jóval a megvett tétel kétszerese hiányzik a g2a számlámról. Megnézem és látom, hogy ezek a barmok felszámolták a havi előfizetést a shield-re...

Mégis hol a f@szomba kértem én, hogy akarom ezt? Eddig is legalább 2 helyen kellett kipipálni ezt a retket és még így is? Írok a supportnak, hogy shit happens, erre azt mondtja, hogy én aktiváltam be és már nem az első alkalommal (?????) Azt mondja, hogy nincs refund sem... Kb 3percig lehetett aktív a sub, mert rögtön észrevettem a lopást és nincs refund???

Ekkora mocsok rabló céget, azt még elnéztem, hogy ha eladni akarsz akkor is minden szarra levonnak (nem kevés) fee-t, még akkor is, ha rögtön törölsz egy selling-et, mert ugye (teljesen) szerkeszteni nem lehet, csak törölni és újra felrakni. De ez, ez már tényleg a pofátlanság ne továbbja...

Ja és le se lehet mondani, mert azt írja, hogy nem lehetséges...

és ahogy látom, nem egyedi eset... Felháborító, hogy még csak nem is tudsz ellene tenni semmit. Meg mi az, hogy refund, fogyasztóvédelmileg ez lehetséges?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#105704) Crytek válasza TheProb (#105703) üzenetére


Crytek
veterán

"fogyasztóvédelmileg ez lehetséges?"

Év vicce díj komolyan a tied. G2A és a fogyasztóvédelem egy kommentbe. Olimpiai bajnok vagy nálam :C
Kb mint lopott kocsival a márakszervizt anyázni mert nem csinálják meg gariba..... :DDD
Feldobtad a napomat nagyon GkettőA LOL :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#105705) TheProb válasza Crytek (#105704) üzenetére


TheProb
veterán

Örülök ha viccesnek találod. Itt most nem arról volt szó, hogy szürke kulcsokat árulnak, magáról a webshop szolgáltatásáról, portfoliojától ftlenül valami hatóságnak azért csak kéne rá valamilyen hatással lennie. Még nem is lesz (persze tudom, hogy nem), de elméletben...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#105706) arty válasza TheProb (#105705) üzenetére


arty
veterán

orrgazdanal is csodalkoznal, hogy rosszul ad vissza?

ettol fuggetlenul orulok, h beirtad, hatha mas is tanul belole.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105707) TheProb válasza arty (#105706) üzenetére


TheProb
veterán

Végén még az lesz a kunklúzió, hogy milyen jól csinálta a G2A? Akár milyen bolt ez, akkor se normális dolog az, hogy olyannal terhelik meg az ember számláját amiről ő nem tud, ez sehol sem elfogadott, még ha G2A-ról is van szó.

Ettől független többek közt azért is írtam le, hogy más tanuljon a dologból. Eddig is figyeltem erre, ezek szerint még jobban kell, mert mocskos tolvaj banda ez.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#105708) maross válasza TheProb (#105707) üzenetére


maross
veterán

engem az akaszt ki, hogy monthly shield mellé is kepesek ujabb egy euros shieldet aktivalni es levonni, ha ugy felejtem a checkboxot...elofordult mar parszor...ilyen ez az easy money, ezert csinaljak gondolom

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105709) micafighter válasza TheProb (#105707) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnálom hogy igy jártál, reméljük más tanul belőle, nem véletlen nem ajánlott a G2A itt a forumon. Ahogy irtad már maga a webshop szolgáltatásuk miatt sem tudnám ezt a boltot ajánlani, és akkor a lopott kulcsokról még nem is beszéltünk. Mondjuk ha valóban bevezeti a G2A az eladók igazoltatását és a többi dolgot amit igértek nemrég, akkor a lopott kulcsok talán el fognak tünni.

(#105708) maross
Pff... Az igen..

[ Szerkesztve ]

(#105710) #79621120 válasza micafighter (#105709) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én azért ezt sem nevezném kóser helynek .

(#105711) djculture válasza TheProb (#105703) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom miért vásároltok ilyen helyekről direktbe, Paypalon keresztül nem tud levonni semmit ha nem engedélyezem.

(#105712) micafighter válasza djculture (#105711) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gondolom eladott valamit ott, és abból volt G2A egyenlege, ezért vásárolt abból.

(#105710) dadawa: egyre megy.

[ Szerkesztve ]

(#105713) djculture válasza micafighter (#105712) üzenetére


djculture
félisten

Ja hogy abból úgy értem a dolgot.

(#105714) tomsolo válasza micafighter (#105709) üzenetére


tomsolo
őstag

A wingamstore 5.(!) napja ül a pénzemen, support lényegében nincs - 2 levelet is írtam, hogy wtf, a review-mat persze nagyon gyorsan törölték a játék oldalról - szal indítottam is tegnap egy pp dispute-t hogy lopják a pénzemet.

Ehhez képest a g2a maga a mennyország.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105715) TheProb válasza djculture (#105713) üzenetére


TheProb
veterán

így van.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#105716) djculture


djculture
félisten

Ez az Umbrella Corps a világegyetem legrosszabb játéka. Most kilehet próbálni röhögni egyet a gagyiságán. Még ilyen szart kiadni .

(#105717) micafighter válasza djculture (#105716) üzenetére


micafighter
nagyúr

Már előre látni lehetett hogy nem lesz nagy szám.

[ Szerkesztve ]

(#105718) maross válasza tomsolo (#105714) üzenetére


maross
veterán

Fura, mi a gond vele? azon kivul hogy kb mindig fél napig ulnek az orderen, nem volt problemam. Nem ertem miert nem lehet par vasarlas utan whitelistre tenni az adott paypalt...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105719) oriic válasza djculture (#105716) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Volt már ingyenes hétvége, de hja tudni lehetett hogy szar lesz. Konrétan van olyan időszak, amikor bármennyit vársz, nem talál játékost a program, ami egy szinte only multiplayer cuccnál több mint szívás. :D (van egyjátékos rész is de az eléggé semilyen)

Live-Die-Respawn

(#105720) tomsolo válasza maross (#105718) üzenetére


tomsolo
őstag

Állítólag kifogytak a kulcsból - ezt is onnan tudom, hogy már csak back order van utánam az adot játékon.

A számla szerint megvettem, de kulcs helyett csak Processing purchase van az oldalon.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105721) Dilikutya válasza maross (#105708) üzenetére


Dilikutya
félisten

És hányan szívhatják meg az ingyen shield-el, mivel vásárláskor ha kell, ha nem, aktiválódik, és lemondani meg nem lehet, csak a hónap letelte előtt 2 nappal. Mennyien feledkezhetnek meg róla. :)
Én is mindig leírom, hogy bohóckodás, meg ecseri piac, de hát hiába.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105722) maross válasza tomsolo (#105720) üzenetére


maross
veterán

aha..kifogyos tema még nem volt nalam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#105723) ZsZso válasza TheProb (#105703) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ugyan ez volt velem egy pár hónapja. 1.5€ -ért vettem valamit és kaptam mellé 2.5€ ingyen shieldet. Refund persze nincs rá (én is deaktiváltam 2 percre a fizetés után, de úgy se). Rákérdeztem, hogy amúgy ha 1€ a shield a játék mellé, akkor hogy lesz belőle 2.5? A válasz az volt, hogy mivel már egyszer már használtam az ingyen verziót ezért még rádobták ezt a kis fee -t.

A durva, hogy most már 2 helyen kell kikapcsolni. 1 amikor megveszed, 1, amikor fizetsz Wallet ablakában. Én is direkt figyeltem rá, hogy ki legyen kapcsolva, mert máskor megjártam vele, de azóta a wallethez is betettlék és ezért szoptam vele (egy gyönyörű szép gombot keress a konkrét fizetés gomb előtt). A végösszegnél ahogy Te is írod - véletlen sem szerepel persze.

Rohadt rabló banda, ilyen baromsággal tesz szert még egy rakat lóvéra. Remélem majd egyszer valaki jogi útra tereli a témát, mert ez az eljárás non-sense.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#105724) warcat válasza tomsolo (#105720) üzenetére


warcat
veterán

De akkor nem értem mi a gond,nálam egy hétig tartott,mire kerítettek Skylines kulcsot amikor kifogytak,de megcsinálták,normális bolt, nem fognak és nem is tudnak elszaladni a pénzeddel :)
Max pár fő dolgozik a kisebb boltoknál,nem lepődök meg ha döcögős lesz egyből az ügymenet,ha valami probléma lép fel.

EA: It's in the crate!

(#105725) tomsolo válasza warcat (#105724) üzenetére


tomsolo
őstag

> normális bolt

Hát ez nagyon messze van a normálistól.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105726) djculture válasza ZsZso (#105723) üzenetére


djculture
félisten

"majd egyszer valaki jogi útra tereli a témát"

Hong kong ennyi, tudod mikor fognak ott lévő cégtől bármit is kikövetelni. Kínaiak mikor átvették az angoloktól azért nem olvasztották be mert egy adóparadicsom, kifele értékesítéskor egy fillér adót nem kell fizetni és a társasági adó is minimális. Eleve ha te kiválasztod hogy eu-n belül élsz fizetsz áfát már azt lenyúlják mert Hong kongban az életben nem fognak ezzel elszámolni, ott nincs ilyen kötelezettség.

(#105727) arty válasza TheProb (#105707) üzenetére


arty
veterán

dehogy csinálta jól, ez klasszikus átverés kategória - valahol, valami apróbetűben persze biztos lehetne magyarázatot találni rá... az orrgazdával csupán érzékeltetni akartam, miféle "cég" is ez ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#105728) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Új deus ex hol a legolcsóbb most pc-re(minden variáció érdekel :9 ).

Köszi

(#105729) FollowTheORI válasza sittes79 (#105728) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

ITT ahogy látom... :)

35 font kb 12,5-13ezer forint

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105730) Hokunda válasza FollowTheORI (#105729) üzenetére


Hokunda
aktív tag

GMGn olcsóbb. Ott 30 font az alap.

[ Szerkesztve ]

(#105731) Mr.Csizmás válasza sittes79 (#105728) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

CDG 13990 vagy egy ezressel drágábban a fémdobozos :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105732) FollowTheORI válasza Hokunda (#105730) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valóban... lol... nem hozta az isthereanydeal.com

De akkor az. :K

GMG Deus Ex 30 font ~11 ezer forint

Ennél tényleg nem volt még jobb ajánlat "hivatalos".

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105733) bullseye válasza sittes79 (#105728) üzenetére


bullseye
addikt

Cdkeys-en 33 euró, de...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#105734) sittes79 válasza bullseye (#105733) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi mindenkinek.

cdkeys-nél bennem is benne van a de :)

(#105735) cskamacska válasza TheProb (#105703) üzenetére


cskamacska
addikt

"egyetlen igazi vesztes a g2a vásárlója lehet, az meg szokja csak :DDD"

más

djculture: Umbrella Corps szellemi elődjét, az Operation Raccoon City-t sikerült bevásárolnom a summér szél utolsó perceiben. Érdekelt az antihős coop portyázás a lejáratott főhősök hátrahagyásával, és féltem is attól hogy esetleg leszedik Sztímről a benne felejtett GfWL! miatt.

Már vagy kétszer próbáltam oldalnyi kommentben kivesézni hogy milyen, de mivel elvitte a RIOS cica, maradjunk annyiban, hogy olyan használhatatlanul ótvarszarpocsék még direkt zs kat vételnek is, hogy a vele együtt beesett Postal III év vételének tűnt mellette. :(
Összesen 2 refundom van Steamon, a stratégiai fillérbaszásból elkövetett Battlefleet Gothic: Armada, az ingyé bétázás okán, ami feltétlen vissza fog birtokomba térni amint nem 12 ezerért adják +DLC, illetve ez a Raccoon City, de egy fél pillanatig nem szégyellem a mániákus refund gomb nyomkodást, akkora hihetetlen csalódás. :o

más

Rég volt már háborgós rétegjátékok kiöregedő fejlesztőibe rúgás, ezt pótolandó:

p-donkey says

Battlefront modules are repeat offenders. It’s the recycling of the art assets combined with very hit or miss included scenarios which don’t have any real difficultly rating system.

You end up paying say $260 for largely overlapping western front content for example. At the same time the more interesting original content (at least to me) like early Barbarrossa or modern NATO is slow in coming and presently MIA.

By way of elaboration look at the Normandy base game, Commonwealth module for Normandy, Market Garden and Ardennes title and the Gustav line module for CMFI. Plus the $10 engine upgrade for Normandy. Oh and the $20 vehicle pack which you need for the $20 content pack. Almost the same content (a Sherman M4A1 is a Sherman M4A1), almost indentical timeframes and yet three base games and two modules covering essentially 1944 on the western front. The German art assets were then largely recycled for the 1944 eastern front game Red Thunder.

While I’ve purchased most of this content every time I feel ripped off and frustrated with the standalone point of sale which has been under redevelopment for at least a year but is still not fixed. They can’t even provide a license that works on both the Mac and PC versions.

The Battlefront forums are empty. There are still no alternative points of sale and there are no meaningful discounts on what are now 6 year old titles. Effectively it’s a DCS model done in the most extraordinarily clunky way. I think for their own good they boys at Battlefront need a shake up.

És pont ez a Battlefront amelyik úgy lehúzza a vásárlóit, hogy egy EA beleprulna, ezt páratlan arroganciával teszi.

sittes79: Nem kérdés hogy a GMG adja mos legjobb áron. Ha ők maguk putyinisztánból is szerzik(mint mostanában előferdülget), feltétlen jótállnak érte.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#105736) tomsolo válasza cskamacska (#105735) üzenetére


tomsolo
őstag

> Battlefleet Gothic: Armada, az ingyé bétázás okán, ami feltétlen vissza fog birtokomba térni amint nem 12 ezerért adják +DLC

Volt steamen is akciós olyan 26 ojró körül ment. (Mondjuk a legjobb biznisz a kinguines paypal akció volt akkor 4800 pénzért be lehetett rendelni, erről én is lemaradtam de 5.5-ért is jó volt 0 day.

Mondjuk most nézem, hogy mégis megkaptuk mi digitális koldusok a DLCt, juhé +5 Space Marine chapter!)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105737) Crytek


Crytek
veterán

Visszatér az Allison Road :C

Next PC Upgrade: 2022

(#105738) tomsolo


tomsolo
őstag

Back 2 School by GameBundle

Tier 1 $1
3DRPG
Dungeons Are Random
Taimumari

Tier 2 BTA
Big Action Mega Fight!
Chef Solitaire: USA
Chowderchu
Re-Volt

Tier 3 BTA + $0.25
Sky to Fly: Soulless Leviathan
Spacejacked
Tiny Guardians

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105739) Dilikutya válasza tomsolo (#105738) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, az nem Re-Volt, hanem Revolt. Pedig felkaptam rá a fejem, de még nem jött ki digitálisan sajnos.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#105740) Crytek válasza tomsolo (#105738) üzenetére


Crytek
veterán

Ej majdnem... Tiny Guardianset de rég várom már indiegalára :( csak nem akar jönni.. :O

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#105741) tomsolo válasza Crytek (#105740) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem az már megvan, ebből a bundliból egyébként engem csak a Chef Solitaire: USA és Sky to Fly: Soulless Leviathan érdekel, ha akarod egyezkedhetünk.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105742) tomsolo


tomsolo
őstag

cdkeys.com

Just Cause 3 - kuponnal, 11.28€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#105743) Crytek válasza tomsolo (#105742) üzenetére


Crytek
veterán

Bármibe fogadok fél éven belül ott lesz a 12$-os Humbleba!

Next PC Upgrade: 2022

(#105744) cyberkind válasza tomsolo (#105742) üzenetére


cyberkind
félisten

Én még 30Euróért vettem, király kis játék annak ellenére, hogy jó régóta elő se vettem. :D

Paranormal Cocktivity

(#105745) cyberkind


cyberkind
félisten

Én örülnék ennek mert hiányos így a játék, de azért ez a "hír" ott van a szeren. :DD

Paranormal Cocktivity

(#105746) djculture válasza Crytek (#105743) üzenetére


djculture
félisten

Kurva gagyi szerintem, robbanásokkal mindent el lehet adni úgy voltak vele. Jó lesz pár euroért többet nem ér:)

[ Szerkesztve ]

(#105747) warcat válasza tomsolo (#105742) üzenetére


warcat
veterán

Én megvettem volna,de már felment az ára, Steamen van a duo csomag Tomb Radírral,ha megvan az egyik, az őszi vásáron egész olcsó lenne kiegészíteni

EA: It's in the crate!

(#105748) Crytek válasza djculture (#105746) üzenetére


Crytek
veterán

Az 2 rész az jó ez meg kb ugyanaz csak szebb kivitelben. Majd occsóért behuzzuk.

Next PC Upgrade: 2022

(#105749) gergobox


gergobox
tag

Sziasztok!

En is regisztraltam a G2a-ra, meg is vettem az AC Unity-t Xbox One-ra, Pay Pal-al fizettem es kipipaltam az elso honapos ingyenes G2A Shield-et. Utanna olvastam el, hogy mocsok modon, ha lejar az elso honap ingyenes idoszak, utanna is vonja le havi dijat. Erre letiltottam paypalon, hogy ne tudjon levonni a kesobbiekben. Ki lehet valahogyan a G2A oldalan is kapcsolni a shield-et, vagy eleg, hogy letiltottam pay pal-on?

(#105750) Dilikutya válasza gergobox (#105749) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha a PayPal-on letiltod, akkor nem tudják vonni. Amúgy csak az ingyenes hónap letelte előtt 2 nappal. Nem 3, nem 4, 2. Tudod, hogy biztosan megfeledkezz róla. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.